V Rusku objevili mimozemské ozubené kolečko

V Rusku objevili mimozemské ozubené kolečko

V Rusku objevili mimozemské ozubené kolečko

 

Díky čtenáři za odkaz! Článek na Hlasu Ruska sice praví, že se našla tyč, ale má to 7 cm … na Západě říkají „kolečko“.

V Rusku objevili mimozemskou ozubenou tyč

Obyvatel Vladivostoku objevil během zapalování krbu slisovanou v uhlí kovovou ozubenou tyč. Neobvyklý nález odnesl vědcům. Po pečlivém prozkoumání předmětu dospěli k závěru, že tyč je stará 300 milionů let a byla vyrobena živým tvorem. Avšak nedokázali odpovědět na otázku, kdo mohl tuto hliníkovou ozubenou tyč vyrobit.

 

Objevení podivného artefaktu v uhlí není dnes ojedinělým případem. První podobný nález byl učiněn v roce 1851 v státě Massachusetts během odpalování v povrchovém dole. Nalezená v uhlí váza ze stříbra a zinku byla datována Kambrickým obdobím, jež začalo před 500 miliony lety. V roce 1974 byla nalezena neidentifikovaná hliníková součástka v pískovém povrchovém dolu v Rumunsku. Předmět se podobal kladivu nebo opěrné noze kosmické lodě Apollo a nemohl být vyrobena člověkem, poněvadž pochází z Jurského období. Všechny tyto neobvyklé nálezy vzbuzují ve vědcích rozpaky, poněvadž podkopávají všemožné základní koncepce moderní vědy.

 

Nedávný nález ve Vladivostoku znovu donutil vědce k zamyšlení. Uhlí, v kterém byla podivná součástka objevena, dostalo se do Přímořského kraje RF z Černogorského okresu Chakaska. Věk uhlí byl odhadnut na 300 milionů let. Proto učinili vědci předpoklad, že kovový předmět je stejně starý.

 

Když geologové opatrně rozbili kousek uhlí, objevili lehkou a měkkou součástku o délce 7 cm ze slitiny hliníku (98%) a hořčíku. Na jednu stranu, je čistý hliník v přírodě vzácností, proto učinili vědci předpoklad, že jde o uměle vyrobený předmět. Na druhou stranu, dovolila neobvyklá slitina vysvětlit zachovalost nálezu. Čistý hliník se totiž pokrývá pevným povlakem oxidů, což brání korozi. V důsledku odolá slitina s takovým obsahem hliníku vysokému tlaku, extrémním teplotám a agresivnímu životnímu prostředí.

Díky prozkoumání meteoritů zjistila věda existenci mimozemského hliníku 26, který se rozpadává na hořčík 26. Přítomnost dvouprocentního hořčíku v slitině může svědčit právě o kosmickém původu předmětu. Avšak pro potvrzení této hypotézy je třeba vykonat řadu dodatečných výzkumů.

 

Poslední, co překvapilo vědce, byla podoba předmětu s dnešní ozubenou tyčí. Je těžké si představit, že příroda dokázala vytvořit předmět se šesti pravidelnými zuby a jejich stejnou roztečí. Navíc byla rozteč neobvykle široká v poměru k samotným zubům. Pravděpodobně byla tato tyč součástí složitého mechanismu. Dnes se podobné součástky používají v moderních mikroskopech a různých elektrických přístrojích. Vzniká také další otázka: jak mohl vyrobit podobnou věc člověk před tolika miliony lety?

 

Převzato:  http://orgo-net.blogspot.cz/

 

Komu je kolečko málo, tak dále vidíte stroj starý 400 miliónů let, nalezený na Kamčatce:

 

 

 

Breaking News: Do you imagine 400 million year old cylinder fossil found by hikers in Kamchatka peninsula, Russia about 160 miles from Tigil, Russia near volcanoes. Wow could it be some kind of spaceship that vanished or another mysterious artifact from a far away life on earth who knows its strange.Music & video by Didier Manchione all rights reserved Moonfull publishing Socan Canada 2012 MUSICNEWS NETWORK.

 

400 milionů let starý stroj

 

Ruský – byl objeven artefakt 400 000 000 roků starý, jako první na světě mechanické zařízení!

 

Na dálekém poloostrově Kamčatka (mapa níže), 150 mil od Tigil, Rusko, archeologové z University v St. Petersburgo objevili podivnou fosílii. Pravost nálezu byl ověřen. Podle archeologa Yuri Golubev, objev vědce překvapil. Byl to stroj.

 

Není to poprvé, kdy artefakt, starý objekt, něco podobného se nachází v tomto regionu. Ale překvapivě, stroj na první pohled, zarostlý ve skále vypadal jako pozůstatek sopečné činnosti.

 

Po analýze se zdálo, že to bylo vyrobeno z kovových částí, které se zdají že vytváří mechanismus, převodovky, které mohou být typu mrchaniky hodinek nebo počítače. Kusy byly všechny datovány na – 400 milion let!

 

Vědci říkali, že turisté našli tyto ostatky ve skále. Archeologové šeli na místo objevu a učinili objev. Stovky ozubených koleček tvořící machanismus, které byly v perfektním stavu z hlediska ochrany. Archeologové museli uzavřít oblast, protože lidé se ve velkém počtu začaly zhlukovat, aby se na to podívali. Američtí geologové zkoumali stroj a potvrdili, že to byl stroj.

 

Nikdo nemohl uvěřit, že před 400.000.000 lety by existovaly na Zemi i člověka [a navíc ještě stroj]. V té době formy života byly velmi jednoduché, ale zjištění naznačuje existenci inteligentních bytostí, které jsou schopny výroby takové technologie. Určitě, takové bytosti přišli z jiných planet.

 

Zpráva původně
Misterioso Fossile v Rusku: Astronave Antica
ZaZoom / IItaly, publikoval v roce 03/06/2012

 

http://weeklyworldnews.com/headlines/45033/400-million-year-old-machine/

 

 

 

Převzato: http://orgo-net.blogspot.cz/

/ Různé / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz