Projekt Keshe

Projekt Keshe

Projekt Keshe

Na alternativních stránkách na Netu se začaly objevovat zmínky o Nadaci Keshe, nechtěl jsem zatím na toto téma reagovat, až do doby druhé předváděcí akce s nabídkou vládám, která se má konat již podruhé 21. září 2012. První setkání bylo v Bruselu 21.4.2012

Vědec Mehran Keshe, pochází z Iránu a nyní žije v Belgii, vynalezl nový způsob získávání energií a to nemám na mysli jen zdroje elektrické energie. Např. jeho energetická buňka o délce ½ metru dokáže generovat výkon 2-3kW. Také jeho technologie nahrazuje běžné spalování plynu, kde však nehoří plyn, ale jeho funkce je založena na subatomární fůzi v nanomateriálech.  Rovněž disponuje systémy pro pohyb v kosmu, bez nutnosti zásob paliva a gravitačními technologiemi. Rovněž jak jsem psal v článku „Vědění z Egypta“ bude v současné době objeven i způsob léčení vodou, tento vědec ji  již nabízí. Jeho nadace se zaměřuje hlavně na výzkum prostoru a výroba energie je jen malá část jejich působení.

Jeho technologie, zabývající se rovněž magnetickými a gravitačními silovými polemi, byla s největší pravděpodobností použita i na zastavení amerického dronu nad Iránem. Tento systém je schopen rušit všechny komunikační linky a může je přímo blokovat a to na velké vzdálenosti, prostě jakékoliv stroje zablokuje, tak jak se to stává v přítomnosti UFO, elektronika prostě přestane fungovat.

Nyní si povězme něco o jeho přenosném generátoru o výkonu 3-4kW AC/DC, jehož předpokládaná cena je 5 000 euro, 10kW 20 000 euro. Získávání energie je na principu plasmy a následného uvolnění dynamických magnetických polí.

 

 

 

 

Pro pochopení laické veřejnosti je jedním z nejjednodušších statických generátorů reaktor s Colou, umístěnou v Pet. láhvi. V tomto reaktoru z Pet láhve s Colou dosáhli několik výstupů napětí a proudů, jež je vybaven dvěma až pěti elektrodami se speciálním povrchem. Zde se vytváří na elektrodách atomový vodík, který je následně zpracováván atomovým uhlíkem nanešeným na těchto elektrodách.

 

 

 

 

Tato reakce ovšem není jak by si mnozí mysleli založena na chemických interakcí. Fungování těchto statických reaktorů je úplně odlišná od dějů v dnešních bateriích, protože proud, který se shromažďuje na elektrodách, ty nejsou ponořeny v kapalině. Reaktor se nabíjí sám automaticky z ostatních elektrod. Hlavním cílem tohoto demonstrativního experimentu ukazuje, že uhlík z plynů uvnitř kapaliny může  být shromažďován a ukládán na elektrodách.  Rovněž tato technologie se dá použít i na oddělování uhlíku z výfukových plynů automobilů.  Pro tyto systémy, aby dobře pracovaly, je důležitý prvek vodík, jako primární katalyzátor, ale jednoduše z přírody, tedy vody nebo i atmosféry.

 

 

 

 

 

Odkaz na video:

http://www.youtube.com/watch?v=UrN99RELqwo&feature=player_embedded

 

 

 

O společnosti

 

 

Nadace Keshe je nezisková organizace a není vlastněna  žádnou obchodní organizací nebo společností. Je velmi smutné, že se tato společnost setkává s velkým odporem, stejně jako pan Rossi u svého E-Catu, vlády a elity se cítí ohroženy, protože by se změnil celý dnešní systém, proto používají všechny páky na to, aby tyto technologie nemohly být k dispozici široké veřejnosti. Rovněž zde hraje velkou roli aspekt národnosti,  pro západní svět, který nechce uznat svou technickou porážku, zvláště z kolébky civilizace Iránu je to těžká rána, lze předpokládat, že toto území disponuje takovými technickými znalostmi a nabízí světu mírovou cestou něco, o čem se nám může jen zdát, navíc vážení „někteří“, nezapomeňte také, že nynější jejich prezident vystudoval vysokou školu u nás, v ČSR. Je to odlišný národ se svými specifiky, ale proto bych ho neodsuzoval jako zaostalý, jak sleduji na některých diskuzích na webech  – opravdu pěkně vymyté mozkové závity propagandou.

Nyní 21.září 2012 se bude konat další předvádění těchto technologií. Malá účast představitelů států v prvním setkání 21.4.2012 je jasnou vizitkou toho, jak leží blaho lidí na srdci našich elit, velmi hluboko v kalhotech, nemluvě o starých známých  cílených a předem promyšlených řízených útocích na možné nové  technologie. Je to pěkně hozená rukavice západnímu světu, průběh pozorujte i na naší scéně, skeptiků a hlavně pamatujte pro časy budoucí, kdo háže klacky pod nohy a zesměšňuje! Bude se to hodit a to zastrašování a ždímání v daních si můžete pak nechat splatit do posledního haléře!

 

Odkaz:

http://pesn.com/2012/08/05/9602152_Keshe_Foundation_claims_Iran_in_possession_of_superior_defense_capabilities/

 

Úplně dole pod článkem máte odkazy i na jiná témata v sekci:Other PESN Coverage

Domovská stránka nadace Kesh: http://www.keshefoundation.org/en/

Aktualizováno: 19.9.2012

 

Česká společnost  a politika. Tak tady máte odpověd našeho představitele, úsudek je na Vás:

 

Dobrý den,

vzhledem ke známým problémům s možným vojenským využitím íránského jaderného programu a z toho vyplývajících mezinárodních sankcí vůči Íránu (na základě zpráv IAEA, OSN a.j.) jsme v účasti na  íránských vědeckých projektech a jiných aktivitách zdrženliví.

S pozdravem,

Velvyslanectví ČR

 

 

Zdroj aktualizace: http://www.ac24.cz/blogy/122-nejvetsi-odhaleni-vsech-dob-zpristupneni-prevra

 

 

Vlády světa dostaly šanci, pokud zklamou a to určitě, bude pak veselo, rozšíří se to jako MOR, ale pro politické a bankovní systémy, založené na neúměrném daňovém participování jejich obyvatel.  Chytře a dobře vymyšleno!

 

 

 

Převzato:  http://energieupramene.blogspot.cz/

/ Volná energie / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz