Chystají očipovat všechny občany

Chystají očipovat všechny občany
USA a jejich spojenci se prý
chystají očipovat
všechny občany, aby zabránily

pandemii chřipky

 

 

27.03.2008 – exkluzivně ze zahr. zdrojůNew World Order, konspirace, tajné služby

 

 

Ruští specialisté na infekční nemoci dnes z Kremlu hlásí, že Světová zdravotnická organizace (WHO) se chystá schválit „nouzová opatření“, v rámci kterých bude nařízeno, že všechny lidské bytosti na planetě budou muset mít ve svých tělech implantovány nově objevené mikročipy, aby bylo možno zabránit smrti více než miliardy lidí v důsledku obávaného viru ptačí chřipky H5N1.

 

V rámci urychleného prosazení tohoto strašlivého plánu WHO, pokračují tyto zprávy, evropský špičkový výrobce polovodičů STMicroelectronics oznámil vyvinutí tohoto nového mikročipu, a na Reuteru se můžeme dočíst:

„Špičkový evropský výrobce polovodičů, STMicroelectronics, uvedl, že vyvinul přenosný čip pro detekci chřipkových virů, včetně lidské chřipky, u lidí.

Toto zařízení, které funguje jako minilaboratoř na čipu, může prověřit a identifikovat mnoho druhů patogenů a genů v rámci jediného diagnostického testu během dvou hodin, na rozdíl od ostatních testů na trhu, které jsou schopny detekovat pouze jeden kmen a pro získání výsledků je potřeba několika dní nebo týdnů.

Tento čip dokáže rozlišit lidské kmeny virů chřipky A a B, lékům odolné kmeny a zmutované varianty, včetně kmenu ptačí chřipky H5N1.“

 

 

 

 

 

 

 

Ačkoliv na západě to bylo zveřejněno jen zřídka, virus ptačí chřipky se napříč Asií a středním Východem opět rychle šíří, a čínský expert Zhong Nanshan varuje, a uvedl to pro noviny Ming Pao, že virus ptačí chřipky H5N1 vykazuje znaky mutace: „Když se vyskytuje ptačí chřipka a objeví se zároveň lidská chřipka, zvyšuje se pravděpodobnost, že se ptačí chřipka přemění na chřipku lidskou. Musíme být v průběhu března velmi opatrní a musíme si dávat pozor.“

 

Nicméně Indonésie, největší muslimský stát na světě, o kterém OSN uvedla, že „prohrává bitvu s ptačí chřipkou“, obvinila Spojené státy z používání viru ptačí chřipky pro výrobu biologických zbraní, a u čínské zpravodajské agentury Xinhua se můžeme dočíst:

„Spojené státy kategoricky odmítly obvinění, že vyrábí biologické zbraně ze vzorků ptačí chřipky zaslaných Světové zdravotnické organizaci Indonésií, uvedl v pondělí anglický deník Jakarta Daily.

Michael H. Anderson, zástupce pro veřejné záležitosti amerického velvyslanectví v Indonésii vysvětlil, že se USA rozhodly „nevyvíjet, nevyrábět, neskladovat nebo jinak získávat či držet mikrobiální či jiné biologické látky nebo toxiny těch druhů a v takovém množství, které nemá opodstatnění pro preventivní, ochranné a další mírové účely, a stejně tak se to týká zbraní a jejich nosičů“

Indonésie dnes odmítla popírání ze strany Spojených států a oznámila, že přestane vzorky ptačí chřipky Světové zdravotnické organizaci zasílat, dokud „nebude ustaven nový globální mechanismus“.

 

 

Ruští vojenští analytici dále v těchto zprávách uvádí, že Spojené státy a jejich západní spojenci se dlouho snaží svoji populaci očipovat, a očipovat v podstatě celý svět, aby prosadily svůj cíl ustavení nového světového řádu prostřednictvím ustavení jedné celosvětové vlády a náboženství, vše po jejich naprostou kontrolou.

Ale tito šílenci na západě byli ustavičně brzděni ve svých snahách dosáhnout masového přijetí očipování lidských bytostí ze strany svých křesťanských věřících, kteří říkají, že takový plán by v našem světě naplnil proroctví o antikristu, který, podle těchto křesťanů, bude usilovat, aby celé lidstvo přijalo znamení Bestie.

Prorocká křesťanská kniha zjevení o tomto „znamení“ říká: „Také donutí každého, malého či velkého, bohatého či chudého, svobodného či otroka, aby přijal znamení na svoji pravou paži nebo na čelo“, a dále varuje před „věčným zničením“ každé lidské bytosti, která to přijme.

Není pochyb o tom, že je zjevné, že Spojené státy a jejich spojenci se vydaly cestou terorizování svých občanů ve snaze donutit je přijmout některé nanejvýš drakonické zákony, které mají za cíl vzít jim jejich práva a svobody, a člověk může také jasně vidět, že lidé tyto nové mikročipy akceptují, ve víře, že jim to dále pomůže ochránit je před nebezpečími, kterým čelí.

Ale člověk si nemůže pomoct a musí se pozastavit nad tím, jaké katastrofy na tyto lidi čekají, pokud budou donuceni přijmout tyto mikročipy „pro své vlastní dobro“, a pokud vymění své náboženské přesvědčení za náboženství nových pánů Země, a jaké hrozby pro jejich život samotný to bude představovat.

 

Zdroj translation OSUD.cz 2008 by Luboš

 

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7206

 

K tomu píše čtenář:

Jinak mě zaujala (nemile) ta zpráva ohledně WHO a ptačí chřipky, respektive ohledně čipů (ale podobné možné scénáře mne také napadly, čip v rámci prevence nemocí). Sice to je jen spekulace, ale často se mluví o tom, ať už na základě různých chanellingů, nebo jiných zdrojů, že to, jak vše proběhne (nebo přímo jak se zachováme) v roce 2008, přímo ovlivní události, možnosti roku 2012. V souvislosti s očipováním (a s tím, že má něco důležitého přijít již v tomto roce, přičemž tato událost je neodvratná) by to dávalo smysl.

Přeji pěkný den

0neR

 

Prorocká křesťanská kniha zjevení o tomto „znamení“ říká:

„Také donutí každého, malého či velkého, bohatého či chudého, svobodného či otroka, aby přijal znamení na svoji pravou paži nebo na čelo“, a dále varuje před „věčným zničením“ každé lidské bytosti, která to přijme.

 

 

 

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz