Tajný projekt „Super – Valkyria“

Tajný projekt „Super – Valkyria“

Tajný projekt „Super – Valkyria“ a skryté souvislosti kosmického výzkumu

01.12.08   Jaroslav Chvátal

Existují důkazy o tom, že krátce po pohromě, která dne 28.ledna 1986 postihla raketoplán Challenger byl vyvinut speciální druh miniraketoplánu jehož testovací zkoušky začaly v průběhu roku 1992. Testy byly součástí tehdy aktivního a poměrně tajemného „Projektu Aurora“. Tento miniraketoplán měl být o velikosti špionážního letounu „SR-71“ v kombinaci s něčím co se podobalo experimentálnímu nadzvukovému letounu „XB-70A“. Faktem je, že počátkem roku 1990 se začaly množit pozorování obřích vzdušných plavidel, které se podobaly modernizované verzi amerického bombardéru „XB-70 Valkyrie“, který byl sice vyvinutý pro americké letectvo, ale z neznámých důvodů nebyl nikdy dán do výroby. Zasvěcené materiály hovoří o tom, že tento letoun byl díky specifické pohonné jednotce a zvláštnímu aerodynamickému tvaru byl schopen dosáhnout rychlosti 3 Machy. Tento zvláštní letoun byl pozorován 13.září a 3.října 1990 v oblasti pouště Mojave nedaleko vojenské letecké základny Edwards (AFB). V dubnu roku 1991 byl objekt spatřen severně od této základny a 10.května 1992 viděl letět tento letoun novinář CNN nedaleko Atlanty. Naposledy byl objekt viděn 12.července 1992 v 11.45 hodin místního času nedaleko „Lockheed’s Hellendale Facility“ jak se neuvěřitelným manévrem vyhýbá jádru prudké bouřky, která právě nad tímto územím zuřila. Teprve 6.ledna 1992 bylo možné zaznamenat první, alespoň obecné informace o technickém portfoliu letounu, který byl označen názvem „Super – Valkyrie“. Letoun byl opatřen obřím trojúhelníkovým křídlem a velkým předním trupem. Špička křídel byla obrácená skoro ve vektoru 90 stupňů k horizontální ose. Okraje křídel měly černé krytí, zatímco zbytek trupu byl bílý. Bohužel nic není známé o pohonném systému tohoto zařízení. Některé zdroje ovšem tvrdí, že „Super – Valkyrie“ byla poháněna „Pulse Detonation Wave Engines“ (PDWEs). Nejpravděpodobnějším palivem pro tento typ motoru byl kapalný metan v cryogenické bázi, který se také mohl chovat jako strukturální chladicí kapalina.

Ve 13.45 hodin dne 5.srpna 1992 letecká linka 747 oznámila, že jejich dopravní letoun, který startoval z mezinárodního letiště v Los Angeles těsně minul jiný blíže nezjištěný letoun. Dopravní letadlo se nacházelo nedaleko Georgese AFB, Kalifornie, když osádka letounu byla upozorněna tzv. „Avoidance systímem“ (TCAS) na kolizní kurz s jiným objektem, který se blížil extrémně vysokou rychlostí. Neznámý letoun pak proletěl pod dopravním letounem asi ve vzdálenosti 500 stop.

Někteří svědci si povšimli, že „ufo“ je designem svého předního trupu velmi podobné letounu „SR-71“ v kombinaci s „F-16“. Mnozí výzkumníci jsou přesvědčeni, že šlo o tajný typ letounu, který by mohl být použit i ve volném kosmickém prostoru.

Je známo, že NASA ve spolupráci s dalšími specializovanými institucemi se již delší dobu pokouší vyvinout specializovaný dopravní prostředek, který by mohl být aktivní jak v atmosférických podmínkách, tak i ve volném kosmickém prostoru. Nejdříve přišel raketový model letounu „X-24C“, který byl v podstatě následovníkem „X-24B“. Díky černému rozpočtu (kde raději ani nepátráme po původu finančních prostředků) byl vyvinut Lockhed FDL-5 jako nástupce raketového letounu „X-15“. Šlo o nejúspěšnější americké vysokorychlostní průzkumné letadlo se svými 199 starty dosahující rychlosti 6.7 a výšky 354 200 stop. Informace které máme k dispozici, naznačují, že „FDL-5“ a navržený „X-24C“ jsou v podstatě „černou a „bílou“ verzí jednoho a toho samého prostředku.

Podle specialisty na tuto problematiku a badatele Rene Francillona je více jak jasné, že „Lockheed“Mach 6. Francillona je přesvědčen o tom, že technologie „X-24C“ byla použita i při vývoji „Nord Sea“ Aurora.„Groom Lake“. musel testovat speciální experimentální letoun, který byl schopen dosahovat rychlostí minimálně Testování těchto zařízení probíhalo s největší pravděpodobností v oblasti

Project „Super – Valcyria“ byl těsně spojen s tajemstvím „Hangáru 18“ nacházející se v objektu letecké základny Wright Patterson AFB (Ohio). Existuje množství útržkovitých svědectví od místního personálu o zdejší existenci supertajného letounu, jenž měl být součástí blíže nespecifikovaného vojenského vývojového projektu.

Pojďme se ale na moment vrátit do nedávné historie. Jde o to, že všechny tyto tajné vývojové letecké a kosmické programy mají své kořeny sahající hluboko do období II. světové války a poválečného období. V posledních letech se dostalo ven velmi mnoho zcela radikálních informací, které ale bohužel neměly šanci oslovit širší veřejnost a to z důvodů, které v tomto materiálu nechci nijak rozvádět. Každopádně je jasné, že již na počátku šedesátých let 20.stol hned v úvodu amerického programu Apollo se rozjel strategický zápas o ovládnutí měsíčního povrchu, přičemž se Američané snažili se vší vůli dostat speciální zbraňové systémy, které byly vyvinuté v laboratořích „Milabs“ s využitím zprostředkované mimozemské technologie, které měly být obsluhované jak lidskou posádkou, tak klony mimozemských „Ebenů“.

Bohužel i v dnešní době jsou pro mnohé z čtenářů informace podobného typu více či méně nepřijatelné a považují je spíše ze sféry jakési sci-fi. Jenže realita, která nás obklopuje je v mnoha případech mnohem fantastičtější než jakkoliv vymyšlená sci-fi. Nastalá situace tak stále velmi dobře hraje do noty „Systému“, který si se stále větší drzostí dovoluje dělat ze společnosti totální pitomce a to v důsledku používání velmi sofistikovaných a stále propracovanějších technik různého druhu manipulace. Přesto se vyplatí pozorně sledovat informace, které prostupují na povrch z důvěryhodných zdrojů.

Tak například v roce 2005 v průběhu debaty na půdě Senátu ohledně hlavního programu fiskálního roku byly dvěma osobami proneseny velmi zvláštní poznámky týkající se tajného kosmického programu, který v tuto dobu běžel již několik let, aniž by veřejnost byla byť náznakem o něčem takovém informována. Senátor Jay Rockefeller IV. v debatě uvnitř výboru pro činnost zpravodajských služeb diskutoval se Senátorem Ronem Wydenem, přičemž oba kritizovali jakýsi blíže nejmenovaný, ale přísně tajný program.

Rockefeller uvedl, že činnost spojená s tímto nejmenovaným kosmickým programem je „naprosto neoprávněná a velmi, velmi marnotratná.“ Wyden souhlasil a sdělil: „Četné nezávislé studie opakovaně prokázaly, že neexistuje žádné normální ospravedlnění pro další realizaci tohoto programu, který s neuvěřitelnou tvrdohlavostí je obhajován především vojenskými zpravodajskými agenturami, přičemž se opakovaně potvrdilo výrazné technologické riziko spojené s touto aktivitou.“

Dr.Steven Aftergood z „Federace amerických vědců“ se sídlem ve Washingtonu je přesvědčen, že se hovořilo o přísně tajném vojenském programu týkající se vývoje nového druhu satelitní technologie. V narážce na rozhovor výše uvedených senátorů sděluje, že i on je přesvědčen neopodstatněnosti takového programu v současných politických podmínkách našeho světa. „Pochopil bych jeho smysl v období „studené války“, ale zdá se mi evidentně nesmyslný, pokud by měl být namířen proti „Al-Kajdě.“

Video: Tajný projekt – „Kosmická Brána“

(c)2008 Jaroslav Chvátal

 

Převzato:  http://www.matrix-2001.cz/

 

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz