Stojí III. sv.v. za cemtrails?

Stojí III. sv.v. za cemtrails?

STOJÍ III. SVĚTOVÁ VÁLKA ZA CHEMTRAILS ?

17.02.06   Lydia Mancini

      Jsme ve Třetí světové válce a ani o tom nevíme? Nemám na mysli válku proti terorismu, nebo jiný druh války v tradičním pojetí.  Vojenské dokumenty odhalují, že současná taktika a strategie nemusí nutně směřovat k zabíjení lidí. Chronicky nemocní lidé jsou užitečnější než mrtví lidé. Chronicky nemocní potřebují léky a mohou se stát dobrými otroky státu. Vojenské dokumenty zároveň odhalují, že manipulace počasí je součást moderního arzenálu, spolu se zemětřesením a dalšími, „přírodními“ katastrofami. Tradiční válka ničí infrastrukturu. Dnešní váleční štváči často nechtějí ničít infrastrukturu, protože vlastní její většinu.  Učili jsme se, že Druhá světová válka byla ve skutečnosti pokračování První světové války. Zdá se, že Třetí světová válka je také pokračování předchozích válek. Je součástí plánu pro „světový pořádek“ a světovou eugeniku, ale využívá účinější metody. Válka a program eugeniky probíhají skrytě.

Nejsou to nacisti, kdo stojí za další válkou. Může za to skupina lidí, která financovala nacisty. Umějí obratně využívat kapitalisty, komunisty, fašisty, náboženské fanatiky, nebo anarchisty, vždy, když je to vhodné pro jejich záměr. Nenechte se oklamat nálepkami se jmény. Tihle lidé pravděpodobně ovládají Vatikán. Nálepky, např. nacisti, poskytují kouřovou clonu pro jejich činnost.

Po skončení Druhé světové války, byla většina nacistických peněz investována do chemických a farmaceutických společností.

Říká se, „sledujte peníze“ když chcete zjistit, co se opravdu děje. Ekonomický badatel Anthony Sutton udělal přesně to. Zjistil, že to byli v první řadě jistí bankéři, kteří financovali nacisty. ?

Po skončení Druhé světové války zůstalo mnoho nacistických peněz a značná část byla investována do amerických lékařských společností.

Věděli jste že:

od roku 1977 do roku 1985, byl Donald Rumsfeld prezidentem a výkonným ředitelem Searle Pharmaceuticals.

Rodina Bushů zbohatla díky obchodování s nacisty (více na toto téma na Osud.cz)

Respektovaný badatel v oblasti aerosolů Clifford Carnicom, založil jednu z prvních stránek o chemtrails a přitom sledoval, jací návštěvníci chodí. Farmaceutické korporace patřily mezi první a nejčastější návštěvníky na stránkách o aerosolových operacích.

Probíhají války zvané X-wars, které mají vypadat, že za vším je příroda nebo Bůh. Masy lidí věří, že žijí v relativním bezpečí, a ani netuší, že to zemětřesení, které zabilo tisíce, nebyla náhoda. Nejvyspělejší vojenská technologie využívá Zemi jako zbraň

 

     Třetí světová válka je tu a ani o tom nevíme.

Rozprašování chemtrails narušuje náš imunitní systém. Může zároveň snižovat naši obranu vůči nemocem, i tu v boji o naše základní práva.

Aerosoly jsou mimojiné rozstřikovány, aby obohatily atmosféru o barium. Patent HAARPu vyžaduje rozstřikování baria v atmosféře, aby se zvýšila účinnost HAARPu. HAARP zvládne víc, než hodláte uvěřit. HAARP zrovna zečtyřnásobil svůj výkon a publikované plány požadují, aby HAARP pracoval na jedné miliardě wattů. HAARP může způsobit ohromné výpadky proudu. Jeho vynálezce, Bernadr Eastlund, mimojiné, usiluje o přerušení tornád a o pohybování s částmi ionosféry.

Chemtrails jsou rozstřikovány s využitím stealth technologie. Existuje několik různých druhů aerosolů a rozprašovačů.

Skalární zbraně přidávají další stupeň nebezpečí a komplexnosti do této zákeřné a skryté války.

    Je důležité chápat, že elita podněcující války je využívá jako nástroj sociálního a ekonomického řízení. Jsou závislí na tomto nástroji a pravděpodobně nevědí, jak bez něj fungovat. Nerespektují národní, náboženské nebo osobní práva a identity. Vědí, že úspěšná válka vyžaduje stálý vývoj zbraní a strategií. Aerosolové operace jsou jen část moderního arzénálu.

Převzato: SightLess World

Původní zdroj

Převzato:  http://www.matrix-2001.cz/

/ Tajná technologie / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz