Největším nebezpečím není prasečí chřipka…

Největším nebezpečím není prasečí chřipka…

Největším nebezpečím není prasečí chřipka……, ale vakcína !

David Icke

 

Doba je náročná a potřebujeme zůstat klidní a věci promýšlet – ne zpanikařit a reagovat. Strach, panika a emocionální reakce nás dostaly do tohoto zmatku a je jisté, že nás z něho nedostanou. Musíme si také uvědomit – tady a teď – že jsme už dávno překročili linii do plně rozvinuté fašistické diktatury. Až doteď zůstala většině lidí skrytá, ale brzy se poodhalí. Už není řešením nic nedělat nebo se ze strachu či apatie pasivně podvolovat autoritám. Nebo alespoň ne, pokud nám záleží na našich svobodách a hlavně na našich dětech a vnoučatech, kteří budou muset žít téměř celý svůj život v globální tyranii čirého, nezředěného zla. Slovo „zlo“ je velmi nadnesené a neříkám to s lehkým srdcem, ale máme co do činění se zlem v tom smyslu, že toto slovo pozpátku znamená „žít“ (evil=zlo, live=žít). Ti, kteří stojí za spiknutím vybít lidskou populaci a ze zbytku udělat jen něco málo víc než počítačové terminály jsou proti životu. Nemají vůči němu žádný respekt a žádnou empatii s těmi, kteří trpí důsledky jejich činů, bez ohledu na to, jak hrůzných.

 

 

Varuji před tím, co přijde již téměř 20 let a už to není „věcí budoucnosti“ – už je to tady. Už žádné výmluvy od kohokoliv, prosím. Musíme se tím zabývat. Musíme udělat tlustou čáru a říct už ne. Ještě nikdy to nebylo tak důležité, než při tomto spiknutí s cílem vnutit očkování proti chřipce celosvětové populaci. Vir prasečí chřipky byl vytvořen v laboratoři s cílem vyvinout hromadnou paniku se specifickým záměrem donutit každého, aby se podrobil vakcinaci. Problém-reakce-řešení. Tento „přirozený“ virus prasečí chřipky patrně obsahuje geny lidí, prasat a ptáků několika kontinentů. Pokud vykonstruujete a vypustíte vir a pak realizujete zjevně dlouho plánované hromadné očkování, může existovat pouze jeden rozumný závěr: největším nebezpečím není prasečí chřipka – ale vakcína. Rozsah a rychlost plánovaného programu očkování je šílené vzhledem k tomu, že drtivá většina těch, kteří byli virem nakaženi, měli velmi mírné příznaky.

 

Dr. Peter Holden z Britské lékařské asociace, kterou řídí Rothschild, uvedl, že ačkoliv prasečí chřipka nezpůsobovala vážné onemocnění, horlivě zahájili hromadné očkování začínající u „prioritních skupin“. E? Tohle není o veřejném zdraví a nikdy nebylo. Ti, co vakcíny podávají, nemají ponětí, co v nich je nebo o jejich potenciálních účincích. Prostě jen opakují, myslí si to, co je jim řečeno, aby si mysleli, a dělají to, co se jim říká, aby dělali. Pouze ti v jádru spiknutí a ti, kteří se obtěžují s výzkumem, vědí, o co jde.

 

Rakouská novinářka, Jane Bürgermeister, podala u FBI obvinění z trestného činu proti Světové zdravotnické organizaci (WHO), Organizaci spojených národů, Baracku Obamovi, Rockefellerovi, Rothschildovi, a jiným, kvůli spiknutí, které odhalila, na vybití obyvatelstva smrtelnou vakcínou proti prasečí chřipce. Řekla, že ptačí chřipka a prasečí chřipka byly vyvinuty v laboratořích a vypuštěny na veřejnost s cílem masové vraždy prostřednictvím očkování. Její předložený dokument se jmenuje Důkaz biologického terorismu. Píše zde o Spojených státech, ale to, co říká, platí všude:

„Existují důkazy o tom, že mezinárodní zločinecký syndikát, který je připojený k vysokým vládním úřadům na federální a státní úrovni, je odhodlaný provést hromadnou genocidu vůči lidu Spojených států pomocí umělého (genetického) chřipkového pandemického viru a programu nucené vakcinace, aby působil masovou smrt, zranění a vylidnění Ameriky za účelem převést vládu nad Spojenými státy, do rukou Organizace spojených národů a přidružených bezpečnostních sil (vojáci OSN ze zemí jako je Čína, Kanada, Velká Británie a Mexiko).

Existuje důkaz, že mnohé organizace – Světová zdravotnická organizace, OSN, jakož i firmy vyrábějící vakcínu, např. Baxter a Novartis – jsou součástí jednoho systému pod vedením jádra zločinecké skupiny, poskytují strategické vedení a rovněž financovali rozvoj , výrobu a vypuštění umělých virů, aby odůvodnily hromadné očkování látkami biologických zbraní k eliminaci populace USA a získání kontroly nad kapitálem, zdroji atd. Severní Ameriky.

Motivací trestného činu je klasická loupež následovaná vraždou, i když rozsah a způsob je v historii něco nového. Základní skupina stanovuje své strategické cíle a operativní priority tajně pomocí výborů, jako je Trilaterální komise, a při osobním kontaktu na výroční konferenci Bilderberg.“.

 

Jane Bürgermeister je vzácná opravdová novinářka, až tak, že byla vyhozena ze své práce evropského korespondenta internetových stránek Renewable Energy World (Svět obnovitelné energie), poté, co podala tuto žalobu u FBI. Obnovitelná energie? Jejich páteř a smysl pro slušnost potřebují obnovit, ale to jen ukazuje, jak je vše kontrolováno. To, co Bürgermeister ve svém tvrzení FBI popisuje je souhrnem toho, co jsem se téměř dvě desetiletí pokoušel vysvětlit ve svých knihách a rozmluvách. Tajný spolek křížících se rodin se snaží zavést globální fašistickou diktaturu totální kontroly lidstva. Jejich nosičem tajná společnost strukturovaná jako nadnárodní korporace. Operační velitelství je v Evropě, v místech, jako je Řím, Londýn, Paříž, Brusel a Berlín.

 

Nazývám ho „pavoukem“ (the Spider), který řídí globální síť (web).

V každé zemi existují dceřiné sítě tajných společností, které se „pavoukovi“ zodpovídají. Jejich úkolem je řídit politiku svých zemí, bankovnictví, obchod, armádu, média, lékařství, a tak dále, a zavést do jejich sféry vlivu globální program diktovaný „pavoukem“. Ti na vnitřní úrovni této struktury jsou souhrnně známí pod pojmem „illumináti“.

Takto koordinují zdánlivě nesouvisející vlády, podniky, mediální skupiny apod. Dynastie Rothschildů a Rockefellerů (stejná krevní linie) se na tom podstatně podílejí, jak jsem již dlouho odhaloval a ovládají farmaceutický průmysl politiku „zdraví“vlád na celém světě.

Web kontroluje vlády, farmaceutický průmysl, nebo „Big Pharma“ společnosti, Světovou zdravotnickou organizaci a agentury pro „ochranu“ veřejného zdraví, např. Centrum pro kontrolu nemocí a prevenci ve Spojených státech. Stručně řečeno, řídí celý zdravotnický systém.

Spolek illuminátů založil celosvětové orgány, jako je Světová zdravotnická organizace, Světová banka a Světová obchodní organizace pro převedení moci z mnoha na pár. Jejich cílem je vláda nad světem, světová centrální banka, světová měna a světová armáda. Abyste uvalili celosvětovou diktaturu, musíte centralizovat moc a rozmanitost je vaše nejhorší noční můra. Síť illuminátů stojí za „globalizací“‘ a vytvoření diktatury superstátu, jako je např. z tohoto stejného důvodu Evropská unie.

Díky tomuto nezbytnému povědomí o zákulisí pro mě nebylo překvapením, když jsem viděl seznam jmen a organizací ve vyjádření Jane Bürgermeister pro FBI:

 

Výslovně jsou předkládány důkazy, že obžalovaní prezident Barack Obama, prezident Spojených států, David Nabarro, koordinátor OSN pro chřipku, Margaret Chan, generální ředitelka Světové zdravotnické organizace, Kathleen Sibelius, ministryně zdravotnictví a sociální péče (HHS), Janet Napolitano, ministryně pro vnitřní bezpečnost, David de Rothschild, bankéř, David Rockefeller, bankéř, George Soros, bankéř a Alois Stoger, rakouský ministr zdravotnictví, jsou, kromě dalších, součástí tohoto mezinárodního zločineckého syndikátu, který, pochodující jako jedna falanga za realizací svého plánu genocidy, vyvinul, vyrobil, skladoval a použil biologické zbraně k eliminaci populace Spojených států amerických za účelem finančního a politického zisku.“

 

Bürgermeister říká, že existuje jasný důkaz o tom, že se farmaceutické společnosti a mezinárodní vládní organizace aktivně podílí na vytváření, vývoji, výrobě a distribuci biologických činidel klasifikovaných jako nejzhoubnější biologické zbraně na zemi. Říká, že virus prasečí chřipky byl vytvořen a vypuštěn s pomocí Světové zdravotnické organizace ovládané Rothschildem a Rockefellerem – tím samým orgánem, který pak řekl, že se šíří tak rychle, že musí být vyhlášena pandemie. Příznaky „prasečí chřipky“ jsou v současné době do značné míry stejné jako u běžné chřipky a je jednoduché nazývat všechno „prasečí chřipkou“, aby se oficiální čísla zvýšila. Britská vláda oznámila, že lidé by už neměli chodit k lékaři, jestliže trpí příznaky chřipky a místo toho byl zaveden systém diagnózy po telefonu bez laboratorního potvrzení. Jak výhodné pro určování počtů:

„Dobrý den doktore, jsem nachlazený.“

Myslím, že je to prasečí chřipka. Odfajfknu si vás.“

 

Jane Bürgermeister podala obvinění z biologického terorismu proti farmaceutickým gigantům, jakými jsou Novartis International AG se sídlem ve švýcarské Basileji, Baxter AG, se sídlem v Rakousku, a její mateřskáspolečnost Baxter International v Deerfield, Illinois. Hádejte, kdo poskytuje většinu vakcíny proti prasečí chřipce pro hromadné očkování – Baxter International a Novartis.

Je to ten samý Baxter International, který začátkem tohoto roku poslal do evropských laboratoří „nedopatřením“ virus ptačí chřipky, který byl smíchán se sezónní chřipkou a došlo tak k vytvoření mnohem nebezpečnějšího kmene.

V loňském roce bylo nejméně 81 lidí zabito kontaminovaným přípravkem firmy Baxter International na ředění krve, heparinem, který byl vyroben v Číně z, kromě jiného, vepřových vnitřností. Není farmacie úžasná? Kontaminovaný heparin také vážně zranil stovky lidí a bylo odhaleno, že závod čínského dodavatele společnosti Baxter nebyl nikdy zkontrolován americkými ani čínskými „ochrannými“agenturami.

 

Více než 50 dialyzovaných pacientů zemřelo v roce 2001 z důvodu závady na zařízení společnosti Barter International, a tento měsíc Baxter Healthcare Corporation, dceřiná společnost Baxter International, dosáhla mimosoudního urovnání dva miliony dolarů se státem Kentucky. Společnost Baxter byla dopadena při navyšování ceny intravenózních léků prodávaných Kentucky Medicaid (nemocenské pojištění) až o 1300 procent.

 

Je to viditelně společnost, které můžete důvěřovat a je nyní hlavním zdrojem vakcíny proti prasečí chřipce, které chtějí vlády po celém světě nařídit celé populaci za nejminimálnějších kontrol bezpečnosti. Vakcína je sledovaná narychlo prostřednictvím regulačního systému se studiemi bezpečnosti trvajícími méně než jeden týden. London Times píše:

Regulátoři Evropské lékařské agentury uvedli, že postup rychlého sledování zahrnoval klinické studie „modelové“ vakcíny podobná té, která bude použita pro po generace největší program masového očkování. Veřejnosti bude představena, zatímco regulační orgány budou i nadále provádět simultánní klinické studie.“

 

Studie“ nejsou nutné, s výjimkou veřejné spotřeby. Už ví, co je ve vakcíně a znají její účinky. V dokumentu podepsaném Obamovou ministryní zdravotnictví a sociálních věcí, Kathleen Sebelius, byla dokonce farmaceutickým společnostem dána imunita před soudním stíháním ze smrti nebo poškození způsobené vakcínou.

Společnost Baxter International uvedla, že do konce července bude posílat vakcínu proti prasečí chřipce do celého světa a potenciální zisky jsou fantastické; ale nejde v prvé řadě o peníze. Jde o dlouhodobě plánované masové vybíjení lidské populace. Je nám řečeno, že farmaceutické společnosti a Světová zdravotnická organizace velmi horečně pracovali na vyvinutí vakcíny proti „novému“ kmeni prasečí chřipky známému pod označením H1N1, ale … na to si počkejte … společnost Baxter international podala patent navakcínu proti H1N1 28. srpna 2008.

 

Žádost o patent vakcíny firmy Baxter čís. US 2009/0060950 A1 říká:

… Především preferovanými začleněními obsahuje složení nebo vakcína více než jeden antigen … například chřipka typu A a B zejména vybrané z jednoho nebo více lidských H1N1, H2N2, H3N2, H5N1, H7N7, H1N2, H9N2, H7N2, H7N3, H10N7 podtypů, podtypů H1N1, H1N2, H3N1 a H3N2 prasečí chřipky, podtypů H7N7, H3N8 psí nebo koňské chřipky nebo podtypů H5N1, H7N2, H1N7, H7N3, H13N6, H5N9, H11N6, H3N8, H9N2, H5N2, H4N8, H10N7, H2N2, H8N4, H14N5, H6N5, H12N5 ptačí chřipky.“

Patent byl zveřejněn v březnu 2009, měsíc před tím, než byl vir vypuštěn v dubnu v Mexiku, ale byl podán sedm měsíců před tím, než se o tomto „novém kmeni“ oficiálně vědělo. Je to nejočividnější podvod, který jste kdy mohli vidět.

 

Patent zahrnuje tyto příměsi a varování o toxicitě:

Vhodné pomocné přísady lze vybrat z minerálních gelů, hydroxidu hlinitého, povrchově aktivních látek, lysolecithinu, alkoholických cukrů, polyanionů nebo olejových emulzí, jako je voda v oleji či olej ve vodě, nebo jejich kombinace. Samozřejmě, výběr pomocné přísady závisí na zamýšleném použití. Např. toxicita může záviset na cílovém organismu subjektu a může se lišit od žádné toxicity po vysokou toxicitu.“

 

Hezké, že?

Další „Big Pharma“ společnost, která je v tom zapojená, je Novartis ve Švýcarsku. Generální ředitel, Daniel Vasella, je pravidelným účastníkem tajnůstkářských jednání v Bilderbergu, jak jsem již dávno ve svých knihách odhalil. Skupina Bilderberg Group, jmenovaná v dokumentech Jane Bürgermeister předaných FBI, je vytvořením dynastie Rothschildů a po desetiletí spravována lidmi jako David Rockefeller a Henry Kissinger.

Zodpovídá se Rothschildově tajné společnosti v Británii nazvané Kulatý stůl. Nejprve stál v jejím čele Rothschildův agent, Cecil Rhodes, který jménem rodiny vydrancoval jižní Afriku. Vasella se zúčastnil posledního setkání Bilderberg v květnu loňského roku, kdy byla konstruována panika prasečí chřipky a bingo, jeho společnost přichází s vakcínou.

 

Já neříkám, že lidé okamžitě zemřou ve velkých počtech. To je jistě možné, ale jen stěží by to povzbudilo další, aby se nechali očkovat. Účinky mohou být u některých okamžité, u většiny pravděpodobně ve středně až dlouhodobém horizontu, aby zakrýt skutečný zdroj jejich problémů. Co nevíme je, že jsme svědky dlouho připravovaného plánu na hromadné očkování lidmi, kterým nemůže být zdraví populace již více lhostejné. To vypovídá vše o skutečné motivaci, ale pouze ti, co stojí v pozadí, ví, jaký má být účinek. Určitě to bude cílem lidský imunitní systém. Jakmile bude poškozen, je konec stejně, jak to vidíme u ničitele imunity – AIDS. Lidé neumírají na AIDS, ale na choroby, se kterými by si obvykle imunitní systém poradil.

 

Vynikající práce lidí, jako je americký vědec a spisovatel, Patrick Jordan, odhalily odvíjející se plán na zabití obrovského počtu lidí prostřednictvím umělých virů a vakcín. Říká, že již dávno zdokonalili vakcíny, které vypnou lidský imunitní systém a američtí vojáci byli často používáni jako pokusní králíci.

Výzkum Patricka Jordana odhaluje systém tří vakcín, které Illumináti vyvinuli. První očkování vypne bílé krvinky (imunitní systém); druhé zavede injekcí viry; a třetí imunitní systém znovu zapne. Ve středním období se viry rozšiřují po celém těle, ale jedinec se necítí nemocen, protože imunitní systém proti nim nebojuje. Když je imunitní systém znovu nastartován, rozpoutává takový útok na směs virů, který tělo zabije.

Toto je známé pod pojmem „cytokinové bouře“, kdy je imunitní systém tak zaplaven, že vysílá do infikovaných oblastí těla příliš mnoho protilátek současně a tělo se samo zabije.

Věc se má také tak, že Světová zdravotnická organizace požádala, aby byl ve vakcíně živý vir prasečí chřipky a je docela možné, že prostřednictvím vakcíny tak rozšíří a možná i zvýší sílu viru. Světová zdravotnická organizace na svých internetových stránkách uvádí:

„Vzhledem k předpokládané omezené dostupnosti vakcíny na světové úrovni a potenciální nutnosti chránit proti „odchýleným“ kmenům viru, doporučil SAGE, že je důležitá podpora výroby a použití očkovacích látek formulovaných pomocnými přísadami olej-ve-vodě a živých oslabených vakcín proti chřipce.“

Důkaz Jane Bürgermeister byl podpořen Waynem Madsenem, bývalým důstojníkem americké námořní zpravodajské služby a nyní investigativním novinářem. Řekl, že v přední vědci Spojených národů došli k závěru, že virus H1N1 prasečí chřipky má určité přenosové „vektory“, které naznačují, že nový kmen chřipky byl geneticky vyráběn jako vojenská biologická zbraň.

Odborník OSN se domníval, že Ebola, HIV / AIDS, a současný A-H1N1 virus prasečí chřipky jsou všechno biologické bojové látky. Madsen píše:

„Minulá vzplanutí prasečí chřipky se šířila z prasat na člověka, který poté přenesl chřipku na další lidi. Nicméně, s AH1N1, nebyly hlášeny žádné infekce prasat. Ve skutečnosti, podle Centra pro kontrolu nemocí a prevenci (CDC), má AH1N1má genové segmenty severoamerických prasat, kmenů ptačí a lidské chřipky a segment z eurasijské prasečí chřipky.“

Wayne Madsen také říká, že jeho zdroje potvrzují, že Centrum pro kontrolu nemocí a americká armáda získali tělo inuitské ženy, která zemřela v roce 1918 v Brevig Missio na Aljašce na španělskou chřipku, která během 18 měsíců zabila 100 milionů lidí na celém světě.

Madsenovi bylo řečeno, že genetický materiál z mrtvoly poskytl základ pro vývoj kmene „ptačí chřipky“ H5N1 v Ústavu infekčních nemocí ameriské armády ve Fort Detrick, Maryland. Tato laboratoř byla v roce 2001 původcem antraxových útoků na americký Kongres a média krátce po 11. září.

Toto všechno bude připadat těm, pro které je takovýto druh informací novinkou jako ze seriálu Twilight Zone, ale to, co musí pochopit, je, že tyto rodiny illuminátů jsou naprosto šílené. Neuvažují jako většina z nás ostatních, takže prosím neposuzujte to, co by udělaly podle toho, co byste udělali vy. Není to stejné, protože oni nejsou stejní.

Plán illuminátů pro svět zahrnuje hromadné vybití populace a zavedení mikročipu každému muži, ženě a dítěti. Mikročipy by umožnily sledovat každého jedince 24 hodin denně, ale plán zachází mnohem dál. Komunikace výpočetní techniky s čipy má potenciál k mentální, emocionální i fyzické manipulaci lidí. To lze provést hromadně i individuálně prostřednictvím unikátního signálu vysílač-přijímač čipu. Zabití někoho na dálku by bylo otázkou synchronizace.

Zmiňuji se o tom, protože, jak čtenáři mých knih, budou vědět, jeden vědec CIA mi v roce 1997 řekl, že mikročipy vyvinuté v tajných vládních vojenských výzkumných projektech byly dokonce tak malé, aby je bylo možno vpravit injekční jehlou během programů očkování. S nanotechnologiíby o tom nikdo nevěděl.

Falešná panika prasečí chřipky v roce 1976 byla zkouška pro to, co se děje teď. Tyto události jsou plánovány dlouho dopředu a tito nemocní lidé jsou při jejich přípravě extrémně důkladní.

Panika začala smrtí brance ve Fort Dix v New Jersey, o které vláda řekla, že byla způsobena „prasečí chřipkou“.. Tento branec byl jediným úmrtím v roce 1976 způsobeným virem, ale vláda zahájila program očkování pro všechny Američany podporovaný kampaní výstřední propagandy založené, jako vždy, na děšení lidí. (Odkaz: Pro příklad klikněte zde).

Výsledkem bylo, že nejméně 25 lidí bylo vakcínou zabito a stovky jí byly vážně poškozeny, zatímco branec ve Fort Dix jedinou obětí prasečí chřipky – i když by vláda řekla pravdu o diagnóze. Nyní směřuje k opakování událostí v mnohem větším měřítku.

Britská a americká vláda objednaly dostatek vakcíny proti prasečí chřipce pro celou populaci a další země je následují. Samozřejmě, že ano; „pavouk“ si to vyžádal. Je jasné, že mají v úmyslu zavést očkování jako povinné a vyhrožují rodičům, že ztratí své děti, pokud se odmítnou podrobit tomuto fašismu. Ještě předtím se tlak na rodiče, aby se podrobili diktátu státu výrazně zvýší.

Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) ve Spojených státech, kterému dominuje Rockefeller uvedlo, že děti, které nebyly nikdy „očkovány“ proti chřipce může být potřeba na podzim očkovat čtyřikrát -dvakrát proti sezónní chřipce a dvakrát proti prasečí chřipce. Dohánění ztraceného času, co? Ostatní děti budou očkované třikrát -všimněte si, třikrát, podle informací Patricka Jordana.

Hlavní muž Rothschilda a Rockfellera, Barack Obama, vyžaduje, aby byla jeho „reforma zdravotnictví“ uzákoněna do srpna, těsně před hromadným očkováním. Návrh zákona byl tento týden schválen Senátním výborem pro zdravotnictví, školství, práci a důchod, a to včetně zaměření se na rodiče, kteří nemají své děti očkované. Schvaluje orwellovský „demonstrační program na zlepšení imunizačního pokrytí.“ Návrh zákona uvádí:

„ V rámci tohoto programu poskytne CDC státům granty na zlepšení pokrytí imunizace dětí, mladistvých a dospělých prostřednictvím využití důkazy podložených intervencí. Státy mohou využít finanční prostředky k provádění zásahů, které jsou doporučené Community Preventive Services Task Force (Skupina pro komunitní preventivní služby), jako například připomínání nebo předvolání pro pacienty nebo dodavatele, nebo návštěvy doma.“

„Intervence“? Návštěvy doma? To je jen jeden krok k násilné imunizaci vašich dětí nebo vašemu zatčení pro odmítnutí vyhovět. „Doporučení“ Světové zdravotnické organizace jsou závazné pro jejích téměř 200 členských zemí, kdy je vyhlášen výjimečný stav pandemie podle International Health Regulations Act (Mezinárodní zdravotní řád) z roku 2005 a podle pandemického plánu WHO z dubna tohoto roku.

Margaret Chan, generální ředitelka WHO, prohlásila prasečí chřipku za pandemickou, když nebyla, takže tyto mimořádné pravomoci budou aktivovány a tato služka Rothschildo-Rockefellerovského tajného spolku doporučí povinné očkování. Už to prakticky udělala. Poradní sbor WHO pro vakcinaci zahrnuje členy vedení společností… Baxter, Novartis, GSK a Sanofi Pasteur. Minulý týden Margaret „Obávaná“ Chan varovala, že globální pandemie lékům odolné tuberkulózy může být bezprostřední s potenciálně „katastrofickými následky“. A tlachala dál …

„Situace je již nyní alarmující a velmi rychle se výrazně zhorší. Tato situace se vymkne kontrole. Říkejte tomu, jak chcete: časovaná bomba nebo sud střelného prachu. Jakkoliv se nato podíváte, je to potenciálně výbušné situace.“

Ale no tak, ženská. Kdy tuberkulóza „exploduje“? Jakmile ji dají dostatečně do oběhu, asi.

Co se děje teď, bylo plánováno velmi dlouhou dobu. Stavitelé pracovali po celé měsíce ve vysoce utajené operaci v budově poradního shromáždění zvané Westridge, jen kousek ode mne na Isle of Wight.

Stavitelé sami se stali velmi podezíravými, když jedné skupině dali plány pro jednu část díla, a pak byla přizvána zcela nová skupina na další část, a tak dále. Ani jedna skupina nevidí celý obraz a teď lidé v neoznačených bílých dodávkách předávají dokončenou práci.

Po té, co všichni odešli, jsem se musel podívat oknem u nouzového východu a je to evidentně nějaké centrum pro odpovědi na mimořádné události. Stavitelům bylo řečeno, aby dokončili svou práci do poloviny července, bez selhání, a prý se něco podobného děje po celé zemi.

Pokud budete pozorně naslouchat, tmavé obleky vám řeknou, co se bude dít. Jak jsem již řekl v nedávném bulletinu, pořád poslouchám z různých agentur a zemí mantru o nebezpečí masivního nárůstu prasečí chřipky na podzim a že je jejich cílem, aby se hromadné očkování skutečně dostalo do pohybu.

Teď poslouchám, že virus by se ve stejném období mohl stát ještě více smrtícím a je docela možné, že plánují zvýšení počtu předpokládaných obětí prasečí chřipky, aby vytvořili větší paniku a poptávku po očkování.

Nicméně, neměli bychom zapomínat, že „normální chřipka“ zabíjí ročně na celém světě statisíce lidí. Nepochybujte o tom, že velké množství lidí bude nyní oficiálně určeno za oběti prasečí chřipky, ať už jsou nebo ne.

Vždycky se k tomu schylovalo a informovaní lidé potřebují být silní a spojit se v kolektivním „nesouhlasu“. Tihle blázni chtějí přístup k našim tělům a tělům našich děti z důvodu, který nemá vůbec nic společného se zdravím.

Většina lidí se seřadí se svými dětmi jako hodné ovečky. Bez ptaní budou akceptovat očividné lži a úřady využijí tyto lidi, aby se zaměřili na další, kteří odmítli. Uslyšíte nesmysl typu „Ohrožujete moje děti“.

Ve skutečnosti jsou to ti naprogramovaní lidé, co stojí v řadě, kteří ohrožují všechny děti. Úřady budou tvrdit, že ti, kteří odmítají, brání „imunitě stáda“, když jediné, co udělali, bylo, že se mentálně odpojili od stáda.

Nyní je čas, aby se podobně smýšlející lidé spojili ve vzájemné podpoře a připravili strategii mírového nesouhlasu. V množství je daleko více síly, než když to člověk dělá sám.

Nesmíme podlehnout povinnému očkování, ani tlaku ze strany těch, kteří postrádají svou vlastní mysl. Pokud bychom ustoupili naší svobodě zastavit očkování prosazované státem nás a našich dětí, jaká jiná svoboda by nám ještě sakra zbyla?

 

 

Převzato:http://www.mnohovesmir.estranky.cz/

/ Zdraví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz