Máme se bát vražedných očkovacích vakcín

Máme se bát vražedných očkovacích vakcín

Máme se bát vražedných očkovacích vakcín?

Dětská obrna, černé neštovice a další zákeřné choroby prý mizí díky očkování. Anebo ne? Někteří odborníci tvrdí, že očkování je nepotřebné, ba dokonce škodlivé! Další zdroje uvádějí, že se prostřednictvím injekčních vakcín rozšířil virus HIV. Faktem je, že látka proti ptačí chřipce zabíjela. V době uzávěrky tohoto čísla ENIGMY evropské vlády uvažovaly, že zavedou povinné očkování proti prasečí chřipce, ačkoli vakcína ještě není řádně otestovaná!

Na vlhkém molitanu uprostřed odpadků sedí špinaví chlapíci. U nohou mají prázdné krabice od vína a smutně se rozhlížejí okolo, zda na zemi neleží nějaká nedokouřená cigareta. V tom všichni zbystří a podezřívavě se zahledí jedním směrem. Ke skupince bezdomovců přicházejí zdravotníci. „Dobrý den, pánové. Každý z vás si může snadno vydělat osm zlotých (asi 50 korun – pozn. red.). Stačí, když si necháte píchnout vakcínu proti chřipce,“ říká sympatický doktor. Nuzáci nadšeně přikyvují a odcházejí s lékařem. Je rok 2008 a v severopolském městě Grudziądz se injekční jehly zabodávají do žil asi 350 bezdomovcům. V jejich tělech pak proudí pokusná látka, jež má údajně ochránit člověka před ptačí chřipkou. Nedlouho po testovacím očkování ovšem zemře 21 dobrovolníků! Může se totéž stát i nám?

 

Obyčejná chřipka je horší

V 90. letech zemědělci zabíjejí desetitisíce dojnic, aby se nerozšířila nemoc šílených krav, jež by údajně mohla skolit miliony Evropanů. V roce 2003 experti hovoří o „novém moru, který je horší než AIDS“ a celosvětovým postrachem se stává SARS – virové onemocnění dýchacích cest. Žádná katastrofa ale nepropuká ani v roce 2006, kdy mají podle britského vědce Johna Oxforda podlehnout ptačí chřipce miliony lidí. Na začátku roku 2009 jsou média plná zpráv o prasečí chřipce. Podle Světové zdravotnické organizace (dále jen WHO – World Health Organization) si ale choroba za první půlrok vyžádala zatím asi 1800 životů, zatímco „obyčejná chřipka je mnohonásobně vražednější,“ vypočítává analytik Petr Havel (*1956). Proč tedy některé evropské vlády nyní chtějí přikázat svým občanům, aby se nechali očkovat proti prasečí chřipce, když vakcíny ještě nejsou řádně otestované?

 

Necháme naočkovat všechny!

Nemocniční chodbou drkotá vozík, kolem nějž spěchá houf lékařů. Na kliniku v řeckých Athénách právě přivážejí pobledlou dívku, která se kvůli své nemoci dostane na titulní stránky novin. „Je v kritickém stavu. Prasečí chřipku totiž dostala už před osmi dny a ozvala se nám až nyní. Je možné, že jí zkolabují plíce,“ oznamuje v půlce roku 2009 doktorka Lina Sianidou, která o šestnáctiletou britskou turistku pečuje. Řecký premiér Kostas Karamanlis (*1956) dokonce rozhoduje: „Necháme očkovat proti viru A/H1N1 všechny osoby, které trvale žijí na našem území!“ Je to ale adekvátní rozhodnutí, když si uvědomíme, že s prasečí chřipkou má vážné problémy asi pět obyvatel z celého jedenáctimilionového Řecka? „Choroba mívá mírný průběh a pacienti se většinou uzdraví do týdne, mnohdy ani nemusejí brát léky,“ uvádí hongkongská doktorka Margaret Chan (*1947), šéfka WHO. Přesto i britská vláda uvažuje, že nařídí ve Spojeném království plošné očkování proti prasečí chřipce. Proč?

 

Léky, nebo nebezpečné drogy?

Podle WHO je v dubnu 2009 nakaženo asi 2500, a v srpnu již 185 000 lidí. Kdyby se ptačí chřipka šířila nadále stejnou rychlostí, byla by příští rok infikována již miliarda populace! Ve Spojeném království počítají s hrozivou pandemií – do roku 2010 by se údajně mohlo nakazit každé druhé dítě. To je šokující představa. Mnozí komentátoři však mají větší hrůzu z vakcín, jež mají britští občané proti chřipce dostat. Látka totiž ještě není řádně otestovaná na lidech! „Nějaká rizika tu jsou, pozitiva ale převažují,“ uklidňuje vládní poradce Gordon Duff. Co když se ale zopakuje tragédie z polského Grudziądz? „Radši nedávejte svým potomkům Tamiflu ani Relenzu,“ upozorňují v časopiseBritish Medical Journal vědci z britského Oxfordu. Po zmíněných medikamentech mohou údajně školáci zvracet, probouzet se s nočními můrami a trpět dehydratací. Podle japonského ministerstva zdravotnictví dokonce vyvolává Tamiflu u mládeže deprese, jež vedou někdy až k sebevraždám!

 

Hysterie a mediální bublina?

Britská profesorka Elizabeth Miller a Rustam al-Shani Salman ze Sdružení britských neurologů upozorňují, že vakcína proti prasečí chřipce může spustit smrtelnou nervovou chorobu, tzv. Guillain-Barrého syndrom. Stejný přípravek podle amerického politika Daniela Solise (*1949) způsobuje neplodnost. Přitom přednostně mají být údajně očkovány právě těhotné ženy… Proč evropské vlády tak spěchají s plošným očkováním? „Na 99 procent to skončí jako s ptačí chřipkou. Ta mi přišla jako mediální bublina, vyvolaná uměle, aby měli výrobci antivirotik co prodávat. Svět tehdy podlehl hysterii,“ myslí si bývalý ministr zdravotnictví MUDr. David Rath (*1965). Je fakt, že třeba Francie nakoupila již 94 miliony očkovacích dávek proti prasečí chřipce a například britská farmaceutická firma GlaxoSmithKline má letos 20krát vyšší tržby než loni. Snaží se ale opravdu někdo vydělávat na cizím strachu?

 

Proč vymizely smrtelné nemoci?

„Nakažlivé choroby začaly ustupovat, protože lidé přestali trpět hladem a zlepšily se hygienické podmínky,“ píše německý lékař Gerhard Buchwald (1920–2009). Podle něj jsou očkovací vakcíny výhodným byznysem, a nejenže nejsou potřebné, dokonce prý mohou uškodit! Australská doktorka Viera Scheibner (*1935), původem ze Slovenska, si v roce 1986 všímá, že u dosud zdravých, osmitýdenních batolat se náhle objevují dýchací potíže. Slovenská emigrantka hledá příčinu a zjišťuje, že respirační problémy nastávají vždy nedlouho po očkování. „Do roku 1975 bylo Japonsko 16. na světě, pokud jde o nejnižší kojeneckou úmrtnost. Jakmile v zemi vycházejícího slunce přestali očkovat děti mladší dvou let, dostali se rázem na první místo,“ uvádí Scheibner. Vakcíny totiž údajně obsahují hliník nebo rtuť, které mohou novorozencům ublížit. Rovněž proto není v Německu či Rakousku očkování povinné. Je to však moudré?

 

Záměrně vypuštěná choroba?

„V 70. letech minulého století prováděla WHO plošné očkování v Zairu, Zambii, Tanzánii, Ugandě, Malawi, Rwandě, Burundi, Brazílii a na Haiti. V těchto zemích, v tomto pořadí se vzápětí začala objevovat infekce HIV,“ píše Pearce Wright (1933–2005), bývalý editor britského deníku The Times. „Vir HIV byl vyvinut záměrně,“ domnívá se keňská enviromentalistka a nositelka Nobelovy ceny za mír Wangari Maathai (*1940). Konspirační teoretici spekulují, že i prasečí chřipka mohla vzniknout laboratorně, na vojenské základně Fort Detrick v americkém Marylandu (viz ENIGMA 8/2009). Vakcína proti A/H1N1 má údajně obsahovat drogu, nebo dokonce smrtící látku. Měly ji nechat vyrobit mocné elity, které prý chtějí vyhladit 95 procent světové populace. „Podobnou redukci opakovaně doporučuje Římský klub (hnutí, jež upozorňuje na omezené kapacity naší planety – pozn. red.),“ uvádí publicista Antonín Baudyš ml. (*1972). Skutečně se někdo snaží redukovat populaci na Zemi?

 

Čelí Baxter pomluvám?

Na konci 20. století se farmaceutická firma Baxter soudí se stovkami hemofiliků (s osobami, jež trpí chorobnou krvácivostí – pozn. red.), kteří údajně dostali krevní plazmu, infikovanou virem HIV. V roce 2009 rakouský ministr zdravotnictví Alois Stöger (*1960) prohlašuje, že prý tatáž společnost rozeslala do evropských zemí vakcíny, které obsahovaly zárodky ptačí chřipky. Baxter přitom vyrábí v Bohumile na Kolínsku látku, jež má tlumit prasečí chřipku. „Vakcínu proti A/H1N1 si Baxter u amerického patentového úřadu zaregistroval už 28. srpna roku 2008 (asi půl roku před tím, než se choroba oficiálně objevila – pozn. red.),“ uvádí publicista Jiří Mašek (*1970). Mohla firma vědět, že na patentu vydělá za pár měsíců hotové jmění?

 

Petr Woff
Převzato ENIGMA

/ Zdraví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz