Létající talíře nad Paříží?

Létající talíře nad Paříží?

Létající talíře nad Paříží?

Nedávno byl zveřejněn největší panoramatický snímek na světě: Paříž o velikosti 26 Gpx. Kdo si ho podrobně prohlédne, dokáže na něm nalézt spousta zajímavých věcí. A nejen to, na snímku je zachyceno dokonce i UFO, tedy dva létající talíře.

Zajímavou informaci přineslo www.zive.cz. V Paříži vznikla letos největší panoramatická fotografie na světě (viz zde). A dokonce je i ke shlédnutí na internetu. A to na těchto odkazech: pro verzi pro Flash Player nebo verzi pro HD View. Doporučuji si kliknout a pokochat se krásami francouzské metropole. Je na ní nádherně vidět většina pařížských památek včetně Eiffelovky věže, katedrály Sacré Coeur a Notre Dame, Pompidou Centre či muzea Orsay či  Louvre a dalších. Ovšem, to není ani z daleka všechno. Snímek lze zvětšovat do poměrně slušného rozlišení, že je možné na ní pozorovat až takové věci, jako například „kdo má co za oknem“. Jak oznámil blog redaktorů zivě.cz: Panorama Paříže: Našli jste obří želvu, marihuanu i UFO, je zde možné najít třeba i slunící se želvu.

Co mě však jakožto zájemce o záhadné věci nejvíce uchvátilo, je informace, že se na obloze podařilo nalézt letící UFO v podobě dvou létajících talířů. V článku se bohužel přesně nepíše, kde. Ovšem to mě v žádném případě nevadí, prostě jsem se pustil do hledání sám. A věřte nebo ne, skutečně jsem je nalezl. A tak si je zkuste nalézt také. Pokud je nenaleznete, tak jsou v pravé části snímku, a to v místě, které jsem na fotografii označil obdélníčkem.

 

 

Otázkou ovšem je, jak se tam takovéto dva podivné objekty dostaly. Jedná se o nějaký žert autorů fotografie? Osobně se domnívám, že kdyby tomu tak bylo, objekty by byly daleko větší a nikoliv takto miniaturní a na samé hranici rozlišení. A nebo skutečně prolétlo v době expozice nad Paříží něco zvláštního? A tak je docela dobře možné, že záhadologové mají další věc, na které je třeba v následující době hledat odpověď.

 

 

Jinak svůj Panoramatický snímek má i Praha, i ten byl v době svého vzniku největším panoramatickým snímkem na světě. A Paříž nás nyní předběhla. (viz  http://www.360cities.net/prague-18-gigapixels)

 

 

 

Libor Čermák|pondělí 15. březen 2010

 

 

 

Převzato:  http://liborcermak.blog.idnes.cz

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz