Jihoafrická kontaktérka Elizabeth Klarer

Jihoafrická kontaktérka Elizabeth Klarer

Jihoafrická kontaktérka Elizabeth Klarer

Elizabeth Klarer byla velmi známá kontaktérka i v určitých částech Evropy

 

, ačkoli její původ je v Jižní Africe a přestože nebyla v Americe dobře přijímána. Existuje tu zajímavé srovnání s další kontaktérkou Danou Howardovou, kde je sice časový rozdíl, avšak tyto případy stojí za zmínku.

 

Howardová viděla svou první bytost sice na krátkou dobu již v roce 1939 předtím než se o 16 let později v roce 1955 s ní znovu setkala.

 

Klarerová viděla své první UFO v Jižní Africe v roce 1917, když jí bylo 17 let. Ta musela čekat až uvidí svou první bytost 20 let, do roku 1937, ale teprve až v roce 1956 měla svůj první kontakt s mimozemskou bytostí z vesmíru. Její stará pozorování UFO podporují ostatní důkazy o lodi spatřené v oblacích v před válečné éře druhé světové války.

 

Příběh Klarerové je jeden z těch bohatě doprovázených mnoha událostmi. Měla několik setkání s mimozemšťanem jménem Akon, který přistál ne její jihoafrické farmě ve své „stříbrné lodi“ v roce 1956. Akonova rasa byla původně z Venuše, jako byla bytost Diana Howardové (mnoho kontaktérů říkalo, že jejich mimozemšťané pocházejí z Venuše).

 

Ale Akon řekl Elizabeth, že je z planety Meton nebo také Venuše II. v hvězdném systému Alfa Centauri. Ukázal ji mnoho udivujících věcí včetně transformace energie, světla, vibrace, svůj svět a esoterické učení. Tohle je stejný scénář se zkušenostmi kontaktérů – bytost z hvězd přijde na Zem a podělí se o svou historii, což vždy znamená lekci o lásce, míru a nesoutěživosti, jakož i o poskytnutí vědeckého učení.

 

Vysvětlení se obvykle týká manipulace se světlem a energií. V Elizabethině případě, šli ještě dále: Akon a Elizabeth se stali milenci a měli spolu dítě!

 

Bez ohledu na typické scény kontaktérů s konekcí na Venuši a mystickým učením, byl Akon dobře obeznámenou Nordicky vyhlížející entitou se světlými vlasy a pěknou pokožkou, jak informovali i ostatní kontaktéři. Byl také vysoký a dobře vypadal, což se zdá, že takto tito návštěvníci z vesmíru vesměs vypadají.

 

Elizabeth žila na Metonu poslední 4 měsíce svého těhotenství, kde v klidu porodila syna jménem Ayling. Ayling zůstal na Metonu, protože jeho tělo by na Zemi nepřežilo ani Elizabeth by nepřežila na Metonu dlouho.

 

Matka a syn byli schopni komunikovat skrze holografickou technologii a Elizabeth se necítila býti podvedena ani netrpěla žalem při svém odchodu z Metonu. Ve skutečnosti cítila, že byla vybrána, aby pomáhala ostatním a byla poctěna svými zkušenostmi.

 

Klarerová napsala jednu knihu o svých zkušenostech „Beyond the Light Barrier: The Autobiography of Elizabeth Klarer (1980, Howard Timmings Publisher). Kopie jsou vzácné a její cena začíná na stovce dollarů. Na jedné webové stránce se objevily 4 kapitoly z této knihy a je tam také rozhovor s Elizabeth, kde se zmiňuje o své druhé knize „The Gravity Files: Elizabeth Klarer´s Untold Story and Her Last Story“.

 

Tato kapitola se čte jako špatná značka romantické novely, psaná zcela květnatým a bombastickým jazykem, typickým pro kontaktérskou literaturu té doby. Její příběh má také jisté křesťanské téma ne nepodobné návštěvám Dany Howardové s její Dianou, entitou z Venuše, která se zase zdá být vesmírnou verzí Marie, požehnané matky.  (bytost, která měla kontaktovat Danu Howardovou)

 

Meton vypadá jako západní křesťanská verze nebe. Tato planeta se leskne ve hře barev perel; jsou tu zábradlí, schody, náčíní, vypadá to, že je všechno stvořeno z perel, které na Metonu hojně rostou. Je tam absolutní mír, není třeba soutěživých her ani zákonů.

 

Strava je vegetariánská. Láska je klíčem. Akon vypráví Elizabeth, že byla vybrána, aby donosila jejich dítě kvůli svému intelektu a připravenosti přijmout Akona a své zkušenosti v tomto světě: „ Jsi vynikající žák, má drahá, a jsi vskutku hodna býti jedním z nás a matkou mého syna.“ Jméno zvolené pro jejich syna – Ayling – má náboženský a mystický význam. Elizabeth se ptá Akona: „Budeme mu říkat Ayling, protože jeho jméno začíná na A jako tvoje?“ „To jméno znamená vznešeného prince královské krve.“

 

Ochotně se vzdává nebo obětuje své dítě, které zůstává na jeho planetě. Její srdce nemůže snášet energii v atmosféře Metonu. Akon musí přizpůsobit její srdce na správné vibrace. Symbolika toho všeho je zřejmá: mír, láska, oběť. Vyšší bytost plná lásky přichází na Zem, aby poskytla svou moudrost a zasela semeno lásky – v tomto případě doslova – a učení.

 

Navzdory její oběti, cítí se naplněna, vědoma si své mise, že má rozšiřovat zprávu na Zemi svým lidským přátelům. Elizabeth ochotně tuto misi přijímá, jak píše v kapitole z „Behind the Light Barrier“:

 

„Věděla jsem, že budu brzy znovu zpátky. Byla jsem jen na chvíli ze Země pryč, učinit práci, kterou jsem udělat musela – přinést pravdu vesmíru lidem zde. Pomoci rozšířit jejich vědomí, aby si uvědomili svou existenci v energii vesmíru, proč se narodili a proč jsou zde a proč musejí překonávat své nepřetržité utrpení.“

 

Ať je Elizabetin příběh neuvěřitelný, je stejně neuvěřitelné dozvědět něco o její minulosti – byla pilot. Studovala na univerzitě v Cambridge meteorologii, pak šla na Trinity College studovat hudbu, získala univerzitní diplom. Ve II. světové válce pracovala pro zpravodajskou službu Jižní Afriky, luštila německé zprávy pro Královské letectvo a byla pro Air Force Jižní Afriky pozorovatel UFO.

 

Příběh Klarerové souzněl s národy a vůdci a byl mnohými brán vážně. Jako George Adamski, který představil svůj příběh světovým vůdcům, Klarerová byla brána vážně, mluvila před sněmovnou Lordů v Anglii v roce 1983 a představila svou přednášku o světové energii před OSN. Objevila se v televizních programech a když se objevila na 11tém mezinárodním kongresu badatelů UFO v roce 1975 v Německu, získala potlesk vstoje.

 

Jako mnohé v éře kontaktérů, je tu podivný zlovolný kontrast – světlo, láska a mírové poselství mimozemšťanů a jejich světy, proti tajným vládním agentům, kteří se zabývají kontaktéry. Klarerová byla obětí pokusů o únos ruskými agenty, kteří pravděpodobně chtěli jejího syna a jí škodily různé skryté zpravodajské agentury včetně amerických špionážních agentur. Zdá se, že mnoho z těchto kontaktérů mají nějaké spojení s armádou, ať již pro ně přímo pracují, nebo se hlásí  nějaké organizace nebo jsou přidruženi k armádě skrze privátní sektor.

 

Jako setkání ostatních kontaktérů z té doby s poselstvím lásky a míru a báječných lidí – mimozemšťanů – kteří často sdílejí fyzické pouto s námi, jakožto i duchovní, je tu stále mnoho, čeho se učit v termínech bádání samotného UFO včetně bádání logické perspektivy jakož i esoterických objevů.

 

Jasná otázka zní: Proč by Elizabeth Klarerová, Dana Howardová, Daniel Fry, George Adamski, Orfeo Angelucci, ale i ostatní kontaktéři lhali? A nejen pouze lhali, ale pokračovali ve svých lžích po zbytek svých životů?

 

Jaká síla byla přítomna, že způsobila, že hlavy států a vědci se setkávají s kontaktéry? A co uděláme s faktem, že tu byli svědci, kteří viděli UFO a ty byly vyfotografovány mnoha kontaktéry? Co uděláme s přítomností vládních bubáků, kteří se objevují v životech mnoha kontaktérů?

 

V mnoha případech včetně Elizabeth Klarerové a Dany Howardové se zdá, jako by kontaktéři byli připravováni nebo možná monitorováni mimozemšťany po mnoho let předtím než nastane přímý kontakt. Kdo nebo co za tím stojí? Skuteční mimozemšťané, vláda nebo nějaká lidská či nelidská agentura, pozemská entita? Je to jednoduše příliš snadné a hladké odmítnout to všechno jako deziluzi pár pošetilců.

 

Narozdíl od hloupých a nestoudných pošetilostí, byl to veliký kus kontaktérské éry, byla tam také neodbytná pravda, která neodezněla, která nás následovala až do dneška. Je toho stále mnoho, co se o kontaktérské éře dozvídat. Důkladným  studiem kontaktérů a jejich setkání, můžeme objevit pevné údaje, které podpoří současný výzkum UFO.

 

Elizabet Klarerová zemřela v únoru roce 1994.

 

Regan Lee

překlad Karel Rašín

 

Převzato:  http://www.exopolitika.cz/

 

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz