PAUL HELLYER mluví

PAUL HELLYER mluví

PAUL HELLYER mluví

Dřívější kanadský ministr obrany Paul Hellyer oznámil 25 září 2005 v Torontu na sympóziu exopolitiky (studium mimozemské přítomnosti z politického hlediska), že došel k definitivnímu názoru, že existuje pravda o UFO, že se UFO pravidelně objevuje na naší planetě a že existuje vzájemné působení mezi vládou na zemi a mimozemskými bytostmi, kteří zde operují.

Ačkoliv připouští, že nebyl obeznámen s výzkumem a s názory kanadského vědce Wilberta Smitha, který odhalil, že vláda Spojených Států měla přísně tajný projekt UFO od konce 40tých let po celá 60tá léta, Hellyer říká, že to, co viděl po svém funkčním období, a to, co popisuje jako přesvědčivou svědeckou výpověď, která se např. objevila v pořadu Petera Jenningse „Seeing is Believing,“ je potřeba, aby se UFO dostalo k otevřené a veřejné debatě.

 

 

Úryvek z projevu

 

„Není to tak, že bych slepě věřil, spíše věřím, že skeptici příliš rychle vylučují realitu UFO, aniž by vysvětlili události, které vzdorují konvenčním vysvětlením. Pokud existují běžná vysvětlení pro bizarní a paranormální události, co tedy jsou? Pokud je věda nedokáže uspokojivě vysvětlit, pak by se neměla paranormální příčina nezvratně vylučovat.“

Hellyer pokračuje: „Pokud byly světové vlády v kontaktu s mimozemšťany, jsou v sázce i větší politické otázky. Světová populace musí jasně vědět, co se naše vlády  od mimozemšťanů dozvěděly skrze vládní činitele, kteří s nimi jednali. Raději, než držet naší komunikaci s mimozemskou rasou v tajnosti, měli bychom připravovat svět na mimozemský kontakt. Pokud vlády vybudovaly nebo vzájemně vypracovaly protokoly o přenosu dat a informací mezi  mimozemskými kulturami a Zemí, měly by se tyto protokoly dát veřejnosti na vědomí a neměly by být výhradním majetkem tajné byrokracie.“

Ve své řeči ministr obrany podporuje teorii exopolitiků, kterou navrhl Alfred Weber,  dokud nepřišel Pentagon a výzkum neuzavřel, který tenkrát schválil president Jimmy Carter v roce 1978. Jimmy Carter byl první president, který slíbil, že pokud bude zvolen, odhalí americkým lidem pravdu o UFO. Exopolitika, je termín, který vytvořil v Yale na právnické škole absolvent Alfred Weber, který pracoval v Carterově administrativě v roce 1978, kde studoval důsledky mimozemské přítomnosti a který sloučil veřejnou politiku a organizace vládních agentur vysloveně k tomu, aby usnadnil komunikaci mezi mimozemšťany a lidskými bytostmi.

V současné době, jednání mezi mimozemšťany a lidskou vládou jsou v první řadě v kompetenci armády. Tím ministr Hellyer naznačuje, že je to problém, protože nejen že většina světových armádních orgánů považuje mimozemské bytosti za nepřátelské, ale existuje v tom i závažnější politická otázka, a to, že armáda ve skutečnosti vytváří politiku spíše pro světové vlády než demokraticky zvolené legislativní zástupce. Podle toho, k nezbytnému předpokladu pro odhalení, potřebují světové vlády zřídit pro své příslušné voliče politické protokoly, které jim umožní jednat, nejen diplomaticky, ale i administrativně, se zástupci mimozemských kultur.

 

 

Bývalý ministr mluví o UFO

 

„Když jsem byl před 40 lety ministrem národní obrany, obdržel jsem zprávu o pozorování neidentifikovaných létajících objektů. Některé z nich byly na seznamu jako přírodní jevy, zatímco ostatní byly jednoduše zařazeny jako zdroj neznámý.

Co se týká toho nejdůvěrnějšího, setkal jsem se s údajným UFO, které se objevilo v Arundel Lodge, v malém turistickém středisku v severním Torontu, když jsme já a moje pozdější žena po 45 letech kandidovali. Jednou v noci se sešlo několik našich hostů kolem táborového ohně na velké ploché skále na místě známém jako Fernrock. O několik hodin později se objevilo na jižní obloze nad jezerem jasné světlo. Mohlo to být letadlo, ale pohybovalo se to nad horizontem stylem cik-cak a mělo nevyzpytatelný pohyb. Někteří si mysleli, že je to letadlo, zatímco ostatní trvali na tom, že takto se letadlo nemůže pohybovat a že viděli UFO. Následující ráno se u některých změnil postoj a tvrdili, že ty pohyby cik-cak jistě způsobil burbon Jack Daniels. Ovšem byl tu jistý pár lidí, kteří nepili vůbec žádný alkohol. Jejich přesvědčení zůstalo neotřesitelné.

Mezi ostatními věcmi, jsem byl přizván podívat se na dvouhodinový televizní speciál, který dal dohromady Peter Jennings pro ABC News. Zjistil jsem, že je naprosto přesvědčivý. Piloti dopravních letadel, piloti leteckých sil Spojených Států, policisté a další veřejní činitelé, všichni přísahali, že měli osobní setkání s UFO. Někteří svědkové byly údajně uneseni. Proč by všichni říkali, to, co řekli, kdyby nevěřili tomu, co říkají? Soudím, že kdokoli s otevřenou myslí by musel být přesvědčen tím, co viděl a slyšel. Setkal jsem se s mnoho ufology, kteří podnítili můj zájem o tuto oblast a poskytli mi významný studijní materiál. Jenningsův program mě možná také povzbudil přečíst si knihu, která byla po léta v poličce mé knihovny „The Day After Roswell“ od plukovníka Corsa, vojenského zpravodajského úředníka, který byl členem Výboru Národní Bezpečnosti presidenta Eisenhowera a později šéfem oddělení pro Cizí Technologie. Byla to kniha, která mě fascinovala. Plukovník, i když nebyl přímo na místě havárie v Roswellu, viděl jedno z těl a měl k dispozici pitevní zprávu. Americký vojenský projekt iniciovaný Corsem měl za následek přehodnocení inženýrství, které vedlo k vývoji věcí, které jsou dnes známy jako čipy integrovaných obvodů, optická vlákna, lasery a super pevná vlákna. Všechno tohle jsou vymoženosti, které mají na nás zásadní význam. Mnozí se mě ptali, zda je Corsova kniha jen výmyslem. Skutečně si to nemyslím, kniha je naplněna příliš mnoha reálnými jmény, reálnými místy a skutečnými údaji na to, aby to byla fikce. Ovšem problém je v pozemšťanech. Již během několika hodin po havárii v Roswellu, tehdejší generál Nathan Twining označil návštěvníky za „nepřátelské mimozemšťany.“ Očividně s tím souhlasil i Corso, což zůstalo jako úřední označení až do dnes. Tehdy byl nepřítel kdokoli, kdo byl technologicky vyspělejší a s kým se Americká vláda nebyla schopná srovnávat. Dokonce v tomto duchu vznikla Reaganova iniciativa administrativní strategie obrany přezdívaná Války Světů, která byla primárně navržena hlavně proti vetřelcům z vesmíru. Její současný  nástupce, proti raketový obranný systém je také sestaven pro tento hlavní cíl. Je pravda, že bylo řečeno, že Amerika vytvořila tento obranný štít proti Rusům a Číně, ačkoli každý ví, že se Rusové nehodlají pustit do strategie, která by měla za následek totální destrukci. Stejně tak je pravdou, že se také obávají návštěvníků a vědí, že možná hrozba od nich je zásadní uvažování při plánování systémů obrany. Nukleární zbraně nejsou k použití pouze proti raketám, mají totiž potencionálně ničit elektromagnetický pohon a navigaci vesmírných plavidel.“

 

překlad Karel Rašín

 

Převzato:  http://www.exopolitika.cz/

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz