Incident v Breez

Incident v Breez

Incident v Breez

Jedinečné pozorování UFO v malém městečku na Floridě jsou podloženy přesvědčivými záběry místních obyvatel. Jde o podvod, nebo skutečnost. Mei údajně první pozorování UFO v přímořském městečku Gulf Breeze na Floridě, došlo 11.listopadu 1987 a pozorovatelem byl Ed Walters, který pořídil zhruba 40 fotografií a jeden videosnímek o délce trvání jedné minuty a 35 vteřin.

Navíc se mu ještě podařilo zdokumentovat svědectví pokusu o únos člověka. K prvnímu pozorování došlo onoho dne v odpoledních hodinách, kdy Ed Walters byl upoután pohybem částečně zatemnělým tělesem, které vydávalo zářicí světlo. Bylo to obrovské a modrošedě zářící plavidlo, které se nehlučně vznášelo asi tak 60 metrů nad zemí. Incident v Gulf Breeze na sebe uputal pozornost organizace MUFON a ta se rozhodla o prošetření autentičnosti. Experti se nakonec shodli v názoru, že fotografie patří „autentickému vzdušnému plavidlu“. Obyvatelé Gulf Breeze a sousední Pensacoly vytváří skupinu lidí, kteří si říkají „Skywatch“ (hlídači oblohy). Skutečně po čase přicházejí s dalším svědeckým pozorováním, které popisují, jako červeně – jantarové světlo, které se navíc pohybovalo velmi choticky a to ve všech směrech svého letu.

Tento objekt proletěl nad nákladním automobilem Eda Watterse dne 12.ledna 1978 a zastavil se v zobrazené poloze. Proč se Gulf Breeze stalo středem zájmů UFO? Odpověď na tuto otázku asi nikde nenajdeme, můžeme se jen domnívat, že za vším možná stojí zájem o tři velké vojenské základny, které toto městečko obklopují.

 

Převzato:  http://fernando.webzdarma.cz/MILDA/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz