Indie a mimozemšťané

Indie a mimozemšťané

Indie a mimozemšťané

Experti na UFO a mimozemský život vědí, že všech pět atomových velmocí už poměrně dlouho udržuje kontakt s bytostmi od jiných hvězd. Poslední dobou se Indií šířily vzrušující novinky o UFO kontaktech a utajovaných bázích nedaleko čínských základen v Himálaji. Například místní obyvatelé Ladaku poukazují na již všední pozorování velkých trojúhelníkových kosmických lodí startujících ze země, zatímco toto území jistí indické bezpečnostní síly.

Možnost, že Indie byla kontaktována připustili i vojenští funkcionáři a politici. Indii byly odhaleny kosmické zákony. Současná debata je na téma, zda Indové tyto skutečnosti mají, jako ostatní země, držet v tajnosti nebo je správné v rámci tradiční otevřenosti společnosti vstoupit a říct lidem pravdu. Největší starostí vlády dnes je, že na rozdíl od ostatních zemí zde bude velmi obtížné držet takovou věc v tajnosti. Kdyby totiž tato informace napřed unikla prostřednictvím neoficiálních kanálů a teprve pak ji museli přiznat ke zdi přitlačené autority, mohlo by to mít dva neblahé důsledky. Především to skutečně může vyvolat paniku, a to jak v zemi, tak i ve světě. A pak, podle tradiční praxe v indické politice, kdyby vyšlo najevo, že vládnoucí strana veřejnosti zatajila podobnou informaci, byla by okamžitě zbavena vlády.

Světoví vůdci jeví v současné době pozoruhodný zájem o návštěvu Indie. Ruským prezidentem Putinem počínaje a důležitými americkými senátory konče, všichni Indii buď navštívili, nebo to mají v plánu. Debata o rozsáhlé spolupráci s Indií probíhá i v Evropské Unii. Veškeré sankce vůči indických nukleárním programům a indické Space Research Organization budou vbrzku zrušeny. Indie spolupracuje s Evropany a Američany při vesmírném výzkumu a na výzkumných technologických programech. Stala se součástí Světové obchodní organizace a získala mnohé zahraniční kontakty při IT. V důsledku přímých mezinárodních investic ze západních zemí, Japonska, Koreje apod., je indická rezerva, Forex, na předtím nikdy nepředstavitelné úrovni. Je zajímavé, že věčný soupeř Indie, Čína, v posledních několika letech změnila pozici v zájmu přátelství a obchodování. Idie spěje k bodu, kdy bude přijata za stálého člena Rady bezpečnosti OSN. Její začlenění podporuje všech pět členů Rady bezpečnosti: Čína, Amerika, Rusko, Francie a Británie.

Když sečteme a analyzujeme všechny tyto faktory zdá se, jakoby svět po Indii chtěl aby se řídila skrytým protokolem; výměnou má být uznána za další velmoc.

 

 

Převzato:  http://jitrnizeme.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz