Dick Cheney vzat do S-4

Dick Cheney vzat do S-4

Dick Cheney vzat do S-4

DICK CHENEY VZAT DO S-4, ABY VIDĚL LÉTAJÍCÍ TALÍŘE A TĚLA EBE

 

Kolem dubna 1991, byl Dick Cheney (viceprezident George Bushe 2001-2009, vlastním jménem Richard Cheney) odvezen do tajného podzemního střediska ve vzdálené oblasti v Nevadě sousedící s leteckou základnou v Nellis, aby si prohlédl ukořistěné létající talíře a mrtvá mimozemská těla. Toto udivující tvrzení učinil bývalý člen bezpečnostní služby na základně, který v říjnu v roce 1991 nahrál svou výpověď na video. Člen stráže měl dokumenty a fotografie podporující svá tvrzení o tom, že pracoval na tajném středisku nazývaném S-4.

Strážný, Darek Hennessey, používal při své výpovědi při řadě rozhovorů s plk. Wendelle Stevensnem a jeho kolegou Gem Coxem pseudonym Connor O´Ryan. O´Ryan/Hennessey tvrdí, že pracoval 8-9 let jako Navy SEAL (speciální vojenská jednotka amerického námořnictva) a vykonávali různé tajné operace. Řekl, že 18 z těchto misí byly atentáty schválené CIA a dalšími agenturami. Během posledních devíti měsíců jeho vojenské služby v roce 1991, pracoval na vzdáleném středisku S-4, která má (měla) přísné bezpečnostní procedury. Zdá se, že izolace a bezpečnost na S-4 pomáhala vrahům skrývat svou únikovou cestu po jejich misích.

 

O´Ryan/Hennessey popisoval svou práci na druhém podlaží S-4. Základna S-4 zaměstnávala na podlaží 1 a 2 přibližně 75 zaměstnanců. Řekl, že věděl, že existují dvě další patra v této základně, ale nikdy mu nebylo dovoleno vstoupit na podlaží 3 a 4. Řekl, že na těchto podlažích pracovalo přibližně 12-15 zaměstnanců. Jejich primární povinností mělo být střežit výtahy, když přišli ti, od kterých se požadovaly tři klíče, scan oční duhovky a otisky prstů, aby se výtahy do těchto pater otevřely.

 

O´Ryan/Hennessey popisoval hangár střediska na druhém podlaží, který sloužil ke skladování sedmi létajících talířů dovezených z nejrůznějších míst jejich havárie. Celkově tam bylo deset hangárů. O tomto středisku se říkalo, že je to „muzeum“, čímž se naznačovalo, že bylo postaveno ke skladování vyspělých mimozemských technologií, které byly nahrazeny. Prozradil, jak jeden nebo více létajících talířů bylo vyzdviženo na povrch ke zkušebním testovacím letům. To se odehrávalo, pouze když neprolétával nad hlavou žádný ruský nebo jiný špionážní satelit. Veškeré testování se zastavilo, jakmile byl takový satelit zachycen.

 

Popisoval také sedm velkých zkumavek s těly mimozemských biologických entit (EBE), typicky popisovaných jako Šedí. Biolog kontroloval pravidelně tekutiny, aby udržovaly správnou teplotu a směsici kapaliny, aby v pořádku udržela těla. Kromě toho že ukázal fotografie dvěma svědkům, O´Ryan/Hennessey nakreslil obrázky na svém nahraném rozhovoru, kde popisoval základny.

 

O´Ryan/Hennessey popisoval den návštěvy Cheneye zrovna v té době, kdy Spojené státy uzavíraly vojenské základny na konci Studené války. Chneney byl doprovázen třemi dalšími důstojníky a eskortován dvěmi bezpečnostními pracovníky základny. Řekl, že Cheney navštívil pouze první dvě podlaží S-4 a viděl jak létající talíře, tak těla mrtvých mimozemšťanů. O´Ryan/Hennessey řekl:

 

„Tenkrát, v době jeho návštěvy, jsem byl na druhém podlaží…a pozoroval jsem jak vchází dovnitř a zašel do zadní budovy a my jsme byli povoláni hlídkou k předním dveřím hangárové oblasti…Viděl také těla – sedm malých šedých lidí.“

 

Expert na superpočítače a fotografické analýzy, Jim Dilettoso, dovolil O´Ryanovi/Hennessey zůstat na svém pozemku zhruba měsíc. Dilettoso řekl, že jak jemu, tak Gemu Coxovi, ukázal O´Ryan/Hennessey fotografie údajně pořízené na S-4. Na fotografiích viděl to, co se zdála být mimozemská plavidla a mimozemská těla ve skleněných zkumavkách. Viděl také fotky s Dickem Cheneyem, jak stojí na balkónu údajně uvnitř střediska S-4 a prohlížel si oblast pod ním s létajícími talíři a těly, zatímco O´Ryan/Hennessey byl údajně ve službě. Dilettoso také poznal bývalého ředitele Agentury národní bezpečnosti, admirála Bobby Ray Inmana (v penzi), jako jednoho z důstojníků na fotografii s Cheneyem.

 

Jek věrohodná je O´Ryan/Hennesseyova výpověď? Nejvýznamnější zdokumentovaný důkaz je W-2, který obdržel Wendelle Stevens. Kontrolní číslo (45851), identifikační číslo zaměstnance (95-6593572) a číslo státního zaměstnaneckého průkazu (2464423P), byly Stevensovy potvrzeny jeho kontaktem z FBI. Podle právě tohoto kontaktu FBI, byl O´Ryan/Hennessey „odpojen od programu a napojen na nový program“ poté, co byl vzat zpět do tajných programů CIA a Námořní zpravodajskou službou na různé skryté úkoly. W-2 a ostatní čísla mohou být prověřena pro nezávislé potvrzení.

 

Dále, O´Ryan/Hennessey prozradil mnoho podrobností ve své video výpovědi Wendellu Stevensovy a Gemu Coxovy o své minulosti a událostech, které mohou být také prozkoumány pro potvrzení. Konečně, O´Ryan/Hennessey pobýval asi měsíc s expertem na superpočítače a fotografické analýzy, Jimem Dilettosem, kteří jsou spolu s Coxem svědci jeho fotografií a rozdělovníku služeb, které jim O´Ryan/Hennessey předložil.

 

Dilettoso také popisoval bizarní incident, který změnil jeho počáteční skepsi vůči O´Ryan/Hennesseymu, kdy se přihodila udivující příhoda. Když se vrátili v roce 1991 z večírku Díkůvzdání, kterého se O´Ryan/Hennessey účastnil, našel Dilettoso uvnitř čelní brány svého ranče balíček. Myslel si, že je to pro něj a tak ho Dilettoso vzal. Když byl později otevřen, nalezl v něm oddělený prst spolu s výhružnou poznámkou směrovanou na O´Ryana/Hennesseyho, aby vrátil fotografie a další důkazy z S-4. Spolu s dalšími podivnými epizodami dosvědčující úzké sledování záhadnou skupinou lidí, rozhodl se Dilettoso, že je na čase, aby O´Ryan Hennessey odešel.

 

O´Ryan/Hennessey říká, že se rozhodl vystoupit poté, co mu bylo řečeno, že byl nakažen zhoubnou formou Hodgkinsovy choroby (onemocnění bílých krvinek. Příčina vzniku není známa). Tenkrát mu bylo 29 let a těšil se dobrému zdraví ani v minulosti nebyl nemocen nikdo z jeho rodiny, proto pojal podezření, že byl určen pro „eliminaci“. Jako odplata se rozhodl, že se stane informátorem a uvolní fotografie pořízené na S-4.

 

Pozoruhodná výpověď O´Ryan/Hennesseye, pokud se podloží, odhaluje jasně to, že Richrad Cheney, když byl ministrem obrany, byl přímým svědkem S-4 a skrytých programů týkajících se mimozemského života a technologie. To může vysvětlovat, proč se George Bush obrátil k Cheneymu během prezidentské kampaně v roce 2000 na otázku týkající se informace o UFO, když řekl: „To bude první věc, kterou udělá (ukazujíce na Cheneye). Na to je přímo on“.

Po bouřlivých osmi letech jako vice prezident, Cheney nikdy neodhalil nic o své údajné návštěvě S-4 a ani nic o jeho povědomí o mimozemském životě a technologii.

 

Michael Salla, PhDr         19.7.2009

 

(překlad Karel Rašín)

 

Převzato:http://www.exopolitika.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz