Podzemní vojenská základna na Islandu

Podzemní vojenská základna na Islandu

Podzemní vojenská základna na Islandu

Podzemní vojenská základna militantní skupiny „Cabal“ zlikvidována ———- Její revize odhalila lidské klony ——-Během zvláštní operace byl zabit brigádní generál Frank Dougherty

 

Před nedávnem jsem obdržel důležitou informaci od svého klíčového informátora. Tato informace se vztahuje ke třem písemnostem vládní agentury, ve kterých se uvádí, že tzv. „Cabal aktivitou kontrolované podzemní zařízení, které se mělo podílet na vývoji a mentálním programování tzv. „Hybridních lidských klonů“, které měly sloužit jako speciální vojsko, bylo zcela eliminováno. Informace dále uvádí, že v roce 2006 v obrovském podzemním zařízení, které by mělo být 16 mil dlouhé a 1 míli široké vzdálené několik kilometrů od islandské vesnice Djupidalur byla zahájena operace týkající se eliminace tohoto zařízení. Již v roce 1993 se tohoto zařízení zmocnila americká NSA, která v podstatě oklamala veřejnost s tím, že se jedná o výzkumné zařízení pro nukleární, biologické a chemické zbraně.

 

Ve skutečnosti tu od první chvíle šlo o plán vybudovat armádu „perfektních vojáků“. V podstatě šlo o lidské klony se speciální genetickou výbavou, ve které se měl nacházet mimozemský potenciál, jenž těmto klonům měl poskytnout podstatně odolnější fyzickou stavbu těla včetně mentálních schopností.

Ve chvíli kdy se o tomto projektu dozvěděl plukovník Michael Wolf (krycí jméno Kruvant) z „NSC“ (Zvláštní studijní skupina) nesmírně se rozčílil. Tato skutečnost, kdy měl být konfrontován s jakýmsi křížencem (supervojákem), který by se bez jakékoliv vlastní svobodné vůle tupě řídil nemorálními rozkazy, prostě donutila Michaela Wolfa, aby odstoupil z vládní výzkumné práce.

Před několika dny vyšlo na povrch, že se do uvedené podzemní základny nedaleko Djupidalur podařilo proniknout (CIT) „Counter-insurgency team“, který je ve své činnosti nezávislý na vojenské kontrole.

Uvnitř základny bylo nalezeno poměrně velké množství totálně dezorientovaných humanoidních kříženců, kteří byli osvobozeni a odvedeni na povrch. Zde si je převzala legitimní sekce uvnitř NSA, známá jako „Star Nations“. Během této akce se oddíly CIT ocitly pod palbou bezpečnostních sil „Cabal“ a v následujícím prudkém konfliktu byl zabit brigádní generál Frank Dougherty a velké množství jeho vojáků.

Vojenský akční tým poté co podzemní základnu opustil civilní personál, spustil do nitra této základny speciální munici, pomocí které byla zcela eliminována. Dr. Wolf sdělil, že výzkumná oddělení militantní frakce „Cabal“ měla k dispozici technologii pomocí, které bylo možné vytvořit chodící a mluvící dospělý klon v průběhu jednoho roku. Pakliže byl v Djupidalur spuštěn tento projekt v roce 2006 musela na přelomu roku 2007 a 2008 existovat první funkční linie těchto kříženců.

Operační tým „CIT“ zajistil všechny tyto křížence a zcela zničil uvedenou podzemní základnu. Příslušné komuniké naznačilo, že se v posledních měsících daří stále častěji vítězit nad plány hybridní lidsko –mimozemské destruktivní organizace „Cabal“- Konečné vítězství je však ještě hodně daleko.

Poznámka editora: Autor tohoto materiálu dr. Richard Boylan patří do skupiny poměrně velmi věrohodných výzkumníků. I když výše uvedené informace mohou pro mnohé z čtenářů znít jako pohádka, osobně bych byl v konečném úsudku podstatně opatrnější. Není tomu zase až tak dávno co právě Island zasáhlo extrémně silné zemětřesní s epicentrem v lokalitě, která je náramně podezřele blízko lokalitě kde se měla nacházet základna „Cabal“. Jak uvedly sdělovací prostředky, okolí epicentra tohoto zemětřesení bylo přísně střežené a nikomu nebyl dovolen vstup do hlídané zóny. V tomto kontextu se nabízí velmi zajímavá otázka:

  „Mělo toto zemětřesení něco společného s akčním zásahem vojska organizace „CIT“ a následnou destrukcí základny?

      Zkusme si odpovědět každý sám za sebe.

(c)2008 dr.Richard Boylan

(c)2008 Jaroslav Chvátal

(c)2008 Translation: Alhambra

Článek připravil(a): Richard J. Boylan ,

  1. července 2008

Převzato:  www.matrix-2001.cz

/ Podzemní základny / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz