Montril – Cesta začíná

Montril – Cesta začíná

Poznat sám sebe znamená poznat celý Svět

 

Lidé pátrají po odpovědích na různé otázky, včetně těch nejniternějších, které jim ovšem systém odmítá dát: „Co je smyslem mého života? Co je můj úděl, proč jsem tu? Jak mám žít, za čím mám směřovat? Co je mou podstatou?

 

Kdo vlastně jsem?“

 

Bez odpovědí lidské bytosti přežívají do své smrti, aniž vědí, co je po ní. Neuvědomují si svoji vlastní hodnotu, žijí v iluzi. Marní svůj čas místo toho, aby skutečně žili.

 

Ale co je to život? Co znamená žít? A hlavně – proč a jak žít?

Na tyto a celou řadu dalších otázek dává odpověď první díl příběhu Montril. Příběh, který přináší odpovědi přesně na takové otázky. První kniha, ve které není na prvním místě děj, ale pozadí příběhu – celý Svět, ve kterém žijeme, se svými sedmi vesmíry a třemi sférami.

 

Montril nabízí nový pohled na celý Svět.

 

„Reálná fantasy“, která se nebojí otázek „Proč?“ a odpovědí na ně. Osm let práce, studia a pozorování na 460 stránkách. Příběh záměrně psaný tak, aby čtenáře napadlo, že se nejedná o fantasy. S otevřenou myslí a hloubavým duchem si čtenář odnese více než příběh. Odnese si střípeček vědění celého Světa. Pochopí, co znamená žít, a rozhodne se, jestli chce žít jako svobodný a silný člověk, který si je vědom svých hodnost a zásad.

Náhled do knihy + nastínění, o čem příběh pojednává, si můžete najít na blogu Montril http://montril.blog.cz/1510/zakladni-informace-o-knihach

/ Duchovno / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz