Král Agharti

Král Agharti

Proroctví Krále Agharti

 

Pro mnoho století, tajemná a mystická tradice Agharti a jeho pravítko, Král Světa, existoval v Tibetu a Mongolsko. Agharti je věřil u mnoho být skutečný svět existovat pod náhorní plošinou v horách Centrální Asie. To je řekl, aby byl série obrovských jeskyní s tajnými vchody všude po zemi. Starověké kmeny někdy vstoupily a udržovali skrytou civilizaci k tomuto velmi den. Tato podzemní verze Shangri-la stále existuje, podle víry, a, kdykoli Král Světa dělá proroctví, ptáky a zvířata na povrchu najednou ztichnout. Stovky roků dříve, Král Světa pronesl proroctví který, počítat od času to bylo purportedly daný, padá, jak dělat tak mnoho jiných předpovědí, uvnitř druhého dílu 20. Století.

„Mužové chtějí zvýšeně zanedbávat jejich duše. Největší zkaženost bude vládnout na zemi. Mužové stanou se jako krvežíznivá zvířata, dychtit po krvi jejich bratrů. Srpek [měsíce Islam?] stane se zatemněný, a jeho následovníci upadnou do lží a trvalého válčení. Koruny králů budou padat.

„Tam bude hrozná válka mezi celou zemí osídlí; celé národy zemřou — jako hlad, zločiny neznámé pro právo, předtím unthinkable k světu. Perzekuovaná vůle požadovat pozornost celého světa. Starověké silnice budou naplněné množstvími jít od jednoho místa k jinému. Největší a nejkrásnější města zahynou ohněm. Rodiny budou rozptýlené; víra a láska bude mizet. Svět bude vyprázdněn.

„Uvnitř padesáti roků tam bude jediný tři velké národy. Pak, uvnitř padesáti roků, tam bude 18 roků války a potop. Pak osídlí Agharti opustí jejich podzemní jeskyně a vůli objevit se na povrchu země.“

/ Proroctví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz