Postupná skandální odhalení s prasečí chřipkou

Postupná skandální odhalení s prasečí chřipkou

Postupná skandální odhalení:

 

Britský vládní poradce pro chřipkové epidemie 

(i pro nemoc šílených krav) 

na výplatní listině farmaceutické 

firmy s ročním platem 116.000 liber

 

V rámci vydělávání na nafouknuté pandemii se prasata krmí u žlabu, zatímco miliony lidí budou vystaveny netestované vakcíně, která obsahuje složky mající spojitost s vysilujícími nemocemi.

Paul Joseph Watson

 

 

Mnoho lidí je zdá se opravdu zmateno ohledně toho, že západní vlády nafukují příchod nové pandemie prasečí chřipky, jako by šlo o největší hrozbu lidstvu od dob dýmějového moru, i přes relativně malý počet úmrtí na virus, a nejsou si vědomi, že farmaceutický průmysl jde ruku v ruce se státem po desetiletí.

Další ilustrací tohoto faktu je odhalení, že jeden z hlavních britských vládních poradců na prasečí chřipku je náhodou také v představenstvu GlaxoSmithKline, společnosti prodávající nebezpečné a netestované vakcíny proti prasečí chřipce, stejně jako protivirové léky Tamiflu a Relenza, NHS.

“ Profesor sir Roy Anderson sedí ve Vědecké poradní skupině pro nouzové stavy (SAGE), 20 členném týmu vymýšlejícím akční plán pro virus. Přesto zastává také pozici za 116,000 liber ročně v představenstvu GlaxoSmithKline ,“ oznámil Daily Mail .

Zjišťujeme také, že Anderson byl “ jedním z prvních britských expertù, kteří vyhlásili propuknutí pandemie “ a v rádiu a televizi pilně prosazoval účinnost antivirotik u prasečí chřipky, aniž by posluchačům řekl, že je na výplatní listinì GSK .

Anderson byl také klíčovým vládním poradcem během vypuknutí nemoci šílených krav v Británii v r. 2001, která vedla k vyvraždění více než 6 milionù zvířat a naprosté decimaci zemědělského sektoru .

Dávky vakcíny proti prasečí chřipce pro Evropu jsou rychle protlačovány bezpečnostní procedurou a nedojde k vůbec žádnému testování na lidech dříve, než miliony lidí, počínaje dětmi a těhotnými ženami, budou naočkovány v rámci masových očkovacích programů .

I přes varování šéfa přes chřipku Světové zdravotnické organizace dr. Keiji Fukudy ohledně nebezpečí netestovaných vakcín, GlaxoSmithKline a další farmaceutické společnosti jako Baxter začnou posílat vakcíny vládám v Evropě do dvou měsíců.

Oficiální představitelé tvrdí, že vakcína proti prasečí chřipce má podobné přísady, jako vakcína proti ptačí chřipce, a je proto bezpečná. V takovém případě raději doufejme, že tato vakcína nemá stejné přísady jako dávky vakcíny proti ptačí chřipce firmy Baxter, která byla ve skutečnosti kontaminována živým virem ptačí chřipky a posílána do řady evropských zemí.

Navíc vakcína proti prasečí chřipce bude obsahovat přísadu, o které je známo, že způsobuje mrzačící nemoci .

Jak jsme informovali minulý týden , očkování bude obsahovat skvalén, který byl přímo spojen s případy syndromu ze Zálivu.

Podle oceněného investigativního novináře Gary Matsumoto existuje „těsná shoda mezi skvalenem vyvolanými nemocemi u zvířat a těmi, pozorovanými u lidí, kterým byl tento olej vstříknut: revmatickou artritidou, roztroušenou sklerózou a systémovými sžíravými vředy erythematosus .“

„Nyní existují data ve více než tuctu recenzovaných vědeckých dokumentů od deseti různých laboratoří v USA, Evropì, Asii a Austrálii, dokumentující, že na skvalenu založené pomocné látky mohou vyvolat autoimunitní nemoci u zvířat . pozorované u myší, krys, morčat a králíků. Švédský Karolinska Institute demonstroval, že skvalen samotný může vyvolat zvířecí verzi revmatické artritidy.  Polská Akademie věd ukázala, že u zvířat může samotný skvalen vytvořit katastrofická poškození nervového systému a mozku . Medical School univerzity na Floridì ukázala, že u zvířat může samotný skvalen vyvolat produkci protilátek, specificky spojených se systémovými sžíravými vředy erythematosus,“ píše Matsumoto.

Mikropaleontoložka dr. Viera Scheibner, která provedla výzkum neblahých účinků pomocných látek ve vakcínách, napsala o skvalenu následující:

Skvalen „přispěl k vodopádu reakcí zvaných „syndrom ze Zálivu“. (u vojáků vznikla) artritida, fibromyalgie, lymfadenopatie, vyrážky, fotosenzitivní vyrážky, obličejové vyrážky, chronická únava, chronické bolesti hlavy, abnormální ztráta vlasù, nehojící se kožní léze, aftózní vředy, závratì, slabost, ztráta paměti, záchvaty, změny nálady, neuropsychiatrické problémy, narušení štítné žlázy, chudokrevnost, zvýšená ESR (míra sedimentace erytrocytů), systémové sžíravé vředy erythematosus, roztroušená skleróza, ALS, Raynaudův fenomén, Sjorgenův syndrom, chronický průjem, noční pocení a nízké horečky.“

 

Zdroj translation OSUD.cz 2009

/ Zdraví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz