Geneticky modifikované děti

Geneticky modifikované děti

Američtí vědci pomohli na svět třiceti

geneticky modifikovaným dětem

 

 

 

V rámci experimentu amerických vědců přišly na svět tři desítky geneticky modifikovaných dětí. Oznámil to v pondělí server dailymail s tím, že jde o první takto úspěšný pokus v historii lidstva.

„Miminka se narodila během posledních tří let coby výsledek experimentálního programu v Institutu reprodukční medicíny a vědy sv. Barnabáše v New Jersey,“ napsal server.

Děti se narodily ženám, které měly problémy s početím. Geny, které před umělým oplodněním poskytly anonymní osoby, lékaři vložili do jejich vajíček.

Genetické otisky prstů u dvou nyní ročních dětí odhalily, že zdědily DNA tří dospělých osob – dvou žen a jednoho muže, doplnil server.

Skutečnost, že děti získaly dodatečné geny a začlenily je do své genetické řady, znamená, že je budou moci předat svým potomkům. „Je to první případ modifikace lidské genetické linie, jejímž výsledkem jsou normální zdravé děti,“ řekl šéf vědeckého týmu profesor Jacques Cohen.

 

 

Dojdeme až k vyšlechtěným supermanům?

 

Zpráva o experimentu ale vyvolala u řady vědců velké pobouření. Změně genetické linie se totiž z etických důvodů přední kapacity v oboru důsledně vyhýbají.

„Genetici se obávají, že jednoho dne by se tato metoda mohla použít k vytvoření nové, ,vyšlechtěnější‘ rasy lidí oplývající třeba větší silou či vyšší inteligencí,“ vysvětlil dailymail.

Odpor netají například John Smeaton, národní ředitel britské Společnosti pro ochranu nenarozených dětí. „Člověk může mít hluboké sympatie pro páry trpící neplodností. Ale toto je příkladem skutečnosti, že umělé oplodnění jako prostředek k početí vede k dětem pokládaným za produkty z výrobního pásu,“ řekl.

 

 

Pět miliónů dětí z umělého oplodnění

 

Mluvčí britského Úřadu pro lidské oplodnění a embryologii oznámil, že Cohenův experiment Británie na svém území nepovolí, protože mění genetickou linii.

Umělým oplodněním se po celém světě dosud podařilo přivést na svět asi pět miliónů dětí. Oznámil to server Medicalxpress s odvoláním na Mezinárodní výbor pro monitorování technologií asistované reprodukce (ICMART).

„Ukazuje to, že technologie asistované reprodukce je vysoce úspěšná v řešení problému neplodnosti. Vznikly tak milióny rodin, čímž se snížila zátěž, kterou neplodnost představuje,“ komentoval to předseda ICMART doktor David Adamson.

los, Právo

 

Převzato:  http://www.novinky.cz/

 

 

 

 

 

Geneticky modifikované děti – novinka stará jedenáct let,

bravo!

 

 

Tak se nám prý podle Novinek.cz narodilo třicet geneticky upravených dětí. Nebo snad mám říct, že se nám ZNOVU narodilo třicet geneticky upravených dětí? Protože záhadně podobný článek obletěl svět již v roce 2001… tak tomu tedy říkám opravdu novinka! Žurnalisté ve své nejlepší formě po stopadesáté.

Shodou náhod jsem před pár dny při klasické internetové prokrastinaci narazila na anglické diskusní fórum, kde zděšení lidé debatovali o posledních událostech, jak o nich psal Daily Mail. Co za události to bylo? No přeci, že konec světa se (už zase) blíží, byly narozeny první geneticky modifikované děti. Aneb Fantastická čtyřka se stává realitou… možná. Nechci nyní polemizovat o správnosti nebo nesprávnosti tohoto kroku, byť diskuzi ve veřejném prostoru na toto téma považuji za důležitou. Ráda bych si spíše ujasnila s pány novináři nějaké ty detaily.

Při pročítání onoho fóra mě totiž napadla stejná myšlenka jako mnoho ostatních účastníků diskuze: existuje nějaký spolehlivější zdroj než Daily Mail? Přeci jen bulvární tisk nepovažuji za zcela věrohodný pramen informací (tento pocit redaktoři Novinek.cz ovšem očividně nesdílejí). Ukázalo se, že to je trochu komplikovanější než by se mohlo zdát. Zprávu o GM dětech zveřejnilo z oficiálních periodik opravdu pouze Daily Mail. Jiné známé velké zpravodajské servery o tomto objevu záhadně mlčí, což je trochu překvapivé. Kdo by nechtěl na úvodní stránce svého deníku vidět podobně kontroverzní téma? Ostatní články, které se k tématu dají najít, jsou vždy pouze překopírované z onoho původního. To samozřejmě neznamená, že to nutně nemusí být  pravda. Tak zapálený googlista hledá informace o onom vědci a jeho týmu, o Institutu, kde se onen pokus měl odehrát, hledá se vědecký časopis, kde měla být ona informace zveřejněna. Nikde nic. Záhada narůstá. Nakonec náš zvídavý internetomil, v tomto případě já, narazí na odkaz na článek publikovaný CNN v roce 2001. Ano, čtete správně – před jedenácti lety. A co se tam dočte? Nu přeci víceméně to samé, jen s drobnými modifikacemi (tuhle slovní hříčku jsem si nemohla odpustit). Ten samý vědec, v tom samém Institutu reprodukční medicíny a vědy sv. Barnabáše v New Jersey, ten samý počet dětí, dokonce naprosto stejná citace z vědeckého časopisu, kde bylo o objevu pojednáváno. Tak tomu já tedy říkám seriózní žurnalistická práce! Kdo by nechtěl číst o jedenáct let starých událostech označovaných jako novinky? Kdysi nám na FSV UK kladli na srdce, že mezi zpravodajské hodnoty (tedy to, co dává zprávě šanci na zveřejnění) patří aktuálnost a novost. Daily Mail má ale očividně originálnější přístup. Okopírovat zprávu starou mnoho let, označit sám sebe za původní zdroj informací, pozměnit pár slov, získat pár nových vyjádření a komentářů k tématu, dát tomu punc vzrušující novinky a tenhle celý balíček vypustit do světa. Tak se to dělá. Hezké na tom je, že víceméně nelhali (tedy nejspíš, obsah zprávy jsem už neměla energii ověřovat). Pouze „ it was revealed last night“ může znamenat v novinách hodně věcí, třeba to, že ta last night se odehrála před jedenácti lety.

Nejširší úsměv se mi ovšem na tváři objevil dnes ráno. Copak to tu máme za hlavní zprávu dne na Novinkách.cz! No ano!  Hádáte správně. Geneticky modifikované děti, první na světě, v pondělí to oznámil Daily Mail. Já vám tedy nevím, milí redaktoři a redaktorky. Myslíte, že když ve zprávě uveřejníte, že o tom napsal jiný zpravodajský server, tak nemáte povinnost onu zprávu nikterak ověřovat, protože se tak nějak jaksi předpokládá, že novináři nelžou? Tomu věří i sami novináři? Skutečně je tak náročné použít google a podívat  se na zprávu trochu blíže? Vždyť hádám, že přesně tak jste ji vůbec původně našli. Ano, kromě celého tónu zprávy, který je přehnaně bombastický, jsou asi popsané události pravdivé (jak říkám – pokud máte někdo jiný elán a chuť to ověřovat, tak mi prosím napište do diskuze výsledek). Ale opravdu se nikomu nezdá divné, že to je okopírovaný článek jedenáct let starý, bez odkazu na zdroj, podivně formulový a splácaný a že žádná jiná média si nedovolila ho od Daily Mailu převzít, protože jim tak trochu zaváněl?  Já chápu, že máte letní krizi a není tak úplně o čem psát. S tímhle přístupem k práci a metodou získávání informací však může dělat práci novináře naprosto každý. Kdo tedy má dost silný žaludek na manipulování nebo jen znuděné matení společnosti.

Jedna věc je ale na tom všem pozitivní. Už je to jedenáct let a svět očividně zatím nezanikl. To je jediný optimistický drtek, co dokážu v téhle žurnalistické frašce najít.

Originální článek: http://archives.cnn.com/2001/TECH/science/05/05/US.genes/

 

P.S. Tak se zdá, že je realita ještě zábavnější. Daily Mail onen článek také zveřejnil před jedenácti lety, jen přímo v článku neuvedl datum a tak se jeví aktuální. Není jasné, jestli ono rozšíření v posledních dnech má na svědomí sám deník nebo jakýsi člověk, který onu zprávu na svém blogu označil jako novinku. Tak i tak je to pro Novinky.cz ještě větší ostuda. Zdá se, že tedy nemohli čerpat ani z Daily Mailu, opisovali z jakýchsi absolutně neoficálních zdrojů.

P.P.S. Již to převzala i Česká televize a Právo. Tak je vidět, že zpravodajství v ČR je obecně na velmi vysoké úrovni.

 

Veronika Šmídová

 

 

Převzato:  http://veronikasmidova.blog.idnes.cz/

 

 

 

 

Komentář k článkům

 

 

Jak je vidět, musíme být stále opatrní před tím, co se nám na internetu, a ve všech ostatních médiích nabízí a podstrkuje. V tomto případě bychom se měli zamyslet nad tím, co je pravda co záměr. Nicméně ať je to jakkoliv, je to zpráva děsivá a naprosto varující. Možná nás jen někdo chtěl připravit na to, co nás v budoucnu čeká. Anebo už GM lidé existují a my jen o tom nevíme? V každém případě je potřeba se zamyslet.

Na webu „Novinky.cz“ článek  vyvolal vášnivou diskuzi – pro i proti.

 

Pokus o umělé genetické šlechtění lidí (nadlidí) se prováděl jak známo už za 2. sv. války nacisty. To jsou naprostá fakta. Kam však nacisté ve svých hrůzných pokusech došli nikdo neví a těžko se jen dohadovat, kam až jejich výzkum došel.  Tím to ovšem neskončilo a jestli si naivně myslíme, že vše skončilo Norimberským procesem, tak  jsme na omylu. Věřte, že nacistické výzkumy po všech stránkách zajímaly mnoho vlivných lidí a věřte, že byly  mocní lidé, kteří ve výzkumech pokračovali.

Dnes není žádnou novinkou a nikoho nepřekvapí, že všude po celém světě pěstujeme a požíváme GMO potraviny. A myslíte si, že zásahy do lidské genetiky se nedějí? Naopak! Dějí se každým dnem bezmála už více jak šedesát let.

 

Přirozený vývoj je věc jedna a nebezpečné experimenty věc druhá!

 

 

Ti čtenáři, kteří se zajímali o dávnou historii, vědí, že dnešní člověk je výsledkem genetických pokusů, které dělali Anunakové před stovkami tisíc let s cílem vyšlechtit silnou, ale tupou humanoidní rasu, která bude poslušně pracovat a nebude moc přemýšlet a zároveň provedly zásahy do DNA, aby odstřihli vědomé duchovní napojení na Absolutno. Ve starých spisech a tabulkách starého Sumeru tyto zprávy jsou zaznamenané. Pochybuji, že si to tenkrát někdo jen tak vymyslel, aby nám dnes motal hlavu.

V konspiračních teoriích (pokud je oprávnění tvrdit, že jde o konspirace) se tvrdí, že pokusy a zásahy do lidské DNA se dějí ve spolupráci tajných vlád a korporací s mimozemšťany už více jak šedesát let. Je to jen výmysl? Existuje mnoho důkazů i svědeckých výpovědí co se děje v tajných podzemních základnách jako ke Dulce v USA a mnoho jiných. Má to blízký vztah i k únosům UFO. Jednou jsem se dočetl, že v jedné podzemní vojenské základně geneticky šlechtí vojáky nadlidi s nepředstavitelnými schopnostmi. Je to už dvacet let. Nemusíte tomu věřit. Klidně to můžete považovat dál za výmysly a pohádky nějakých pomatenců.

Znalosti genetiky jsou mnohem dál než si myslíme a tají se. Tak jako se šlechtí psí rasy, tak to dopadne i s námi. V žádném případě nepůjde jenom o výrobu člověka podle našich představ, ale bude se experimentovat i za cenu, že se něco nebo někdo nepovede. Myslíte si, že se to dozvíte, Nikoliv!

Všechno, co zatím „lidstvo“ vymyslelo použilo zatím většinou jen proti sobě, nebo ke své škodě, nebo tím zničilo nebo poničilo jiné výtvory přírody.

 

 

 

 

Hra na city

 

 

NEMOCI

 

 

Mnozí z vás namítnou obhajujíc genetické pokusy s lidmi řkouc: „Uvědomte si, že tímto způsobem by se mohly vymýtit nemoci, na které je člověk zatím krátký, i když chápu, že člověku, který takovou nemoc nemá, je to asi jedno !!!“

Zamyslí se někdo nad tím, proč jsou dnes lidé tak nemocní? Proč se objevují nové a nové, které kosí lidstvo po milionech? Proč v podstatě lidstvo degeneruje?

 

Možná na to není jednoduchá odpověď. Předně za to může naše civilizace a životní vnucený styl.  Je to v zájmu mocenských struktur a korporační loby za kterou je moc a peníze. Zdevastovaná planeta a životní prostředí.  A možná se někteří budete divit, vše je v plánu NWO.

Uvědomte si, kolik se dostane do životního prostředí planety a všech živých organismů jedů a škodlivých vlivů. Elektromagnetické záření a to nemám na mysli to kosmické, ale co jsme vymysleli a používáme my lidé a je jedno jestli si myslíme, že k dobru a pospěchu, či k vlastní likvidaci. Kolik se vypustí do přírody jedů, ať už v oblasti výroby, nebo jak se tvrdí pomocí Chemtrails, na pole pomocí herbicidů a jiných jedů kterým se říká hnojiva. Kolik jedů se přidává do už tak dost jedovatých potravin. Kolik jedů spolykáme díky farmacii prostřednictvím zázračných pilulek léčící nemoci, které by vůbec nemusely existovat. Nemusím ani pokračovat. Je to dost děsivé a tak katastrofální, že se divím, že lidstvo vůbec ještě existuje. A to chcete abychom byli za těchto podmínek ještě plodní? Abychom se množili, kdo chce  a jak chce? Je nepochopitelné, jakou lidská genetika má sílu a je schopna tomuto všemu odolávat. Jak je vidět plány NWO moc nevychází a je nás už více jak sedm miliard. To ovšem neznamená, že nedochází ke genetickým mutacím všeho druhu.

Věřte tomu, že vše je řízeno tak, jak chtějí korporace a mocní tohoto světa.

 

 

Co se týká nemocí uvedu příklad abyste pochopili, proč si myslím, že vše je uměle vytvořeno tak, abychom jako lidstvo vymíralo a degenerovalo.

Jeden příklad za všechny. CHŘIPKA. V padesátých letech se začal používat penicilin k léčení chřipky. A ne jen na toto onemocnění. Mnohdy se překračovaly dávky a mnohdy i jen jako prevence. Výsledek byl ten, že viry začali mutovat a mutují dodnes. Jsou stále silnější a odolnější. Proto se začalo s antibiotiky. Dnes jsou antibiotika tak silná, že v podstatě poškozují a zabíjí nejen viry, ale i člověka. Následky v tomto uzavřeném kruhu jsou další onemocnění, degenerace orgánů, nakonec operace, mrzačení a rakovina. To je výsledek jakoby léčení a boje s viry.

Myslím si, že bychom si měli vzít příklad právě z těchto virů a pochopit tak, jak funguje zákon přírody. Prospěch z toho má pouze virus chřipky. A nejen on. Farmacie, zdravotní pojišťovny a korporace, které z naší degenerace a smrti jen bohatnou.

Klíčem je imunita a to právě tyto viry dělají. Je možné abychom udělali totéž? Je! A tak to fungovalo po miliony let. Jsou přírodní antioxydanty, které mohou posílit vaši imunitu a pomoci tělu samo vytvořit protilátky i bez zabijáckých antibiotik. Věřte tomu, sám jsem to vyzkoušel a potvrdil. Dnes nevím co je chřipka. Jak je možné, že to funguje! Lékaři tvrdí opak! Upozorňuji, že to je jen jeden z příkladů a funguje to i u mnoha dalších nemocí. Bez chemie.

 

 

 

 

STERILITA

 

 

Jedním z důsledků jedovatého prostředí planety je i neplodnost. Já se ani nedivím. A vy ano? Chápu, že pro mnohé ženy a muže nenaplněný mateřský cit je životní prohrou a někdy i tragédií. Je to daň za to, co jsme sami vytvořili a dovolili aby k tomu došlo.

No a pak někdo přijde s tím, že vám pomůže s neplodností! To je jen lest, jak vás dostat.

 

Hra na city a mateřský pud. Nabídne asistovanou reprodukci (proti které nic nemám) a pokud nezabere, tak dnes už aktuální genetickou manipulaci.

To je jen začátek, aby vnutili lidem myšlenku, že to je morální, etické a humánní!  Až to lidstvo přijme, dojde i na to, že to nebude zadarmo, že to bude jen pro vyvolené a hlavně bohaté, tedy ne pro kohokoliv. Tento trend je už nastolen.

Klasické metody asistované reprodukce jsou pro bezdětné páry jistě skvělým řešením.
Ale vkládání genetické informace od vícero jedinců do jednoho ženského vajíčka je experiment na hraně (přinejmenším) etiky a vymyká se přirozeným přírodním zákonům.  Jak jste si jisti, že vám tam vloží co tvrdí nebo co očekáváte? To, že vám tam vloží geny ne lidské se nemusíte dozvědět několik generací! Že podobné experimenty mohou vést až k rozvoji selektivní „výroby“ lidské rasy se doslova nabízí. A to není vůbec dobré. Kolik původně Bohu milých myšlenek bylo zneužito proti lidstvu samému?

 

 

Je to takové podivné, na jednu stranu zachraňujeme děti, které mají vady, hluboce pod porodní váhou, na druhé straně jsou potraty dětiček úplně zdravých, jen proto, že budoucí matka je mladá, nemá ekonomické zázemí – prostě to byl omyl. I ty slabé děti vyrostou, budou se ženit, vdávat a dosadit si může každý sám co nastává. Homo sapiens ten má stejná daná pravidla rozmnožování jako ostatní tvorové. A tak by to mělo být.

V dávné historii byla přirozená selekce, vydrželi jen zdraví jedinci, byla pochopitelně velká úmrtnost kojenců, ale ty zdravé děti přežily. Ovšem dnes nemůžeme vadné děti házet ze skal jak ve staré Spartě. Dnes se provádí selekce moderně jedy a životním prostředím, hladem a v neposlední řadě jako v celé historii lidstva válkami. A na druhé straně zachraňujeme zrůdy, aby se ukázalo, jak je lékařská věda vyspělá. Spíš bych tvrdil, že jde o veřejné pokusy s lidmi i když si to nemyslíte.

Naše generace zpohodlněla, mít tři děti, to bude a je vzácná výjimka. Dříve měli páry i deset dětí a bez rodičovského příspěvku, žádné porodné a děti vyrostly v řádné občany. Naše babičky vychovaly za starého Rakouska, deset dětí. Dnes Evropa vymírá a dohání se to imigrací Asiatů, Arabů, černochů a pod.

Asistovaná reprodukce zatím pomohla neplodným ženám (defektivní vaječné mitochondrie), které mohly porodit zdravé děti. Další logický vývoj povede proti odstranění genetických vad u nemocí, jako Huntingtonova choroba, cystická fibrósa a další, kde stačí vyměnit jeden gen a tyto nemoci vymazat z budoucích generací. Je to ale v pořádku? Je to tak správné?

Co bude dál není zase tak jednoznačné a už vůbec ne jednoduché. Jiné vrozené (genové) nemoci a samozřejmě „vylepšování“ genetického řetězce u člověka není zas tak přímočaré. Nejenom že to představuje složitý komplex výměny mnoha genů, ale ZŮSTÁVÁ otázka, jak hodně působí na vývoj jedince nejenom jeho geny, ale i cela řada dalších faktorů z jeho okolního prostředí, jak jsem naznačil výše.

Lidé se dostali do stadia, kdy jsou schopni něco takového provést ať už je skutečný záměr jakýkoliv. Jsou-li toho schopni, tak to loby mocných korporací udělají. Je lepší, když se to zveřejní, jako v tomto případě než když se to tají. To je pravda. Ale jsem přesvědčen, že se to děje i jinde, jen s tím Američané vylezli snad první na světlo. Je ovšem za tím jen pomoc lidstvu, nebo skrytý zájem určitých skupin? Ovšem pokud s tím vylezli na veřejnost, je to pro ně už jistota desetiletých výzkumů a pokusů o kterých nikdo nevěděl.

 

Není se čemu divit, eugeniku vymysleli Američani, a Mengele se jen inspiroval. Je dnes nesporným doložitelným faktem, že Američani nacisty sponzorovali, takže Mengeleho výzkum byl možná součástí jejich plánu k nastolení NWO. Rockefeller sponzoroval v USA Galtonuv institut, který se eugenikou zabýval. Ten samý člověk pak kolaboroval s nacisty spoluprací své rodinné firmy Standard Oil a nacistické IG Farben a tím spolupráce rozhodně nekončila. Po válce se zase angažoval v pašováni nacistů do Jižní Ameriky a jiných zemí třetího světa, a důležití nacisté se dali najit i v USA, kde se podíleli na vývoji amerického průmyslu. Nesmí se o tom mluvit, protože jde o mocné tohoto světa a zahrne se do konspirací, které nemají důkazy. Omyl! Důkazy existují. Pro mne je to důkaz, že v USA není a nikdy nebyla dlouhodobě Demokracie. Jde o tichý zrůdný systém, který za zády mezinárodních dohod, vědeckému pojetí eugeniky a etiky, atd. včetně US-Bilderberg, ovládnutí OSN si dělá absolutně, ale absolutně co chce. O tom jsou jiné články i na tomto webu.

Eugenika v tomto pojetí je zvěrstvo a neomlouvá nikoho, že to dělá v prospěch nějakých neplodných párů. Jde o citové a další zneužití matek a pak tedy i otců. Stejně jako pornografie zneužívá toho, že mužům při pohledu na „sex“ houpne a je tak zneužit instinkt daný přírodou k obohacení mafie okolo bílého masa tak i toto, se dá nazvat fatální zneužitím biologie. Přirovnal bych to asi k pocitu Alberta Einsteina, který když spatřil co způsobil jeho objev a práce na atomovém štěpení pro „budoucnost dobrého“ v místě zvaném Hiroshima. Cpou do vás GMO potraviny s geny lidí, ryb, myší, hmyzu atd. Nyní Vám budou tvrdit, že toto je na sedmi miliardové planetě pomoc bezdětným párům. Stejně jako Hiroshima sloužila jako test finančním lobby v USA zda mohou spustit za svoje miliardy další – atomové, vyzbrojování aby vydělali další multimiliardy. Zrovna tak to je i s genetickou manipulací jakéhokoliv druhu. Ale to je trochu jiná kapitola. Vraťme se k plodnosti lidí.

 

 

Ano, je podepsána mezinárodní smlouva o tom, že se nesmí manipulovat s lidskou DNA právě z důvodu „nevydařených“ pokusů. A stejně tak je podepsána spousta jiných smluv, které se veřejně porušují a zahrává se to do ztracena.

Výzkum například pomocí lidských embryích je povolen (Evropa) ve Švédsku, Finsku, Belgii, Řecku, Anglii, Dánsku a Holandsku. Není povolen v Německu, Rakousku, Irsku, Itálii a Portugalsku. Jiné světové země, jako Japonsko, India, Irán, Izrael, Jižní Korea, Čína, a Austrálie výzkum podporují bez povolení či zákazu. Novy Zéland, většina Afriky a Jižní Ameriky (kromě Brazílie) výzkum zakazují. V USA je to různé stát od státu.

http://www.pewforum.org/Science-and-Bioethics/Stem-Cell-Research-Around-the-World.aspx

Co se ovšem děje pod pokličkou laboratoří se nikdo nedozví!

 

 

Poukazuje se také, jak jsem už v článku výše napsal, a i jinde v jiných článcích, na existenci řady vlivných filantropických organizací, vlastněných často bohatými průmyslníky a majiteli nadnárodních koncernů, kteří prosazují myšlenky postupného omezení populace. Několikrát se v této souvislosti i o nadaci Billiho Gatese,  který má jeden z hlavních podílů vývoje GMO a ovládnutí světa v produkci potravin.

 

Co se děje u nás?

Daniel Solis ve svých textech překládá zjištění lékaře Julese Freunda z Národního Ústavu pro alergie a infekční choroby, který prokázal, že jisté látky přidávané do očkovacích sér mají jasné sterilizační účinky, zástavu produkce spermií, ale i další vážné autoimunitní poruchy. Stejně tak řada dnes běžných vakcín má sterilizační efekty a zabraňuje ženám otěhotnět, tvrdí Solis.

Pod různými záminkami se snaží naočkovat co největší počet lidí látkou, v důsledku které se výrazně sníží fertilita, klesne porodnost a sníží se stavy populace. Navíc se lidé, kteří budou naočkováni, stanou závislými na produktech proti autoimunitním chorobám, kterými budou následovně trpět. Tyto produkty jim budou zajišťovány farmaceutickým komplexem v rukou vládnoucích elit, které tímto získají totální kontrolu nad většinou populace, „tvrdí Solis. „Jen nevíme s určitostí, zda je cíl ryze komerční nebo rovnou depopulační,“ dodal Solis.

Očkování může postupně sterilizovat obyvatelstvo, tvrdí Daniel Solis, zastupitel Prahy1 a člen DS zelených. Lídr její kandidátky do evropských voleb. Nikdo nezašel ještě tak daleko jako Daniel Solis. Na téma očkování napsal Solis, který je také asistentem poslankyně Olgy Zubové, několik textů, které se zabývají aspekty hlavními médii opomíjenými. Solis tvrdí, že očkovací sérum obsahuje životu nebezpečné látky, které mívají sterilizační účinky. „Ten předstíraný spěch hraje svou důležitou specifickou, přesně kalkulovanou roli v tomto geniálním a do posledního detailu promyšleném sterilizačním komplotu,“ pozastavuje se nad podivným spěchem farmaceutických firem, které dodávají ještě nevyzkoušené vakcíny, které si od nich jednotlivé vlády kupují. Často s nimi chtějí povinně očkovat všechny své občany. To je tedy mazec. A tyto lidi volíme do naší vlády!

A myslíte si, že jinde na světě a především v USA je to jiné? Komu myslíte že patří korporace, které za tím jsou?

Pokud to nejde jedy a zářením, protože lidstvo stále odolává, nevymírá, a selekce nefunguje (jak je v plánu NWO) musíme použít chemie ve vakcínách k očkování a trochu to urychlit. Nejde jen o tento případ, tedy neplodnost a sterilizaci.

 

Lidstvo vymyslelo kolo, parní stroj, rozbilo atom, sestrojilo počítače a létá do kosmu. Pokaždé (snad kromě toho kola) to někteří povazovali za hrozný vynález, který lidstvo vyhubí. Bylo toho využito i zneužito a stále jsme tady – zatím. Stejně to bude i s HGGM a GM dětmi. Ovšem kam to povede nelze ani domyslet. Že by jsme se pak stali androidy?  Všechno je možné!

 

Ovšem umělé oplodnění a upravování genů je rozdíl! To bychom si měli uvědomit!

 

 

Ono je hezké mluvit o přírodě, ale realita je úplně jiná a to už hodně dlouho. Například díky medicíně na jednu stranu přežívají a mají potomky lidé, kteří by v divočině umřeli, často už v dětském věku, na různé vady, nemoci srdíčka a podobně. Všimněte si rozdílu v dětské úmrtnosti před 200 lety a dneska. A co to znamená? Posilují se geny, které by příroda vytlačila na okraj. V podstatě jde o degeneraci lidstva. V přírodě je to tak, že přežívají a množí se je ti nejvíce geneticky odolní. My jsme to změnili. Všimněte si, jak klesá třeba plodnost lidí v zemích, kde je medicína kvalitní. A jak čím dál větší procento lidí má různé alergie a další problémy – které by v přírodě nutně vedly k tomu, že by nikdy sami nemohli mít dítě a poslat tak své geny další populaci. My jsme do genů už dávno zasáhli, byť úplně jinak, než jsme chtěli a úplně jinou cestou, než každý čeká.

Takže nemíním plivat na lékařskou vědu. Jde o systém! Než začnete nadávat na to, že si hrajeme na Boha, uvědomte si, že kdybychom se toho všeho co lékařská věda docílila chtěli vyvarovat, museli bychom podle některých zahodit celou dosavadní medicínu a vrátit se zpět o několik století. Ovšem není nutné dnešní medicínu zahazovat, ale jen ji propojit z přírodou a tím docílíme skutečného pokroku. Nechtějme na všechny bolesti zázračnou pilulku. Žádná neexistuje!

 

 

Na webu „novinky.cz“ se objevily názory a posuďte sami kam jsme se dostali:

 

Nic není samo sebou, když má někdo problém s početím, nejspíš by se neměl množit. Jenže my jsme přeci lidé, víme lépe než příroda, jestli máme mít děti nebo ne… a pak jsme taková tlupa degenerantů, jaká jsme… vždyť to je přeci tak zábavné mít miminko …. no ….

——————————————————-
Jste Vy vůbec normální? Kdyby se vyskytl problém s početím ve Vaší rodině, řekla byste třeba dceři, že by se neměla množit??? Víte vůbec, že víc jak polovina mužů má degenerované sperma díky magnetickému záření? Jak můžete být TAK BEZCITNÁ, ZLÁ A SOBECKÁ?

Tlupa degenerátů jsou jedině ti, kteří Vám dali souhlas…

——————————————————-

Pokud některá žena prostě nedokáže otěhotnět, je to smutné, je mi jí líto, ale prostě je to příroda, je to tak. A myslím, že zase tolik jich není. A že se číslo neustále zvyšuje? Co takhle trochu zdravého životního stylu ?

——————————————————-

věřte, že vůbec nevíte o čem mluvíte. Divila byste se, kolik zdravých jedinců nedokáže mít normálně děti třeba jenom vinou zanedbání prvotních potíží lékařem. A že neplodných párů zase tolik není?  No, tak to byste teda na klinikách byla jako v Jiříkově vidění…..

Tady nejde jen o ženy a zdravý životní styl! Mužské sperma ničí magnetické záření z vysílačů, mobilů, počítačů a jediná prevence je odstěhovat se do míst, kde magnetické pole není! Všichni, kteří kydáte na reprodukční medicínu, jste zřejmě nepoznali problém a jak se říká „zdravý nemocnému nevěří“…  VY MYSLÍTE, že párů, které nedokážou otěhotnět, moc není… Víte o tom houby a mudrujete.

——————————————————-

Ono umělé oplodnění a genetická úprava plodu není vůbec to samé. Umělé oplodnění je jen pomoc přírodě, ale genetické manipulace je PROTI přírodě.

Pracovala jsem na porodnici a oddělení rizikových těhotenství a věřte, že některé maminky si nechali i postižené děcko. Já vím, že to není jednoduché rozhodnutí. Ale donosit postižené děcko, abych vypadala jako lidumil, dát mu veškerou lásku a péči a nestarat se o to, co s ním bude, když mě přežije, to je krutější než interrupce. Nemůžete čekat od cizích, že mu dají stejnou lásku a péči.

A k tomu nezdařenému početí u mnoha žen. Vsak si vezměte co jíme? Sama chemikálie která nám nepomáhá a myslíte, že ta antikoncepce je to nej? Prozkoumal někdo, zda to nemá potom vliv na plodnost a početí? Pokud ano, nechlubí se s tím!

————

 

Tak to vidíte!

 

 

Nic proti pomoci bezdětným párům, ale nemožnost počít dítě je (pouze ovšem v tzv. civilizovaných zemích) zase jen otázkou záporných vlivů té civilizace. Místo řešení otázek životního prostředí a systému řešíme následky. Ovšem tak jako dnes již nezabírají mnohé léky, vakcinace apod. tak se bude situace zhoršovat i v plodnosti. A ať mi nikdo, komu se genetická modifikace zde nelíbí netvrdí, že pokud by mu bylo nabídnuto, že díky tomu bude mít zdravé, chytré dítě, že by odmítl. To je hra na city k zneužití lidstva! A bude to horší a horší. A zde vidím nebezpečí celé věci, že ti, kdož si to budou moci dovolit, budou platit za to zdravé, chytré i krásné dítě, ostatní budou mít děti tzv. „normální“ a postupem času na zemi vniknou novodobé kasty, nemusí to ani veřejně být známo. To v nejlepším případě a tak to i začne. V dalším půjde o jinou formu genocidy.

 

Kde berete tu jistotu, že zásahy do lidského genomu lidmi, nebudou mít ještě horší následky? Jsou to jen hokusy pokusy i když cílené? Co v případě zásahu do podstaty života je ještě dobré?

 

Toto je překročení všech mezí. Je zajímavé, že nad ovcí kříženou se škrkavkou, se v ne tak dávné diskuzi pozastavovali téměř všichni a dítě křížené místo se dvěma, tak třemi „rodiči“, je normální. Jsme tak pyšní na to, co si můžeme dovolit, že odmítáme vidět nebezpečí z toho plynoucí. Někdo vymyslí Spidermana, tak proč ho nemít doopravdy, když to přeci jde? Nebo geny nějakého filmového herce, zpěváka, hudebníka či skladatele, druhého Einsteina, Mózarta, Hitlera, Stalina, Lenina atd. Kdyby nevymřeli dinosauři, tak tu místo lidí běhají jejich mutanti. Asi je to lidem s podobným názorem některým líto. Nebo – po mě potopa, já se toho už nedožiji, že? Proč vyrábět letadla, když se můžeme zkusit naklonovat s ptáky, na co brýle, když se můžeme naklonovat vhodným genem z ostříže, atd. To vše v zájmu  šlechetných úmyslů, aby lidi měli vše po čem touží, aby nestrádali… Je hrozné, že se rodí děti s genetickými vadami, miliony lidí sterilních, ale je otázkou, jestli nebude horší, jestliže člověk ve své podstatě zmíněnými pokusy člověkem být přestane a lidstvo jak ho známe dnes, vyhyne a zůstane jen vyšlechtěná rasa nadlidí.

Podívejte se, jak to vypadá dnes v Evropské unii. Všude stejné zboží, stejná pravidla a zákazy, stejné reklamy a chování lidí je sjednoceno… zmizela pestrost národností a zvyků, mizí lokální odrůdy plodin atd. A jak by měli vypadat lidé budoucnosti? Nebudu komentovat.

 

A ať je lidstvo jaké chce, nemyslím si, že by mělo pro svou pýchu spojenou s pocitem všemohoucnosti, zaniknout. Proč? Genetické inženýrství přeci není jedinou cestou k léčbě některých poruch a nemocí. Toto je ve většině států zakázáno a divím se, že s tím ti rádoby vědci, vůbec vyšli na veřejnost. Asi se potřebovali pochlubit a ukázat, jací jsou to borci. To není o pomoci, ale pod její zástěrkou si někdo lechtá své ego a chystá vedlejší záměry.

 

Člověk je ve své podstatě bytost dokonalá i když si to nemyslíte. Tak proč ji modifikovat? A jestli si myslíte že není, nevíte kdo jste!

 

Zvláštní je, že zrovna v zemi, kde se velká většina, včetně prezidenta, tak rádi obrací k Bohu, chtějí opravovat jeho dílo. Nebo je to záměr temných sil pod maskou Boha? Jsme sice božími tvůrci, ale na to, abychom přetvářeli jakékoliv DNA musíme být napřed duchovně vyspělí a morální tak, jak ve vyspělé civilizaci má být. K tomu ovšem lidstvo jako celek máme zatím dost daleko.

 

 

Mějte se krásně!

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz