Odkud fouká Chemtrails

Odkud fouká Chemtrails

Odkud fouká Chemtrails

Týdně nad českou republikou přeletí desítky až stovky letadel NATO o kterých nemáme žádné informace my, ani vláda. Nemožné? Taky si myslím, to by naši politici přece nedopustili.
Po redukci velikosti počítačů, přišel pan Gates s nápadem na redukci populace. Doufejme, že nebude úspěšný jako s Microsoftem.

Chemtrails, New world order, ilumináti, NWO, Nový světový řád, redukce populace, Bill Gates, General Electric, Globální oteplování, CO2 = PxSxExC, jedy, chemikálie, otrava, hliník, NASA, Pentagon, vesmír, asociálové, šílenci, nukleární války, radioaktivní zbraně, Ted L gunderson, Genocida, OSN, Fort Still, zločin, HAARP, Povinné očkování, www.nwoo.org

Úvodní titulek je videu (méně kvalitnímu) jehož adresa je uvedena níže.

Autor si naivně myslí, že by to naši politici nedopustili a že by nedovolili vypouštět na naše občany chemtrails. OMYL!!!

Jsme součástí NATO a její členové, jsme součástí EU a pokud tito dají příkaz, musíme poslouchat. Ano, tak to je.

Tedy, pokud to vezmeme z druhé strany, Ministerstvo národní obrany a Ministerstvo vnitra musí poslechnout doporučení Pentagonu si nevšímat jistých letadel při přeletu nad územím Česka nebo EU. A naši ministři sklapnou podpadky a ničeho si nevšímají i když vědí oč jde. Možná někteří neví, ale o tom pochybuji. Jsou zkorumpovaní!

Pokud jde o označené vojenské letadlo NATO, chápu, že povolení je asi na místě a musíme respektovat velící stranu. I když je to otázka – mělo by se ministerstvo zajímat za jakým účelem tyto letadla musí přelétat nad naším územím, jaké je jeho poslání a účel. Ale v každém případě by mělo takové letadlo celou trasu monitorovat. To dává logika obyčejného občana, daňového poplatníka a nemusí být odborník na obranu státu či zahraniční politiku. Na to máme zvolené odborníky, které za to platíme a byť naivně, dostali naši důvěru a platíme je za to nemalým nadprůměrným platem.

Ovšem otázka je jiná, pokud letadlo není nijak označeno, nemá žádné zařaditelné znaky a navíc něco po své trase nad naším územím vypoští do prostoru. Takových letadel je nespočet. Podle selstkého rozumu obyčejného občana, by takové letadlo mělo být okamžitě sestřeleno naší vzdušnou obanou. To se ale neděje. A proč sestřeleno? Jako členská země NATO platí pro nás americký protiteroristický zákon, který je v podstatě zákonem globálním a vyhlášením války proti všem a celému světu. Takže co z takovým letadlem? Co dělá naše ministerstvo obrany?

 

NIC!

Nechá benevoletně vypouštět na naše občany sračky a jedy

které nás zabíjí.

 

 

K čemu platíme pronájem drahých Gripenů, když neplní svou funkci a sedí na ploše, zatímco neznámá cizí letadla na nás vypoští jedy? Zrušme je tedy a ušetříme miliardy za něco, co nám je v podstatě k ničemu!

Ano, ve smyslu víše zmíněného protiteroristického zákona, někdo, účelně a stéle, provádí teroristické činy vypouštěním chemtrails na naše i další občeny po celém světě, provádí ničení přírody a genocidu lidstva pod zástěrkou ochrany lidstva před globálním oteplováním.

Směšné! To snad ne?! Vypouštěním jedů jako ochrana lidstva před globálním oteplováním???

No tomu by snad neuvěřil ani totální debil! A divím se, že tomu věří naši politici a mimistři obrany. Nebo že by snad věděli skutečně, kde je pravda? To je spíše pravděpodobné.

 

Teroristický čin globální likvidace lidstva a této planety!

 

 

Jak už jsme uvedli na tomto webu v jiném článku, Bil Gates je zastáncem snížení lidské populace za každou cenu, globální ovládnutí trhu potavin, likvidace přírodních potravim a nahrazením geneticky modifikovanými potravinami, které vyvvinuly korporace jejichž majitelem je on sám. Chce ovládnout planetu a tím podpořit plány NWO a Illuminátů.

A další v jeho vlastnictví korporace se podílí na vypouštění chemtrils.

 

Dost často se omýlá dosud živá otázka Nacistů a jejich zrůdné činy řízené likvidace nepohodlné a neárijské populace lidstva v koncentračních táborech. Stéle se říká a právem odsuzuje taková zrůdná genocida. Myslíte, že to patří minulosti?

 

Omyl! Dnešní zločiny podobným falešným bohům jako je Gates a mnozí jiní jsou daleko zrůdnější než byly ty Nacistické za druhé světové války. Dějí se totiž globálně, masivně a daleko účelněji a účiněji než pověstný plyn Cyklon B. Dalo by se říci- moderně.

A přesto Gatese a další majitele amerických a nadnárodních korporací nikdo neoznačí jako Nacisty. Zvláštní…. nějak tomu nerozumím. Že by byl Illuminát, nebo že by zednář……?

 

 

Proč odsuzujeme Nacisty a neodsoudíme tyto falesné bohy!

 

 

Všechno, co je uvedeno v posledním odstavci v úvodním článku je pravda. Nejde o nějaké teorie spiknutí jak nám vnucují si myslet. Jde o skutečné spiknutí proti celému lidstvu!

 

Proboha!!! Jak dlouho si to necháme líbit! Jak dlouho si necháte srát na hlavu jedy! Jak dlouho se necháte likvidovat. Až pozdecháte jako krysy? No to už bude pozdě!

 

Zašněte už konečně něco dělat. Nenechte se nechat pozvolna usmrcovat, vás, vaše děti, přátele, věchny ostatní, přírodu a tuto planetu. Skutečně dopustíte, aby tato civilizace zanikla? Aby tato planeta byla zničena pro choutky nenasytných zbohatlíků, zlodějů a vrahů?

 

 

Probuď se člověče a braň svá práva na život!

Jinak zahyneš!

 

 

Zmíněné video ke shlédnutí:

 

Gaspar

/ Tajná technologie / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz