Záznamy UFO mexickej armády z 5.3.2004

Záznamy UFO mexickej armády z 5.3.2004

Záznamy UFO mexickej armády z 5.3.2004

MEXICO (EFE) – Bezprecedentní posun pro tuto zemi – a zřejmě pro celý svět – vojenské úřady zveřejnily video, zachycující 11 neidentifikovatelných létajících objektů (UFOs) prostřednictvím letadla přináležejícího k Sekretariátu národní obrany (SEDENA). Toto video bylo prezentováno včera na tiskové konferenci novinářem a UFO badatelem Jaimem Maussanem.

V exkluzivním interview pro list La Prensa Maussan informuje, že sám ministr národní obrany Ricardo Clemento Vega Garcia autorizoval zveřejnění materiálů jak pro domácí, tak zahraniční média.

Podle badatele došlo k setkání 5. března, kdy se letoun Merlin C26/1 přináležející k mexickým vzdušným silám nacházel na drogově vyhledávací patrole. Přibližně v 17:00 hodin zachytil přítomnost 11 objektů, které ho pronásledovaly.

Rutinní let se uskutečnil mezi Copalarem, Chiapasem a státem Campeche. K setkání došlo blízko Ciudad del Carmen, Campeche. Právě tam letoun přináležející k 501. letecké sqadroně na běžné hlídce náhle na radaru detekoval přítomnost jakéhosi objektu ve výšce 3500 metrů, podobný nález ohlásilo i infračervené zařízení (FLIR).

Letadlo okamžitě začalo pronásledovat cíl, který se podle video záznamu ztratil v mracích. O několik minut později byla zaznamenána přítomnost celkem 11 objektů. Pronásledovaly letadlo a obklopily ho. Tato ufa byla zachycena na radaru a také zařízení FLIR. Nicméně je nespatřila posádka, ačkoliv se nacházely ve vzdálenosti 2 mil v jednom bodě. Posádka se skládala z 8 průzkumných specialistů, mezi nimi pilot Maj. Magdaleno Castañón Muñoz, radararový operátor Lt. Germán Martin Ramirez a FLIR operátor Mario Adrian Vázquez Tellez. Tito vojáci při hlášení tvrdili, že nikdy podobný fenomén neviděli, neboť rychlost a pohyby detekované radarem potvzovaly fakt, že (objekty) nejsou letadly.

Scott Corrales, Institute of Hispanic Ufology (IHU)

viac: Mexican DoD Acknowledges UFOs In Mexico

 

Převzato:  http://www.osud.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz