Klony, bioplasmatické tělo…

Klony, bioplasmatické tělo…

Klony, bioplasmatické tělo a světoví vůdci

James Casbolt

 

 

Ve své poslední reportáži jsem hovořil o skrytém světě diktatury a pečlivě tajených aktivitách ET reptiloidního charakteru jejichž přítomnost můžeme sledovat v celé řadě podzemních vojenských zařízení na různých místech našeho světa. Faktem, historickým faktem je, že tyto entity z jistých nám možná doposud přesně neznámých důvodů udržují velmi těsný kontakt s členy zednářské lóže, kterým bylo umožněno vysvěcení do 33. stupně.  Osobně jsem přesvědčen (a nejsem pochopitelně sám), že ve skutečnosti tito jedinci byli nahrazeni něčím, co bychom mohli nazvat biologickými hybridními inteligencemi tvořící to, čemu se říká „ontocyborgenergetický život“. Tyto jedinci jsou na mentální i emoční úrovni doslova řízení reptiloidní formou ET. Ve své podstatě jde o velmi specifické genetické klony. Od klasického člověka se tyto hybridní formy života liší především výraznými změnami v tzv. „bioplasmickém těle“, které umožňují velmi hlubokou manipulaci, takže takový tvor funguje podle předem stanovených mentálních programů jako loutky. Reptiloidní forma inteligence se skrze ono bioplazmické tělo dokáže na jemnohmotné úrovni spojit s daným člověkem skrze první a druhou čakru. Poté se napojí na přirozený vysokofrekvenční proud energie kundalini přičemž tuto energii využívají doslova jako „bateriový energetický článek.“

 

Velmi důležité je v tomto případě si neustále uvědomovat, že ze strany reptiloidní formy ET jde o nevyžádaný atak. Nacházíme se v situaci, kdy dvě energo-informační pole bojí mezi sebou o kontrolu nad příslušným tělem. Lidský jedinec, který měl svou jemnohmotnou stránky svého bytí takto napojenou na cizí formu mentální energie, fungoval jako biologická sonda. Data, která prostupovala všemi smysly takového člověka, byla zároveň poskytována i cizí inteligenci aniž si to dotyčný vůbec uvědomoval.

Když jsem byl ještě v aktivní službě, dozvěděl jsem se, že americká NSA disponuje technologií pomocí, které lze doslova „amputovat“ lidskou auru. Šlo o speciální technologii inteligence, která je mnohým známá jako „Zetas“. Tohoto výsledku lze dosáhnout ve chvíli, kdy dotyčná lidská bytost ztratí plnou kontrolu nad svým bioplasmickým tělem.

Všimněte si zvětšeniny očí Donalda Rumsfelda na výše uvedené fotografii. Při podrobnějším prozkoumání zjistíme, jak se zorničky mění do mírně trojúhelnikové konfigurace. Zřetelné je to především u jeho pravého oka.

 

Jedním z velmi účinných prostředků jak tohoto stavu dosáhnout je velmi dobře vypracovaná technika manipulace skrze různé formy strachu kombinovaná s chronickým utlumením sebedůvěry a sebevědomí. Ve chvíli kdy se toto podaří lze do prostředí původního přirozeného bioplazmického těla vložit vysokofrekvenční bioenergetický klon. Současně probíhá energo-informační oddělení od individuální duchovní evoluční matrice, což v samém důsledku způsobí, že daný jedinec již není schopen přijímat světelné vysokofrekvenční inspirativní a tvůrčí energie z vyšších dimenzí.

 

Mám k dispozici informace, že tuto technologii poskytly v průběhu II. světové války Zetas nacistickému Německu. Tento fakt dal základ zrůdným experimentům, které nacisté prováděli na svých zajatcích, jež neměly v tehdejším světě absolutně žádnou obdobu a pro normálního smrtelníka jsou jen těžko představitelné.

 

Možná to byl právě zájem o tento mimozemský vliv, jež přiměl agenty tehdejší britské rozvědky a americké OSSpředchůdce CIA) v tichosti vyvést jednoho z nejhledanějších zločinců dr. Josepha Mengeleho z Německa. Okolo Mengeleho je doposud velmi mnoho nejasností. Nebyl nikdy dopaden a neexistují oficiálně prakticky žádné konkrétní informace o jeho pobytu a aktivitách. (

 

Proslýchá se, že po válce pracoval několik let v neblaze proslulém „Institutu Tavistock“ v Londýně, stejně tak jako na jiných místech světa. Výše jmenované pracoviště se specializuje na vývoji různých metod, které vedou k zlomení mentální a psychické potence člověka. Existují také indicie, které naznačují, že výše uvedené pracoviště by mohlo být propojené na americký „MIEC“ (Military Industrial Extraterrestrial Complex) a „Project Mannequin“ jehož centrální pracoviště je lokalizováno v prostoru „A1/NSA“ podzemního komplexu nedaleko Peasmore v Berkshire.

Fakta, o kterých píši, nejsou novým jevem. Podíváme-li se do historie, přesněji řečeno do starověkého Babylonu anebo Atlantidy, kde spolupráce podobného typu s ET byla zcela běžnou. Jistou mimozemskou protiváhou k reptiloidní frakci ET jsou pozitivně laděné velmi vysoké bytosti známé jako Annunaki. Ti se rozdělují do celé řady genetický variací, z nichž v současných podmínkách naší planety jsou velmi častí Anunnaki – albíni. Jeden z nich prý opakovaně komunikoval s bezpečnostními složkami USA v roce 1991 viz. foto výše.

 

Je také veřejným tajemstvím, že hlavní vojenské zpravodajské složky ve spojení s některými frakcemi NSA pátrají prakticky po celém světě po starověkých a v současné době již opuštěných mimozemských základnách. Jsem přesvědčen o tom, že v blízké době dojde k veřejnému odhalení mnoha z těchto skutečností.


 

(c)2008 James Casbolt

(c)2008 Translation: Alhambra

Článek připravil(a): James Casbolt

Převzato:  www.matrix-2001.cz

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz