Tajemná fotografie od Scotta Stevense

Tajemná fotografie od Scotta Stevense

Tajemná fotografie od Scotta Stevense
Více než UFO?

Scott Stevens, známý meteorolog zabývající se chemtrails a manipulacemi počasí, uveřejnil nedávno na svém blogu tajemnou fotografii. Spolu s ní přinášíme i překlad jeho komentáře.

Scott Stevens: Co to je?

Téměř denně dostávám obrázky/fotografie, abych se vyjádřil a) k chemtrails, b) k divným tvarům nebo formacím mraků a c) k orbům či ufo či jiným zvláštním vzdušným jevům. Toto tvoří asi 75% obsahu pošty v mé schránce. To je ta řádná pošta… Počet spamů je však nekřesťanský a jsem si jist, že v té zbytečné záplavě se ztratí i nějaká potřebná konverzace. Tahle fotka je něco, co jsem dosud neviděl. Mám ji už pěknou část roku a místo spatření není důležité, protože když se to může stát na jednom místě na Zemi, potom tohoto návštěvníka mohou mít všechna místa.

Po nějaký čas už pracuji s domněnkou, že chemtrailsový program, navíc ke své funkci pro modifikace počasí, hraje vzrůstající roli v pokračujících vojenských interakcích s návštěvníky z jiného světa.

Otázka UFO není žádným tajemstvím, kdo a proč jsou tady, zůstává z podezřelých důvodů tajnou záležitostí národní bezpečnosti.

Chemtrails bývají často viděny a fotografovány s UFO/orby a-nebo s formami života a tvory, kteří sídlí v atmosféře a/nebo ve vesmíru, jak je často vidět na filmech NASA.

Ale tahle fotka je jedinečná.

Tohle fotografické zobrazení silně připomíná stará egyptská témata. Ale co je to vlastně na nebi za objekt (loď)?

Jsou snad „Bohové“  věčnosti stále s námi a řídí důležité otázky světa?

To je téma k přemýšlení.

Velmi by mě zajímalo, co by mohl z původního snímku vyčíst odborník na fotografii. Trochu jsem si s ním hrál, jak vidíte, ale jsou tam detaily, které je třeba ještě odhalit.

–Scott

Posted by Scott Stevens at 6:50 PM

 

Převzato:  http://orgo-net.blogspot.com/

 

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz