Likvidace Československa – předvolební připomínáček

Likvidace Československa – předvolební připomínáček

Likvidace Československa – předvolební připomínáček

Vážení čtenáři. Dovolím si zde vložit starší článek publikovaný 20.2.2009,jenž neztratil ani dnes svoji závažnost.V klidu si jej počtěte a dobře zvažte který lístek vhodíte do volebních uren.Hlavně neseďte doma s myšlenkou,že s tím stejně nic nenaděláte.Opak je pravdou.Nikdo jiný,než-li ,,MY“,s tím nic nenadělá.Po té bude pozdě honit bycha. Myslete na to.

 

Elity to v podstatě nemohly provést lépe. Dlouholetou podporou antikomunistické opozice způsobily pád bývalého režimu a celého ost-bloku. Ano, cinkali jsme na náměstích a doufali, že bude lépe. Netušili jsme, kam nás Havel a jeho parta zavede. Poté elity a loutkovodiči zamakali a navedli 15 milionové Československo k rozdělení, neboť 2 menší státy jsou z hlediska politického ovládnutí lepší než jeden větší. Samozřejmě stanovily, že nic lepšího než EU (NATO) pro nás neexistuje. Pak díky mnoha nařízením a kvótám začaly ničit české zemědělce, podle hesla chcete-li zničit národ, zničte jeho (potravinovou a surovinovou) soběstačnost. Pak následoval průmysl… řízenými krachy přešly mnohé funkční továrny do rukou zahraničního kapitálu, o bankách nemluvě. Pak snížily kurs koruny tak, že to začalo likvidovat naše vývozce a průmysl vůbec . Pak jim řekly: zajistěte se proti vysoké hladině české koruny, výrobci to udělali a splakali nad výdělkem, neboť koruna začala prudce oslabovat. Tím elity dolividovaly další část výrobců a spokojeně si zamnuly ruce.
Klaus v posledních měsících pochopil a prohlédl.. pozdě, leč přece. Nejdříve v těch prasečinkách jel také.. ale teď se v něm částečně probudilo svědomí, částečně byl ke svému jednání přinucen a pokouší se ze zrychlujícího vlaku vystoupit. Bojuje jako o život.. protože mu jde.. ano, o život. 🙂 To, že nás v Bruselu nyní brání „očištění“ mafiáni let minulých, trio Klaus – Železný – Bobošíková, je jen smutným paradoxem dějin, resp. připomínkou totálního vyhoření opravdových osobností na domácí scéně

Už tomu začínáte rozumět, co se v dnešní Evropě děje? A stále si myslíte, že je Evropská Unie ta nejlepší varianta pro vás? Opravdu si myslíte, že globalizaci nevymyslela jiná hlava, než mamonem postižená a nemocná hlava? Proč lidé přijali něco, co je pro ně tak zoufale nevýhodné? Stále tomu nemohu věřit… kdo a proč nás stále dokola opíjí rohlíkem? Kdy si přiznáme, že Evropská Unie je okultní organizace fungující na satanských principech, která nám chce přinést socialismus s lidskou tváří? Do kdy budou domácí novináři pod hrozbou (ne)splácení svých hypoték (jedné z nejdokonalejších pastí režimu na občana vůbec) křičet eurooptimisticky, proradarově a vůbec celkově tak nějak pomýleně hurá?

Podle ankety iDnes zhruba 70% procent lidí souhlasí s Klausem, který včera zaútočil ostře na Evropskou Unii. Jsou to pravděpodobně stejní Češi, kteří si před několika lety odhlasovali v referendu vstupu do EU a je to stejný politik, který nás tam, trošku teatrálně v předvečer se svou cestou na Blaník, přivedl a podepsal. Je obrovskou lží, že tenkrát nebyly jiné varianty, než vlézt do EU. Samozřemě byly. Například vytvoření konkurenčního projektu a úzká spolupráce s Ruskem, případně Čínou, Indií a dalšími zeměmi. Také téměř 50% našich čtenářů v naší anketě přiznává, že byli s projektem Evropské Unie naivní (a to díky našemu magazínu velmi dobře věděli o hrozících rizikách, ale nechtěli je vidět).. dobrá, proč ale necháváme ty naivní rozhodovat? Ať již v tzv. „demokratickém systému“, nebo na nejvyšších politických postech? Bude vůbec něco platné, že dav politiky, až se krize a události v Praze pořádně rozběhnou, naháže do Vltavy? Možná, že se stihne obvinit Havla, Zemana, Grosse, Klause, Špidlu, Paroubka, Dlouhého, Vondru, Schwarzenberga, Svobodu, Parkanovou, Bursíka a mnohé další z vlastizrady, možná ne. Nepokoje v České republice ve finále způsobí vznik protektorátní zóny a Vltavou rozdělené východní a západní Evropy. Tak pravil špion již někdy v letech 1985. Naplňuje se tento scénář? Co nutí elity zašlapat Čechy (a Slovany) do země?

Nezdá se vám ale, že lidé opakují stále stejné chyby? Lze jim vůbec nějak pomoci? Proč moc vždy uzme úzká skupinka spiklenců, kteří odvedou pozornost, naslibují nemožné, vytvoří pseudorealitu a pseudoproblémy a poté intriky dosáhnou vlastních cílů, které jsou zcela proti (už v té chvíli zírajícím, ale bezbranným) občanům?

Na trůn usedl poslední vůdce, černý papež (ano, samozřejmě že většina proroků špatně vyhlíží svatého otce černocha, ale míněn je právě nastoupivší Barack Obama), konec je tedy otázkou let. Konec čeho a nástup čeho? Je ekonomický a společenský kolaps předzvěstí něčeho ještě většího?

Pouze pokud možno co největší osamostatnění a decentralizace dává jakous takous naději na přežití. Úprk nejen od nadnárodního superstátu v podobě uměle vytvářené Evropské Unie, ale dokonce i prudký odklon od národních států. Jejich zkorumpované vlády nám v tuto chvíli již nepřinášejí nic dobrého, přesně naopak. Ano, zřejmě se brzy dočkáme doby, kdy Brno, Pardubice, nebo Horní dolní vyhlásí nezávislost na České republice, stejně jako Štrasbourg na Francii. A bude to jedině správné, jediné možné. Národní státy jsou v tuto chvíli ve stádiu klinické smrti. Který politik to první pochopí, je z toho schopen pro své šiky vytlouct aspoň na chvíli ještě jakýs takýs kapitál.

Střední a východní Evropa nyní stojí před totálním krachem, říkají někteří ekonomičtí analytici (narozdíl od německých majitelů Mladé Fronty Dnes, kteří se ptají: Jaká krize?). Je to vina politické neprozřetelnosti našich politiků i ekonomů, je to především vina nás všech, kteří jsme neuměli včas posoudit, kam spěje budoucnost. Následky budou takové, že si je jen málo kdo dokáže představit… a konečně budeme mít, co jsme chtěli. Nebo nechtěli?

Evropská analytická skupina GEAB/LEAP, která jako jediná už v roce 2006 předpověděla přesně současný vývoj, definovala již v té době i její příčiny i možnosti řešení.Bohužel současné vlády a světoví vůdcové neřeší příčiny globální hospodářsko-politické krize, ale snaží se pouze potlačit její symptomy – přebytek nekrytých dolarů a v USD denominovaných aktiv v bankách a na bursách. Tím, že jejich přebytek nadále zvyšují- tentokrát pro jistotu geometrickou řadou,což je stejné jako bychom pacienta umírajícího na extrémní horečku strčili do sauny a pro jistotu za ním zamkli dveře. Poslední šance zastavit tento infaustní vývoj směřující k exitu je jednání summitu G 20 v dubnu 2009. Tomu však nikdo příliš nevěří, neboť současná elita je ve vleku zcela chybných ekonomicko- politických chimér a vlastní naivních přání. Jiné motivace, o kterých se již běžně hovoří, zde raději ani nezmiňujeme.

Pokud tedy G 20 za 2 měsíce nebude konstatovat, že systém zcela selhal a je třeba vybudovat systém zcela nový, a začne provádět v tomto směru konkrétní kroky – systém nekontrolovatelně a samovolně zkolabuje. Finanční základ celého poválečného finančně – měnového globálního systému doslova vymizí …/Disappearance of the financial base (Dollar & Debt) all over the world/. Začne rozpad světového hospodářství mezi nově utvářené mocenské bloky a začne hra Chacun pour soi / Každý sám za sebe /. Nastane naprostá ztráta důvěry k čemukoli, co má jen papírovou hodnotu / papírové peníze, zápisy v bankách a jiné bankovní instrumenty, akcie, o derivátech snad ani nemluvě/.

Nejvíce postiženy budou dnes nejvíce imperialistické protektorské a paternalistické režimy / USA a Velká Británie / , jejichž hegemonie se jim rozpadne před očima. Stejně tak i jimi chráněné oblasti, státy a lokální režimy ztratí jejich ochranu a octnou se bez pomoci v
nastávajícím regionálním chaosu ….

Bože, ochraňuj nás … a naše tisícileté České království … a věčnou říši Slovanů

 

Zdroj: http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=8654

Letošní setkání elit se uskuteční ve Španělsku ve dnech 3-6. června.

Konference se bude konat v pobřežním letovisku zvaném Sitges, což je asi 20 kilometrů od Barcelony.

Budou mít široký výběr hotelů, což znamená, že určení přesného místa konference bude těžší. Tato oblast je známa nadbytkem luxusních hotelů a je oblíbeným turistickým letoviskem.
Jako nejpravděpodobnější kandidát se však jeví Hotel Dolce Sitges , 5-hvězdičkový luxusní komplex sousedící s prestižní golfovým klubem.

Diskrétní elita se naposledy sešla ve Španělsku v roce 1989, kdy se konaly výroční konference na španělském ostrově La Toja.

Elita doufá, že udrží globální recesy po dobu jednoho roku. Důvodem je vytvoření globálního „ministerstva financí“ v rámci Organizace spojených národů.

Konečný cíl elit zůstává nezměněn. Je jím nadvláda nad státy a národy.

Evropská unie vytváří politickou entitu, po níž následuje „Americká unie“,založena 25.3.2005,(samozřejmě potají), a konečně „asijsko-tichomořské oblasti Unie.“

Seznam pozvaných účastníků mi není znám.

Zdroj:
http://www.infowars.com/bilderberg-to-prolong-global-financial-recession-for-another-year/

Zapomeňte na pravou či levou, modrou či zelenou. Vše jsou jen dílky stejného celku. Volte své zástupce na základě morálního kreditu. Ještě se snad najdou. Snažte se získat nadhled a nenechte se víc ohlupovat. Kdo má dobré úmysly nemá potřebu držet se v utajení pod ochranou soukromích bezpečnostních složek, bez přítomnosti novinářů.

všeříkající citát:

„Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize  a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“

(David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

Trilaterální komise alias Tajná světovláda

Zde: http://svetylko.blog.cz/0812/trilateral-commision-clenstvi

 

Čeští návštěvníci konferencí:

Účastníky setkání Trilaterální komise, která je dceřiným sdružením Bilderberg Group, byli v minulosti také Pavel Telička, Jiří Kunert, Alexandr Vondra, Vladimír Dlouhý a stálý host Jan Švejnar.

Vice zde: http://svetylko.blog.cz/0811/bilderberg-a-dalsi-cesti-zastupci

Elita vyvolených:

Jen 130 mocných rozhoduje, jak bude žít šest miliard lidí Šokující plány asi 130 nejbohatších a nejvlivnějších lidí světa, kteří jsou sdruženi do tajné elitářské organizace Bilderberg Group, na vyhlazení 98 % lidstva odkryl ve svém dokumentu pro nezávislá média americký filmař Alex Jones.

 

Zde: http://svetylko.blog.cz/0811/elita-vyvolenych

Historie:
http://svetylko.blog.cz/0811/bilderberg-ii

Poděkování od elity:

http://louze.blog.cz/0810/dekovny-vzkaz-od-tech-bohatych

doporučená videa:

DEPOPULACE
http://svetylko.blog.cz/1003/depopulace-zatim-neviditelny-svetovy-holocaust

Diskrétní elita – přednáška

http://svetylko.blog.cz/1003/diskretni-elita

Nové desatero:

–            Dodržovat budeš svobodu slova a projevu pro sebe i pro druhé.

–            Řídit se budeš jen všemocnou ideologií volného trhu.

–            Klanět se budeš soukromému vlastnictví a nebudeš mít jiné formy vlastnictví

–            Své představitele budeš volit ve svobodných volbách.

–            Za civilizovaný svět budeš pokládat jen ten,který se ti určí.

–            Za demokratický svět budeš pokládat jen ten,který se ti určí.

–            Budeš odsuzovat lidi jejichž myšlenky nejsou v souladu se současnou přijatou agendou.

–            Klanět se budeš image a iluzím.

–            Daně budeš pravidelně platit pouze nám a nikomu jinému.

–            Nebudeš se nikdy ptát:Quo vadis Homo sapiens sapiens?

–            Budeš ctít a dodržovat přikázání motroka bez toho aby sis tuto skutečnost uvědomoval.

(Převzato z knihy,,Kecy a fakta o tzv.demokracii“ – Karol Ondriaš)

 

 

Převzato:  http://steiden.blog.idnes.cz/

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz