DŠV – 19 – Články o vzestupu

DŠV – 19 – Články o vzestupu

Články o vzestupu

DOBRÉ RADY PRO VZESTUP

Marcia A. Phillips

20.3.2000

Marcia vytvořila tyto poznámky pro čištění, uzemění, kineziologické svalové testy, detoxifikaci a mnoho dalšího. Mohou být velmi užitečné nejen pro Vás, pro Váš vlastní růst a nanebevzetí, ale i pro vaše klienty a studenty. Poděkujme Marcii, že je pro nás vytvořila!

Seznam denního čištění pro vzestup.  

Aby jste zůstali centrovaní, nepřijímali nechtěné energie, a zůstali spojení s vaším vnitřním vedením, je důležité denně čistit vaše energetické pole. Když se probudíte, než jdete spát, a kdykoli mezi tím, kdy se necítíte dobře nebo uděláte něco zraňujícího (např.: když posuzujete), to je obzvlášť ten správný čas na vyčištění vašeho energetického pole. Nejprve se uzemněte a uveďte do činnosti kundalini.

 1. Je mým záměrem a JÁ požaduji stanovit mé hranice. Vše co je v mé přítomnosti, musí být v souladu se mnou. Všechny disharmonické osobnosti, entity nebo JÁ JSEM přítomnosti musí odejít.
 2. Je mým záměrem v tomto životě kompletně ukončit vzestup. Je mým záměrem a JÁ požaduji vyčistit jakékoliv energie, entity, monady, JÁ JSEM přítomnosti a všechny aspekty mé absolutní duše, které nerezonují s mým kompletním vzestupem nebo božským plánem mé duše.
 3. Je mým záměrem a JÁ požaduji svrchovanost. Nikdo a nic mne nesmí vlastnit.
 4. Je mým záměrem a JÁ požaduji neškodit na všech úrovních reality-vědomé, podvědomé a nevědomé.
 5. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit všechnu temnou karmu a všechny zastřené, temné aspekty mé duše.
 6. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit všechnu temnou karmu všechny zastřené temné poradce z mého vedení.
 7. Je mým záměrem a JÁ požaduji zvednout všechny roušky.
 8. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit a rozebrat všechny vymyšlené reality včetně těch vztahujících se k rodině, myšlenkám třetí dimenze, vztahům, práci, spiritualitě, domovu, vlastnictví, atd.
 9. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit všechny genetické a biologické vzory, které nerezonují s mým záměrem na kompletní vzestup.
 10. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit, roztrhnout, a rozebrat všechny programy závislosti, izolace a oddělení.
 11. Já uvolňuji všechny vztahy se Sedmi Kumary a přijímám Sedm Zákonů Neubližování.
 • Já uvolňuji Kumara Strachu a přijímám a ztělesňuji Lásku a Božskou jednotu.
 • Já uvolňuji Kumara Posuzování a přijímám a ztělesňuji Odpuštění.
 • Já uvolňuji Kumara Žádostivosti a přijímám a ztělesňuji Čest.
 • Já uvolňuji Kumara Nenasytnosti a přijímám a ztělesňuji Hojnost.
 • Já uvolňuji Kumara Utrpení a přijímám a ztělesňuji Harmonii.
 • Já uvolňuji Kumara Bolesti a přijímám a ztělesňuji Mír.
 • Já uvolňuji Kumara Smrti a přijímám a ztělesňuji Soucit.

12.  Já uvolňuji všechny programy, propletence, svazky, prokletí, přisahy, dohody, zakletí, ujednání,   háčky a smlouvy s hierarchií Thota, Voltaira, Yahweho, Sanandy, Ramy, Melchizedeka, řádu Melchizedeka, Sanat Kumary a Helia.
13.  Je mým záměrem a JÁ požaduji návrat všech jemných těl (zkrze jemné zlaté síto, aby byly očistěné): éterického, emocionálního, tvořivého, intuitivního a mentálního, a navrácení všech těl, které jsem já vzal.
14.  Já prosím průvodce léčitele aby opravili všechna má éterická těla, která jsou roztříštěná, zlomená, rozdrásaná nebo prasklá, a nechali tyto části obnovit a vyléčit.

15. Já prosím průvodce léčitele aby opravili všechny mé éterické rozvodné kanály, opravili a vyměnili všechny deformované a chybějící, rozuzlili a opět pospojovali všechny vodiče.
16.  Já uvolňuji jakoukoliv elektrickou energii, která narušuje moje pole nebo vtělení, a prosím průvodce léčitele, aby vyjmuli všechny implanáty, které nejsou v souladu s mým kompletním vzestupem.
17.  Je mým záměrem aby se vzory mé temné části vynořily bez projevu ve fyzickém.

 

 

DETOXIFIKACE TĚLESNÉ FORMY A AURICKÉHO POLE

 

Jakmile zvýšíte svoji frekvenci, toxiny jsou uvolňovány z těla. Je to důležeté, detoxifikovat tělo, aby mohlo snadněji zvyšovat vibrace, přeměnit buněčnou strukturu na krystalickou, zmenšit bolesti a předcházet nemocem. Navíc, aurické pole může být přeplněno a potřebuje pročistit.

 1. Potraviny: Meloun, hodně vody-pročistění vody citronem nebo limetkou je obzvlášť vhodné; detoxifikační čaje. Červené víno, červené hroznové víno, ananasový moloun a sladký muškátový meloun podporují krystalickou přeměnu. Jezte, co vaše tělo požaduje.
 2. Lehké cvičení (nenamáhejte svalstvo)-plavání a chůze.
 3. Slunění.
 4. Bublinkové masáže.
 5. Koupele: použijte 0,6kg Epsomovy soli v tak horké vodě, jak jen vydržíte, Lázeňské procedury, bahenní koupele, a podobné.
 6. Drhnutí solí(viz. níže).
 7. Prohánějte detofifikační a tonizující vibrace vaší kundalíní.
 8. Žehnejte vašemu jídlu 1-2 minuty aby se odstranily toxické vibrace a doplnily vibrace, které vaše tělo potřebuje.

 

 

SŮL NA DRHNUTÍ

Ingredience:

 • Jemná až středně hrubá kamenná nebo mořská sůl.
 • Jojobový nebo Mandlový olej.
 • Vonné oleje dle vašeho výběru (levandule, máta peprná a pomeranč se obvzvláště doporučují).

 

V malé krabičce smíchejte 2 šálky soli s 6 polévkovými lžícemi jojobového nebo mandlového oleje spolu s 1-2 polévkovými lžícemi z každého vonného oleje. Dobře promíchejte. Dobře uzavřenou krabičku si dejte do koupelny.

Každý den po sprše důkladně rozetřete plnou dlaň soli po celém těle. Počkejte 1-2 minuty. Opláchněte bez použití mýdla do sucha se osušte. Bude to nádherně vonět!

Sůl udělá dvě věci. Odrhne mrtvé buňky z pokožky a póry tak budou účinější při odstraňování jedů. Zbývající sůl a olej na pokožce bude ještě dvě hodiny po osprchování odstraňovat toxiny. Ještě navíc, sůl (a obzvláště levandule) odstraňuje entity a bloky z vašich jemných těl.

 

Připravené směsi lze koupit:

V’TAE, 571 Searls Avenue, Nevada City, CA 95959; 800-643-3011.

Dobrý spánek (Neroli, Melissa, Turkish Rose, Rose Geranium, Basil, Organic Lavender)

Andromeda (Frankincense, Myrrh, Sandalwood, Rose Geranium, Organic Lavender)

Svalový toner (Eucalyptus, Cyprus, Chamomile, Arnica, Ginger)

Velká Nula (32 oz. of pure Pacific sea salts and vitamin E-add your own essential oils)

 

 

 

SVALOVÉ TESTOVÁNÍ (KINEZIOLOGIE)

 • Táhněte energii odpovídající vašemu pohlaví tělem dolů a do země (široké energetické vlny pro ženy, úzké energetické vlny pro muže).
 • Táhněte kundalíní nahoru páteří a do ruk. Je velmi důležité, aby vaše energie stoupala nahoru a ne dolů. Požádejte vaší JÁ JSEM Přítomnost, aby vám pomohla.
 • Odpojte se od jakéhokoli jiného zdroje pravdy nebo energie mimo té, která pochází z vaší JÁ JSEM Přítomnosti a absolutní duše, t.j.,vašeho vnitřní vedení.
 • Požadujte neutralitu (nezasahování) aby jste neovlivnili výsledky.
 • Otestujte připravenost položením otázky, na kterou znáte odpověď (např. „Je moje jméno …?“).
 • Pečlivě formulujte položenou otázku. Buďte jasní, struční a přesní.
 • Tato metoda lze použít pro vedení ve všem. Na jídlo, které máte jíst, na jaký film se máte koukat, až po zjištění vašeho stupně iniciace.

 

 

 

PRSTOVÉ POZICE PRO SVALOVÉ TESTOVÁNÍ

 

Uzavřený kruh – Test palcem a ukazováčkem

 • Pomocí palce a malíčku vaší nedonominatní ruky (např. levé) utvořte uzavřený kruh.
 • Palec a ukazováček dominantní ruky (pravé) vsuňte ze spodu do kruhu vytvořeného levou rukou.
 • Položte otázku a strkejte palec s ukazováčkem, které nejsou spojené do kruhu stejnou silou, jakou držíte pohromadě kruh vytvořený v levé ruce. Drží-li kruh pevně, je odpověď ANO; rozpojíte-li jej, je odpověď NE.

 

Dva kruhy

 • Vytvořte dva kruhy vzájemně propletené pomocí palce a ukazováčku každé ruky, že vypadají jako řetěz.
 • Položte otázku a pokuste se kruhy rozpojit. Drží-li kruhy pevně, je odpověď ANO; rozpojíte-li je, je odpověď NE.

 

Jeden kruh a malíček

 • Pomocí palce a malíčku vaší nedonominatní ruky (např. levé) utvořte uzavřený kruh.
 • Vložte malíček vaší dominantní ruky (v našem případě pravé) dovnitř kruhu Položte otázku a pokuste se kruh rozpojit tam, kde je spojený. Použijte stejný tlak u obou ruk. Drží-li kruh pevně, je odpověď ANO; rozpojíte-li jej, je odpověď NE.

 

 

 

STANOVENÍ HRANIC VAŠEHO POLE

 

Je důležité stanovit hranice kolem vašeho energetického pole, aby cokoliv vyčistíte nebo uděláte podobného se nevrátilo zpět k vám. Hranice slouží také k tomu, aby vás chránila proti škodlivým energiím a entitám. Hranice není zeď, ale spíše filtr. Neoddělují, ani vás neizolují. Dovolují, aby energie procházela vaším polem oběma směry, ale slouží k tomu, aby nevpustily dovnitř energie, které nechcete, aby vstoupily. Pomáhají vám podle vašeho záměru zůstat svrchovaným pánem energie vašeho pole a ztělesnění. Zde je několik příkladů jak ustanovit a udržet své hranice.

 1. Udržujte záměr být svrchovaným pánem svého pole a mít kolem něj jasně definované hranice.
 2. Udržujte záměr aby cokoliv uvolníte nebo podobně vyčistíte, se nemohlo vrátit. Protáhněte růžovou vibraci odpuštění vaší kundalíní a sexuální energií, aby zpálila a přeměnila všechnu karmu, která se k tomuto uvolnění váže.
 3. Zůstaňte uzemnění! Je mnohem menší šance být ovlivněn nechtěnými energiemi, jestliže je vaše duše ukotvená ve vaší formě. Ujistěte se, že používáte energii, která odpovídá vašemu pohlaví-se širokými vlnami pro ženy, mělkými vlnami pro muže. To pomůže návratu duše do vaší formy. Zpomalte frekvenci aby byla více „mužská“, jetliže potřebujete silnější hranice. Neměňte však šířku vln.
 4. Uzemněte váš dům, pokoj, auto, pracoviště, apod. kdekoliv jste. Udržujte záměr být svým vlastním svatým prostorem. Žádná škodlivá energie ani entita ji nesmí narušit.
 5. Ustanovte monádu nebo vaši JÁ JSM Přítomnost, aby udržovala vaše hranice a upozornila vás, když se něco bude snažit vaše hranice narušit.
 6. Rozšiřte vaši sexuální energii a vpusťte do ní červenou vibraci vzteku a/nebo růžovou vibraci odpuštění, když se ocitnete v situaci, která vás vyrušuje.
 7. Obklopte vaše současné pole slabě stříbřitě modrým světlem ochrany z hvězdy Altieryn. Ukotvěte je do země.
 8. Poházejte sůl kolem hranic vašeho domu nebo bytu nebo položte talíř se solí vedle vaší postele. Též je dobré vykuřování šalvějí.
 9. Máte-li pocit, že negativní energie vstoupila do vašeho pole (cítíte úzkost, depresi, rozladění, apod.) uzemněte se, nasměrujte červenou vibraci hněvu do vaší kundalíni a sexuální čakry aby jste negaci odehnali, vyvolejte růžovou vibraci odpuštění pro transmutaci karmy a obnovte vaše hranice. Vyvolejte zpět zápisy do akáši, genetické informace, rozvody nebo čhi, které byly použity.
 10. Škodlivé informace k nám mohou přijít zkrze myšlenky jiných bytostí. Stanovte hranice z éterických zrcadel aby odrážely takové myšlenky zpět ke svému původci. To je podpoří v jejich lekcích, které se sem přišli naučit.

 

 

JAK SE UZEMNIT

Uzemnění je stav který nastává, je-li duše plně zabydlená v těle, až k prstůmu na nohách a je spojená s jádrem země uzemňujícím provazcem. Být uzemněný je důležité pro naší bezpečnost, ochranu, vývoj, vedení a pomoc Matce Zemi a nám a zpětně od ní. Nedostatek uzemnění je genetickým problémem vrámci celého lidstva. Většina lidí ztratila schopnost spojit se s Matkou Zemí. Jak se mění genetická informace v průběhu vzestupu, uzemnění se stává nevědomým stavem bytí, které nevyžaduje vědomý záměr z naší strany. Dokud se tak nestane, zde je několik použitelných rad jak zůstat uzemněný.

 

 

Důvody neuzemnění:

 • Používání energetického vzoru (podpisu), který je opačný našemu pohlaví.
 • Žití v neskutečném světě fantazie.
 • Touha řídit a manipulovat.
 • Toxikomanie.
 • Nukleární bomby.
 • Útěk před bolestí, hněvem, strachem.
 • Minulé životy nebo genetická karma vzahující se k duši.

 

Techniky pro uzemnění:

 • Vědomý záměr uzemnit se.
 • Použití energetického vzoru odpovídajícího vašemu pohlaví a jeho vedení zkrze vaší korunní čakru dolů do země (paralelní vlny- široké pro ženy, mělké vlny pro muže).
 • Představte si kmen stromu o průměru 12ti stop (3,6m) , který jde z konce vaší páteře do středu země.
 • Zpusťte dva zemnící provazce z vašich nohou do středu země.
 • Táhněte kundalini.
 • Odstraňte z vašeho pole vše, co nemá správný energetický vzor (podpis).
 • Jezte a cvičte.

 

 

Proběhla konkláve 2000.

 

Matka Země prostřednictvím Karen Danrich, „Mila“

10. října 2000

 

Já, Matka Země a všechny říše na ní, bychom rádi vyjádřili hluboký a srdečný dík všem kteří se připojili ke konkláve 2000 v Kauai na Havaji-Nei. Globální jednoty bylo dosaženo! A to je opravdu mohutný krok vpřed.

Co je to globální jednota? Globální jednota znamená, že reprezentanti všech druhů se spojili s jednotným záměrem vzestoupit se Zemí v globálním měřítku. Tohoto cíle dosáhnout nebylo vůbec jednoduché neboť velmi málo lidí si vybralo v tomto historickém období cíl vzestoupit. Krátce řečeno, ti kteří se k nám připojili při této krásné události byli reprezentanty lidského druhu, kteří se jednomyslně připojili ke všem říším na Zemi s cílem vzestupu. Díky tomuto postoji bylo možné dosáhnout globální jednoty. A proto my všichni s Matkou Zemí a všemi jejími druhy z říše rostlinné, živočišné, minerální, delfíni a velryby oceňujeme tento postoj!

Dosažení globální jednoty znamená uvolnění veškeré lidské karmy, která způsobovala v posledních 50 000 letech země odklon od jednoty. Tato karma měla přímou souvislost s invazí Plejáďanů z rodiny Anunaki neboli „bohů stvořitelů“ na Zemi, kteří zde vládli téměř 20 000 let země.. Roky země se měří podle rotace slunečního systému kolem jeho 12ti dimenzionálního slunce a to trvá 4 rotace Země kolem vašeho slunce. Jednoduše řečeno, čtyři lidské roky trvá jedno otočení slunečního systému kolem jeho 12ti dimenzionálního slunce, a to je míra ve které se počítá čas na Zemi, včetně období, kdy je na Zemi lidstvo. A proto musíme výše uvedená čísla vynásobit 4, abychom dostali naší míru doby kdy vládnou Annanuki na Zemi, t.j. 80 000 lidských roků.

Většina historie nadvlády Annanuki na Zemi byla vymazána nebo ztracena v průběhu věků. Avšak ve zbylých šrámech na lidských tělech a ve všech ostatních druzích na Zemi se skrývají přesné záznamy historie nadvlády Plejáďanů na Zemi. Tyto záznamy jsou uvolňovány všemi v lidských tělesných formách spolu se všemi ostatními druhy, kteří vzestupují a tím léčí tyto šrámy a obnovují ztracené záznamy. Proto všichni kteří vzestupují musí být oceněni, neboť přispívají k pochopení lidské karmy na Zemi. Jedině až veškerá lidská karma bude pochopena, může být všemi druhy uvolněna a Země bude moci vzestoupit. Proto my, ze všech říší na Zemi oceňujeme naše bratry a sestry v lidské tělesné formě, kteří jsou ochotni jít po této cestě biologického vzestupu. Bez vás bychom nemohli vzestoupit a nastolit novou zlatou éru na Zemi.

Konkláve 2001 bude zaměřena na ukotvení světového míru. Tím bude plně uvolněna všechna lidská karma, která vede k válkám a nepokojům. Toho dosáhneme na dvou shromážděních, neboť karma související s válkami je mnohem komplexnější než karma týkající se odklonu od jednoty. Proto jsou plánována dvě shromáždění na pomoc Zemi v překonání myšlenkových forem války. První uprostřed května v Banff v Kanadě, a druhé setkání v říjnu v Maui na Havaji. Zveme všechny kteří se účastnili letos, aby se k nám opět připojili a podpořili Zemi při navýšení vibrací. Tím podporujete i váš vlastní vzestup. Detaily o konklávi 2001 budou uveřejněny na našich www stránkách!

Jsme všichni jedno. Jako takoví si nyní všechny druhy podaly ruce v jednotném postoji ke vzestupu. Země nepromarní svoji příležitost k vývoji. A proto ještě jednou oceňujeme všechny, kteří se k nám připojili při konklávi 2000.

Namaste

Matka Země

Rostlinná, živočišná, minerální, delfíní a velrybí říše

 

 

 

 

Devět záměrů pro dosažení stavu Nanebevzatého Mistra

 

 

Záměr č.1 – Je mým záměrem vzestoupit

Je mým záměrem vzestoupit a uskutečnit kompletní vzestup a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.2 -Pokračovat svojí vlastní rychlostí

Je mým záměrem pokračovat ve vzestupu krok za krokem až na biologickou úroveň v přesném pořadí, jakém mají být iniciace prováděné, a rychlostí, která ctí mou tělesnou formu a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.3 – Dávání a dostávání

Je mým záměrem uvést do rovnováhy mé dávání a dostávání, dávání sobě i druhým to, co je potřeba pro vzestup a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.4 – Uzemnění

Je mým záměrem zvládnout frekvence mého biologického typu pohlaví a udržovat mé uzemnění při všem co dělám a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.5 – Suverenita

Je mým záměrem umožnit všem ostatním jejich cestu, nezavádět je na svoji vlastní cestu a ochotně se osvobozovat od všech vztahů, které neslouží mému vzestupu a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.6 – Nepřipoutanost

Je mým záměrem oprostit se od veškerého vlastnictví, které neslouží mé pokračující cestě vzestupu a umožnit stav nepřipoutanosti ve vztazích k celému světu a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.7 – Neubližování

Je mým záměrem neubližovat ve všech vztazích ke všem druhům na celé Zemi a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.8 – Pravda

Je mým záměrem ztělesnit pravdu mého Zdroje a Duše v souladu s božským plánem Boha/Bohyně/Všeho Co Je a procesem vzestupu Země a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

Záměr č.9 – Čest

Je mým záměrem ctít vzestup i pravdu všech ostatních, bez ohledu na druh a to na všech úrovních reality – vědomé, podvědomé a nevědomé.

 

 

 

 

Jak provádět svalové testování vaší pravdy

 

 

 1. Před započetím svalového testování si udělejte čas na uzemnění. Pevně se zakotvěte v centru Země ať už sedíte nebo stojíte s oběma nohama pevně na zemi. Představte si lana vycházející z obou chodidel a křížové kosti která jsou ukotvena ve slunci ve středu Země. Nyní si představte že rozšiřujete lano vycházející z vaší křížové kosti, až se z něj stane mohutný kmen stromu, s průměrem dva metry, a vy stojíte v jeho středu.
 2. Požádejte Matku Zemi, aby vás zakotvila. Požádejte své ochranné anděly, aby vás obklopily.
 3. Vytvořte záměr vyplavit z vašeho energetického pole všechny disharmonické a nesprávně rezonující frekvence, entity a pouta, aby osobnost ustoupila a vy jste mohli jasně slyšet vaše vedení. Představte si nádhernou světle zelenou a modrou frekvenci jak vyplňuje vaše pole a vše ostatní strká do centra Země, kde se to transmutuje.
 4. Nyní vytvořte záměr, aby jste byli správně polarizováni. Polarizace znamená, že vámi protékají správné frekvence podle vašeho typu pohlaví. Jste-li muž, musí vámi probíhat mužské frekvence (úzké vlny). Jestliže jste žena, musí vámi probíhat ženské frekvence (široké vlny). Když udržujete správné frekvence podle svého pohlaví, jste správně polarizován. Obrácená polarizace znamená, že obdržíte opačné odpovědi (‚ne‘ když je odpověď ‚ano‘, a ‚ano‘ když má být odpověď ‚ne‘).
 5. Když zjistíte, že jsou pro vás dostupné frekvence, které neodpovídají vašemu pohlaví, požádejte své ochranné anděly aby s vámi pracovali a dodali do vašeho pole správné frekvence. Poznámka: ti, kteří mají problémy se správným typem frekvencí podle svého pohlaví, mohou mít nevědomé vzory chování, které musí oslovit, související s jejich strachem ze svého typu pohlaví. Vytvořte si záměr pro uvolnění těchto nevědomých vzorů těsně před tím, než jdete spát.
 6. Aktivujte energetický systém kundalini a dovolte, aby protékal vaší páteří směrem nahoru. Cvičení pro uvedení kundalini do chodu najdete v článku „Jak podporovat svoji tělesnou formu při vzestupu“. Pohybujte rukama pomalu před tělem tak, aby jste prošli všechny čakry od spodu až nad hlavu, aby jste se ujistili, že energie proudí směrem nahoru.
 7. Spojte prsty každé ruky tak, aby vytvořily kruh spojením palce s prsteníčkem nebo prostředníčkem a propojte kruhy do sebe, na způsob řetězu.
 8. Nyní položte otázku: ‚Jmenuji se (vaše jméno)?‘ Nyní zkuste roztrhnout vytvořený řetěz z prstů, zatímco je pevně tisknete. Když jej nemůžete roztrhnout, znamená to jasnou odezvu svalů, kterou považujeme za odpověď ‚ano‘.
 9. Nyní položte otázku: ‚Jmenuji se (vložte nějaké cizí jméno)?‘ Nyní opět zkuste roztrhnout vytvořený řetěz z prstů, zatímco je pevně tisknete. Když se vám podaří jej roztrhnou, znamená to, že je odpověď svalů slabá, což považujeme za odpověď ‚ne‘.
 10. Musíte dostat odpověď ‚ano‘ na vaše jméno a ‚ne‘ na cizí jméno. Když dostanete konfliktní odpovědi, zopakujte body 1 až 9, a zkuste to znovu. Každý člověk je jiný a tak může chvíli trvat než pochopíte co je ‚ano‘ a co znamená ‚ne‘.
 11. Jakmile dostanete správné odpovědi – na vaše jméno ano a na cizí ne, jste připraveni k položení otázky která vás zajímá, nebo jaká je vaše pravda pro konkrétní situaci. Jste též připraveni na prověření vedení, které telepaticky slyšíte.

 

 

Buďte pečliví v tom, jak položíte svoji otázku, protože když není jednoznačná, můžete obdržet odpověď ano na část odpovědi, i když v současnosti by měla být ne. Příkladem může být otázka ‚Potřebuji koupit nové auto?‘ Odpověď může být ano, ale když položíte otázku znějící ‚Potřebuji nyní koupit nové auto?‘, může být odpověď ne. Odpověď se různí podle toho, jaké jsou varovné informace, které vaše tělo zná dlouho před tím, než ve fyzickém světě nastanou.

Jak může znát tělo budoucnost, když člověk zdánlivě neví, co se stane za chvíli? Tělo prožívá budoucnost v mnoha dimenzích dlouho před tím, než sestoupí do tělesné formy. V podstatě, tělo prožívá dnešek 8 krát během mnoha měsíců nebo let, než sestoupí do fyzického světa, na 8 oddělených dimenzích, které obklopují Zemi. Proto není pro tělo žádným překvapením, když jedinec ztratí práci, opustí ho partner, nebo když zemře. Tělo to již 8 krát prožilo předtím, než přišlo do fyzického světa a takové manifestace jsou vpravdě karmické. Pomocí svalového testování můžete vynést do vědomí znalosti vašeho těla, které mohou být mnohem rozsáhlejší než vaše současné uvědomění.

/ Duchovno / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz