Od Drtivého dopadu po Elenina

Od Drtivého dopadu po Elenina

Od Drtivého dopadu po Elenina …

cesta, která brzy skončí

 

Někdo může namítat, že je to jen malá kometa a že nemůže vyvolat takové projevy. Taková je totiž oficiální verze, ale je poněkud nepřesvědčivá, protože “zapomněli” doložit jasné důkazy o skutečné velikosti ELEnin. Možná je to malý, ovšem super-hustý objekt, který má stejně obrovskou hmotnost, přestože je malý velikostí. V takovém případě by gravitační síla byla významná i na velkou vzdálenost. Taková malá tělesa o velké hustotě existují (například pozůstatky hvězd známé jako bílí trpaslíci).

 

Mihai Stoian

V roce 1999, když jsem poprvé viděl film Drtivý dopad (Deep Impact), komentoval jsem zvláštní věc a sice, že na trh ve stejnou chvíli přišly 2 filmy se stejnou tématikou: Dritvý dopad a Armagedon.

Co je na tom zajímavého je to, že v obou filmech hrozí Zemi srážka s nebeským tělesem (asteroid a kometa) a tým je vyslán k danému tělesu, aby tam umístil bombu, která jej má roztrhat. Zatímco blockbuster Armagedon je jen dalším dílem hollywoodské produkce, kde pro hlavní hrdiny neplatí fyzikální zákony, kde hrdina nakonec bez problem zachrání planetu, Drtivý dopad je spíše vědecký dokument. Většina vědeckých dat je správná a film respektuje fyzikální zákony.

Přesto větší ohlas zaznamenal Armagedon, zatímco Drtivý dopad proběhl trhem téměř bez odezvy. Proč by někdo dělal dva filmy se stejnou tématikou, dokonce se stejným příběhem a navíc oba s poměrně velkým rozpočtem?

Ba co víc, Drtivý dopad (coby méně známý) byl plný velmi zajímavých synchronicit, které vysvětlím níže. Proč je to tak, že populárnější ze dvou filmů (Armagedon) je tak nerealistický, zatímco druhý, ve stejný čas se objevivší film, je tak realistický a téměř prorocký?

V Drtivém dopadu jméno chlapce, který objevil kometu, je Leo. Objevitel komety ELEnin se jmenuje Leonyd. Kometa ELEnin přichází ze směru souhvězdí Lva (v angličtině Leo – pozn. př.)

Ve filmu Drtivý dopad nazývají kometu ELE (Extinction Level Event = událost možného vyhlazení lidstva), když o ní mluví (před veřejným ohlášením). Kometa, která se teď blíží se jmenuje ELEnin.

Prezident v Drtivém dopadu je černoch. Současný president Spojených států, ve chvíli, kdy se k nám blíží ELEnin, je take černoch. V roce 1998, kdy byl Drtivý dopad natočen, byl tento fakt velmi netypický a nebyly žádné další filmy, které by ukazovaly černého prezidenta USA.

Jedno z opatření ohlášených americkým prezidentem v Drtivém dopadu, před vlastním zvěřejněním existence komety, bylo to, že povolal domů jednotky z ciziny. V těchto dnech, kdy se blíží ELEnin, president Obama oznámil stažení z Afganistánu.

Může toto vše být jen dílo náhody? Pouze pokud věříte na náhodu. Pro mě představují úžasné synchronicity, které dávají znamení, že se něco děje a měli bychom být ostražití.

Zde jsou velmi zajímavé informace o postavení ELEnin, Slunce a Země, které ukazují úžasné synchronicity

*1 AJ = průměrná vzdálenost mezi Sluncem a Zemí, přibližně 150 mil km.

(pro ty, kdo si chtějí hrát s čísly, tady je oficiální program NASA, který ukazuje trajektorii ELEnin:

http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=C%2F2010%20X1;orb=1;cov=0;log=0;cad=1#orb )

Uvažte, že gravitační síla je nepřímo úměrná druhé mocnině vzdáleností mezi dvěma tělesy. V tabulce výše jsou vidět postavení, která již proběhla, ale jednalo se o poměrně velké vzdálenosti, ale to příští se odehraje již ve velmi male vzdálenosti, takže dopady na nás tudíž exponenciálně narůstají.

Někdo může namítat, že je to jen smalá kometa a že nemůže vyvolat takové projevy. Taková je totiž oficiální verze, ale je poněkud nepřesvědčivá, protože “zapomněli” doložit jasné důkazy o skutečné velikosti ELEnin. Možná je to malý, ovšem super-hustý objekt, který má stejně obrovskou hmotnost, přestože je malý velikostí. V takovém případě by gravitační síla byla významná i na velkou vzdálenost. Taková malá tělesa o velké hustotě existují (například pozůstatky hvězd známé jako bílí trpaslíci).

Je take velmi důležité, že poslední seřazení tohoto nebeského tělesa se sluncem a Zemí vychází na známé datum 21.12.2012!

I pokud nemůžeme přesně určit datum finálního seřazení na toto datum, je určitě někdy v okolí tohoto data. Jaká je pravděpodobnost, že takové seřazení připadne právě na dny kolem v současné době nejdiskutovanějšího data na planetě? Může to být až neuvěřitelná náhoda nebo je to opravdový další díl z úžasné zprávy, kterou máme nyní před sebou?

Podle výpočtů nějakého astronoma, vycházejících ze zákona gravitace, předmět s oběžnou dobou kolem 11 800 let (dlouhá oběžná dráha) je možná jen pro objekty s obří hmotností, jinak malá tělesa jako komety nebo asteroid mají krátké eliptické dráhy od dvou do maximálně jednoho tisíce let. Tento argument mi příjde velmi zajímavý a osvětlující v debatě o možných gravitačních účincích ve chvílích seřazení. Ve všech informacích ohledně komety Elenin, uváděná oběžná dráha přesahuje 10 000 let. To je to jediné, na čem se všichni shodují.

Musíme k těmto synchronicitám a nezvyklým situacím dodat fakt, že v oblasti, kde se má kometa vyskytovat, amaterští astronomové našli jiné těleso, větší a zřejmě s pěti měsíci (nebo planetami), které jej obíhají.

Navíc program Google Sky má chybku: přesně v oblasti, kde máme vidět kometu, celá oblast je vymazaná přesným obdelníkovým řezem..

Příloha: Google Sky blamáž

A navíc, v neposlední řadě, všechna tato tvrzení jsou podporována nepřímými ukazateli jako například nedávným oznámením NASA o ochraně svých zaměstnanců a jejich rodin. (viz článek zde s přiloženým videem).

Je lepší vědět a pochopit, co se děje, namísto jen čekat, než přijde nevyhnutelné. Ve chvílích jako je tato je duchovní praxe a seberozvoj ta nejlepší investice, kterou můžeme učinit…protože zatím stale máme čas. Je to take nejlepší investice z toho důvodu, že i pokud se nic nestane, zústanou nám kvality, které jsme v sobě probudili.

Pro ty, kteří se zajímají o zapojení se do duchovních činností, které efektivně tvoří ochranné pole kolem planet Země, prosím podívejte se na program NE APOKALYPSE iniciovaný mým duchovním průvodcem, Griegem. (odkaz na program)

zdroj
překlad Jakub Č., děkujeme

Převzato: http://www.osud.cz/

/ Katastrofy / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz