Mezigalaktická meditace

Mezigalaktická meditace

Mezigalaktická meditace

KLID a MÍR ve Mně i ve V Á S !! – IVA – IVANA

http://archandele.freepage.cz/

……………………………………………………………………………

 

Léčivé meditace –

 

MEDITACE na rozšíření SVĚTLA a VĚDOMÍ –

– Stř 24.2.2010 od 21h

 

 

24.2.2010 od 21.hodiny bude probíhat společná mezigalaktická meditace s vizualizací na rozšiřování Světla a vědomí na planetě Zemi.

 

 

Možná jste si všimli, že opět po několik dní nebe zakrývá „šedá deka“.Nikde ani mráček, skrz který by pronikl sluneční paprsek a bylo vidět modré nebe. Jen celistvá šeď, z níž normálně neprší, ani nesněží, a počasí je tak nějak divné ….. a to se děje stále dokola po několik posledních let ( vzpomeňte  na  jaro 2009 – téměř 100% vlhkost vzduchu v srdci Evropy  (!!)  + nebe stále zatažené a moc nepršelo, bylo jako v prádelně téměř 1 měsíc v kuse + náhlé střídání horka a zimy i v letních dnech – týden tropická horka, další týden zimní teploty, kterým předcházely průlety letadel, zanechávající nemizící „čáry“na nebi, jež nejdříve udělaly průhledný filtr, který zabránil průniku slunečního tepla, atd…)

 

 

Můžete být skeptičtí nebo nevšímaví či lhostejní k těmto věcem. Ale tentokrát už nejen planeta Země bubnuje na poplach. Ze spřátelených hvězdných souhvězdí k nám letí výzva, abychom více planetu Zemi bránili a ochraňovali život na ní.

 

Galaktická rodina světla a lásky je připravena nás podpořit.

 

Naše lidské tělo, naše buňky i naše duše potřebují sluneční svit, a koupání ve slunečních paprscích je pro nás přirozené a důležité.

 

SLUNCE je zdrojem životadárné energie pro všechny živé organismy na planetě Zemi.

 

 

Když svítí sluníčko, má to pozitivní vliv i na lidskou náladu a emoce. Je-li nám však po nějakou dobu upíráno, může to vést k depresím a duševním poruchám,naruší to růst a přirozený vývoj všeho živého.

 

 

Toto všechno vědí mocipáni, jejichž snahou je ovládnutí celého světa. Proto se rozhodli, že nám znemožní přímé napojení na Slunce, a proto už několik let  intenzivně rozprašují do ovzduší chemikálie, které tvoří onu „šedou deku“ na nebi, aby narušili naši psychiku a oddělili nás od přirozeného životadárného slunečního zdroje.

 

 

Protože nemají úctu k lidskému životu a člověku, zavedli systém, založený

na zastrašování a klamu, do nějž jsme se narodili a v kterém jsme už příliš dlouho žili. Tak dlouho, že mnozí obyčejní lidé ani netuší, jak jsou manipulováni .

 

 

Nyní přichází z hvězdných výšin apel, abychom napřímili své vnitřní „síly“ a společně s anděly strážnými a posly Světla začali ještě intenzivněji působit na ty lidi, kteří se podvolili nekalostem a napomáhají ničit Zemi i život na ní.

 

 

 

24.2.2010 od 21. hodiny bude probíhat společná mezigalaktická meditace

s vizualizací na rozšiřování Světla a vědomí na planetě Zemi.

 

Spojíme se v meditaci s našimi hvězdnými bratry a světelnými pomocníky, a společně budeme posílat Světlo vědomí a nejvyšší Pravdu, spolu s čistou bezpodmínečnou Láskou všem lidem, kteří dosud neprocitli.

 

Těm, kteří dělají „ jen svou práci pro peníze “ – všem vládním činitelům na celém světě, vědcům, vojákům a jejich velitelům, manažerům i ředitelům všech  velkých firem a také lékařům a učitelům. V souladu s Boží Vůlí a pro nejvyšší dobro láskyplné transformace planety Země .

 

Tímto způsobem napomůžeme k celostnímu globálnímu procitnutí, aby život na Zemi  mohl být úctyhodným svobodným láskyplným místem, podporujícím život každé duše, která se tu kdy narodí a narodila.

 

Země byla stvořena jako intergalaktické středisko výměny informací, které jsou kódovány v našich DNA.

Je to vzácná živoucí knihovna. Proto je nyní o Zemi tak velký zájem

i ze stran těch, kteří ji chtějí zneužít jen ke svým sobeckým zájmům .

( Více v knize B Marcinika „Poslové úsvitu“. )

Žijeme v zóně svobodné vůle, máme právo vrátit Zemi to, čím byla, svobodným prostorem, kde vládnou Boží Zákony a Láska a manifestovat Boží Vůli na Zemi ( pozn k k ).

 

 

Kdykoli se k vám dostanou nějaké zprávy o tom, co se děje, spojte se svým srdcem, aby vám pomohlo odhalit , zda je to čistá Pravda či fikce. A posílejte lidem, kteří ty zprávy vyprodukovali Světlo čiré Lásky.

Nevěřte všemu , co slyšíte či čtete z veřejnoprávních sdělovacích prostředků a nevěřte slibům a sladkým slovíčkům určitých lidí nebo skupin !!!

 

Volejte Boží Vůli ať vám ukáže pravdu, volejte Boží Vůli ať vám pomůže překonat překážky nevíru, strach, ať vás síla Stvořiltele  očistí celé vaše bytí

od všech strachů negací a neláskyplných energií.

Síla a víra vyší myšlenky a srdce je neomezená. Pročištujte si vědomě spojení, kanál na  Stvořitele , žádejte s pokorou o ochranu a Milost Boží, ať Boží Vůle a Slunce pročistí a prozáří vaši mysl a emoce a vnitřní sílu . (pozn. kk)

 

 

Věřte hlavně citu svého srdce !

Vzdejte se strachu a nebojte se být tím, čím už od pradávna jste

– čistým božským dítětem ( !!! ) .

 

Vězte, že máte možnost kdykoli požádat své anděly strážné, aby pomohli ven z jakkoli svízelné a zapeklité situace ! Ale proto, aby se stal svět lepším místem pro život, je potřeba ještě více probuzených lidí.

 

Vstupujeme do období svobody, starý řád se hroutí, ale stále se drží. Každá pozitivní myšlenka, víra, síla naděje je důležitá.

 

 

V jakém světě chceme žít?

 

 

Prosíme, rozešlete zprávu o společné meditaci do všech světových stran, nechťse vzedme vlna vědomí a zaplaví celičký svět v zájmu dobra a posílení světla!

 

 

S úctou a láskou

*B l a H o

/ Duchovno / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz