Na podporu mého přítele, statečného ASTRONAUTA US NASA,…

Na podporu mého přítele, statečného ASTRONAUTA US NASA,…

Na podporu mého přítele,

statečného ASTRONAUTA US NASA,

Edgara Mitchella,

Apollo 14!

Já, Clark C. McClelland, bývalý ScO, Flotily Space Shuttlu, jsem osobně pozoroval 8 až 9 stop vysoké mimozemšťany na svém 27 palcovém video monitoru, když jsem byl ve službě v Kennedyho Vesmírném Centru, na Odpalovacím řídícím centru (LCC). Mimozemšťan stál přímo na Vesmírném nákladním prostoru Shuttlu a diskutoval se dvěma astronauty US NASA přivázaných na laně. Také jsem sledoval na monitorech vesmírnou loď mimozemšťanů, která byla na stabilizovaném, bezpečném orbitu na zadní straně Space Shuttlu u hlavních podvěsů motorů. Pozoroval jsem tento incident asi jednu minutu a sedm vteřin. Dost času k tomu, abych si zapamatoval všechno, co vidím. BYL TO MIMOZEMŠŤAN a mimozemská vesmírná loď!

Všem, kteří mě důvěřují, předkládám tuto uměleckou představu toho, co jsem viděl před mnoha lety na Kennedyho Vesmírném Centru. Bylo to vysoké stvoření, asi 8 až 9 stop vysoké. Mělo to tvar humanoidního těla se dvěma rukama, dvěma nohama s úzkým tělem a normální velikostí hlavy. Barvu jeho pokožky jsem rozeznat nemohl. Vypadalo to, že to má dvě oči, ale nemohl bych komentovat žádné detaily.

 

Jak to komunikovalo? Nemám ponětí. Pohybovalo to pažemi, snad gestikulace. Téměř jako kdyby dávala instrukce! Neslyšel jsem žádné hlasy komunikace. Helma nebyla tak velká jako měli naši dva astronauti, a měla průhled k hledění dopředu. Bytost měla na helmě cosi malého, možná komunikační zařízení připevněné na pravé straně!

 

Neviděl jsem žádné kyslíkové bomby. Měla široký pás jakoby obtočený kolem sebe.. Nevypadala, že je přivázána lany jako byli přivázáni naši dva astronauti na stranách konstrukce shuttlu. Nepozoroval jsem nic, co by vypadalo jako zbraně. Celková doba pozorování této úžasné scény byla jednu minutu a sedm vteřin, změřil jsem to na mých chronografických hodinkách pro astronauty.

 

Jeden můj přítel za mnou později přišel a řekl, že tuto 8 až 9 stop vysokou bytost také pozoroval UVNITŘ KABINY OSÁDKY vesmírného shuttlu! Ano, uvnitř NAŠEHO shuttlu! OBĚ mise byly PŘÍSNĚ TAJNÝMI setkáními Ministerstva obrany (Pentagon)!

 

S mou ověřitelnou minulostí, neexistuje žádná Federální vládní agentura, která by řekla, že jsem blázen!

 

Jsem PRŮKOPNÍKEM VESMÍRNÉHO PROGRAMU. Asistoval jsem při startu Mercury, Gemini, Apollo, Apollo-Soyuz, Skylab, Space Shuttle, Deep Space Missions a Mezinárodní vesmírné stanice.

 

Obdržel jsem posudek, který předkládali: Walter Cronkite, major Donald

 

Keyhoe, ředitel NICAP Richard Hall (Národní vyšetřovací výbor vzdušných jevů), náměstek ředitele NICAP, astronom Dr. J. Allen Hynek atd. Sloužil jsem jako asistent státu Florida a ředitel oddělení MUFON při KSC (Kennedyho vesmírné centrum), ředitel NICAP u mysu Canaveral a KSC! Obdržel jsem čestné uznání od US senátorů, kongresmanů, vojenských úředníků a vědců. (Viz moje webové stránky níže pro více informací stran vzrušujících odhalení.)

 

Ve skutečnosti to naprosto potvrzuje to, co nedávno odvážně prohlásil můj přítel, astronaut  Edgar Mitchell z Apolla 14.

 

Foto níže: Space Shuttle Mission STS-80, astronaut Story Musgrave mi děkuje: „Clarkovi (ScO) Uvidíme se tam venku!“

Na podporu mého přítele,     statečného ASTRONAUTA US NASA,     Edgara Mitchella,     Apollo 14!

 

Za celý můj život jsem vypustil nebo byl svědkem 650 misí!

 

Jsem expertem na vizuální rozpoznávání jakéhokoli plavidla, které vytvořila a se kterou letěla lidská rasa, ať již tajně nebo jinak! Poznám mimozemšťany a jejich loď, protože jsem ji viděl!

 

Byl jsem ředitelem oddělení-3 NICAP skutečných Akt-X na mysu Canaveral a na Kennedyho vesmírném centru v letech 1958 až 1992! ANO, SKUTEČNÁ AKTA-X!! Mimozemšťané JSOU ZDE!! Chodí mezi námi Američany! Byli zasazeni do různých NAŠICH pozemských vlád!!

 

Co vím je, že mě to nenechají publikovat! Napsal jsem při nejmenším tři knihy, kde odhaluji PRAVDU všem LIDSKÝM RASÁM! Setkal jsem se s mnoha astronauty NASA a s jinými astronauty za celé ta léta, co jsem byl zapojen do armádních, Vesmírných programů NASA mezi lety 1958 až 1992! Slyšel jsem mnoho zkušeností o mimozemšťanech, kteří byli zahlédnuti na Měsíci atd., astronauty NASA a mnohem více o tom vyprávím ve svých knihách.

 

NASA není CIVILNÍ VESMÍRNÁ AGENTURA! Pentagon vlastní NASA! Některé z misí Ministerstva obrany, kterých jsem se zúčastnil, byly PŘÍSNĚ TAJNÉ! Tyto mise přenášely  TS Satelity a další hardware vesmírné mise na orbit, kde se několik členů posádky setkalo s mimozemšťany! Jsem připraven vyprávět svůj příběh, ale za kompenzaci.

 

 

Clark C. McClelland,

former ScO, Space Shuttle Fleet,
Kennedy Space Center, Florida.

 

Kontaktujte mě na:

Clark C. McClelland
P.O. Box 233
Tavares, Florida 32778                                  překlad Karel Rašín

 

 

Převzato:  http://www.exopolitika.cz/

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz