Politické důsledky mimozemské přítomnosti

Politické důsledky mimozemské přítomnosti

Politické důsledky mimozemské přítomnosti

Australský vědecký politik PhDr Michael Salla mluvil nedávno na konferenci MUFON v Los Angeles o potřebě rozlišovat tzv. „exopolitiku“ jako sociální vědu, která si zaslouží seriózní studium. Michael Salla má doktorát z filozofie, učil na prestižních universitách po celém světě a pracoval v oblastech postižených válkou jako mírový vyjednávač, který zkoumal etnické konflikty. Je autorem mnoha vědecko politických knih a nyní (2004) vychází jeho první kniha o UFO.

Salla definuje „exopolitiku“ jako studii politických činitelů, institucí a procesů vztahujících se na mimozemskou přítomnost. Domnívá se, že jev UFO nebyl od samého začátku jen vědecké problém. Pro tvůrce politiky to byl také velmi vážný problém politický.

 

Od čtyřicátých let měla veřejnost tendenci se zaměřovat na to, zda UFO je reálné a jaký důkaz, pokud vůbec nějaký, byl k dispozici. Avšak Salla říká: „Politické důsledky tu byly bez ohledu na to, zda byl či nebyl nalezen důkaz, který by UFO opodstatňoval. Celý fenomén UFO byl veden tak, že kdokoli začal sledovat politické důsledky, byl v podstatě označen za konspiračního teoretika a spekulanta.“

 

Sallova hypotéza říká, že mimozemská přítomnost je reálná a byla skrývána národním bezpečnostním systémem. Byla vytvořena tajná politicko/vojensko/vědecká struktura, aby reagovala na přítomnost mimozemských návštěvníků a na dohody, kterých bylo dosaženo. Salla nahlížel do dřívějších zpráv, aby opodstatnil základ své hypotézy. Například čerpal z knihy Edwarda J. Ruppelta „Zprávy o UFO“ (1959) a ze zpráv šéfa projektů „Grunde“ a „Blue Book“, kde si všiml změny ve vojenském přístupu jejich vlastních zpráv o UFO začátkem února 1949. Tato změna přístupu je to, co Sallu zajímá. Na kongresu v Los Angeles řekl, že v roce 1953 byl vydaný jakýsi zákon zakazující jakémukoli vojenskému přestaviteli diskutovat o UFO. Toto jsou druhy historických ukazatelů důležitých k pochopení „exopolitiky.“

 

Salla také studoval některé uniklé dokumenty, které se týkaly projektu „Majestic“ a veřejných dokumentů, kde se píše o vytváření černých rozpočtů přes CIA z roku 1949, což popisuje i kniha majora Donalda Keyhoa „Létající talíře jsou skutečné“ z roku 1950. Také mluví o zastrašování nebo o umlčování klíčových svědků, jejíž byl obětí dřívější tajemník Ministerstva obrany James Forrestal, který zemřel za podivných okolností v roce 1949 poté, co uveřejnil odhalení o mimozemských bytostech a i další zmiňovaný autor Edwards Ruppelt, který zemřel na srdeční infarkt zcela zdráv ve svých 30ti letech poté, co vyšla recenze na jeho knihu.

 

Dr.Salla říká, že existují dohody mezi vládními úředníky a mimozemšťany, a všímá si toho, že je tu jakýsi přechod od přátelských „vesmírných bratří“ až k únosům počátku roku 1961.

 

 

Národní bezpečnostní taktika   

Salla říká, že byla zbudována národní bezpečnostní taktika, která se skládá z vojenské struktury i vládní struktury. Známý projekt MJ-12, byl vytvořen, aby se zabýval veřejností, zvláště s ohledem na možnou sociální nestabilitu a na technologické koncerny. Potřeba krýt kapitálem černou vojenskou a vědeckou infrastrukturu způsobila, že v roce 1949 CIA dovolila čerpat fondy z ostatních agentur. Za předpokladu, že by Kongres neměl znát rozsah skutečného černého rozpočtu, spoléhá neoficiální černý rozpočet na vhodné fondy od ostatních agentur a na vyprané peníze z různých zdrojů.

 

Salla uveřejnil rozsáhlou zprávu o financování černého rozpočtu, kde odhaluje utopenou částku peněz, která využívá tajemství UFO  – v odhadu mezi 1 –2,3 biliónů dollarů za rok, podle kanceláře generálního inspektora oddělení obrany, který tyto čísla poskytl z období mezi 1998 a 2000.

 

Důkaz z uniklých dokumentů klíčového setkání mezi lidmi a cizími bytostmi, včetně setkáni Eisenhowera z 20 -21.1. 1954, naznačuje, že prezident údajně odmítl dohodu s přátelskými bytostmi nordického typu, protože požadovaly odzbrojení a nabízely duchovní vývoj. Pozdější schůzky mezi lety 1954 –56 s šedivými bytostmi vytvořily obchod technologie pro biologii, získáváním nevědoucích lidí pro únosy. Vojenské únosy do podzemních základen se považovaly za nutné, aby získaly a zkoumaly unesené za účelem zjištění, co mají mimozemšťané za lubem.

 

 

Mocenská politika 

 

Podle Sallovy analýzy uniklých dokumentů a svědeckých výpovědí, Trumanova národní bezpečnostní politika ohledně mimozemských bytostí byla charakterizována přísnou kontrolou, oproti Eisenhowerovi, který nad řízením mimozemšťanů ztratil kontrolu. Projekty MJ-12, PI-40 nebo Většinový výbor, vzaly situaci do svých rukou. Eisenhower chtěl odhalení, ale byl odrazen vojenským průmyslovým komplexem podle brigádního generála Sevena Lovekina jak uvádí projekt Disclosure.

 

Salla prohlašuje, že taktika UFO byla silně ovlivněna Nelsonem Rockefellerem, který byl předsedou presidentského dozorčího výboru na vládní úrovni a říká, že Henry Kissinger byl zapletený do operace „Paperclip“, což na oplátku zapojovalo do hry Německé vědce v případě vlastnění technologií UFO. Salla má za to, že Kissinger viděl bytosti jako strategickou soutěž vůči pozemským zdrojům a lidské populaci a jeho mocenská politika je jádrem strategické doktríny pro USA.

 

Co se týká možné varianty zúčastněných ras, Salla se odkazuje na seržanta Roberta Deena, který oznámil, že viděl vojenské dokumenty nazvané „The Assassment“ (analýza hodnocení), které údajně popisují čtyři skupiny mimozemských bytostí, se kterými se vláda setkala. To jsou Šediváci, Reptiliáni, bytosti nordického vzhledu a vysoké, bledé a bezvlasé bytosti.

 

Následky jsou vážné. Podle Sally, strategie mocenské politiky, která pokračovala 50 let se stala zastrašujícím systémem, kde moráka nehraje žádnou roli, národ je rizikem, Kongres nehraje žádnou roli, a ohromný černý rozpočet ničí naší ekonomiku. Navíc, Salla vyvozuje, že jednáme s těmi špatnými!

 

Neúspěch silové politiky při vedení záležitostí s mimozemskými bytostmi spolu nese zrůst rizika vojenských dobrodruhů, rizika represivního „Národního bezpečnostního státu“a narušení občanských svobod. V populaci se objevilo více kriminality a tzv. spiklenecká bezpečnost ohrožuje možnost zapojení mimozemských bytostí. Salla se domnívá, že někteří badatelé UFO podezřívají Irák, že možná skrývá mimozemské archeologické artefakty nebo technologie, které chce mít Bushova administrativa pod kontrolou.

Karel Rašín

 

Převzato:  http://www.exopolitika.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz