Co se skrývá na Měsíci?

Každý astronom bez váhání odpoví, že nic převratného. Měsíční povrch je pustý a neutěšený, jen holá skaliska a rozeklané okraje kráterů. Zdálo by se, že už tam ani snad není co zkoumat. Naposledy přistáli lidé na Měsíci v prosinci roku 1972 a od té doby jako by tento náš souputník pro kosmický výzkum snad ani neexistoval. Jako hlavní příčina se uvádí nedostatek finančních prostředků. Je to však jediný důvod: Mnohé indicie napovídají, že nikoliv.
Paralely mezi moderní fyzikou a ...

Dříve, než začneme zkoumat paralely mezi moderní fyzikou a východní mystikou, musíme nastolit otázku, jak lze vůbec porovnávat vědu, která se vyjadřuje vysoce sofistikovaným jazykem moderní matematiky, s duchovními disciplínami, jež jsou založeny převážně na meditaci a které samy tvrdí, že jejich pohled je slovy nevyjádřitelný.
Kamenné koule v Kostarice

Kostarické kamenné koule musí být připsány k nerozluštěným megalitickým záhadám našeho světa. Kamenné koule už po desetiletí vzrušují odborníky na celém světě. Co je na nich tak zajímavého?
Templári, Slobodomurári, Ilumináti, NWO (minulosť a súčasnosť)

Bratia a majstri templárski, ktorí všade prenikali a bohatli zlatom, striebrom i vôbec majetkom, no ktorí si aj vznešene počínali, kde ste, čo sa s vami stalo?
Americký policejní stát: žába je uvařená

Americký policejní stát: žába je uvařená Jak uvařit žábu?  Nehodíte ji rovnou do hrnce s vařící vodou, okamžitě by vyskočila. Necháte ji v teplé vodě a pomalu budete vodu zahřívat. Až se žába uvaří.     Jak vytvoříte základnu pro policejní stát?     Postupně přesvědčíte veřejnost i policii, že vzdání se osobních svobod ve jménu bezpečnosti je nezbytné, protože "žijeme v nebezpečné době". Postarejte se o to, aby dědečka na letišti zuli, ale ponechte kargo naložit do letadla pokaždé bez povšimnutí. Pravdou je, že nikdy nebylo míněno vážně tu mýtickou "válku proti terorismu" vyhrát, protože neexistuje. Skutečný teror je veden proti obyčejným lidem jejich vlastní...
Mocensky boj dnes

U vsetkych vojen je v kazdom pripade jasne, ze ide o dosiahnutie nejakej formy moci. To u jemnejsich metod modernych mocenskych bojov nie je na prvy pohlad take zrejme a preto nie je mozne ich povodcov a ich umysly take lahke rozoznat, odhalit, dat si na nich pozor, bojovat proti nim alebo sa im vyhnut. Uvediem niekolko prikladov, kde vsade prebieha mocensky boj:
Ľudí vystrašili svetelné úkazy

Názory na svietiace objekty, ktoré sa objavili nad Nitrou a okolím, sa rôznia. Boli to kúsky rozpadnutého satelitu, lampióny alebo mimozemské stroje? LUŽIANKY/ZBEHY. Neobvyklé svetelné objekty na oblohe prekvapili ľudí v okolí Nitry. Astronóm najskôr povedal, že mohlo ísť o rozpadajúci sa satelit. Neskôr nám napísal, že svetelné javy môžu súvisieť s raketovým experimentom Severokórejčanov.
Peníze jako dluh aneb …

Wodrow Wilson řekl už v roce 1913: „I největší mužové ze sféry obchodu a výroby se něčeho bojí. Vědí, že tady existuje moc tak organizovaná, rafinovaná, bdělá, provázaná, kompletní a vše prostupující, že by raději neměli příliš zvyšovat hlas, když ji odsuzují".
Tajomstvo Eurázie

Za širokým prílivom ľudských dejín prúdia kradmé podzemné prúdy tajných spoločností, ktoré často determinujú hlboké zmeny na povrchu. A. E. Waite Tajomstvo Eurázie
Šok přišel z Arkansasu

Lidé, žasnou, vědci mlčí a ufologové si mnou ruce. Tak je opět o čem diskutovat. Před několika dny některé tiskové agentury zveřejnily velmi zajímavou fotografii (viz. níže) podivného tvora v jeskyním labyrintu ve státě Arkansas v USA. Dle dostupných informací byla fotografie pořízena jedním ze speleologů, kteří byli na místo vysláni po sérii záhadným zmizení místních obyvatel. Již několik měsíců, žili obyvatelé blíže nejmenované oblasti v podivné tísni. Nikdy před tím, až co sahá paměť místních usedlíků, se v místní lokalitě neděly tak podivné události, jako poslední dobou.
Hlubinně analytický výklad Apokalypsy

Poslední biblická kniha Zjevení je plná symbolických obrazů, které odedávna jitří lidskou fantazii. Od nejstarších dob byly proto navrhovány nejrůznější strategie, jak porozumět jejich skrytému poselství. Tyto strategie lze v zásadě rozdělit do dvou velikých skupin: Jednak jde o výklady, které v obrazech knihy Zjevení (Zj) spatřují informaci o vnějším světě, jednak jde o výklady, které v nich spatřují informace o čtenáři.
Působení keltského kříže

V roce 1997 udělal Crichton Miller ohromující objev, který navždy změní naše pojetí historické a náboženské minulosti. Crichtonovo zázemí a životní zkušenosti hrají hlavní důležitou roli v tomto odhalení: je zkušeným jachtařem a navigátorem se zájmem o dávnou historii a náboženství. Prostřednictvím intenzivního výzkumu se zamýšlí nad tím, že současný systém náboženských vyznání a vědy byl zděděn od starověkých námořníků, kteří se v prehistorických dobách plavili po oceánech světa. Dále uvažuje o tom, že náhlý konec poslední doby ledové, před 12 500 let, byl dílem potopy, která zničila velkou část flóry a fauny Země. Nejpravděpodobněji tuto kataklyzmatickou událost přežili...
Bude svět zničen v roce 2012?

V posledních desetiletích sílí hlasy erudovaných odborníků i laiků, které tvrdí, že naše představy o historii lidstva jsou přežitým reliktem z 19. století. Na celém světě se hromadí důkazy, že v minulosti existovaly na Zemi civilizace, které dosáhly minimálně téhož stupně rozvoje jako my. Bohužel existuje i řada přesvědčivých teorií o tom, jak byly tyto civilizace zničeny. V roce 2012 čeká Zemi obrovská katastrofa: zemské magnetické pole se během pár hodin zcela obrátí. Dojde ke gigantickým zemětřesením a neuvěřitelně vysokým slapovým vlnám, které zničí veškerou civilizaci. Evropa a Severní Amerika se přesunou směrem na sever a budou pokryty věčným sněhem a ledem. Během...
Mimoprostor-pravdivé

Empirické popisy prostoromysli ji zobrazují především jako krajinu iluzí a představ a navrhují pro ni název „prostor představ". Následující citát obsahuje základní definici tohoto názoru a zdůrazňuje myšlenku, že tyto představy jsou skutečné entity, které jsou ve svém vlastním prostoru stejně hmotné, jako jsme my v našem. Když se zabýváme objekty ze světa představ, nemluvíme o nich jako o fantazii nebo představivosti, tak jak jsou dnes tyto pojmy chápány.
Fyzika dokazuje existenci Boha

Frank J. Tipler, významná osobnost v oblasti kosmologie a astrofyziky, autor populární knihy "Fyzika nesmrtelnosti" odpověděl na otázku, co by chtěl svojí poslední publikací sdělit čtenářům. Řekl doslovně: Immanuel Kant tvrdil, že jsou tři základní otázky metafyziky: Existuje Bůh? Máme svobodnou vůli? Je nějaký posmrtný život? Já tuto problematiku převádím do fyzikální roviny a na všechny tři otázky odpovídám ANO.
Česko coby trojský kůň pro geneticky modifikované potraviny

Plán amerického velvyslanectví v Praze: udělat z České republiky středoevropské centrum „programu aktivní podpory biotechnologií“. Jak ČESKÁ POZICE nedávno informovala, Česká republika patří mezi největší pěstitele geneticky modifikovaných plodin v Evropské unii. Je to náhoda? Při uvažování o rozličných důvodech nelze opomenout faktor, který vyšel minulý rok na světlo, a to faktor diplomatický.
Práce a její ohodnocení + Pracovní doba

Připadá nám, že jsou snad slepí a mimo realitu ti, kteří se stále dokáží divit neochotě lidí pracovat a práci si hledat. Vidí problém v nepracujících místo toho, aby se snažili dopátrat toho pravého důvodu proč to tak je. Problém není totiž v nepracujících lidech, jako že by snad pracovat nechtěli. Problém je v tom, že tito lidé nechtějí pracovat za podmínek, které tu vládnou. A ani se jim nedivíme. Vlastně tito lidé nedělají nic špatného, protože aby člověk získal odhodlání začít něco dělat, potřebuje k tomu motivaci, nebo viditelný a dosažitelný cíl. A to je právě to, co... Práce a její ohodnocení
Illuminatti (Ilumináti)

IIuminace je filozofický termín používaný sv. Augustýnem a označující náhlé poznání a osvícení. První zmíňky se objevují už v 15. stol. u okultistů prohlašujících, že mají poznání z vyšších míst. Illuminatti (Ilumináti)
Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody

Před několika tisíci lety byli Toltékové známí po celém jižním Mexiku jako „ženy a muži poznání“. Antropologové hovoří o Toltécích jako o národu nebo rase, ve skutečnosti to ale byli vědci a umělci, kteří vytvořili společnost zkoumající a uchovávající duchovní poznání a starobylé praktiky. Setkávali se jako mistři (naguálové, šamani) a žáci v Teotihuacánu, ve starém městě pyramid nedaleko Ciudad de México, tam kde se „člověk stává Bohem“.
Rumsfeld a členové skupiny Bilderberg …

Média nás v poslední době zaplavují poplašnými zprávami o ptačí chřipce. Mediální masáž zastiňuje mnohem závažnější a smrtelnější problémy, ale na to už jsme si zvykli. Představa vybíjení domácí drůbeže, které je pěstována na venkově a má tedy k životu mnohem lepší podmínky, nežli slepice napěchované v mini-klecích ve velkochovech mě zrovna nepotěšila. Přemýšlím také, kdo by nakonec na zákazu domácího pěstování drůbeže vydělal. Co vlastně lidé, kteří nyní na venkově sami pěstují drůbež na maso a vajíčka přinášejí nadnárodním firmám a spojenému finančnímu kapitálu? Jak se podílejí na růstu HDP? Jaký má vůbec růst HDP vliv na opravdový...

Vítá vás MATRIX-2012

Možná se nic nestane, možná…

ÚVOD

Vážení přátelé,

stránky pro řadu z vás nic nového, jenom jiná obdoba jiných stránek se stejnou tématikou. Nechceme psát a opisovat přeložené články ze zahraničních serverů nebo různé komentáře o článcích, i když není nic vyloučeno. To by mělo být doménou pouze diskusního fóra, kde se můžete k jednotlivým tématům vyjadřovat, mezi sebou i s námi diskutovat, předávat si zkušenosti a názory a hlavně si pomáhat radami a návody, které budete potřebovat. Tyto stránky jsou zaměřeny na databázi a předávání adres www stránek k usnadnění bádání a hledání informací, které mohou být pro vás životně důležité. Bude možné v nich najít odpověď na hromadu otázek dotýkajících se tohoto světa a dění kolem, naší budoucí existence i možné existence lidstva.

Bude dobré, když si uvědomíme, že pravda nás osvobodí, ale musíme počítat s tím, že vás i zatíží a poznamená na celý život. Je sice krásné a pohodlné žít a možná i zemřít v nevědomosti a alibismu, ale pak musíme počítat s tím, že jsme pouhou loutkou, nástrojem, otrokem bez vlastní vůle a názoru, bez práv a svobod, bez možnosti rozhodovat jak chceme žít a pro co žít. Říká se, že pravda je krutá, a mohu potvrdit, že tomu tak skutečně je – a jak já říkám – „vždy je všechno jinak“. Je to jenom proto, že pravdu neznáme! Musím v této souvislosti podotknout, že v zájmu těch, kteří nám vládnou a kteří nás chtějí ovládat, ani není, abychom pravdu znali.

Když jsem si před mnoha lety pořídil počítač a internet, začal jsem hledat informace celkem běžného rázu, hlavně takové, které by obohatily mé znalosti v oblastech mých zájmů. Ani jsem netušil, jaké možnosti internet nabízí. Předmětem mého zájmu byla témata týkající se určité části naší historie, tajemna a záhad, duchovna, ale třeba i zdraví a zcela praktických věcí. A protože „všechno je spojeno se vším“ dostal jsem se postupně k tématům, která krutě rozdrtila kladivem pravdy mou naivitu v přístupu k dění kolem nás, k životu, politice, k minulosti a budoucnosti, k planetě a lidstvu. Informace se nakupily do obrovských a širokých rozměrů, které snad jeden člověk není schopen obsáhnout a zpracovat, do děsivých skutečností o kterých jsem neměl ani tušení, že vůbec mohou existovat nebo se dít.

Je jasné a musíme s tím počítat, že různými nepravdami a dezinformacemi a to záměrně, abychom nakonec ničemu nevěřili a pochybovali, jestli je to vůbec možné a jestli je pravda to, nebo ono. Naštěstí se mnoho informací dá ověřit jinými cestami a pravda se vždy ukáže.

Nakonec třeba zjistíme, že mnoho teorií o různých spiknutích nejsou jen teorie, ale jsou to skutečná spiknutí, že auto na vodu existuje a dokonce jezdí, že existuje mnoho zařízení na využití volné energie a nemusíme živit kartely a mocenské struktury a neustále se hrozit dalšího umělého zdražování. Například UFO není něco neznámého, ale jsou to konkrétní tajné technologie a zbraně, které jsou na základě nekalých tajných dohod zkonstruovány na to, aby nás kontrolovaly, ovládaly a postupně zotročily. Že naše fyzické potíže a nemoci nejsou způsobeny tím, že bychom byli tak zdegenerovaní, že můžeme být naprosto zdraví. Války a hlad nemusí být, nemusíme ničit tuto planetu a sami sebe, atd.

Tyto stránky jsou především o blížícím se roku 2012 o tom, co možná přijde a o všem, co s tím souvisí

Počítám s tím, že se při studování jednotlivých odkazů a článků najde mnoho lidí, kteří pod tíhou různých důkazů přesto neuvěří nebo budou pochybovat, protestovat, možná se i urazí. Přesto věřím, že uváděné informace otevřou mnoha lidem oči. Je třeba začít hledat cestu k vlastní obraně i záchraně, protože ať chceme nebo nechceme, už dávno je to boj o holý život a samotnou existenci lidstva. Výsledkem mého bádání jsou jednotlivé odkazy na různé www stránky, které vám pomohou se rychleji orientovat a doufám, že je postupně sami budete doplňovat o informace prostřednictvím chatu a pomáhat si tak v rozšiřování dalších obzorů. Další odkazy www stránek, které navrhnete k prostudování, prověříme a následně zařadíme do seznamu jednotlivých rubrik.

Přeji vám krásný život.

S. Gaspar
ormeos

NEPŘEHLÉDNĚTE

Po finálním pádu Atlantidy přeživší obyvatelstvo migrovalo do celého světa, kde postupně začalo budovat nové civilizace. Bohužel i Soupeři v rámci Luciferiánské úmluvy, pokračovali v pronásledování těchto po celém světě se nově tvořících kristovských civilizací a samozřejmě že velkou pozornost věnovali Egyptu, kde zůstala pod přísným utajením ukryta všechna tajemství … Číst více

Nejdřív bych ráda vysvětlila, co znamená slovo sefirot. Sefirot je energetická úroveň. Všechno v našem vesmíru se vlní a kmitá. My třeba kmitáme taky,ale na určitých frekvencích, které jsou typické pro třetí rozměr. Mno a každá úroveň, každý sefirot obsahuje určité množství síly a energie a kmitá na určitých frekvencích, pro … Číst více

C.H. Tato informace je založena na mém osobním pozorování. V knize číslo 2 popisuji jedno odpoledne, kdy mě Učitelka a Range Four Harry (přezdívka Vysokého bílého pozn.přek.) ukazovali vnitřek jedné z jejich lodí. Mnoho s předmětů, jako jsou sedadla a stropní interiéry nesou stále formu značek, které na ně umístili různé americké průmysly … Číst více

„Nedávno otevřel Pán Ježíš Kristus velmi zvláštní oddělení Nové školy. Toto oddělení se specializuje výhradně na záležitosti pseudotvůrců. Potřeba otevření této divize vychází z faktu, že někteří členové klanu pseudotvůrců se moudře rozhodli konvertovat do pozitivního stavu. Takže každý z pseudotvůrců, který vyjádří svou ochotu ke konverzi, či návratu do … Číst více

V roce 1978 začalo mohutné dunění ve vzduchu nad mořem otřásat domy a děsit tisíce lidí podél amerického východního pobřeží. Mluvčí vlády se je chvíli snažil ignorovat, ale toto dunění, nyní známé jako třesení vzduchu (v originále AIR QUAKES-lk), neustávalo. Potom se tomu v kontrolovaných hlavních médiích vysmívali, ale tato … Číst více

Ak zavedenie osobných informácií do RFID (radio-frequency identification) čipu implantovaného do pasu či vodičského preukazu sa zdá ako „chytrá“ alternatíva nekonečným radom na letisku a dotieravému vypytovaniu sa sekurokratov, skúste sa zamyslieť ešte raz.

Od konca 90. rokov 20. storočia korporatívistickí podvodníci vychvaľujú „výhody“ diabolských vysielačov ako „pohodlný“ a „lacný“ spôsob značenia … Číst více

Pro komplexnější poznání skutečnosti je důležité si uvědomit, že máme výrazně omezenou schopnost chápat složité obrazy z vyšších úrovní poznání (pokud nejsme ve stavu rozšířeného vědomí). Často se stává, že obrazy a informace, které obdržíme z vyšších úrovní poznání, se nám zdají jako vzájemně nekompatibilní či dokonce si odporující.

Marcia vytvořila tyto poznámky pro čištění, uzemění, kineziologické svalové testy, detoxifikaci a mnoho dalšího. Mohou být velmi užitečné nejen pro Vás, pro Váš vlastní růst a nanebevzetí, ale i pro vaše klienty a studenty. Poděkujme Marcii, že je pro nás vytvořila!

Španělské hory za posledních dvacet let přišly o polovinu ledové pokrývky. Během devadesátých let se rozpadla řada ledovců na pobřeží Antarktidy. Proslulé Čadské jezero téměř vyschlo. Maďarský Balaton, oblíbené výletní místo Evropanů, znatelně ustupuje. Do poloviny tohoto století zřejmě vyhynou dvě třetiny korálů.

Své rodiče si nevybíráme. Jsou nám určení Karmou, Osudem a rytmus tohoto principu nemůžeme ovlivnit. V analogicky stejné situaci se nachází lidstvo planety Země. Je stále jasnější, že proslulá teorie pana DARWINA (ke vší úctě k jeho vědeckému a osobnímu majestátu) se rozpadá pod stále většími trhlinami nových skutečností ozařující … Číst více

V prvním čísle WM magazínu jsme se vypravili za nálezy kamenných koulí na Kostarice. První vzrušené zprávy o nálezech pravidelných kamenných objektů, nalézaných v oblasti delty řeky Diquís v různých geometrických seskupeních přicházely ve čtyřicátých letech. Většina koulí měla téměř dokonalý tvar a průměr do dvou metrů. Není divu, že … Číst více

Vážení čtenáři a samozřejmě i zájemci, kteří se zabýváte problematikou „Keshe Foundation“, společně s naším redaktorem, panem Kočarem, jsem pro vás připravil spektrum těch nejaktuálnějších a nejdůležitějších informací a událostí. Předně bych chtěl připomenout a zdůraznit, že mnoho událostí se dalo do velmi rychlého pohybu a věci se mění doslova … Číst více

V současnosti platí za „skutečnost“, že neexistuje žádný experimentální důkaz éteru. Je to udivující, protože kdyby se éter měl projevit ještě očividněji, musel by snad fyziky už jedině pokousat.

Toto je mimořádně naléhavé prohlášení ke všem kolegům, seskupením a výzkumníkům, spisovatelům, vědcům, všem UFO příznivcům a hledačům pravdy na celém glóbu.

Všechny pokusy dozvědět se více o těchto problémech naráží na hluchou zeď, absenci srozumitelných informací. Žádná prohlášení vědců, žádné zprávy o vědeckých konferencích, nejsou ani výsledky rozsáhlých studií v této oblasti, oni prostě neexistují. Člověk má dojem, že problém neexistuje. Ovšem nyní jen slepý člověk nevidí, co se děje, a … Číst více

V snahe nájsť stopy prehistorických civilizácií máme dojem, že k nám dolieha iba ich echo. Existujú však stavby, ktoré sa líšia od iných ruín staroveku akousi špeciálnou technológiou. Niektoré staroveké mapy ukazujú Antarktídu bez ľadu. Mohlo to byť pred 15 tisíc rokmi, keď na Zemi došlo k dôležitým klimatickým zmenám. … Číst více

Před nedávnem jsem obdržel důležitou informaci od svého klíčového informátora. Tato informace se vztahuje ke třem písemnostem vládní agentury, ve kterých se uvádí, že tzv. „Cabal aktivitou kontrolované podzemní zařízení, které se mělo podílet na vývoji a mentálním programování tzv. „Hybridních lidských klonů“, které měly sloužit jako speciální vojsko, bylo … Číst více

Ľudský mozog a jeho obrovský potenciál je predmetom bádaní už celé desaťročia. Najmä koncom 50-tych a začiatkom 60-tych rokov sa úsilie odborníkov sústredilo na hľadanie a skúmanie spôsobov, ako čo najviac využiť kapacitu mozgu človeka, využívanú doposiaľ iba minimálne. Tak sa v laboratóriách skúmali napríklad možnosti urýchľovania a skvalitňovania procesov … Číst více

MEXICO (EFE) – Bezprecedentní posun pro tuto zemi – a zřejmě pro celý svět – vojenské úřady zveřejnily video, zachycující 11 neidentifikovatelných létajících objektů (UFOs) prostřednictvím letadla přináležejícího k Sekretariátu národní obrany (SEDENA). Toto video bylo prezentováno včera na tiskové konferenci novinářem a UFO badatelem Jaimem Maussanem.

Úvodem citovaný Victor Clube je uznávaný britský astronom, patřící k lidem schopným jít bez jakýchkoli emocí přímo k jádru problému. Zajímavé ovšem je, že mezi jeho, mým a názorem stále rostoucího počtu samostatně uvažujících lidí panuje zajímavá shoda, jako bychom byli všichni navzájem jaksi propojeni… Platon, Clube, Napier, Hoyle, Whipple, … Číst více

S odvážnými myšlenkami o implantátech v mozku, změně genetické podstaty člověka nebo rovnou o převedení našeho vědomí do softwarové podoby se můžeme setkat v rámci transhumanismu.

Mezi roky 1973, kdy zákon Edwarda Heatha o Evropském společenství vstoupil v platnost, a 1993, kdy legislativa Maastrichtské smlouvy prošla Parlamentem, bylo Spojené království, jeho demokracie, jurisdikce jeho soudů a suverenita jeho parlamentu byla značně narušena.

My jsme ti, jejichž vědomí prochází transformací. Mayský kalendář pouze pomáhá zviditelnit a pochopit vzory této transformace. Jak se mění vědomí lidstva, mění se i vnější svět, který velkou měrou vytváříme tím, jak ho vnímáme. Cítím, že je velmi důležité pochopit tyto vztahy: Transformace světa v nadcházejících časech proběhne přes … Číst více

Potvrzuji tímto, že následující text popisuje realitu, toto není fikce. Je částí přepisu rozhovoru, který jsem měl s bytostí plazího původu v prosinci 1999. Tato bytost ženského rodu byla ve styku s mým kamarádem (jehož jméno v textu uvádím jen jako E.F.) po několik měsíců. Rád bych uvedl, že co … Číst více