Bohemian Grove

Bohemian Grove

BOHEMIAN GROVE

11.12.05 Gorgrog

Vůbec nevím jak tento článek začít, pokud uvážím, že ho mohou číst i lidé neorientující se ve světě politiky. Co kdybych tvrdil, že špičky americké politiky se již dlouhé roky schází v lesích Bohemian grove, kde provádějí okultní rituály uctívající božstvo Molocha – pohanská tradice pocházející ze starého Babylonu? Myslíte si, že je pravděpodobné, že hodlám něco takového tvrdit? Musím přiznat, že já sám přes svůj skepticismus nakonec vypěstovanou velkou otevřenost k lecjakým tvrzením, jsem na webstránkách zmínky o Scull and Bones, jejíž členem je údajně současný americký prezident Bush nebo dokonce řeči o jakýchsi obskurních obětních rituálech, automaticky považoval za čirý nonsense. Natolik mi to připadalo nesmyslné, že jsem ani necítil potřebu marnit čas kliknutím na odkaz, který se často nabízel poblíž.

Zdálo se mi podivné, že by prezident a další členové jeho kabinetu natož i jiní vlivní lidé zejména ve vládě a zpravodajských službách byli členy sekty – studentského spolku při univerzitě Yale – s tak pohádkově zlobivým názvem „Scull and bones“ (Kosti a lebky – volně přeloženo asi jako „Skřížené hnáty“) Ale bývalo by mě čekalo už tehdy velké překvapení, protože nejenže je to pravda, ale dokonce o tom sám pan Bush píše ve své autobiografii. Uvědomil jsem si, že tohle se vlastně vždy vědělo a nikomu to nepřipadalo zas až příliš podivné, aby kolem toho byl nutný nějaký humbuk. Nicméně pro mě osobně to byla novinka. Na druhou stranu, symbolem Scull and Bones je sice lidská lebka se skříženými hnáty, ale vše samozřejmě může být jen okázalá elitářská recese studentů.

Další můj výzkum (probíhající prakticky pouze na internetu) odhalil provázanou existenci jiného většího tajného spolku – tzv. Bohemian grove, jehož členem je také i Arnold Schwarzenegger. Reportérovi Alexi Jonesovi se ve spolupráci s britskou televizní společností Channel 4 podařilo ukořistit šokující videozáznam podivného rituálu s postavami oblečenými v róbách velmi podobných těm u Ku-Klux-Klanu uctívajících velkou kamennou sochu Sovy a zfingovaného obětování dítěte, což přesně odpovídá velmi starému rituálu uctívání Molocha.

Ale zpomalme a pozastavme se na chvíli nad tím, že něco takového má souviset s nejvyššími politiky, kteří rozhodují o osudu světa a to bezpochyby i velmi aktivně. Nejposlednějším nápadem této agendy lidí byla válka proti terorismu a užití bezlítostného zastrašujícího prostředku užití síly i přes velké ztráty na životech civilistů. Není střetem zájmů, aby kupříklad prezident a velitel armády byl zároveň členem tajného spolku? Takovou společností podléhající utajení zde není myšlena tajnost okolo existence těchto skupin jako takové – což opravdu tajné není – nýbrž jakékoliv další informace s nimi související. Před volbami 2004 byly podobné dotazy do určité míry tématem některých masmédií vzhledem k faktu, že jak John Kerry tak George Bush jsou oba členy Scull and bones. Nicméně na dotaz jakýchkoliv bližších informací a významu tajného čísla 332 jak J. Kerry tak G. Bush odpověděli naprosto shodnou žertovnou větou „Je to tak tajné, že o tom nemohu mluvit. (smích)“. Tam bohužel investigativnost masmédií skončila. Možná není až tak podstatné, jaké sekty jsou volební kandidáti členem, či jakých okultních obětních rituálů se účastní ve svém volném čase.

Pokračování a patřičné reference dopíšu později… ovšem sami případně můžete posoudit tyto snímky z videozáznamu Inside Bohemia Grove. O Bohemian Grove existuje řada dalších fotografii zachycující v těchto místech nám známé americké politiky.


 

Převzato: Brány vnímání

 

 

http://jedenacteho-zari.7x.cz/bohemian-grove

 

 

 

 

Bohemian Grove

 

 

BOHEMIAN GROVE

BOHEMIAN GROVE

„Bohemian Club“ je název jednoho „tajného“ spolku vysoce postavených a úspěšných politiků,který se každý rok v červenci schází v Bohemian Grove u San Franciska.Mezi jeho členy patří všichni prezidenti USA,včetně Bushů,Nixona,Reagana,Clintona,kteří klub nazývají „Nejlepší mužská párty na světě“.

 

 

Na fotografii z roku 1947 jsou bývalí prezidenti Reagan a Nixon

Na fotografii z roku 1947 jsou bývalí prezidenti Reagan a Nixon

Na fotografii z roku 1947 jsou bývalí prezidenti Reagan a Nixon

 

 

Zpráva z CBS o Bohemian Clubu z roku 1981

 

Mnoho let se ovšem spekulovalo o tom,zda v klubu neprobíhají tajné satanistické rituály,vzhledem k jeho minulosti.Alexi Jonesovi se do klubu podařilo proniknout(více v dokumentu Dark Secret Inside Bohemian Grove) a rituál natočit na skrytou kameru.

 

 

Zajímavý rituál to pálení hlav a smích…To mají elity jako zábavu?

MImochodem,v Bohemian klubu vznikl projekt „Manhattan“-sestrojení první atomové bomby.

Bohemian Club není zajisté první tajný spolek.Lebka a Hnáty jsou zde dodnes také.

Bratrstvo Lebka a hnáty vzniklo v 30. letech 19. století a brzy uvítalo ve svých řadách synky z nejvlivnějších amerických rodin – Rockefellery, Tafty a Harrimany. Na dlouhém seznamu členů má dnes tři prezidenty, desítky soudců a činitelů CIA a stovky finančních magnátů. Mezi rodinnými klany však zaujímá výjimečné postavení právě rodina Bushova – v bratrstvu bylo Bushů celkem devět, včetně prezidentova otce, 41. hlavy USA, a také dědečka. Na členství se prý nyní připravuje Bushova dcera Barbara, která na Yale studuje. Právě ona však byla málem zdrojem rodinného konfliktu – její strýc Jonathan Bush v roce 1992 rozpoutal uvnitř řádu kampaň proti členství žen, avšak v tajném hlasování prohrál a cesta do Hrobky, tedy místnosti plné kostí, v níž zasvěcení probíhají, zůstala ženám otevřená.

Mimochodem,prezidentské volby v roce 2004 přinesly souboj dvou členů “Lebek a Kostí“ Johna Kerryho a George Bushe.

 

Strašidelné přijetí

Každý rok bratrstvo přijímá pouze patnáct neofytů čili noviců, píše Robbinsová, která prý odhalila většinu z tajných rituálů společenství. Vše začíná tím, že adeptům je na kolej doručen rudý balíček s pečetí, na níž nechybí lebka a hnáty. V oznámený čas vtrhne do místnosti budoucího člena čtveřice „rytířů“, která vyděšeného mladíka odvleče do koupelny a sdělí mu instrukce ohledně vstupu do „tajných chodeb“. Neofyt je poté odveden s pytlem navlečeným přes hlavu do Hrobky, zatímco rytíři se jej během cesty snaží sexuálně zesměšnit a ponížit. Má-li již známost, terčem nevybíravých žertů je jeho dívka. Jeho ruce se poté dotknou dřeva, což je prý „rakev pro ty, kdo prozradí tajemství“. Za zvuku prudce tekoucí vody se dozví, že „na tomto místě žije Děvka všech Kostních bratří“. Zde ovšem Robbinsová vyvrací pověsti, že rituálu je přítomná skutečná prostitutka. Novic je poté předveden před rytíře, oblečeného „trochu jako ďábel, trochu jako papež“. Musí odpřísáhnout slib mlčení a poté za křiku rytířů vypít číši krve, což je ovšem jenom obarvený nápoj. Poté políbí „papežovu“ nohu a je mu ukázán obraz Blaženosti manželství. „I když máte pořádný strach a připadáte si jako ve snu, ani na okamžik to není nebezpečné,“ řekl Robbinsové jeden z členů, který si pochopitelně nepřál být jmenován. „Je to spíše jako kanadské žertování s nováčky,“ dodal.

Zasvěcenci dostávají nová jména, která jsou symbolem jejich nového zrození. George W. se až dodnes jmenuje Dočasný, protože prý nejdřív neměl dost fantazie na lepší jméno a později byl příliš líný na to, aby jej měnil. Jeho otec byl zase znám jako Magog, což je sice biblická šifra pro jednoho z antikristových pomahačů, zde ovšem měla naznačit, že jde o sexuálně zkušeného neofyta – Bush starší byl totiž v době zasvěcení již ženatý. Jiného názoru na nevinnost rituálů je však novinář Ron Rosenbaum, který loni tajně natočil jedno ze zasvěcení. Na neofyta se prý sypaly děsivé nadávky a maskovaný člen s texaským přízvukem prý křičel: „Sejmu tě stejně, jako jsem sejmul Ala Gora“.

Skandály obklopující rituály však nejsou podle tvrzení Robbinsové i Rosenbauma ani zdaleka tak zajímavé jako možnosti a styky, které Kostní bratři svým členstvím získají. „Mají daleko větší možnosti než Cosa Nostra v době své největší slávy,“ tvrdí Rosenbaum. Když Bush začal získávat první ostruhy v petrolejářské lobby, přihrál mu jen tak mimochodem kolega z bratrstva William Draper III. do začátku 172 tisíc dolarů. „Bez půjček Dudleyho Tafta a Edwarda Lamperta by si zase prezident nikdy nemohl koupit baseballový klub Texas Rangers, který mu postupně vynesl jmění ve výši 15 miliónů dolarů,“ tvrdí Rosenbaum. Všechna tajemství řádu hájí nepsané pravidlo – jakmile se někdo nahlas ve společnosti zmíní o Lebce a hnátech, člen musí ihned opustit místnost. Prezident George W. Bush z toho ale loni vybruslil ještě elegantněji. Když se jej zeptali na členství v klubu, odvětil s nevinným výrazem na tváři: „A ono to ještě existuje? Jsou to takoví tajnůstkáři, až se ptám, jestli to není jen výmysl.“

 

 

Zdroj:

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=924

 

 

Mezi další spolky patří Bildenberg Group a Ilumináti.Já osobně si myslím,že Ilumináti,Bildenberg,Bohemian klub a Lebka a Hnáty jsou jedna a ta samá společnost.Vždyť je uplně jedno,jestli ten ovládá to a ten zas to,protože je to asi jedno a to stejné.Třeba takový Henry Kissinger je údajně členem Iluminátů,Bildenbergu a Bohemian klubu,George Bush je hned ve všech čtyřech zmíněných spolcích….Jako by to bylo jedno a to samé akorát s jinou historií…

/ Ilumináti / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz