Co hledala v podzemí bulharská armáda ?

Co hledala v podzemí bulharská armáda ?

Co hledala v podzemí bulharská armáda ?

V roce 1992 proběhly naším tiskem zprávy o skandálu, který otřásl bulharským ministerstvem obrany. O co šlo ?

 

Před časem prošel v časopise Květy následující článek:

 

Dokonalé hladké stěny, na nichž se nedá rozeznat sebemenší náznak mechanického opracování, vyvádějí z míry průzkumníky tajemné skalní chodby u bulharské vesnice Carizna.

 

Podle odvážné hypotézy jde o prastaré dílo mimozemské civilizace. Do asi 1100 metrů vysokého horského masivu proniká téměř dvě stě metrů dlouhý umělý tunel. Jeho konec uzamyká kolmá načervenalá stěna z neznámého materiálu. Rozhodně to není přírodní překážka, ale záměrně vybudovaná hradba, za níž jsou zřejmě další prostory. Kdo a kdy toto unikátní podzemní dílo postavil se nepodařilo zjistit. Dnes již zesnulá proslulá bulharská jasnovidkyně Wanga a někteří současní psychotronici předložili strhující vizi. V hlubinách hory je prý ukryta obrácená křišťálová pyramida, kterou v dávnověku zhotovili mimozemští bioroboti. V jejím nitru se nacházejí informace o počátcích světa, pozůstatky prvního člověka na Zemi a především poučení, jak zachránit lidstvo a celou planetu před hrozící zkázou. Je to pouhá fantazie autorů těchto výjevů nebo věrohodné svědectví o setkání s mimozemskou civilizaci?

Článek je na adrese

http://www.tvoje.cz/article.asp?tid=4baacfe0170111d69960000103193d84

 

 

Jak je vidět, objevila se další zpráva i když krátká, která potvrzuje další lokalitu skleněných tunelů, zřejmě mimozemského původu, tak jak tvrdila jasnovidkyně Wanga.  Pravděpodobně jde o něco podobného jak na Slovensku pod Babí horou a skleněných tunelech, o kterých je zde několik článků. To, že to zaujalo a podnikali patřičné kroky činitelé skoro na všech úrovních vlády, armády a rozvědky, nelze brát na lehkou váhu a je vidět, že jde o více než důležitý objev.

Vážení přátelé, ovšem narazil jsem na problém a žádám čtenáře o pomoc!

Chtěl jsem nějak vědět více, abych mohl taky více napsat a začal jsem pátrat na internetu, ale bez sebemenšího úspěchu. Nenašel jsem lokalitu uvedených vesnic v Bulharsku ani nějakou další zprávu. Nenašel jsem nikde vesnici s názvem Carizna ani Caričina a vůbec netuším, jestli náhodou nejde o nějaké zkomoleniny. Dokonce webový odkaz v článku nějak nefunguje. Pokud byste mohl někdo doplnit hledané informace, byl bych moc vděčný i za čtenáře.

 

/ Podzemní základny / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz