V Peru našli pozůstatky zakrslého stvoření …

V Peru našli pozůstatky zakrslého stvoření …

V Peru našli pozůstatky zakrslého stvoření s trojúhelníkovou lebkou

Antropolog Renato Davila Riquelme pracující pro muzeum Privado Ritos Andinos v peruánském Cuzku oznámil nález podivných tělesných pozůstatků. Až doposud se mělo za to, že ostatky patří malému dítěti. Jenže podle nové zprávy španělských a ruských antropologů není kostra 50 centimetrů vysokého stvoření lidského původu.

Cuzco

„Tělo nemá lidské rysy. Lebka je totiž trojúhelníková a vůči tělu je nepřiměřeně velká. Vždyť je bezmála stejně velká jako zbytek těla. Nejdříve jsme měli za to, že jde o lidské tělo, ale nyní španělští a ruští antropologové potvrdili, že jde zřejmě o mimozemskou bytost,“ uvedl Renato Davila Riquelme.

Ostatky neznámého stvoření byly objeveny ve městě Andahuaylillas v jižní provincii Quispicanchi společně s druhým tělem, které je však neúplné, měří 30 centimetrů a zcela postrádá lebku.

 

 

Chystá se test DNA

 

Těla na sobě prý nesou zbytky tělesných tkání, a tak bude možné provést zkoušku DNA. Ta by měla finálně prokázat, zda je nález pozemského původu, či nikoliv.

„Ačkoli byla zkoumání dalších antropologů jen velmi zběžná, je podle některých faktorů zřejmé, že jednotlivé detaily nekorespondují s žádnou etnickou skupinou na našem světě,“ dodal Riquelme.

 

Jakub Kynčl, Novinky

 

Převzato:  http://www.novinky.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz