Amerika je darebácky národ

Amerika je darebácky národ

Amerika je darebácky národ

 

Mám dojem, že někteří lidé ve Washingtonu věří, že Izrael a Amerika zbombardují íránské nukleární reaktory , tím bude „mise“ skončena a poletí domů.

 

Udivuje, jak je možné, že tento virus postupně chodí kolem lidi a dělá z nich pitomce. Ať již na Írán zaútočíme my nebo Izrael, budeme mít novou válku, která se otočí proti nám. Íránci jsou schopni se oklepat z útoku a říct:, „Vy darebáci.“

 

Považujete Írán za tak problémový. Po 4 000 mrtvých a 29 000 zraněných, půl trilionu dolarů a 5 letech nebudeme schopni říci, že je země uklidněná.

 

Irák ve srovnání s Íránem je o hodně menší země. Írán má asi okolo 70 milionů lidí. Jejich západní pohoří hraničí s Perským zálivem. Podle dalších slov, íránské zbraně a řízené střely míří na americké lodě. Mají mnoho řízených střel  krátko-doletových  a středního doletu (kolem 2 200 kilometrů)

 

Větší vybavení jim opatřilo Rusko, jako jsou nerychlejší anti-lodní řízené střeli na planetě. SS-N-22 Sunburn mohou létat ve vysoké nadmořské výšce Mach 3 a Mach 2.2 v nízké nadmořské výšce.  Jsou rychlejší než to co máme v našem arzenálu my.

 

Íránské konvenční síly zahrnují armádu o síle 540 000 mužů, 300 000 mužů v záloze včetně 120 000 mužů v íránských gardách zvláště vycvičených. Mají více než 1 600 bojových tanků a 21 000 obrněných bojových vozidel. 3 200 artilérských děl, 3 ponorky, 59 plošných válečných lodí a 10 obojživelných lodí.

 

Přijímali pomoc ve vyzbrojování od Číny, Severní Koree a Ruska. Na rozdíl od Iráku, nejsou íránské vojska unavena od bombardování a válek. Také mají nový proti-letadlový obranný systém z Ruska a slyšel jsem, že je velmi elegantní.

 

Jestli si myslíte, že my nebo Izrael můžeme napadnout Írán a neočekávat odvetu tak musím s lítostí říci že jste blbci. Jestliže si myslíte, že bychom mohli snadno ovládnout Írán v totální válce, musel bych propagovat, že jste idioti.

 

Útočící Írán by byl pošetilý, ale zdá se, že žijeme v pošetilém století. Blbci a idioti nás zatáhnou do neopodstatněné války proti Íránu ještě dříve, než dokončíme „misi“ v Afghánistánu. Nyní budeme mít rozprostřené jednotky v obou zemích.

 

Již po několik let jsem ustaraný, že mi to vše stále více připomíná koloniální Anglii – arogantní, rasistickou a přeceňování naší vlastní kapacity a to věčné podceňování našich nepřátel. Britské impérium to předvedlo – jako osudovou chybu.

 

Britům se nikdy ani nezdálo, že by mohl „malý žlutý národ“ přijít na břeh po souši a vzít si zpět Singapur a nebo, že by klesla pýcha britské flotily. Ovšem padlo obojí.

 

Předpokládám, že nikdo ve Washingtonu nemůže přesvědčit Íránce aby neponořili jednoho z našich přepravců v Perském zálivu. Nechtěl bych být prezidentem, který musí říct americkému národu, že jsme ztratili přepravce poprvé od konce druhé světové války?

 

Sám přesně nevím jak budou Íránci reagovat na útok, ale stoprocentně vím, že odpoví. V souladu s naší současnou politikou, náš útok na Írán bude nezákonný, protože od nukleárního paktu o nešíření jaderných zbraní má Írán právo obohacovat uran pro mírové účely.

 

Kdo by si kdy myslel, že se staneme darebáckým národem dopouštějícím se aktů a útoků po celém světě?

 

 

Zdroj: www.antiwar.org

Přeložil: Rudolf Adler

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz