Stříbro nejmocnější bojovník s bakteriemi

Stříbro nejmocnější bojovník s bakteriemi

Stříbro nejmocnější bojovník s bakteriemi

Argentum koloidní / 500 ml protokol o zkoušce č. D10/2008

 

„Díky novému výzkumu se stříbro stává zázrakem moderní medicíny. Antibiotika dokáží zabít přibližně půl tuctu různých chorobných organismů, stříbro je schopno zničit až 650 a to bez negativní reakce organismu, jelikož je téměř netoxické.“ Dr. Harry Margraf ze St Luis, průkopnický výzkumník v oblasti stříbra, dále poznamenal: „Stříbro je tím nejuniverzálnějším lékem proti bakteriím, který máme k dispozici.“

 

Aby ovšem byl účinek stříbra co nejefektivnější, je nezbytně nutné doplňovat dostatek tekutin, alespoň 8 x 200 ml sklenic vody za den. Zabrání se tím přetížení jater a pocitům zaplavení organismu toxiny, tzn. reakce, která se projevuje podobně jako lehká chřipka, kdy někteří lidé pociťují slabé bolesti hlavy a zvýšenou teplotu. Tento stav je způsoben velkým množstvím umírajících patogenů, které jsou vyplavovány z těla. Organismus může reagovat i slabým průjmem. Voda pomáhá rychleji vyplavit tyto toxiny z těla a tím zabraňuje jejich hromadění. Každý jedinec pociťuje toto ´toxické zaplavení´ jiným způsobem, někteří lidé dokonce nezaznamenají žádnou změnu. Koloidní stříbro může být užíváno vnitřně (orálně, je důležité nechat pod jazykem co nejdéle, alespoň 30–90 sekund před polknutím) nebo zevně, nastříkáním nezředěného roztoku přímo na postižená místa, potíráním pomocí namočeného vatového tampónu nebo nanesením Argentum gelu.

 

Zde následuje výčet některých onemocnění, kdy pacientům pomohlo používání koloidního stříbra. Je důležité si uvědomit, že koloidní stříbro je více či méně adaptogenní, tzn., že určitá dávka může vyhovovat jednomu, ale nemusí druhému.

 

Váha, výška, vážnost choroby, metabolismus a další okolnosti ovlivňují potřebné množství dávky.

 

Zde uvedené dávky jsou pouze informativní. K určení té správné dávky stříbra pro vás, je doporučeno použít základy kineziologie a především vlastní rozum. Většina lidí užívá 15 ml stříbra denně jako prevenci nebo jako udržovací dávku po překonání nemoci.

 

Při počáteční fázi (3–5 dní) je třeba užívat 30 ml alespoň 3x denně. Poté je možné v udržovací fázi užívat 15ml pouze 1x denně.

 

Postřik: 40 střiků = 1 polévková lžíce nebo cca 5 ml

 

Akné: Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro (postřikem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast. Nechte uschnout. Kombinujte s orálním užitím koloidního stříbra a to 30 ml, 3x za den. Poté, co se kůže vyčistí, používejte jako udržovací dávku 30 ml koloidního stříbra orálně jednou za den. Dodržujte základní pravidla pro čistou pleť. Pijte dostatečné množství tekutin, zbavte se věcí, které mohou u citlivých pokožek způsobit podráždění (např. avivážní prostředky, agresivní prací prostředky). Umývejte pokožku pouze vlažnou vodou a oplachujte pečlivě vodou studenou. Snažte se nedotýkat pokožky obličeje a ostatních postižených míst rukama. Lze též použít Argentum gel, jako „pleťovou masku“.

 

Artritida: Užívejte 30 ml koloidního stříbra 3x denně dokud příznaky nemoci nezmizí. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra 1x denně.

 

Plísňové onemocnění nohou: Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte koloidní stříbro nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout. Užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 1x denně dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokračujte se stejnou udržovací dávkou.

 

Děti a kojenci: Mnoho lidí používá koloidní stříbro i u dětí. Koloidní stříbro může být aplikováno přímo do očí (viz. pozn. dole), uší, nosu či úst.

 

Může být také přidáno do obvyklého nápoje, které si dítě bere např. do školy. Doporučená dávka je 5-6 ml na 200 ml tekutiny.

 

 

Stříbro lze také aplikovat sprejem přímo na dětské pleny.

 

10denní čistící kůra: Mnoho lidí zaznamenalo velký nárůst fyzické a psychické energie poté, co absolvovali tzv. 10denní čistící kůru.

 

Užívejte 30 ml koloidního stříbra 3x denně a vypijte navíc 2 l tekutin, aby byl zaručen dostatečný výplach mrtvých patogenů.

 

Rakovina: U lidí s rakovinou je pozitivní zkušenost s užíváním dávky 200 ml koloidního stříbra 3x denně, poté je vhodné zmenšit dávku na 30–70 ml.

 

Infekce horních cest dýchacích, nachlazení: Aplikujte sprejem koloidní stříbro přímo do nosní dutiny 2x až 3x denně spolu s 30 ml užitých orálně 3x denně. Po ustoupení příznaků nemoci pokračujte s udržovací dávkou 15 ml aplikovaných orálně 1x denně až do úplného uzdravení.

 

Kritická onemocnění: streptokok, stafylokok, záněty mandlí, zánět tlustého střeva, pásový opar, infekce, žloutenka, lymská nemoc(borelióza) -30 ml koloidního stříbra orálně 5 až 7x denně po dobu 2 měsíců, poté zmenšete dávku na polovinu po dobu dalších 2 měsíců, pokračujte se snižováním dávky, dokud se nedostanete na 15 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň 2 l denně, k zajištění výplachu mrtvých patogenů.

 

Chronický únavový syndrom: 200 ml koloidního stříbra rozdělených do 3 dávek denně. Poté, co příznaky syndromu zmizí, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra denně.

 

Ušní problémy: Aplikujte 2 kapky koloidního stříbra přímo do ucha 3x denně. K zabránění výtoku přebytečné tekutiny vložíme do ucha kousek vaty.

 

Oční infekce: Při infekčním zánětu spojivek aplikujte kapky koloidního stříbra 4x denně (viz. pozn. dole) spolu s užitím 30 ml orálně 3x denně dokud infekce neustoupí. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml další 3 dny po ustoupení příznaků.

Zánět dásní: Aplikujte 30 ml nezředěného koloidního stříbra přímo na dásně 3x denně. Poté, co příznaky ustoupí, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra aplikovaných na dásně 1x denně.

 

Alergie, senná rýma: Ke snížení příznaků alergií užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 1x denně.

 

Pásový opar: Při pocitech příznaků pásového oparu, užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 3x denně spolu s přímou aplikací na postižené místo. Pokud pásový opar nepropukne přímo, užívejte udržovací dávku 130 ml koloidního stříbra denně. Nebo na postižené místo aplikujte Argentum gel, několikrát denně.

 

Posílení imunitního systému: K celkovému posílení imunitního systému a zdraví obecně užívejte orálně 15 ml koloidního stříbra 1x denně.

 

Chřipka: 50 ml 4x denně, po ustoupení příznaků nemoci snižte dávku na 30 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l denně k vyplavení toxinů.

 

Domácí zvířata: Spousta majitelů domácích zvířat má dobré zkušenosti s užíváním koloidního stříbra při jejich léčení. Koloidní stříbro může být použito orálně k léčbě očí, uší, nosu a malých ran.

Koloidní stříbro může být také použito k odčervení zvířat a jako prevence před různými druhy parazitů. Pro domácí zvířata používejte polovinu normální dávky. Výsledky vás určitě mile překvapí.

 

Prostata: 30 ml koloidního stříbra 5x denně. Jakmile dojde ke zmenšení prostaty a zmírnění infekce, užívejte stejné množství koloidního stříbra po dobu 3 dní, poté snižte dávku na 15 ml denně.

 

Kožní problémy: vyrážky, popáleniny, odřeniny, řezné rány, záněty kůže, ekzémy, místní plísně, akné. Aplikujte sprejem koloidní stříbro nebo Argentum gel na postižená místa 2x až 3x denně spolu s dávkou 30 ml orálně 2x denně do doby, než příznaky odezní. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml denně.

 

Vředy: 30 ml koloidního stříbra orálně 3x denně, pokračujte další 3 dny se stejnou dávkou po odeznění příznaků nemoci. Dále užívejte 1x denně 15 ml jako udržovací dávku.

 

Infekce močového měchýře a močových cest: 30 ml koloidního stříbra orálně 3x denně po dobu 3 dní, po odeznění příznaků nemoci, užívejte 15 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l tekutin denně.

 

Vaginální kvasinkové infekce: Vyplachujte s dávkou 30 ml koloidního stříbra 2x denně do doby úplného odeznění příznaků infekce. V případě, že nemoc přetrvává, aplikujte koloidní stříbro 4x denně.

 

Bradavice: Užívejte 30 ml koloidního stříbra orálně 2x denně. Aplikujte přímo na bradavici, přelepte lékařskou náplastí. Tuto proceduru opakujte do úplného zmizení bradavice, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml denně. Ujistěte se, že chodidla jsou suchá, bradavicím se nejlépe daří v teplém a vlhkém prostředí.

 

Stafylokok a salmonela: 200 ml koloidního stříbra rozdělených do 3 dávek denně do doby úplného odeznění příznaků nemoci. Pokračujte se stejnou dávkou ještě dva dny poté. Pijte alespoň 2 l tekutin denně pro dostatečné vyplavení toxinů. V udržovací fázi užívejte 15 ml koloidního stříbra.

 

Použití jako antiseptikum:

Pokud je koloidní stříbro užito jako antiseptikum, dávkujeme dospělým a dětem starším 12 let 30 ml orálně 3x denně. Mladší děti mohou užívat poloviční dávku. Koloidní stříbro je bez chuti, nezapáchající, nedráždí citlivé tkáně jako např. oči, a proto může být aplikováno sprejem jako první pomoc v případě popálenin, tržných ran, boláků, bodnutí hmyzem, atd. Na láhev je možné přišroubovat rozprašovač a používat pak sprej k lokálním ošetřením. Velmi vhodné je použití spreje při orální aplikaci. Množství tekutiny ve 40 střicích se rovná jedné polévkové lžíci roztoku (5 ml). Doporučujeme aplikovat několika střiky do úst, kde roztok podržíme pár sekund a až poté spolkneme. Tato metoda umožní absorpci stříbra sublingválně (pod jazykem), což má za následek rychlejší vstřebání účinných látek do systému a vyhnutí se podráždění střevní flóry.

Doplňujte aplikaci stříbra příjmem laktobacilů (Symbi-lakt) – s odtupem cca minimálně 30 minut po užití koloidního stříbra (AG koloidní).

 

Pozn.: Pro užití do očí vhodné ředit 1:5 s destilovanou nebo alespoň převařenou vodou.

Doporučený pitný režim: 3 – 4 dcl vody na 10 kg tělesné váhy. Toho lze dosáhnout stálým popíjením malými doušky po celý den, maximálně však do 19 hodin večer.

 

Petr Rulc – KC, Saská 100/32, 40502 Děčín, CZ (EU)

Argentum koloidní/500ml360,00 Kč

 

(místní antibakteriální přípravek)

pro ošetření jakéhokoli štípnutí, kousnutí hmyzem (i krevsajícím), drobných poranění (depilace, holení, akné, opary)

Silný přípravek proti následkům kousnutí všeho druhu.

 

Argentum gel firmy Petr Rulc – KC, vznikl na základě dlouhodobého výzkumu účinků stříbra, které významně dokáže zlikvidovat celou řadu virů a bakterií. A to bez vzniku rezistence(odolnosti) proti tomuto prvku. Díky tomuto fenoménu je stříbro velmi dobře použitelné jako alternativní prostředek pro prevenci, ale i léčbu různých onemocnění.

Argentum gel je unikátním spojením tisíciletých znalostí vlastností stříbra a nanotechnologie – technologie nové doby. Byl podroben tvrdým zkouškám kvality a prokázalo se, že velikost nanočástic stříbra je na světové úrovni nejvyšší účinnosti těchto částic(iontů).

Argentum gel je určen pro rychlé místní vstřebání iontů stříbra – likvidátorů bakterií a virů, čímž je posílena imunitní reakce našeho těla a lépe se ubráníme jakémukoliv útoku.

Argentum gel je velmi dobře snášenlivý u všech typů pokožky a v každém věku.

Popis produktu:

Používáme místně tam, kde potřebujeme povrchově i hloubkově likvidovat bakterie a viry.

 

Je vhodný na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin(depilace, holení), štípnutí hmyzem, zánětů a oparů. Dále je vhodný tam kde chceme dosáhnout rychlého zklidnění pokožky.

 

Účinně urychluje proces regenerace, působí proti svědění. Je vhodný pro všechny typy pokožky.

Může být používán dlouhodobě. Není parfémován.

 

Příklady použití: opruzeniny u dětí, různé ekzémy a vyrážky, drobná poranění, kousnutí hmyzem, akné, bolesti lymfatických cest, opary a záněty, krk při „vymluvených“ hlasivkách, po depilaci či holení, po kosmetice.

 

Argentum gel naneseme na místo, které chceme ošetřit, případně lehce rozetřeme prsty. Necháme zaschnout.

Pro zrychlení účinku doporučujeme opakovat několikrát denně. Aplikujeme přímo na postiženou oblast, např. jako noční masku. U všech projevů „nečisté“ pleti je nutno dbát na zvýšenou péči o střevo, játra a ledviny. Minimálně však dodržovat pitný režim.

Zkušenosti našich klientů:

Argentum gel je účinný již krátkou dobu po aplikaci při bolesti kloubů nebo při zánětu šlach.

Velmi dobře se osvědčil při planých neštovicích nebo při aplikaci na tzv. „růži“. Na přisáté klíště byl aplikován Argentum gel tak, že klíště bylo celé v gelu. Po cca 15 minutách bylo volným pohybem vytaženo (vykýváno) ven. Bez bolesti.

 

Argentum gel byl na místě ponechán. Po zaschnutí byl v průběhu dne ještě několikrát nanesen. Nevzniklo typické zarudnutí. Rána byla klidná a rychle se zhojila. V dalším příkladu chci uvést, že ani utržená hlavička klíštěte v ráně nemusí vést k panice. I po jejím vynětí byla rána byla po dvou dnech zarudlá a tvrdá. Začínala bolet. Několikrát denně aplikovaný Argentum gel dokázal místo vyčistit a zklidnit během následujících tří dnů. Doporučujeme kombinovat s Ag koloidním.

Složení: Aqua, Glycerin, Carbomer, Triethalonamine, Colloidal Silver

Použití: přípravek se aplikuje 1 – 2 x denně v dávce cca 1,5 ml na potřebné místo.

Skladování: chraňte před mrazem, světlem a elektromagnetickým smogem

Balení: tuba 30 ml

Minimální použitelnost: 24 měsíců od data výroby,

Datum výroby: uveden na obalu

Upozornění: preparát by neměly používat osoby s prokázanou kontaktní alergií na stříbro.

Vyrábí: Petr Rulc – KC, CZ (EU)

Schváleno SZÚ ČR č.j. 1808051.

 

 

Informace o majiteli obchodu

Firma: Petr Rulc – KC pharmaceutics & cosmetics
Ulice: Saská 100/32
Město: Děčín 10 – Bělá
PSČ: 405 02
E-mail: obchod@kcrulc.cz
WWW: www.kcrulc.cz
Telefon: 412 526 122
fax: 412 529 102
IČO: 10236244
DIČ: CZ6009281234

 

 

Převzato:http://www.kcrulc.cz/

 

 

Převzato:Jage info, číslo 1, I. ročník, jún – júl 2009

/ Zdraví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz