Rozhovor s Henry Deaconem II.

Rozhovor s Henry Deaconem II.

Rozhovor s Henry Deaconem II.

(Arthur Neumann): „Stojíme před gigantickým civilizačním manévrem – největší změnou v historii soudobého typu člověka. Vím to a nejsem sám !!“

(1)

 

11.09.09   Arthur Neumann

 

Když jsem na svých internetových stránkách zveřejnil pod názvem Rozhovor s Henry Deaconem: Lidstvo otevřelo Pandořinu skřínku a nyní neví co s tím…….“možná jeden z nejdůležitějších materiálů vůbec, netušil jsem, že v řadách čtenářů vzbudí takový zájem, který mne samozřejmě jak jinak velmi potěšil. Ti z vás, kteří tento rozhovor četli, si asi vzpomínají na dva zásadní fakty. Muž, který odpovídal na dotazy, z bezpečnostních důvodů vystupoval pod pseudonymem „Henry Deacon“ a pak rezolutně odmítl vystoupit na kameru. Od té doby uběhlo několik měsíců, a jak se zdá, mnoho věcí se změnilo. Náš tajuplný člověk se objevil na summitu Exopolitika 2009 v Barceloně (škoda, že jsem o tom nevěděl, jinak bych se určitě snažil o to, aby akreditovaný novinář Matrixu, pan Zelinka se s ním pokusil spojit). To ovšem nevadí, neb s ním přímo na místě velmi operativně provedl rozhovor španělský aktivista a výzkumník Rafa Palacois. A tento rozhovor zřejmě vejde (s trochou nadsázky řečeno) do dějin. Ptáte se proč? Tak za prvé náš anonym zveřejnil své pravé jméno, za druhé vůbec poprvé vystoupil přímo na kameru (což způsobilo v řadách zasvěcených osob nebývalý rozruch) a za třetí jde o osobu velmi výjimečného charakteru, což jste zřejmě vytušili již z prvního rozhovoru a ti z vás, kteří jste tento materiál ještě nestudovali, doporučuji si ho přečíst jako první a pak teprve přistoupit k četbě tohoto rozhovoru č. 2. Jsem rád, že vám mohu exkluzivně na Matrixu tento materiál předložit k prostudování v českém jazyce. Na konci písemného přepisu bude video.


 

Rafael Palacois (RP): Dobrý den. Nacházíme se na tiskové konferenci, která je součástí summitu Exopolitika 2009. Muž, kterého právě sledujete, se stal slavným díky rozhovoru, který byl uskutečněn v rámci „Projektu Camelot“, kde odmítl ukázat svou tvář. Nyní je však všechno jinak a máme vůbec poprvé možnost vás vidět prostřednictvím kamery. Rozhodl jste se dokonce i uvést vaše pravé jméno? Jak se jmenujete prosím?

Henry Deacon (dále již pod zkratkou AN): Jmenuji se Arthur Neumann. Jde o německé příjmení.

 

 

RP: Víme o vás, že již 30 let pracujete v oblasti výzkumu a to ve velmi exponovaných a řekněme i kritických odvětví.

AN: Ano. Výzkum, výroba, logistika prakticky v každé oblasti státní správy a uzavírání především vládních smluv. Veškerá má činnost byla klasifikována jako „Top Secret“ v nejvyšším kódu – „Q“ a byla výhradně soustředěná do výzkumného systému „Livermore Labs, Lawrence Livemore Labs“. Byl jsem zainteresován výzkumnými aktivitami zaměřenými na vzdušný prostor a to až do roku 2004. Poté mi činnost v režimu „Top Secret“ byla rozšířena o spolupráci ještě s dalšími úřady.

 

 

RP: Můžete posluchačům prozradit jaká je vaše specializace?

AN: Obecněji řečeno se týká širokého spektra technologií, ale také i koordinace, řízení projektů, řízení programů a to nejen s ministerstvem obrany. Spolupráce se týká prakticky všech vojenských sil a to i s vojenskými silami jiných zemí.

 

RP: To znamená, že určitě víte něco a tzv. akustických zbraních, nebo elektromagnetických zbraní?

AN: Ano. Asi máte na mysli „pulsní elektronické zbraně“. Znám jejich existenci i výzkum, který byl v souladu s jejich vývojem prováděn. Hovoříme o polovině sedmdesátých let minulého století.

 

 

RP: Aha. Můžete nám říci, jaké druhy byly především součástí výzkumu a které z nich byly použité prakticky?

AN: Do této skupiny lze zařadit skutečně velké množství různých zbraňových prvků. Mikrovlnné bomby. Mnoho druhů známých neutronových bomb. Pak jsou to zbraně vyzařující paprsky částic. Samozřejmě nelze opomenout ani širokou škálu akustických zbraní.

 

RP: Dobře, ale můžete potvrdit, že naše vláda (americká vláda) vlastní zbraně, které používá přímo proti vlastní společnosti. Především pak proti tzv. „kritické skupině“ obyvatelstva?

AN: Jistě. Rozhodně ano. Existuje mnoho různých technologií, které jsou používané prakticky neustále a to jak na ploše celých měst, tak i konkrétně proti individuálním cílům.

 

RP: Mnoho výzkumníkům, ale i vědců potvrzuje, že nad svými domy spatřili jakési černé vrtulníky. Můžete nám potvrdit jejich existenci, a jakou plní roli?

AN: Na tuto otázku vám nepodám přesnou odpověď. Nevím, co přesně máte na mysli. Černé helikoptéry…..

 

 

RP: Hovoří o nich často vědci, kteří jsou zainteresováni do klíčových výzkumů. Ano?

AN: Skutečně nevylučuji, že mohli vidět černé vrtulníky, ale s největší pravděpodobností půjde stroje, které vypadají jako helikoptéry. Ovšem ve skutečnosti jimi nejsou.

 

 

RP: Prosím? Tak co to tedy je?

AN: Jsou to… Neznám podrobnosti o těchto zařízeních. Vím jen, že některé jsou…. Ach….. jak tomu říkáte? Jde o určitý typ, který vypadá jako vrtulník. Ovšem to bylo před lety, takže nevím co se děje nyní.

 

 

RP: O čem to je tedy ve skutečnosti?

AN: Určitě to bude souviset s jistým druhem dohledu.

 

 

RP: Dohledu. O.K.

AN: Možná. Mohou, ale také souviset s nějakým typem aktivit jako jsou únosy atp. Ale toto nemá nic společného s cizími inteligencemi.

RP: Aááá-ha. Takže vy jako vědec pracujete, nebo jste pracoval v těchto utajovaných programech. Byli jste si vědomi toho, že pracujete pro špatné lidi? Nebo jste k tomu přistupoval tak, že jste dělal prostě svou práci a netrápil jste se s tím, k čemu výsledky vaší činnosti budou použity.

AN: Ale i zde pracují dobří lidé a jsou zde i špatní jedinci. Je to jako všude. Jsou tam lidé, kteří mají rodiny a o které se potřebují postarat a tak jsou vázáni k tomu co dělají, jelikož jinak těžko seženou práci, ke které byli vyškoleni. Je to vždy o velkém vnitřním boji o tom, zda na stávající práci rezignovat a být bez práce, nebo v ní pokračovat a pak….. Na toto téma je mnohé k diskuzi. Mám-li mluvit o sobě, pak mým záměrem od samého počátku, tedy již z dob kdy jsem byl dítě, bylo studovat a pak se dostat v rovině vlastních vědomostí do středu, k podstatě fenoménu a zase studovat a znovu směřovat do středu. Tedy dosáhnout maxima. Takže nikdy jsem nesetrvával na jednom místě. Když tak přemýšlím, tak nejdéle jsem na jednom místě vydržel zhruba tři nebo čtyři roky. Pak jsem se prostě přestěhoval na jinou pozici. Tyto změny prakticky, ale vždy vyplynuly z nějaké vnějšího zájmu.

 

 

RP: Můžete nám popsat, jak funguje klasifikace čili členění. Mám na mysli pracovní aktivity v Los Alamos, nebo Livemore. Můžete to nějakým srozumitelným způsobem popsat pro lidi, kteří nic neví o tom, jak se v takových laboratorních komplexech pracuje?

AN: Máte na mysli pracovní rozdělení uvnitř laboratoří?

 

 

RP: Ne. Nemyslím to tak, abyste popisoval základní oddělení laboratoří. Víte co mám na mysli. Jako výzkumný vědec máte přehled o všem, nebo jste zasvěcen pouze do několika dílčích věcí?

AN: Aha. Takže máte na mysli něco jako potenciál informovanosti k charakteristice pracovního zařazení?

 

 

RP: Ano. To je ono. Přesně tak.

AN: Vzhledem k tomu, že se specializujete na určitý velmi specifický blok výzkumu, nemáte ani potřebu vědět co se kde jinde děje. Nemáte na to ani čas. Jste úzce zaměřen do konkrétní oblasti. Je to konečně i obecným bezpečnostním zájmem, na který se velmi přísně dohlíží. Ale jak čas postupuje a vy prokazujete nadřízenému systému svou užitečnost, otevřou se vám i další oblasti. Naše týmová práce měla pochopitelně i své zákazníky včetně NSA a dalších tří agentur na území USA, čtyř agentur z jiných zemí a dalších zákazníků, kteří nemají žádná jména.

 

 

RP: Fí-ha.

AN: Ty anonymní zákazníci jsou prostě anonymní proto, jelikož ve vzájemné korespondenci, nebo komunikaci nebylo nikdy zmíněno jejich jméno, nebo název společnosti. Jinak co se týkalo mé práce, tak nějaké extrémní rozčlenění informací nebylo ani zapotřebí. Pracoval jsem dobrovolně v malém týmu lidí. Složitější ovšem byl systém filtrování informací ve vztahu k jednotlivým zákazníkům a hlavně mezi těmito zákazníky.

 

 

RP: Můžete nám vysvětlit, co bylo cílem uvnitř těchto projektů?

AN: Šlo především o to jak sladit komunikaci mezi jednotlivými skupinami, tak aby existovala dostatečná informovanost a zároveň aby se respektovalo soukromí. Chápejte jisté okruhy informací lze veřejně sdílet, ale jsou i takové datové okruhy (a není jich málo), které prostě tímto způsobem sdílet nejdou.

 

 

RP: Takže bezpečný internet? Něco na ten způsob?

AN: To také, ale s bezpečným odfiltrováním.

 

 

RP: Filtrování?

AN: Jednoduše to znamená, že jsem měl přístup ke všem jejich informací, ale zároveň tato data byla „pokrytá“ tak, aby nedošlo k jejich zneužití.

 

 

RP: Něco podobného se týká i například telekomunikací? Mnozí se obávají syndromu „Big Brother“, takže skutečně jistí vyvolení jedinci o nás mohou vědět prakticky všechno?

AN: Obávám se, že ano. Nemůžete nic skrývat.

 

 

RP: Cože?

AN: (smutný úsměv) právě nyní spolu hovoříme. Jsem si celkem jist, že celý náš rozhovor bude pečlivě zadokumentován. Je jen otázkou, zda o to mají zájem či nikoliv. Takže nemáte žádné soukromí. Zejména v této elektronické době, každá transakce, kterou učiníte, každý telefonní hovor, každý hotel kde přespíte, platby vašich složenek, pozice pohledávek, každá osoba se kterou se setkáte…. (smích). Co vám na to mám jiného říci?

Ale důležité je nemít strach. Toto je nesmírně důležitá věc. Přestaňte se bát. Toto sděluji všem posluchačům. Strach věci jen zhoršuje. S absencí strachu se vám nemůže nic stát. Nevím, zda mi nyní dostatečně dobře rozumíte, ale přijde doba, kdy pochopíte velmi dobře. Ale už nyní je potřeba, aby se společnost soustředila na opoziční kvality strachu. Soustřeďte se prostě jinam. Radujte se z přirozených a příjemných maličkostí každého dne, z každé pozitivní změny. Radujte se z vašeho úsměvu a z úsměvů druhých lidí kolem vás. Radujte se z prosté existence. To je velmi účinný prostředek. Ony „černé frakce“ jsou ve skutečnosti velmi slabé a bezmocné.

 

 

RP: Opravdu?

AN: Jistěže (úsměv). Jsou velmi slabí. Zvlášť když si uvědomíte, že žijeme v celé galaxii světů s množstvím civilizací stejného humanoidního typu, kteří prošli stejnou zkušeností, kterou právě zažíváme zde na Zemi. Prošli stejnou zkušeností, ale již velmi, velmi dávno. A je tady ještě jedna důležitá okolnost ve vztahu k nám. Oni ví, co se bude dít. Řeknu vám to takto. Jako civilizace jsme velmi dobře sledováni. Velmi pečlivě se z jejich strany analyzují jakékoliv změny v politickém, ekonomickém nebo sociálním prostředí naší civilizace. Ví o každém důležitém politickém rozhodnutí uvnitř všech velmocí našeho světa. Určitě nebudou intervenovat, ale stojí „za scénou“ a v pravý čas pomohou dobré věci. Giganticky chytrým způsobem a plně v souladu s principy tohoto vesmíru. Nechte se překvapit.

 

 

RP: Proč jste si tak jistý tím, co říkáte?

AN: Samozřejmě. Protože jsem se setkal s mnohými z lidí, kteří nejsou odsud. Setkal jsem se s mnohými s Nich.

 

 

RP: Řekněte nám k tomu něco více.

AN: Setkal jsem se s těmito lidmi v době ještě před tím, než jsem pracoval tam, kde jsem pracoval. A z mnoha důvodů bych to na kameru právě nyní nechtěl vysvětlovat. Už ve vztahu k místu odkud pocházím.

 

 

RP: Odkud jste přišel?

AN: (Tato část videa byla na žádost Arthura Neumanna (Henryho Deacona) po natáčení a po vysvětlení důvodů prozatím odstraněna).

 

(2)

12.09.09   Arthur Neumann

 

Když jsem na svých internetových stránkách zveřejnil pod názvem „Rozhovor s Henry Deaconem: Lidstvo otevřelo Pandořinu skřínku a nyní neví co s tím…….“ možná jeden z nejdůležitějších materiálů vůbec, netušil jsem, že v řadách čtenářů vzbudí takový zájem, který mne samozřejmě jak jinak velmi potěšil. Ti z vás, kteří tento rozhovor četli, si asi vzpomínají na dva zásadní fakty. Muž, který odpovídal na dotazy, z bezpečnostních důvodů vystupoval pod pseudonymem „Henry Deacon“ a pak rezolutně odmítl vystoupit na kameru. Od té doby uběhlo několik měsíců, a jak se zdá, mnoho věcí se změnilo. Náš tajuplný člověk se objevil na summitu Exopolitika 2009 v Barceloně (škoda, že jsem o tom nevěděl, jinak bych se určitě snažil o to, aby akreditovaný novinář Matrixu, pan Zelinka se s ním pokusil spojit). To ovšem nevadí, neb s ním přímo na místě velmi operativně provedl rozhovor španělský aktivista a výzkumník Rafa Palacois. A tento rozhovor zřejmě vejde (s trochou nadsázky řečeno) do dějin. Ptáte se proč? Tak za prvé náš anonym zveřejnil své pravé jméno, za druhé vůbec poprvé vystoupil přímo na kameru (což způsobilo v řadách zasvěcených osob nebývalý rozruch) a za třetí jde o osobu velmi výjimečného charakteru, což jste zřejmě vytušili již z prvního rozhovoru a ti z vás, kteří jste tento materiál ještě nestudovali, doporučuji si ho přečíst jako první a pak teprve přistoupit k četbě tohoto rozhovoru č. 2. Jsem rád, že vám mohu exkluzivně na Matrixu tento materiál předložit k prostudování v českém jazyce. Na konci písemného přepisu bude video.


 

RP: Můžete nám říci, pokud je tzv. „První kontakt“ skutečně blízko jakým způsobem k němu dojde?

AN: Bohužel to co nazýváte „Prvním kontaktem“ nemá se skutečným kontaktem nic moc společného. V plánu je totiž fiktivní hrozba. Je to opět hra se strachem. V jistých kruzích je velká snaha dosáhnout toho se lidé při spatření „ufo“ báli, pocítili strach. Je tu snaha o to, aby jakákoliv případná forma mimozemského života se stala archetypální hrozbou a nepřítelem. Na tomto místě zdůrazňuji, že vlády těch největších geopolitických mocností tohoto světa hrají s veřejností hru na fiktivního nepřítele. A principiálně je jedno, jestli tímto fiktivním nepřítelem je Rusko, USA, muslim nebo mimozemšťan. Jde o stále stejnou hru, jen charakter fiktivního nepřítele se mění. Proto jsem před chvílí připomněl jak důležité je opustit energie strachu. Pokud tak totiž učiníte, sami velmi rychle tuto hru prokouknete.

 

 

RP: Naznačujete, že vláda má v utajení k dispozici prostředky a technologii, která stojí ze jevy charakterizované jako „ufo“?

AN: Když pomineme velké množství přirozených meteorologických jevů a jevů jiné přirozené charakteristiky pak za množstvím „ufo“ stojí tyto technologie prostředky. Například americká vláda vlastní tyto technologie již poměrně dlouhou dobu.

 

 

RP: Páni

AN: Při nějakém jiném rozhovoru jsem zmínil existenci „Zprávy z Iron Mountain“ a mnozí lidé si prostě myslí, že jde jen a pouze o sci-fi. Jenže tu bohužel nejde o sci-fi. Tentýž materiál mi byl předán během jednoho důležitého setkání v Tucsonu, Arizona již v roce 1980.

 

RP: Přímo?

AN: Ano, přímo během zasedání vlády, jehož jsem se zúčastnil.

RP: Četl jste to?

AN: Bylo to pro mne překvapení, protože jsem nevěděl co je účelem tohoto setkání. Měli jsme letět do Tucsonu v Arizoně a já jsem zůstal v hotelovém pokoji. Pak jsme se sešli k jednání a na konci prvního setkání nám rozdali dokument: „Zpráva z iron Mountain“ nikoliv v knižní, ale v klasické papírové podobě. A zde jsem se poprvé dozvěděl o plánech „Rand Corporation“.

 

RP: Aha. Vy jste první člověk, který oficiálně potvrzuje existenci „Zprávy z Iron Mountain“

AN: Dnes již tyto dokumenty nemám k dispozici, ale v nich prakticky to samé, nebo skoro to samé co se popisuje v knize ve které je tzv. „Zpráva z Iron Mountain“ přetištěná.

RP: Myslíte si, že aktuální pandemie „prasečí chřipky“ je součástí tohoto globálního plánu (který je definován ve „Zprávě z Iron Mountain“?

AN: To nemohu posoudit. Epidemie jsou vesměs přirozené povahy. Podle mého soukromého názoru je ale prasečí chřipka poměrně nebezpečným faktorem. Je to ale jen můj soukromý názor na věc. A prevence? Chcete znát můj typ. Informujte se o vitamínu D3.

 

 

RP: Co to je?

AN: Vitamín přece (smích).

 

 

RP: Vitamín, vitamín. Jasně, ale…..

AN: Jde o vitamín D3. Poraďte s lékařem specialistou. Viděl bych to tak, na 2000 až 5000 IU denně. Za normálních okolností vzniká tento prvek působením slunečního záření při kontaktu s pokožkou, ale vzhledem k povaze slunce v současné době a dalších faktorech, které jsou nyní ve hře, je tato cesta hodně omezená. I přesto dokáže laicky řečeno sluneční záření participovat v dostatečné míře na transfiguraci D3 v těle žádoucím způsobem.

 

 

RP: O.K. Takže tu jde o alternativní prostředek v souvislosti s chřipkou.

AN: Ano. Funguje to proti jakémukoliv druhu chřipky.

 

 

RP: A co vakcinace? Jak se k ní stavíte?

AN: Žádná vakcína. To samé jsem řekl i svým rodinným příslušníkům. Již před dvěma nebo třemi roky jsem jim řekl, že by bylo moudré se od těchto věcí držet co nejdál. Již během mého rozhovoru v rámci Projektu Camelot jsem naznačil pravděpodobnost tohoto chřipkového scénáře. Bylo to dlouho před tím, než se prasečí chřipka objevila ve zpravodajství.

 

 

RP: Máte nějaké informace o tom, zda Američané budou vládou k tomuto očkováni nějakým způsobem donuceni?

AN: Bude to povinné.

 

RP: A bude to povinné pro všechny lidi?

AN: To je samozřejmě v plánu a s těžkými sankcemi. Pro mne však stále platí – žádná vakcína. Zvlášť pokud to je vynucováno. Takže nic takového.

RP: Pojďme nyní někam jinam. Myslíte si, že vlády udržují v tajnosti kontakty i s jinými mimozemskými inteligencemi, tak jako tomu s největší pravděpodobností bylo u Zeta – Reticulas?

AN: Když lidé hovoří o státem utajovaných aktivitách mají často dost zkreslené představy o tom jak tyto věci fungují. Takže v této souvislosti bych rád zdůraznil, že vlády, stejně tak jako prezidenti nebo třeba členové královských rodin nemají přístup k informacím a konkrétním znalostem tohoto typu. Vycházím ze svých vlastních zkušeností. Oni mají přístup jen do určité hloubky utajení a ta je přesně vymezena. A za ní se prostě nedostanou.

Takže mají k dispozici jen omezenou a přesně stanovenou sumu dat. A stejně tak nemají sebemenší povědomost o tom, co se děje za tím. Oni neví, co se děje v onom jakoby neexistujícím „uzavřeném světě“. Nemají tedy žádný kontakt s těmi, kteří jsou „za stěnou“. Takže, když hovoříte o vládě, nebo „tajné vládě“ potřebuji přesně vědět, co tím pojmem myslíte či sledujete?

 

RP: Tak kdo má v rukou stěžejní moc? Kissinger? Rockefeller? Kdo to má na starosti?

AN: Tak třeba vy máte moc. Právě teď a tady. Jste odpovědný za tento rozhovor. Může se dostat k milionům lidí anebo může skončit v koši. Je to jen a jen ve vašich rukách. Nevím, zda budu pochopen, když povím, že v každém z nás se nachází různé úrovně moci a síly. V každém jednom z nás.

 

 

RP: Takže nevěříte, že moc je centralizována v několika osobách? Něco na ten způsobe? Tento názor je všeobecně rozšířen.

AN: Ach lidi. Existuje několik malých skupin, které mají skutečnou moc, včetně jednoho člověka o kterém jsem se zmínil na konferenci v Curychu, ale o něm nechci teď hovořit. Pak jsou tu ve hře ještě asi tři agentury. Nic víc, nic míň.

 

 

RP: Mají třeba pod palcem satelitní systémy?

AN: Třeba.(úsměv)

 

 

RP: O.K. Proč se usmíváte?

AN: Jde o to, že i tyto síly mají své jasně dané limity ve vztahu k tomu, co bychom mohli nazvat „skutečnou Mocí“. Chtějí a skutečně moc se snaží si jí udržet co nejdéle. Říkám to a zdůrazňuji proto, že v několika následujících letech ztratí všechny své síly. Bude to rychlé.

 

 

RP: Proč?

AN: Protože nyní se spojují a zároveň kulminují velmi důležité linie událostí a změn.

 

 

 

13.09.09   Arthur Neumann

 

 

RP: Takže co je úlohou lidstva v tomto příběhu? Je tu vláda se svými specializovanými projekty. Ale co my lidé můžeme v tomto příběhu dělat?

AN: Co mohou nejlepšího udělat? To není až tak složité? Pokud máte různé systémy víry, různá náboženství budete muset otevřít své srdce a uvědomit si, že jsme všichni na jedné lodi. Obnovení vzájemného respektu je aktuální nutností. Je třeba pochopit, že všichni sdílíme společný původ a to nejen tady, ale v celé naší galaxii. Naše galaxie je našim společným domovem.

 

 

RP: Takže galaktické vědomí?

AN: Galaxie na této rovině vnímání skrývá mnohá tajemství. Ale nyní se musíme soustředit na to co se děje na této planetě a pomáhat si navzájem. Je potřeba přestat tvořit rozdíly tam kde ve skutečnosti nejsou.

 

 

RP: A myslíte si, že ti obyčejní lidé na ulicích mohou vytvořit dostatečný tlak na své vlády, aby zveřejnili všechny potřebné informace?

AN: Pokud chcete něco udělat, pak to učiňte nenásilným způsobem.

 

 

RP: Mám za to, že to je samozřejmé.

AN: Můžete mít zlost z toho, že jsou podporovány programy lidí, kteří se snaží mít nad vámi moc. Ovšem vše je věcí dočasného charakteru. Všechny tyto boje potlačení jsou pouze dočasnými kvalitami lidské společnosti. Dokonce lze říci, že i když objektivně neučiníte nic i přesto změna přijde.

 

 

RP: Nyní mám dvě krátké otázky. Ta první zní: Můžete nám říci, jaké technologie budou naší společnosti zpřístupněné ve chvíli, kdy padne stávající mocenský režim?

AN: S největší pravděpodobností to budou technologie, které využívají tzv. „Casimirova Efektu“ a „energie nulového bodu“. Již jsem na to upozorňoval v Curychu. To si myslím je definitivní.

 

 

RP: A takové technologie existují?

AN: Ano a dokonce ani nepatří mezi nějak zvlášť utajované informace. Jen potřebujete vědět kde je hledat. Jsou místa kde o nich dokonce i veřejně hovoří. Do této kategorie patří i technologie postavené na efektu tzv. „gravitačního odstínění“, které se přibližuje antigravitaci, ale zdaleka to samé. Takže i tato technologie existuje a jsou místa, kde si o tom můžete nastudovat mnoho důležitých informací zcela oficiálně a veřejně. Tak například se můžete podívat na www.lanl.gov což jsou stránky „Los Alamos National Labs“. Když se na tyto stránky dostanete, pak potřebujete trochu času, abyste prohledali jejich archivy, a uvidíte, co všechno objevíte.

 

 

RP: Takže bychom mohli mít v nedaleké budoucnosti možnost užívat technologii „létajících talířů“?

AN: S největší pravděpodobností ano. Ovšem jde o to, abychom všechny tyto technologie, které jsou k dispozici, užívali vyváženým způsobem. Musíme nejprve pracovat na duchovních a sociologických problémech.

 

 

RP: Dobře, ale jakým způsobem vyjdou tyto technologie na povrch?

AN: Věřte, že ve správném čase vyjdou ven. Rychle a najednou z mnoha různých zdrojů. Existuje mnoho lidí a skupin, které pracují na těchto projektech. Sice zatím v utajení, ale to se rychle změní.

 

 

RP: Ano, skutečně?

AN: Jistě a s nimi spatří světlo světa i zcela nové vědecké a technické obory.

 

 

RP: Obory?

AN: Ano, nové obory.

 

 

RP: Hmmm.

AN: Takže to pomalu začíná…..

 

 

RP: Pracuje v některých z těchto oblastí Brian O´Leary? Je Brian O´Leary váš přítel?

AN: Ano pracuje. Nevím, ovšem co přesně dělá, myslím, že pracuje na nějakých technologiích nebo tak něco. A pokud jde o energii nulového bodu…. V té nejjednodušší podobě bych to mohl vysvětlit takto: Budete mít k dispozici asi takto malou krabičku, která bude schopná přímé přeměny na elektrickou energii. Bez jakýchkoliv pohyblivých součástí žádných mechanicky rotujících magnetů nebo něčeho podobného. Je to tak jednoduchá, že to vypadá jako pohádka.

 

 

RP: Jaký klíč k energii nulového bodu? Co je klíčem k její realizaci?

AN: Máte na mysli, jak to funguje?

 

 

RP: Ano.

AN: Ve skutečnosti existuje několik různých přístupů. Jeden z nich spočívá ve velmi specifické technologii vrstvení materiálů. Podobně jako když se tvoří kondenzátor. Jde o malé vrstvy zcela specifických materiálů v přesně stanoveném pořadí. Není to složité. (úsměv).

 

 

RP: Má energie nulového bodu něco společného s orgonovou energií?

AN: Nevím nic o orgonové energii. Chci tím říci, že nemám žádné zkušenosti s tímto typem energie.

 

 

RP: Dobře. Další otázkou je Obamova administrativa. Lze od ní čekat něco pozitivního?

AN: Ohledně Obami mám velmi smíšené pocity. Takže nevím. Ono nezáleží ani tak na Obamovi a jeho administrativě. V podstatě v našem případě nezáleží na žádné administrativě. Ve hře jsou jiné podstatně komplexnější síly.

 

 

RP: Takže nepotřebujeme vládu k tomu, abychom se dostali k potřebným informacím?

AN: Ne, nepotřebujeme vládu k tomu, abychom získali všechny důležité a potřebné informace.

 

 

RP: Souhlasím s vámi. Naprosto s vámi souhlasím. Nemáme tedy žádat vládu o informace.

AN: A neočekávejte, že vám vlády nějaké informace kdy podají. Protože vlády, jak jsem se vyjádřil před chvíli, žádné informace tohoto typu k uvolnění nemají k dispozici. Tyto informace již nyní začínají prostupovat do veřejné domény. Jsou jako květy náhle vyrůstající z půdy. Začíná to „kvést“ úplně všude.

 

 

RP: Takže dostanou se k lidem například prostřednictvím internetu.

AN: A také úžasné vynálezy a další věci z hluboké minulosti jsou objevovány právě nyní současně na různých místech na naší planetě. Jak je to možné? Něco se začíná dít v jiné dimenzi a to je také činitel, který stojí za uvolněním informací v našem prostředí. Takže žádné vlády….

 

 

RP: Takže mnohé z těchto strategicky důležitých informací jsou již nyní na internetu. Na závěr našeho rozhovoru bych se chtěl zeptat na to, zda máte nějaké indicie o tom, že se chystají uzavřít internet?

AN: Mohou se o to pokusit a mohou ho zablokovat. A to může být doba, která může zpomalit spoustu věcí. Ale pak bychom měli také hovořit o tom…… „Kdo jsou oni“? Internet byl původně strukturován tak, že ho nebylo možné zcela zablokovat. Takže takové rozhodnutí může proces zpomalit, ale to je všechno. Pouze zpomalit. A tak je na čase uvažovat o alternativních způsobech komunikace. Věřte tomu, že nový a zcela převratný způsob komunikace přijde během pár let. V tu dobu již nebudete potřebovat internet v této podobě.

 

 

RP: A co to bude? Telepatie?

AN: Ne zcela, ale něco na ten způsob.

 

 

RP: Páni…

AN: Velmi rychle se to stane zcela přirozeným způsobem komunikace.

 

 

RP: O.K. Mockrát vám děkuji za informace….

AN: Ano. Vypněte kameru prosím!

 

 

RP: ….. za statečnost a odvahu.

AN: Vypněte kameru!

 

 

RP: Dobře, udělám to.

 

-konec-

 

 

 

 

Převzato:  http://www.matrix-2001.cz

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz