Itálie oficiálně potvrdila vědeckou spolupráci s Keshe Foundation

Itálie oficiálně potvrdila vědeckou spolupráci s Keshe Foundation

Itálie oficiálně potvrdila vědeckou spolupráci s Keshe Foundation

 

ITÁLIE OFICIÁLNĚ POTVRDILA VĚDECKOU SPOLUPRÁCI S “KESHE FOUNDATION” – ZAJÍMÁ SE PŘEDEVŠÍM O VÝVOJ PLAZMOVÉHO REAKTORU A KOSMICKÝ VESMÍRNÝ PROGRAM – VIDEO PREZENTACE S VELMI PODNĚTNÝM PROHLÁŠENÍM AMERICKÝCH PLAZMOVÝCH FYZIKŮ

 

 

Včera dne 28. 10. se našemu redaktorovi ozvala sekretářka pana M.T. Keshe a zaslala nám velmi zajímavý materiál týkající aktivního vstupu Itálie do spolupráce s “Keshe Foundation” na poli vývoje plazmové technologie, a to především v oblasti kosmického programu při vývoji pohonu kosmického plavidla. V podstatě jde o první přislíbenou účast nějakého západního státu, kdy došlo zároveň i k potvrzení tohoto zájmu a došlo dokonce i k předání důležitých materiálů potřebných pro nastartování vzájemné spolupráce. O několik hodin později pak k nám do redakce došla další informace týkající se poměrně velmi aktuální videoprezentace amerických špičkových plazmových fyziků a jejich reakce na záležitosti kolem objevů dr. M.T. Keshe a aktivit “Keshe Foundation”. Video je k dispozici pod reportáží. Je velmi zajímavé a odhaluje celou řadu skutečností, o kterých jsme doposud pouze jen tušili.

Podľa princípov prenosu technológií Keshe Foundation každej krajne na svete, sme hrdí že Vám môžeme oznámiť, že národ a vláda Talianska akceptovali prenos technológií vesmírneho programu Keshe Foundation 26.10.2012 o 16hod ako bolo vopred dohodnuté so zástupcami talianskej ambasády v Bruseli v Belgicku, riaditeľ Keshe Foundation pán M.T.Keshe predal zástupcom talianskej vlády, reprezentantovi vedeckého attaché, všetky patenty (verejné a skryté) Keshe Foundation, podklady vesmírneho reaktora, sadu na zloženie reaktora a návrh vesmírnej lode. Prenos technológií s vládou v Sierra Leone bola vo forme dát uložených na USB kľúči. Zástupcovia ambasády hneď skontrolovali obsah USB kľúča a potvrdili že patentové súbory a podklady sú na USB kľúči ktorý dostali. Sedenie bolo nahrávané na video podľa diplomatického protokolu, keďže bolo robené na území Talianska, bude archivované a nebude ukázané verejnosti kým nebude rozhodnuté inak talianskou ambasádou alebo vládou Teraz sa stalo Taliansko prvou európskou krajinou ktorá akceptovala plný predaj technológií vesmírneho programu Keshe Foundatin ktorý prináša mier a prosperitu krajinám sveta. Vítame vedcov a zástupcov talianskej vlády a národ talianov vo vesmírnom programe Keshe Foundatin Ponúkli sme na stretnutí našu plnú expertízu a technickú podporu reprezentantom Talianska ak sa rozhodnú zavolať do Keshe Foundation. Tak ako sme sa predtým bavili, dáme všetky krajiny ktoré vstúpili do vesmírneho programu čoskoro dokopy aby si mohli vymieňať know-how a vedomosti na pravidelnom a vedeckom základe. Chceli by sme poďakovať všetkým talianskym skupinám internetových komunít ktoré povzbudili ich vládnych reprezentantov zúčastniť sa stretnutia 6.9.2012 v sídle Keshe Foundation pre svetových vládnych ambasádorov a teraz vidíme ovocie Vašej tvrdej práce. Predaj vedomostí Keshe Foundation krajne Talianska bol zadarmo, tak ako sme to spravili Iránu a Sierra Leone. Oznámime mená viacerých krajín tak, ako sa stanú časťou vesmírneho programu v nasledujúcich týždňoch. Vítame národ talianov v najpokročilejšom vesmírnom programe v súčasnosti, ktorý dovolí tejto krajne dostať ľudí do vesmíru pred koncom roka 2013. Keshe Foundation víta talianskych vedcov do mierumilovných otvorených priestorov vesmíru a do nášho vesmírneho programu. V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch Vaša krajna a Keshe Foundation určite vyvinú prelomové technológie pre prosperitu Vašej krajiny a ľudstva.

M.T.Keshe Riaditeľ Keshe Foundation

 

Mám potvrdené že úradník talianskej ambasády dostal priamo od pána Keshe USB obsahujúce veľa súborov, medzi ktorými bolo možné identifikovať patentové prihlášky a veľa nákresov častí. Bolo mi povedané že súbory sú teraz skúmané na ďalšie spracovanie a rozhodnutie čo s nimi.

 

 

 

Dále bychom chtěli upozornit na velmi zajímavé zhruba čtyřicet minut trvající video, ve kterém vystupuje americký vědec specializující se na fyziku plazmatu, který uvádí celou řadu zcela šokujících informací, ze kterých jasně vyplývá, jak je problematiky neznalá veřejnost záměrně manipulovaná systémem kontrolovanými médii prakticky po celém světě. Z uvedené prezentace vyplývá, že íránští nukleární fyzici jsou na jedné straně systematicky vražděni a na straně druhé jsou íránští jaderní plazmoví fyzici ze strany Američanů žádaní o finanční prostředky a odbornou pomoc s vývojem americké plazmové technologie. Tyto informace by měly zaznít kolem 34. minuty níže uvedené video prezentace.

Níže uvedené video je záznamem konference, kterou pořádali přední američtí plazmoví fyzikové ze společnosti “E&Y” na Time Square tento měsíc v New Yorku. Ukazuje se, že Američané prostě nemají na vývoj plazmové technologie finanční prostředky, a proto o pomoc žádají Iránce. Najednou slyšíme, že Irán je nejpokročilejší stát na světě, co se týče jaderné plazmové technologie. (Mám takový dojem, že za celým embargem na jaderný program v Iránu není vůbec potenciální vývoj atomové bomby, ale strach Američanů a jejich západních nohsledů z íránského vývoje plazmové technologie, která by v případě masivního mírového využití silně zkřížila plány západních globalistů. Pozn. J.CH.) Sledujte pozorně informace kolem 39. minuty videoprezentace.

“Keshe Foundation” zároveň upozorňuje na skutečnost, že NASA hrozí ztrátou zaměstnání všem vědcům, kteří by se nějakým způsobem pokoušeli kontaktovat “Keshe Foundation”, a dokonce stránky této “Nadace” jsou interně na pracovištích NASA zablokovány. NASA si zřejmě myslí, že její vědci nemají počítače doma nebo nejsou k dispozici například ve veřejných knihovnách. Zároveň “Nadace Keshe” vyzývá ke stažení níže uvedeného videa a jeho šíření tak, aby se dostalo pokud možno k co největšímu množství osob, které tato problematika skutečně zajímá.

 

Věnujte pozornost především 28., 33. a 39. minutě avízované prezentace.

 

 

Zdroj: ac24.cz

 

Převzato:  http://czechnewstv.cz/

/ Volná energie / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz