Tajemná energie z pyramid

Tajemná energie z pyramid

Tajemná energie z pyramid

čerpáno z časopisu MEDIUM číslo 2, únor 1994

Slovo pyramida pochází z řeckého slova „pyro“ ,což znamená oheň a „amid“ znamená střed, centrum ,prostředek.I vědci dnes připouštějí,že pyramidy jsou nejen akumulátory energie,ale pravděpodobně i jejich transformátory. Energie se v pyramidách koncentruje do středu a je jedno, zda jde o stavbu masivní nebo jen pyramidu z laminátových,kovových nebo dřevěných tyčí. Nyní ponecháme stranou otázku, jak se energie v pyramidě transformujea zaměříme se více na její využití v praxi.

Základem pyramidologie je teorie,že uvnitř pyramidy se koncentruje a transformuje kosmická energie „( orgon )“.Pyramidou přetransformovaná energie se jmenuje „( pyrén )“.Aby k tomu V pyramidě doopravdy došlo, je nutné, aby vždy jedna strana směřovala k severnímu pólu.

 

 

Využití v praxi :

 

Voda

Úplně fascinující děje se uskutečňují s vodou umístěnou pod pyramidou. Pod vlivem pyrénu se mění její molekulární struktura a při ochutnání takto upravené vody okamžitě poznáme změnu k lepšímu. Nejvýraznější změny se projeví u pramenité vody a minerálek. Jejich chuť se zintenzivní a na jazyku snadno ucítíme stopy solí, minerálů a stopových prvků. Zesilní se i bioenergetická hodnota vody. Tato voda pak může léčit. Pozitivní účinek se potvrdil při kožních onemocněních a alergiích. Při vnějším použití je velmi působivé proplachování vlasů touto vodou, které pak získávají vyšší lesk, kučeravost.přestávají se lámat a rychleji rostou. Pyramidální voda je užitečná i při ošetřování tváře a očí. I zálivka květů touto vodou má podobné účinky,jako kdyby jste květiny pěstovali pod pyramidou. Je známo,že asi po 6. týdnech se ve vodě mohou tvořit řasy a rozmnožovat různé mikroorganismy. Pokud je však voda pod pyramidou, řasy se netvoří a ani mikroorganismy se nemnoží.

 

Potraviny

Ovoce a zelenina ošetřená pod pyramidou získává kvalitu čerstvosti, jako ovoce právě utržené ze stromu, nebo zelenina vytažená ze země. Voda nabitá pyramidální energií urychluje vaření brambor a zeleniny. Experimentovat můžeme i s kávou. Pokud šálek kávy postavíme cca na 20 minut pod pyramidu, ztrácí svou hořkou chuť. Můžeme dát pod pyramidu plnou konvici uvařené kávy a nechat ji ozařovat “pyrénem” celou noc. Ráno budeme překvapeni její vynikající chutí, jakou jsme předtím nikdy neznali. Dokonce i čaje připravené tímto způsobem Získávají jemnější vůni, pronikavější chuť a jejich léčebný účinek se stupňuje. Až s překvapujícím efektem mění svojí chuť bonbony a čokoláda. Odstraní se nepříjemná příchuť chemických přísad a barev. Dále můžeme zušlechťovat víno, likéry pivo a pod. Víno začíná pod pyramidou kvasit a mění se na šampaňské….aj.

 

 

Pěstování rostlin

Květiny pěstované pod pyramidou lépe rostou, jejich květy a listy mají živější barvy.Když umístíme pod pyramidu kytici květů bez vody, uschnou, ale zachovají si původní tvar a barvy. Tímto způsobem získáváme suché květy i z těch druhů rostlin, které nelze běžným způsobem sušit. Semena pod pyramidou rychleji klíčí, rostliny jsou pak odolnější a dávají vyšší úrodu.

 

 

Kosmetické přípravky

Uložte všechny své krášlící přípravky, krémy, mastičky pod pyramidku. Zvýší se tak jejich účinnost. Neočekávejte však zázrak ze dne na den! Rozdíl v jejich účinnosti zpozorujete až po určité době.

 

 

Geopatogení zóny

Geopatogení zóny mohou neblaze působit na Váš spánek i na celý organismus.Vhodně umístěná pyramida pomůže tento vliv odrušit.

 

 

Pyramidální energie v léčitelství

Na “Západě” již v některých nemocnicích instalovali nad nemocničními lůžky závěsy ve tvaru pyramid. U těchto pacientů byla větší pohoda i úspěšnost léčby. Rychleji se hojili především rány, pohmožděniny a krevní výrony. Při nedostatku vitality se přikládá křišťálová pyramidka na jednotlivé obratle páteře nebo na solar plexus ( pozn. : dodávání energie do čaker ). Po několika minutách pocítíte příliv kosmické energie. Podobně se přikládá dlaň na vrchol pyramidy.

 

 

http://gorg.php5.cz/

/ Různé / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz