UFO nad Londýnem

UFO nad Londýnem

UFO nad Londýnem: Vyfotili ho za bílého dne

Londýn – Jen krátce poté, co britské ministerstvo obrany odtajnilo své archivy schraňující svědectví o UFO, hlásí ostrovní země další pozorování létajících talířů.

Fotografie zachycená službou Google Street View, namátkou monitorující ulice, ukazuje devět kulatých objektů, které se v pravidelných šicích vznášejí nad střechami ulice Wolverley ve východním Londýně.

Podivnou událost ze snímku potvrzují i očití svědci, napsal britský deník The Sun.

Osmnáctiletý Faye Sharpe podle listu uviděl devět stříbrných koulí, když v ulici vyhlížel své kamarády.

„Nejdřív jsem si myslel, že jsou to letadla, ale byla příliš blízko u sebe. Možná to bylo UFO,“ vypráví Sharpe.

Ostatní, kteří o svém zážitku promluvili do médií, se shodují na tom, že šlo o něco velice zvláštního.

„Je to rozhodně nejpodivnější věc, jakou jsem kdy v téhle čtvrti viděla,“ zamýšlí se nad záhadným výjevem 44letá Oriele Calvertová.

 

 

Nadšený ufolog

Nové pozorování doslova nadchlo britského ufologa Nicka Popea, který v minulosti pracoval pro tamní ministerstvo obrany a zabýval se právě vyšetřováním nahlášených setkání s mimozemšťany.

„Snímek ukazuje devět létajících objektů v takřka dokonalé formaci. Něco takového dokáže jen akrobatická skupina Red Arrows – jenže ta to nebyla,“ říká o nejnovějším pozorování údajného UFO Pope.

„Prošel jsem všechny možnosti, které by tento jev vysvětlovaly, ale odpověď jsem nenašel,“ krčí rameny ufolog.

Obrázok priamo na google maps

 

http://aktualne.centrum.cz/

 

 

 

 

UFO nad Londýnom

 

 

 

Podivné tvary boli fotografované ako sa vznášajú nad Londýnom, čo viedlo k špekuláciám, že by to mohli byť UFOs.

Derek Burdone zostal ohromený, keď urobil scénický záber hlavného mesta Británie a potom zaznamenal štyri lietajúce taniere na vpravo na obrázku. Pán Burdon urobil fotografie ráno zo 16eho poschodia na streche Orion House v Covent Garden. Hoci boli voľným okom neviditeľné, je možné tvary jasne vidieť na obrázku. 40 ročný Derek z Leverington, Cams povedal: „Nemohli sme tomu uveriť, keď sme neskôr prezerali fotografie. Chcel som len urobiť nejaké scénické zábery Londýnskeho Oka (výhliadkové ruské kolo vľavo, pozn. prekl.) a tiež Big Ben (veža s hodinami vpravo). Na fotografii nebolo nič nezvyčajné a až keď sme si ich neskôr prezerali, potom sme si ich všimli a to rozbehlo veľkú UFO debatu. Nemanipuloval som s tým a neboli by ste schopní ich sfalšovať. Záber som urobil na môj mobil a hádam som mal len šťastie, že ho mám. Tieto tvary neboli viditeľné voľným okom, takže nie je to tak, že by som ich hľadal.“

Vo Februári zachytili na video UFO vznášajúce sa nad britským pobrežím dovolenkári na Somerset. Ale odborníci zamietli podivne pohybujúci sa tvar ako poveternostný balón.

20 Mar 2009

Sarah Knapton

Daily Telegraph

 

Preklad SiR

 

Převzato:  http://www.telegraph.co.uk/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz