Nebe plné UFO

Nebe plné UFO

Nebe je v posledních dnech plné UFO… i nad ČR!

Milý pane Mašku, asi tak od ledna letošního roku pozoruji neobvyklou aktivitu tak velkého počtu maskovaných létajících objektů různých tvarů a velikostí, pohybujících se různě rychle (velmi velké maskované létající objekty klouzavým pomalým pohybem ne příliš se vzdalující od svého stálého stanoviště a menší velmi rychlé objekty různých tvarů), že bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám tato zpráva již donesla, nebo jestli Vy sám tuto aktivitu pozorujete.

Těchto objektů je velice mnoho (stovky, tisíce), mají stejná stanoviště, na které se po svých manévrech zase vrací, jsou na nich stále (tzn. každý den), větší objekty jsou maskovány skoro neviditelným černým nádechem, menší oranžovým nádechem. Je jich tak mnoho, že je to až neuvěřitelné. Mají tendenci se okamžitě dostávat přímo nad lidi.

Když jdu, tak nade mne některé objekty nadlétávají a nějakým pro mne někdy dost nepříjemným způsobem, jakoby mne elektronicky skenují (ten pocit je nepříjemný), když se podívám nahoru nad sebe, tak pomalým klouzavým pohybem odlétají (jakoby mě nechtěly vystrašit), ale v zápětí se vracejí, různě se střídají, jeden odletí, druhý přiletí, někdy jich je nade mnou i více.

Občas při rychlejším manévru na zlomek sekundy je vidět přibližný tvar např. trojúhelník s osvětlenou spodní plochou ledově modrými dvěma světly a jedním červeným ve špičce trojúhelníku, velice rychle se pohybující objekt s oranžovým celoplošným spodním osvětlením apod.). Ve dne při minimálním odmaskování na část sekundy jsou velké objekty černé nebo tmavé, a menší objekty jsou bílé. Některé objekty spodní částí osvětlení blikají celoplošně ledové modrým světlem, některé objekty se pohybují pouze spirálovitě krouživým pohybem dolů nebo nahoru. Napočítala jsem i 17 otáček tohoto objektu.Je jich absolutně plné nebe, jsou na svých stanovištích stále, a pozoruji je v Praze, kde bydlím, absolutně všude kde se pohybuji. Jelikož jsou maskovány nějakým druhem energie, identifikují se pouze svým pohybem, a nepatrnou odlišností od svého pozadí. Večer jsou více poznatelné, ale já je již poznám i přes den. Některé jsou velice nízko, některé zase vysoko. Prostě je jich plná obloha, moc se ze svého stanoviště nevzdalují, skoro to vypadá, že ani nemohou, aby si nepřekážely.

Chtěla jsem se zeptat, jestli víte o této ohromné a početné aktivitě těchto objektů nad Prahou. Nemohla jsem zatím ověřit jestli tato aktivita je i mimo území hlavního města Prahy.

Můj dotaz je soukromý, z pochopitelných důvodů si nepřeji publicitu, ani uveřejnění na Vašich stránkách. Celý život mám různé typy zážitků, které si nechávám pro sebe, ale tato „invaze létajících objektů“ začíná znepokojovat už i mne.

Zdá se, že ovlivňují i klima (nebo počasí), protože někdy absolutně do modra vyčistí oblohu, a pak vidím, jak začnou přímo z místa vytvářet z malých obláčků velké apod.

Mějte se krásně a pokud budete mít čas, tak mi prosím dejte vědět, jestli jste i Vy nebo Vaši čtenáři něco podobného zaznamenali.

Děkuji!

S úctou XXX

(Bohužel čtenářka nemá vyplněnou ve svém účtu zřejmě v seznam.cz mailovou adresu, tudíž ani není kam odpovědět a mail zveřejňuji, pozn. jm)

Zdroj: OSUD.cz

Proto jsem vás žádal na Chatu, abyste sledovalo oblohu a taky abyste zasílali vaše zkušenosti, zážitky a příběhy. nežijeme ve vakuu a o úkazech UFO je nutné hovořit a to veřejně. Tím, že si necháte zážitky pro sebe, nikomu to nepomůže a ve věci UFO je nutné mít se na pozoru a být ve střehu. Proto pište a zveřejňujte. Možná jednou dotlačíme politiky k tomu, že začnou konečně říkat lidem pravdu.

 

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz