O vzestupu Země i pro úplné laiky

O vzestupu Země i pro úplné laiky

O vzestupu Země i pro úplné laiky

„Fantasie“, ktere tady ted popisu, budou znit tak neuveritelne, ze by snad mohly byt i pravdou. At si kazdy veri, na co chce… 🙂

 

CYKLY

Naše planeta Země podléhá jistému astrologickému (doslova astronomickému) cyklu, tzv. cyklu precese rovnodennosti, o délce 25.920 let. Souvisí to s oběžnou drahou naší sluneční soustavy kolem centra nasi galaxie Mlečné dráhy, kde se nachazi tzv. evoluční fotonový pás (o kterém se zmiňuje dokonce i NASA). Čim blíž je nase Slunce k centru Alcyone, tim vyšší vibrace (pozitivita) se na Zemi projevují. Tak máme holt astrologicky daný lepší a horší období, i když celkově, postupem vic takových cyklů, dochazí obecně k pokroku. Tenhle cyklus odpovídá i védskému (indickému) cyklu 4 jug (světelná Satya-, vlažná Treta-, slabší Dwapara- a temná Kali-juga). Většina indických mistrů beznadějně hlásá, že se nyni na hodně dlouhou dobu nacházime v nejtemnějším věku Kalijugy, kdy máme prý katastrofální podmínky pro duchovní vývoj (na prvni pohled to tak ale opravdu vypadá). Délku celého cyklu i jeho 4 fází si interpretují z délky roku Brahmy (Boha) každy různě: Tak třeba ta naše údajná kalijuga trvá dle jednoho 1.200 let, jiného 12.000 let a dalšiho 120.000 let. Holt maji v tom možná kapku bordel… 🙂 Zato sri Jukteshwar (guru populárního Joganandy – Životopis jogina) se nejvíc približuje ponětí Okcidentu:

Dle okcidentálni kabaly (Atlantanu a Egyptanu) se cyklus procese rovnodenosti děli na 12 znamení Zvěrokruhu o délce cca 2160 let (2160×12 = cca 25920), které jdou pozpátku. Poslední obdobi:

 

– věk Lva (10.940 – 8780 BC) – těsně po potopě, konec pleistocenu, světlé obdobi Egypta, kdy faraonové ještě „něco“ uměli 🙂

– věk Raka (8780 – 6620 BC) – postupně se ztrácela duchovni sila Egypta

– věk Blíženců (6620 – 4460 BC) – … … …

– věk Býka (4460 – 2300 BC) – viz třeba pohanský kult Bejka (který pak Mojžíš nemilosrdně potláčel u sveho lidu)

– věk Berana (2300 BC – 150 BC) za Mojžíše, začíná Kalijuga, viz obětování ovcí na oltáři (ne náhodou označení Ježíše jako Obětní beránek),

– věk Ryby (150 BC – 2012AD) – přinesl ho Ježíš, ne náhodou je ryba symbolem Křesťanstvi, období víry a pověr, končí Kalijuga, v terapii dominantní element vody (lazně+koupele, hydroterapie, obklady)

– věk Vodnáře (2012 – 4710) – dnešek, obdobi poznáni+vědy+techniky a jeji propojeni s duchovnem, v terapii dominantni element vzduchu (paprsky RTG, USG, laser, IR, …)

Obecně se v tomhle cyklu nacházeji 2 strategické časové body (body A+C na obrázku), kdy docházi k drastickým ekologickým kataklyzmám a změnám vědomí lidstva. Jednak během zestupni Satyajugy – bod C, potopa Atlantidy pred cca 13.000 lety (= polovina cyklu). A jednak během vzestupni Dwaparajugy, 900 let po skončeni Kalijugy – bod A, právě dnes!

 

Dále je tu dlouhodobější dnes-čím-dál-víc-sklonovanějsi Mayský kalendář, kterého vědecké interpretace různých časových úseků minulosti velice hezky odrážeji naši autentickou historii. Nejdůležitějši poznatek kalendáře spočívá v tom, ze 12/13 času celé historie naší Země (cca 4,6 mld let) odpovídá svými podstatnými evolucnimi změnami a pokrokem zbylé 1/13 (cca 0,35 mld let). A pak zase 12/13 těchto 350 mil let odpovídá zbylé 1/13 (27mil). A takhle se všechno hezky zrychluje geometrickým řádem trinactin až k roku 2012, kdy diky moderní vědě+technice, udalosti+pokrok během techhle poslednich 12let (napr. 1999-2011) odpovídají celému 20. stoleti+části 19.ho, a stejně tak jedinému roku 2012. A podobně cca 12 měsíců roku 2012 bude odpovidat jedinemu prosinci 2012. A co se teda jakože má stát koncem roku 2012? No, kdo vi? Třeba nic:-). Po válce je každej generál.. 🙂

 

Pak tady máme to notorické Janovo Zjevení v Bibli, které hovoří o:

– druhém příchodu Krista,

– Soudném dni, kdy prý nezůstane kámen na kameni, třídička lidí: jednoho Bůh ušetří a druhého nechá vypustit duši

– a nástupu nádherné 1000-ročné říše zbožnosti, kde dle roztomilejch jehovistickejch obrázků budou vedle sebe uplne běžně a láskyplně ko-existovat (bez vzájemného požírání) třeba lev + ptáček + člověk 🙂

 

 

5.DIMENZE

Každopádně dnes, převážně na Západě, vyrostlo jako huby po dešti, proroků, kteří tvrdohlavě tvrdí, že Země prochází z tzv. 3. do 5.dimenze. Co to „klišé“ vlastně doopravdy znamená?

Kabala rozlišuje 4 světy (= vibrační úrovně) Tvoření a obecně se k nim zaužívala tato klasifikace dimenzí:

– 3.D. – hmotný svět (tělo) – fyzická rovina – a tady si teď čteš fyzickýma očima tyhle záležitosti :-); Schumannova frekvence Země (NASA) = 7,8 Hz

– 4.D. – duševni svět (duše, psyché) – „očistec“ mezi inkarnacema = bardo = nadzemská kůra – tady jsou andělé, čakry+aura, většina jasnovidců vidí jen do téhle dimenze; f = cca 11Hz (stav Země práve dnes!, dalo by se teoreticky říct, ze právě teď jsme vlastně v 4.D.)

– 5.D. – duchovní svět (duch, nebe) – „Nebe“ – tady dlí archandělé a vyšší rody andělů, málo-který osvícenec vidí až do téhle úrovně; f = cca 14Hz

– nad dimenzemi – Božsky svět – nultý bod, hyperprostor (nad vesmíry) – tady někde si hovi náš Stvořitel 🙂

 

Ve vesmiíru to prý obecně tak chodi, že když vibračně vzestupuje planeta, tak „skáče“ rovnou o 2 dimenze. Někteří proroci (napr. významný Drunvalo Melchizedek) maji poněkud jinou terminologii dimenzí a říkaji, že si to valime (z 3.) do 4. dimenze (misto 5.). Je jen otázkou konvence, jak si to kdo frekvenčně vymezí… Když se hmotný projev (inkarnované tělo) naší Země vibračně posune z 3. do 5. dimenze, dalo by se pro názornost zjednodušeně říct, že tím pádem náš duch se pozvedne zase z 5. do 7. dimenze. Všechno bude nějak prostě o ty 2 oktávy jemnější, a teda ušlechtilejši…

V tenhle historickej moment ale vzestupuje i celý náš samotnej Vesmír, i když v rámci naší sluneční soustavy vzestupuje dle plánu z planet jenom naše Země. Země (Gaia, Arichatol) je vlastně jediná planeta v našem Vesmíru s hmotným projevem ve 3. dimenzi. Je to tzv. planeta nula, kde je opravdová svobodná vůle se vším, co k tomu patří (klasická dualita vědomí a iluze/matrix). Naše Arichatol je taky vyjimečná v tom, že jako jediná ve Vesmíru vykazuje nesmírnou rozmanitost životnich forem (viz přírodopisné dokumenty), díky čemu i plní specifické poslání.

 

  1. D-Adam Nového věku bude dle vizionářů v mnohem odlišnej od 3D-dnešního-človška. Bude vyššího vzrůstu, dlouhověkejši, přirozeně vegetarián, řádově inteligentnější (bude vyuzivat mozek až na 30%), jasnovidnější (telepatie bude bežná), laskyplnější (blaženost). Jeho DNA bude mit minimálně 4 chromozomové sady/zavity DNA (někteří zasvěcenci až 12, nyni-v-3D jsou běžné 2), a jeho čakrovej systém bude obsahovat až 12 čaker (někteří až 144, nyni-v-3D běžně 7). V současné genetice už neni takovou záhadou, i když se to oficielně moc nepřiznává, že někteří dnešní jedinci maji zmutovanou DNA, co se jinak v historii archeologie a ani do nedávných dnů nikdy nezaznamenalo.

V 5.D se má obnovit Zlatá éra Atlantidy – posledni obdobi na Zemi, kdy lidi žili v úplné jednotě s Tvořenim Otce.

 

Bohužel není technicky možné, aby do 5.D převibrovali všichni „ludkové“ naší planety. Musej na to holt duchovně vyzrát. Předpoklad vzestupu jednotlivého člověka je, aby si ke dnu přestupu (=quasi Soudný den) vytvořil na úrovni 5. dimenze (na duchovní urovni) zminěnej 12-čakrovej systém, včetně světelného těla 5.D (merkaby), nacož taky potřebuje úplně vyrovnat svou karmu. Sprvu vypadalo (většina proroků se shodovala), že vzestup proběhne už kolem roku 2002, standardnim způsobem tzv. evakuace (přes levitačni paprsky kosmických lodí – to zní asi docela scifi:-)), a že vzestoupi pouze cca 3% lidi. Pak se „asi z milosti“ změnila Vůle a na očistu planety a lidstva se stanovilo delší obdobi, aby se kvalifikovalo podstatně vic lidiček. A tak se dnes uvádí jako nejžhavějši kandidát na termin převibrování prosinec 2012, s tim, ze očividně změny započnou nejpozději začátkem roku 2012.

 

Přesto, že většina lidí dosud nemá páru o tomhle velkolepém procesu, na duchovní úrovni se z nich hodne už dávno rozhodlo, i když z hlediska 3D-hmotného bytí často úplně nevedomě (= nadvedomě). A tak, dle své duchovní vibrace a sebeuvědomění, dostávají různým tempem jednotlivá zasvěcení na přidavné čakry a mutaci DNA, nejčastěji během spánku, kdy jsou často na duchovné urovni i vyučováni různým dovednostem. Takyže se mnohým dnes dějou dost podivné věci – tzv. příznaky vzestupu. Krátkodobě, podivné (z hlediska klinické diagnostiky nelogické) a neléčitelné zdravotní a psychické potíže (často ani léčitelé nechápou), např. kolujicí bolesti, silná únava, pocity nejistoty a smutku. Někteří šťastlivci mohou obdržet zasvěcení i ve velice krátké době. Např. škola Světla, kterou navstěvují, odevzdává komplet zasvecení na 12-cakrový systém i anonymním návštěvníkům pouhých 12 veřejných meditaci – tzv. meditace proměny na Vyslance Světla.

 

Za účelem harmonického a efektivního vzestupu naši planety pověřila Hierarchie mnohé Mistry a Vyslance Světla zřídit různé energetické nástroje – tzv. graly/zdroje Světla – galaktické grály, světelné pyramidy Země, krystalové pyramidy 5. dimenze, nová Kristova světelná mřížka Země, jiná energetická centra, kosmické lodě s kamarádama z jinejch civilizaci (Plejady, Sirius, Orion, Velky Pes, Andromeda), 7 kosmických paprsků (hlavně očistnej fialovej plamen). Z nějakého nevyspytatelného důvodu neni Vůle, aby tyhle nové grály byli snadno zpoznatelné, a proto málo-který, byť i osvícený mistr/učitel o nich vi, vědomě s nima pracuje, nebo dokonce zasvěcuje žáky do práce s nima.

Díky evolučnímu galaktickému pásu a světelné práci vyslanců se duchovni pokrok a harmonizace karmy všech upřímně hledajících urychluje a zesiluje, ale naopak ostatní, kteří si vybrali za svuj idol konzumní způsob života, mají tendenci do matrixu/iluze ještě hlouběji upadat. A tak bude docházet k rostoucí polaritě lidí (třídička:-).

 

A co se stane s těma, co nepřevibrují? V době přestupu nebo i předtím jejich inkarnace v 3.D skončí a budou přeneseni do paralelního vesmíru, kde bude jejich hmotná existence pokračovat ve stejné 3. D identické Země (vlastně už teď je tam vše z naší Země nakopírované a děje se souběžně i tam). Pak je několik variant, co se s nima bude dít dál…

Abych nevypadal jako blázen, že tu uvádím nějake scifi paralelné vesmíry: Teorie superstrun, nejnovější revoluční a nejvyšší teorie ve fyzice, která již v 90. letech úspěšně propojila kvantovou mechaniku s teorií relativity, a teda jeji rovnice tak zastřešuje všechny dosud známé zákony fyziky, potvrdila existenci paralelních vesmírů.

 

Vůle si přeje nebýt plně zpoznána. Proroků a channelistů, kteří písou o vzestupu, je dnes opravdu hodně, ale bohužel velká část z nich píše nesouvislé braky, které si v mnohých kosmetických otázkách vzájemně až komicky protiřečí (např. jestli je nutné být vegetariánem pro úspěšný vzestup). A taky hodně autorů až onanuje o prkotinách. Někteří zase zpočátku psali hezky, ale pak jakoby ztratili cestu. To vše pak vrhá rozporuplné světlo na povědomí celého vzestupu. Nejsem nahodou třeba i já pak obětí šílence? Ať každý vycituje sám za sebe… 🙂

 

O hosanna hosa hosa juwento ra namaste om! (pozehnani Maha Chohana)

/ Duchovno / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz