Proroctví Yorskhirské Sibyly

Proroctví Yorskhirské Sibyly

Proroctví Yorskhirské Sibyly

 

Po dlouhých nocí sedm a sedm dní člověk bude obzírat to zlověstné znamení. Příliv se zvedne do míst ustrnulých v údivu, zmizí v něm pobřeží, žádného nebude odlivu. Pak hory začnou řvát v bolestech rození, rozštěpí pevninu i břeh děsivé zemětřesení. Pak přispěchají záplavy rychlých vod, jež celou změní Zem v jediný blátivý brod. Lidstvo mizící v močálu slizkosti pro bližní své vydá jen steny úzkosti. Prchnou do doupat skrytu, kde hory strmí. Do bažin a lesů skrytu v hradbu trní.

Rozpoutají se vichřice a moře bude řvát, až Gabriel bude nad mořem i zemí stát. Pak zaduje ve svůj zázračný roh, stará slova skonají a nový přijde rod. To bude znamení všem vidoucím, buďte si jisti, to přihodí se všem dosud živoucím.

 

Do výbuchu Slunce zbývá 6 let

 

Holandský astrofyzik Dr. Piers Van der Meer je přesvědčen, že Slunce nejpozději za 6 let vybuchne.

 

Podle Dr. Pierse Van der Meera, experta Evropské kosmické agentury ESO (European Space Agency), teplota slunečního jádra, která byla 15 mil. st. Celsia, stoupla během několika posledních let na nebezpečných 27 mil. st. Celsia.

 

Podle jeho názoru, procesy, které na Slunci probíhají a povedou k jeho zániku, jsou během posledních 11 let velmi podobné změnám, které probíhají ve hvězdách než vybuchnou jako supernovy. Obdobný průběh pozoroval Johannes Kepler v roce 1604, když nastal výbuch supernovy (tzv. Keplerovy hvězdy) v souhvězdí Hadonoše (Ophiuchus).

 

Podle Meera proces globálního oteplování, který nyní pozorujeme, nesouvisí s umělým znečišťováním atmosféry, ale se Sluncem. O neobvyklých procesech, které probíhají na Slunci, údajně svědčí snímky z americké sondy – sluneční observatoře SOHO (Solar and Heliospheric Observatory).

Výpočty, prováděné Dr. Meerem ukazují, že v případě, že teplota v jádru Slunce poroste tímto tempem, proces se stane nevratným a Slunce vybuchne během následujících šesti let.
Vědci z NASA odmítají potvrdit výpočty Dr. Merra a celou teorii pokládají za šíření zbytečné paniky.

 

Zdroj:
http://www.spacenews.ru/spacenews/live/full_news.asp?id=15755

http://www.weeklyworldnews.com/features/prophecy/45959

 

Osel.cz

/ Proroctví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz