Vatikán, Anglie a Francie tlačí na USA…

Vatikán, Anglie a Francie tlačí na USA…

VATIKÁN, ANGLIE A FRANCIE TLAČÍ NA USA KVŮLI ODHALENÍ UFO

Značně rozličný program za účelem vynakládání úsilí v otázce tlaku na nezvolenou vládu USA odhalit přítomnost ne-lidských entit a technologií, se kterými se operuje v pozemské biosféře, činí další krok kupředu v závěru pětidenního studijního víkendu o astrobiologii pořádaném vatikánskou biskupskou akademií věd minulý týden. „Astronomové si myslí, že je otázkou času než najdeme život někde jinde,“ řekl účastník Chris Impery, profesor při oddělení astronomie na univerzitě v Arizoně a Stewardovi observatoře v Tusconu.

Protože tlak z Evropy na administrativu, aby nastínila otázky UFO, se zvyšuje, elementy odporu proti embargu pravdy v USA pokračují ve volání po pravdivém odhalení v této věci. Někteří zašli tak daleko, že sledují události a říkají, že odhalení je otázkou měsíců, nikoli let.

Dvě klíčové postavy USA z odporu proti embargu na pravdu, Dr.Steven Greer, který vytvořil termín „Odhalení“ v kontextu s otázkami UFO a David Wilcock, který výslovně předpovídá odhalení na konec tohoto roku, se tento týden objeví na konferenci „2009 Secrets“ v Tempe, kde se bude o těchto otázkách diskutovat.

Koncept „nastávajícího“ odhalení americkou vládou se zdá absurdní civilní populaci, která je zakuklena pod pláštěm výsměchu a popírání záležitostí UFO uvnitř médií USA. Amerika je zneklidněná ,,splasklou“ ekonomikou, zdlouhavou válkou, nedostatkem slibovaných změn, průhledností ve vládě a rozvracejícím bojem ohledně drahého programu zdravotní péče.

Do značné míry si americká populace neuvědomuje rozsah, do jakého bylo její vnímání úmyslně zformováno zpravodajskou komunitou ve prospěch vojensko-průmyslového komplexu. Bezprostředně za zprávou Robertsonovy Komise zaranžované CIA o tom, že se hlášení o UFO považují za větší problém než UFO, financované CIA pro časopisy „National Enquirer“ a „World Weekly News“, byl vsazen do amerického myšlení právě zmíněný postoj, že UFO je záležitost hodná výsměchu. Mezitím tlak na média hlavního proudu zlehčovat zprávy o pozorování sloužil k umlčení svědků.

Tím velké procento Ameriky nezná fakta o kontaktu UFO skrývající se za přesností filmu Stevena Spielberga „Blízká setkání třetího druhu“ a mini sérií „Uneseni“, ve kterých jsou v podstatě dramaticky znovu vizualizované dokumentární děje, avšak kategorizované jako fikce. Je to myšleno tak, že neexistuje žádný „věrohodný svědek“ a tudíž časopis „National Geographic“ může klást dále otázku „Jsme sami?“ na obálku svého nového čísla.

Špatné vnímání Ameriky otázky UFO – jako důsledek vnitřní propagandy – vytváří skličující vyhlídku na odhalení jak pro populaci, která má vymytý mozek, tak pro plánovače Obamovy administrativy, snažící se rozhodnout jak nejlépe přiznat po šedesát let trvající lži.

Avšak viděno z vnějšku ochranného obalu amerických médií, je stále více jasné, že velké procento světa, vedené Evropou, ztrácí trpělivost s nezvoleným americkým vládním vzpurným odmítáním pustit se ze železného sevření bránícího přístupu k informacím – a pravděpodobně i k technologiím – pocházejících ze zkoumání a možná i z kontaktu nepozemských inteligentních druhů.

Současná reakce zvolené vlády je Nixonovo vyhýbavé ticho, odmítající dokonce uznat záplavu žádostí do Tiskové zpravodajské asociace Bílého domu urgujících vytvářet tlak na jasné otázky. Navzdory oficiálního plánu (záměru) že není na co reagovat, akce Stevena Bassetta „milión faxů do Washingtonu“ pokračuje ve vytváření trvalého proudu žádostí o tom, aby se Tisková společnost Bílého domu těmito otázkami zabývala. Bassettův program obdrží obnovenou pozornost a urychlí Fázi tři v nadcházejících měsících.

Mezi zjevné náznaky nelibosti světa s americkým mocnářským odmítnutím oslovit stále více zřejmou ne-lidskou přítomnost, patří nedávná veřejná oznámení Vatikánu a britského člena městské rady, z nichž oba kladou důraz na uvolnění zprávy French Cometa z roku 1999. Celkově vzato, tři události začnou formovat jistý vzorec neoficiálního odhalení, nedávaje USA žádnou volbu učinit to oficiálně nebo riskovat irelevantnost.

„UFO: Něco reálného musí existovat. To je výrok pocházející ze základního uvažování založeného na zdravém rozumu, lidském racionalizmu a na normálním a možném průběhu našich životů, týkající se nejen individuálních a společenských aspektů, ale také náboženství.“  Monsignor Corrado Balducci, Vatican Curia 2000.

„Neměli bychom vylučovat, že andělé používají vesmírné lodě. Když mluvíme o mimozemšťanech, musíme myslet na bytosti jako jsme my…lépe řečeno, tělo v lepším stavu než to, co pro nás existuje jako pro člověka.“ Monsignour Corrado Balducci, Vatican Curia 2001.

„Tak jako zde existuje výskyt stvoření na Zemi, mohou být také jiné bytosti, dokonce inteligentní, které stvořil Bůh. To nepopírá naši víru, protože mi nemůžeme klást hranice tvůrčí svobodě Boha.“ Otec Jose Funes, ředitel vatikánské observatoře, 2008.

Vatikánská konference o astrobiologii je poslední událostí naplánovanou k pozici církve jako důležité ve světě po odhalení. Podnítila bouřlivou debatu na webu, čímž  poprvé zaměstnala náboženské přísedící uvědoměním si, že mimozemšťané mohou být každou minutu skuteční.

Svatá stolice si musí uvědomit, že hrozí určitá forma odhalení, ať již v USA, někým jiným nebo samotnou ne-lidskou přítomností a připravuje katolíky na praktikování svého náboženství ve světě, kde je zjevná ne-lidská přítomnost. Zdá se, že Vatikán je odhodlaný neangažovat se v dalším „tragickém vzájemném nepochopení“, jak to učinil, když nepřijal důsledky Galileových pozorování – paradigma posunující odhalení 17tého století.

Podstata Vatikánského postoje je, že pokud mimozemský život existuje, nebudou to démoni ani andělé. Tohle předem zamezuje dvěma nejméně racionálním reakcím ze strany civilní populace při výskytu vyspělých bytostí: utéci strachem nebo se prosebně klanět. Čímž nechá střední vrstvu chodit dále do kostela pro duchovní útěchu.

Velká Británie, obecně spolehlivý spojenec Spojených států, odolává snahám vydat počítačového hakera Gary McKinnona, kterého požaduje americká Air Force za porušení nedbalé bezpečnosti počítačových systémů oddělení obrany. Spojené státy zastávají názor, že McKinnon způsobil nesmyslné množství škody, která je však pochybná, protože uživatelům – jako McKinnon – se systémem na krádeže, jsou jejich horlivé snahy k ničemu. Vedle rozpaků, skutečným důvodem je, že obrana establišmentu chce udělat z McKinnona příklad, který zpřístupnil citlivé záznamy Vesmírného velitelství USA. Do značné míry nepovšimnutého komponentu americké armády, který by mohl být příjemcem miliard dollarů z černého rozpočtu a říká se, že operuje svou vlastní vyspělou technologií na oběžné dráze.

Anglie rasantně vzdoruje snahám vydat McKinnona do USA k soudu, ve kterém by se pravděpodobně odehrála soudní maškaráda s odsouzením do amerického vězení. Nedávno ministr vnitra „zastavil hodiny“ při soudním řízení o vydání.

Zároveň britská vláda zůstala zticha při nedávném proslovu winchesterského městského radního Adriana Hickse, který otevřeně vyzval Vesmírné velitelství USA, aby vyšlo z pravdou ven. Toto ticho obnáší tichou podporu pro postoj radního Hickse. Hicksova řeč představuje formální odhalení na úrovni vlády:

„Nebylo to dlouho (po Roswellu), kdy se ustanovilo, že UFO bylo něco reálného a nikoli iluze, má mimozemský původ a že to nebyly jen bezpilotní objekty.

Během éry prezidenta Nixona, byla včleněna skupina Majestic do celé satelitní vlády, vnější kontrola Washingtonu D.C. To poskytlo krytí pro návštěvníky, plus celkově nový koncept pro ochraňování všech informací vztahující se na tento subjekt.

Skutečně nevím, kdo jsou nezvolení vůdci. Tento projev je otevřeným projevem všem členům satelitní vlády.

Co je doopravdy úžasné je, že prakticky všichni naši zvolení politici si nejsou vědomi mimozemského kontaktu Spojených států. To je morálně neslučitelné.

Když obyčejný občan, nyní zvolený radní ví více než Kongres a Parlament a viděl návštěvníky na vlastní oči po 10 minut, selský rozum nám říká, že časový rozvrh pro odhalení je fatálně špatný.“  radní Adrian Hicks

Hicks je zřetelně podrážděn, že zvolení zástupci jak USA, tak Británie nemají ani ponětí, jaká jsou fakta této záležitosti, jak je vidí on. Jeho projev je vyústěním dlouhotrvajícího provedeného plánu jako reakce na jeho pozorování ne-lidské entity, která se volně procházela po britské ulici za denního světla. Hicks si uvědomoval politický risk při kampani na toto téma, a tak si za tím stál a posléze vyhrál radní křeslo a sloužil se zásluhou nějakou dobu předtím, než učinil odvolání na USA pro „spravedlnost a demokracii.“ Ilegální video jeho projevu cestuje po internetu jako požár navzdory pokusům Googlu je cenzurovat nebo odstranit video z YouTube.

Tyto činy Vatikánu a Velké Británie jdou ve šlépějích neoficiální-oficiální publikace zprávy COMETA od výkonných odborníků francouzských vojenských důstojníků z roku 1999. COMETA nebyla nikdy přeložena do Angličtiny a Francie se veřejně snažila neobjevovat se s tvrzením, aby Spojeným státům řekla o co jde, avšak publikování této zprávy bylo jasným signálem nezvolené americké vládě, že Francie již nebude déle tolerovat jasné lži a popírání v těchto otázkách, kterým působí na americkou veřejnost.

Je otevřeným tajemstvím, že Dr.Steven Greer se odkazuje na Francii, když diskutuje o jejím úsilí zorganizovat kontakt s hlavou státu hlavních zemí G-8.

„Problém UFO nemůže být eliminován pouhým sarkastickým a ledabylým vtipkováním. Jednotlivé hypotézy se dostatečně berou v úvahu a z větší části pouze volají po dnešní vědě. Jsou to hypotézy mimozemských návštěvníků. Zdokonalené jistými armádními zaměstnanci v roce 1947, dnes je to celosvětově populární.“ The COMETA report: Závěry a doporučení.

„Založeno na této rozumné a solidní analýze, můžeme učinit několik doporučení,“

vyvozuje zpráva a vyjmenovává jistý počet informujících francouzských politiků, armádních a administrativních lidí, co rozhodují, vytvářejících civilní vyhledávací síť, financujících vyšetřování a analýzy. Co bylo ze všeho nejvýznamnější byl pátý bod ve zprávě COMETA na seznamu pracovních úkolů:

5) Zahájit diplomatické demarše se Spojenými státy za podpory ostatních států a Evropské Unie, podnítit supervelmoc ke spolupráci a pokud to bude nutné, vynaložit účinný tlak k vyjasnění klíčových otázek, které mohou pouze přijít v rámci politické a strategické aliance. The COMETA report: Závěry a doporučení.

Otázka reality UFO a vyspělých bytostí, kteří kontaktovali lidstvo je Pandořina skříňka, která jednou otevřena, nelze být zavřena. Problém je, že USA již není déle jedinou rukou na pokličce kromě mimozemšťanů samotných.

Dříve nebo později nastane okamžik, kdy země, jiné než Spojené státy, tyto otázky převezmou, pokud to USA neudělá dříve. A nemusí to být dokonce ani očekávaná Francie, která povede první formální odhalení na světovém jevišti. Jak Rusko, tak Čína již uvolnily důležité zprávy a oficiální zprávy o aktivitách UFO – kdykoli se mohou rozhodnout, že je v jejich nejlepším zájmu vstoupit do vakua ticha vycházejícího z Washingtonu D.C.

Pokud Obamova administrativa dovolí zajít až sem, pak konečný skluz směrem od supervelmoci vůči spoluobčanům celého světa bude pro Ameriku dokončen. Je to záležitostí diplomacie, že ostatní národy světa čekají na oficiální potvrzení Spojenými státy, že existují ne-lidské entity a technologie operující v pozemské biosféře, ale že trpělivost nemůže trvat navěky.

Každý den, kdy Obamova administrativa udržuje mrazivé ticho ohledně této otázky, si kupuje další den vlastnictví politiky, která byla veřejnou urážkou citlivosti americké víry ve vládu od té doby co Harry Truman dal přednost lhaní lidem v roce 1947. Vyprchává čas pro prezidenta zvoleného za předpokladu změny podniknout akci, která změní 60 let dlouhou politiku, která zmutovala do rakoviny americké společnosti.

Možná je to poznáním nebo možná je to skutečné psychické předvídání, ale na začátku tohoto roku v pořadu Coast to Coast AM, učinil David Wilcock předpověď, že se odhalení odehraje v národní televizi před koncem tohoto roku. Wilcock bude hlavní postavou na víkendové konferenci „Secrets 2009“ v Tempe.

Michael Salla napsal v „Examineru“, že odhalení je bezprostřední, zakládá to na svém pohledu jako hlava Exopolitického institutu. Byla to nejčtenější část Examineru.

Skutečná otázka není zda USA konečně podnikne oficiální krok po cestě odhalení, ale kdy tak učiní, jak úplné a věrohodné to bude? A jakou roli sehraje OSN v odhaleném světě? Jak významná v těchto otázkách bude Amerika, pokud nepřijde oficiálně k rozumu?

Dr Steven Greer uvolnil obsah svého informativního dopisu prezidentu Obamovi na nedávné konferenci CSETI v Rio Rico a odvolával se na emailovou kampaň, která zaplavuje Bílý dům žádostmi o odhalení. Dr. Greer přednese v sobotu 21.11. klíčovou přednášku na konferenci „Secrets 2009“ v Tempe, kde představí phoenixské UFO.

V pátek, dlouholetý pozorovatel Vatikánu, redaktor a přednášející Maurizio Baiata bude na setkání UFO 2012 Meetup Group v Mese diskutovat o roli Vatikánu v Exopolitice. Dlouholetý redaktor vlivného italského časopisu „Area 51“, Baiata, bude také mluvit o událostech ve Fatimě a o mimozemských implantátech a bude zkoumat další choulostivé záležitosti, jako je americké a globální zatajování.

 

Larry Lowe   18.11. 2009               Phoenix UFO Examiner

překlad Karel Rašín

 

Převzato:  http://www.exopolitika.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz