Vimany kosmické lodě

Ve staroindických textech psaných původně v sanskrtu lze najít dramatická líčení válečných akcí, překvapivě upomínajících na dnešní bitevní technologie, založené na moderních high-tech bojových prostředcích. Vedle střel, za jejichž účinnost by se nemusely stydět naše dnešní atomovky, jsou zde zmiňovány “vimany“, jakési starověké univerzální bojové letouny, či spíše bojová kosmická plavidla; právě z nich jsou tyto střely odpalovány.
Reakce na mimozemskou infiltraci...

Vzrůstá počet jedinců, kteří sloužili v armádě, zpravodajství nebo ve vládních institucích dosvědčujících přítomnost mimozemských ras, které soutěží mezi sebou a se skrytými (lidskými) organizacemi, o vliv nad globálním lidstvem. Dr. Steven Greer soustředil výpovědi více jak 100 těchto svědků v psané podobě i videoformátech a zpřístupnil je veřejnosti a kongresnímu šetření. Tvrdí, že jich je dalších 300 připraveno vyjít na veřejnost a poskytnout prohlášení, pokud jim bude poskytnuta právní ochrana před soudním stíháním za porušení slibu mlčenlivosti. Tajné organizace jsou skupiny jedinců zapuštěných ve zpravodajských a vojenských službách různých národních vlád, jejichž úloha je projednávat všechny otázky náležící...
Čo je Aura?

Aura je energetické vyzařování člověka. Toto jemné vyzařování zrcadlí charakter, vlastnosti, zdravotní stav, duševní vývoj a duchovní podstatu jedince. Určité barvy a jejich vzájemné prolínání, jakož i velikost a forma samotné aury, zobrazují celkový stav ducha a těla. Aura je u každého člověka zcela specifická, jedinečná a nezaměnitelná.
Zakázané dědictví padlé rasy

Anděly si spojujeme s nádhernými předrafaelovskými a renesančními obrazy, kamennými sochami, jež se objevují v gotické architektuře, a nadpřirozenými bytostmi, které nám zasahují do života, když máme potíže. Poslední dva tisíce let v nás tento stereotypní obrázek udržovala a živila křesťanská církev. Ale kým jsou andělé doopravdy? Odkud pocházejí a co znamenali pro vývoj organizovaného náboženství? Mnoho lidí se domnívá, že Pentateuch (Tóra-Pět knih Mojžíšových), prvních 5 knih Starého zákona, se jen hemží příběhy o andělech, kteří se zjevovali spravedlivým patriarchům a visionářským prorokům. Tak to ale není.
Chrámy událostí - část 10

Tento průvodce je vytvořen jako vysvětlující prostředek pro meditaci Seance 2 Chrámů Událostí. Jestliže bude podroben studiu, může pomoci tvému pochopení smyslu a procesu synchronizované komunitní meditace. Formujeme kvantovou komunitu, která vyjadřuje společný soucit směřovaný božskou inteligencí (Duchem). To je základní smysl Projasňování Cesty.
Reinkarnace

Převtělování je fenomén, který doprovází duchovní život lidí od nepaměti. Každý člověk má na reinkarnaci svůj názor, který je zcela závislý na jeho životních zkušenostech. Pokud chceme opravdu do hloubky pochopit fenomén reinkarnace, tak aby bylo naše poznání zcela logické, potom je nutno začít od úplného počátku. V tomto výkladu svého pohledu vycházím z jediného zcela základního dogmatu všech náboženství, který může být definován následujícím způsobem :
DŠV - 4 - Nový rok víta novú hierarchiu

My, Kozmická hierarchia, by sme radi oboznámili našich čitateľov s novou Duchovnou hierarchiou planéty Zem. V máji 1997 sa Zem presunula do štvrtej dimenzie a v súčasnej dobe sa nachádza vo vibráciách tretej aj štvrtej dimenzie. Duchovná hierarchia štvrtej dimenzie (ktorá bola ukotvená v auguste 1996 ako príprava na zvýšenú vibráciu Zeme) získala vedúce postavenie ako vládny orgán Zeme, spolu s Hierarchiou tretej dimenzie v Šambale. Pre tých, ktorí to nevedia, Šambala je sídlom Duchovnej hierarchie Zeme, alebo v istom zmysle slova, hlavným mestom vládnych rád Zeme v éterických rovinách reality.
Hvězdná brána a transformace

Největší dar v této fázi je možnost "dolovat" ze své Akaše. Všechno, co jste se naučili ve svých tzv. minulých životech můžete znovu mít a stát se tím. Ciťte své životy. Pokud to co jste nashromáždili ve svých min. životech je ukládáno do kontejnerů v "nebi", pak každý z vás tam má stovky kontejnerů.
ALTERNATIVA 3 – SÁGA ŽIJE DÁL

Je to jedno z nejvíce ohromujících a nejděsivějších spiknutí všech dob, nebo to byl pouze chytrý podvod? Britští vědci mizeli z povrchu zemského. Astronauti hlásili, že na měsíčním povrchu viděli podivnou loď. Odpad společnosti je unášen a používán k otrocké práci na cizích planetách. Život na Zemi bude zahuben. Šokující spiknutí mezinárodní elity zahrnuje plán na záchranu omezeného počtu vybraných jednotlivců... V průběhu 70. let jsme byli svědky, jak Spojené království (Velké Británie...) trpělo ztrátou mozkových kapacit. Odliv mozků, což je termín používaný pro masový exodus nejlepších chirurgů a vědců v zemi, byl způsoben tím, že tito lidé se...
Sloboda vierovyznania?

Sloboda vierovyznania? Soudce zakázal výuku náboženské teorie vzniku světa Federální soudce John Jones v americkém státě Pensylvánie v úterý vynesl rozsudek v ostře sledovaném procesu, týkajícím se sporu o Darwinovu evoluční teorii, který se ve Spojených státech v poslední době znovu rozhořel. Soudce evoluční teorii podpořil a naopak zakázal výuku náboženské teorie stvoření světa nadpřirozenou inteligencí. V odůvodnění verdiktu se soudce odvolal na ústavní zákaz vyučovat na veřejných školách náboženství. Proces je považován za nejvýznamnější k tomuto tématu od roku 1925. Rozhodnutí představuje těžkou ránu pro americké křesťanské konzervativce, kteří prosazují, aby na amerických školách byl vyučována teorie označovaná jako "intelligent design" coby...
Peniaze bez úrokov a inflácie

Treba kus odvahy na to, keď clovek, ktorý nie je ekonóm, sa pustí do písania knihy o ekonomike, najmä ak sa týka jedného zo základných štandardov profesie, ktorým sú peniaze. Peniaze sú mierou, ktorou je vyjadrovaná väcšina ekonomických pojmov.
Tajné projekty

Po všem, o čem jsme doposud mluvili, asi stěží někdo zapochybuje o tom, že v Egyptě neprobíhá všechno úplně standardně. Naše pátrání po souvislostech a pravých důvodech nás vždy přivádělo k neobvyklým fenoménům a velmi často k časoprostorovým jevům.
Není to tak, jak to vypadá!

Vždy je pro mne velkým potěšením, když mohu být opět v této společnosti. Vím, kdo se připojil, kdo si to tu pročítá. A nehraje žádnou roli, jestli je to teď, za týden, za rok nebo za 5 let. K tomuto setkání dochází vždy v přítomném okamžiku. Takže začnu tuto schůzku NYNÍ a přivedu Tě do tohoto PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU. Zde, kde já pobývám, kde je přítomna má esence, je stále NYNÍ. Nacházíš se v časo-prostorovém kontinuu, jež Tě provází celou fází Tvého pozemského bytí. Přičemž ani to není úplně přesným vyjádřením, neplatí to pro samotné jádro. V tomto silném časo-prostorovém...
Globální vláda s.r.o. – Bilderberg

Ve světě mezinárodních financí se pohybují dva druhy lidí. Jedni, kteří události vytvářejí a druzí, kteří na události reagují. Ty, kteří reagují, dobře známe. Jsou početnější a zdánlivě mocnější. Skutečnou moc však třímají ti druzí. A v samém středu globálního finančního systému je finanční oligarchie, kterou v naší době reprezentuje skupina Bilderberg. Organizace Bilderberg je dynamická, vyvíjí se v čase, absorbuje a vytváří nové odnože, zatímco ty odumřelé ze svého těla vylučuje.
Signály z vesmíru

Jsme ve vesmíru sami? To je pro nás pravděpodobně jedna z nejdůležitějších otázek, ale věda nám zatím není schopná dát odpověď. Je velice pravděpodobné, že život v některé jiné části vesmíru existuje, otázkou je jak je to daleko a jak je vyvinutý. Opravdovým zlomem by byl hmatatelný důkaz mimozemské inteligence, technicky vyvinuté podobně jako naše, nebo více? Nebylo by nutné se setkat tváří v tvář, stačilo by vědět, že nejsme ve vesmíru sami. Největší radioteleskop světa - Arecibo v Portoriku - je také využíván k hledání mimozemské inteligence
ŠKOLA MYSTÉRIÍ

Náš příběh začíná těsně před naprostou zkázou, kterou způsobila potopa světa. V té době na Zemi ještě existovala civilizace, o níž se dnes hovoří už jen v legendách jako o ATLANTIDĚ. Její obyvatelé čerpali znalosti ze zkušeností, které lidé nashromáždili během tisíců let výzkumu fungování vesmíru a procesu, kterému říkáme život.
Mají Američané e-bombu?

Stále častěji proskakují z odborných vojenských kruhů zprávy, že Spojené státy už mají ve své výzbroji tak zvanou e-bombu, tedy elektromagnetickou zbraň, která dokáže nepřítele zlikvidovat beze ztrát na lidských životech.
Geneticky manipulované plodiny: GMO …

Nedávno se nevolení potentáti z EU komise v Bruselu snažili přehlasovat to, co se opakovaně ukázalo být naprostým odmítáním šíření geneticky upravených organismů (GMO) do zemědělství EU ze strany občanů Evropské unie.
George Soros a spojenie s Rothschildovcami

Kto je George Soros? Dnes 78-ročný Maďar s americkým pasom je superhviezdou medzi veľkými špekulantmi. Keď posledné vydanie Forbes uvádzalo zoznam najlepšie platených manažérov a finančníkov, Soros viedol s obrovským rozdielom. Za posledný rok získal 550 miliónov amerických dolárov, dvadstaťkrát viac než šéf spoločnosti Disney. Keď Soros začína lov, medzinárodné menové trhy sa začínajú hýbať a rezervné banky obávať.
Tajomstvo je zotrvanie v prítomnosti

Je nádherné byť dnes večer v Grazi, v túto búrlivú noc. Vo vzduchu je veľa energie, vo vzduchu je veľa zmeny, pretože nás pozýva úplne nový svet, úplne nový svet čaká na úsvit a duchovný svet tomu dopomáha. Dovoľte duchu vstúpiť do miestnosti a naplniť miestnosť, a dovoľte vstúpiť láske, pretože je veľa lásky. Drahí, tí duchovný sprievodcovia, ktorí sú vám najbližsí sú dnes večer s vami. Dovoľte im aby vám boli blízko, dovoľte im byť s vami. Svitá úplne nový svet, svet stvorený z čistej lásky.

Vítá vás MATRIX-2012

STRÁNKY PRÁVĚ PROBÍHAJÍ MASIVNÍ REKONSTRUKCÍ PO HACKERSKÉM ÚTOKU.
OBSAH PRŮBĚŽNĚ PŘIDÁVÁME
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Možná se nic nestane, možná…

ÚVOD

Vážení přátelé,

stránky pro řadu z vás nic nového, jenom jiná obdoba jiných stránek se stejnou tématikou. Nechceme psát a opisovat přeložené články ze zahraničních serverů nebo různé komentáře o článcích, i když není nic vyloučeno. To by mělo být doménou pouze diskusního fóra, kde se můžete k jednotlivým tématům vyjadřovat, mezi sebou i s námi diskutovat, předávat si zkušenosti a názory a hlavně si pomáhat radami a návody, které budete potřebovat. Tyto stránky jsou zaměřeny na databázi a předávání adres www stránek k usnadnění bádání a hledání informací, které mohou být pro vás životně důležité. Bude možné v nich najít odpověď na hromadu otázek dotýkajících se tohoto světa a dění kolem, naší budoucí existence i možné existence lidstva.

Bude dobré, když si uvědomíme, že pravda nás osvobodí, ale musíme počítat s tím, že vás i zatíží a poznamená na celý život. Je sice krásné a pohodlné žít a možná i zemřít v nevědomosti a alibismu, ale pak musíme počítat s tím, že jsme pouhou loutkou, nástrojem, otrokem bez vlastní vůle a názoru, bez práv a svobod, bez možnosti rozhodovat jak chceme žít a pro co žít. Říká se, že pravda je krutá, a mohu potvrdit, že tomu tak skutečně je – a jak já říkám – „vždy je všechno jinak“. Je to jenom proto, že pravdu neznáme! Musím v této souvislosti podotknout, že v zájmu těch, kteří nám vládnou a kteří nás chtějí ovládat, ani není, abychom pravdu znali.

Když jsem si před mnoha lety pořídil počítač a internet, začal jsem hledat informace celkem běžného rázu, hlavně takové, které by obohatily mé znalosti v oblastech mých zájmů. Ani jsem netušil, jaké možnosti internet nabízí. Předmětem mého zájmu byla témata týkající se určité části naší historie, tajemna a záhad, duchovna, ale třeba i zdraví a zcela praktických věcí. A protože „všechno je spojeno se vším“ dostal jsem se postupně k tématům, která krutě rozdrtila kladivem pravdy mou naivitu v přístupu k dění kolem nás, k životu, politice, k minulosti a budoucnosti, k planetě a lidstvu. Informace se nakupily do obrovských a širokých rozměrů, které snad jeden člověk není schopen obsáhnout a zpracovat, do děsivých skutečností o kterých jsem neměl ani tušení, že vůbec mohou existovat nebo se dít.

Je jasné a musíme s tím počítat, že různými nepravdami a dezinformacemi a to záměrně, abychom nakonec ničemu nevěřili a pochybovali, jestli je to vůbec možné a jestli je pravda to, nebo ono. Naštěstí se mnoho informací dá ověřit jinými cestami a pravda se vždy ukáže.

Nakonec třeba zjistíme, že mnoho teorií o různých spiknutích nejsou jen teorie, ale jsou to skutečná spiknutí, že auto na vodu existuje a dokonce jezdí, že existuje mnoho zařízení na využití volné energie a nemusíme živit kartely a mocenské struktury a neustále se hrozit dalšího umělého zdražování. Například UFO není něco neznámého, ale jsou to konkrétní tajné technologie a zbraně, které jsou na základě nekalých tajných dohod zkonstruovány na to, aby nás kontrolovaly, ovládaly a postupně zotročily. Že naše fyzické potíže a nemoci nejsou způsobeny tím, že bychom byli tak zdegenerovaní, že můžeme být naprosto zdraví. Války a hlad nemusí být, nemusíme ničit tuto planetu a sami sebe, atd.

Tyto stránky jsou především o blížícím se roku 2012 o tom, co možná přijde a o všem, co s tím souvisí

Počítám s tím, že se při studování jednotlivých odkazů a článků najde mnoho lidí, kteří pod tíhou různých důkazů přesto neuvěří nebo budou pochybovat, protestovat, možná se i urazí. Přesto věřím, že uváděné informace otevřou mnoha lidem oči. Je třeba začít hledat cestu k vlastní obraně i záchraně, protože ať chceme nebo nechceme, už dávno je to boj o holý život a samotnou existenci lidstva. Výsledkem mého bádání jsou jednotlivé odkazy na různé www stránky, které vám pomohou se rychleji orientovat a doufám, že je postupně sami budete doplňovat o informace prostřednictvím chatu a pomáhat si tak v rozšiřování dalších obzorů. Další odkazy www stránek, které navrhnete k prostudování, prověříme a následně zařadíme do seznamu jednotlivých rubrik.

Přeji vám krásný život.

S. Gaspar

NEPŘEHLÉDNĚTE

Thomas Szasz – Ceremoniální chemie
Toto je výňatek z knihy „Ceremoniální chemie“ Thomase Szasze. V kapitole číslo 5. nazvané „Legální a ilegální léčitelé: čarodejnice, dealeři a perzekuce“ poukazuje na řadu zjevných … Číst více

Násilí definuji jako chování se neentit k entitám jako kdyby tyto entity nebyly entitami. Co je tedy entita a co neentita? Entitou je zde myšlen člověk, u kterého funguje individuální … Číst více

Buddhistický mnich Ashin Ottama, původním jménem Pavel Smrčka, strávil posledních 27 let mimo svoji domovinu ve Švýcarsku a Barmě. Tento rok navštívil Českou republiku, aby hovořil o závislosti mezi životní … Číst více

V rámci experimentu amerických vědců přišly na svět tři desítky geneticky modifikovaných dětí. Oznámil to v pondělí server dailymail s tím, že jde o první takto úspěšný pokus v historii … Číst více

Hra s obviňováním zeleniny nadále pokračuje v celé EU, kde superodolný kmen e. coli postihuje pacienty a plní nemocnice v Německu, ale naprosto nikdo nemluví o tom, jakým kouzlem se … Číst více

Důsledky pro životní prostředí, světový mír, celosvětovou chudobu a budoucnost lidstva
Stručné shrnutí

Copyright © Steven M. Greer, M.D. – 2001

 

Pro většinu lidi patří otázka, zda jsme či nejsme ve vesmíru sami, mezi … Číst více

,Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli.‘‘ Martin Luther King

Tato série článků je v mnoha ohledech zvláštní. V době kdy jsem dával dohromady podklady uvědomil jsem si mnoho skrytých souvislostí, které pravda, na první pohled vypadají velmi nenápadně a … Číst více

Prednáška „Duchovná úloha Strednej Európy – Ako súvisia rozprávky s politikou“ bola predenesená 15.-17. septembra 1995 v Parku kultúry a oddychu v Bratislave. Aby čitateľ mohol správne pochopiť širšie súvislosti … Číst více

(CBAC), minulý rok zveřejnila prozatímní zprávu o svém nálezu; konečnou zprávu má uvolnit v dohledné době. Lednem minulého roku skončilo období, kdy lidé mohli vznášet svá doplnění a obavy, nicméně … Číst více

Říkají nám, že to udělali sebevražední muslimští fanatici. Říkají, že tito muslimští radikálové nenávidí naše svobody. Říkají, že naše země je plná spících agentů, kteří se mohou kdykoli probudit a … Číst více

Praní špinavých peněz
Julie Hrstková

zpracoval: Jiří Svršek

Zrcadlo internetového měsíčníku Natura (http://natura.baf.cz/),

mail: natura@snisnet.cz

 

Časopis vychází jednou měsíčně, nové číslo vycházi nejpozději těsně před koncem předchozího měsíce.

Všechny články jsou přehledně uspořádány v knihovně, která … Číst více