UFO nad Xalapou v Mexiku

UFO nad Xalapou v Mexiku

UFO nad Xalapou v Mexiku

Masivní demonstraci objektů UFO v pátek 24. června 2005 zaznamenali ve městě Xalapa v Mexiku. Tato neuvěřitelná podívaná byla osobně dosvědčena guvernérem tohoto města panem Fidelem Herrerou Beltranem, členy jeho výboru, velkým množstvím důstojníků policejního oddělení, novináři a televizními reportéry. K incidentu došlo během oficiální ceremonie v rámci předávání nových policejních vozů policejnímu oddělení v tomto departmentu.

K této doslova fantastické události došlo v dopoledních hodinách okolo 10.30 místního času a vyvolala neobyčejný rozruch a vzrušení. V okamžiku kdy Fidel Herrera Beltran zakončil svůj projev upoutali jeho pozornost úředníci, kteří rukama signalizovali k obloze něco neobyčejného. Šokující skupina UFO čítala celkem 14 poměrně velkých objektu, které doslova psychicky otřásly celým shromážděním. V velkém davu lidí neustále zaznívaly výkřiky „OVNIS, OVNIS“!!! Novinovým reportérům se podařilo udělat množství snímků a televizní štáb celou podívanou nahrál.

Přítomní lidé se zajímali zda tyto cizí objekty nemohou být nějakým typem balónů. Nicméně záhadné objekty zůstaly téměř 30 minut statické v trojúhelníkové formaci. Týž den pozdě večer „TV AZTECA“ odvysílala zprávy s videem a na státní „TV NEWCAST“ běžela podobná relace. V sobotu 25. června deník „DIARIO DE XALAPA“ vydaly na úvodní straně reportáž o této události pod titulem: „Světelné objekty upoutaly pozornost během úřední ceremonie“.

Byly pořízené nádherné fotografie a videozáznam. Podle médií zůstává incident oficiálně stále nevysvětlitelný. Včera v krátkém článku se snažil zmíněný deník „EL DIARIO DE XALAPA“ naznačit, že šlo o balóny, které některé děti vypustili ráno okolo 08.00 hodin. Odkazoval se přitom na jediného svědka, a to místní studentku „Adrianu“, která měla sdělit, že viděla několik dětí jak ráno pouštěli balóny. Toto sdělení, ale doposud nebylo potvrzené žádnými jinými dětmi, učiteli místních škol a nebo ředitelem. Badateli, ani jinými výzkumníky zainteresovanými do tohoto případu se doposud dítě jménem „Adriana“ nepodařilo identifikovat.

Důležité v tomto případě a zřejmě velmi nepřijemné pro „druhou stranu“ je fakt, že existuje velmi mnoho vysoce kvalitního materiálu, který kompletně dokladu celý problém. Uvažujme. Po dobu 30-ti minut ti nejvyšší funkcionáři pozorovali předmětný jev. Mezi nimi se nacházeli velmi kvalifikovaní a zkušení důstojníci policie včetně zástupců médií i z TV. Profesionální kameraman, ale i fotograf má své zkušenosti se zrakovými anomáliemi. Na snímcích je evidentní, že celé osazenstvo je nanejvýš vzrušené.

Prakticky stejná událost (pouze ve větším záběru) se stala v inkriminované době v jiné lokalitě Mexika – v San Luis Potosi. To velmi výrazně nabourává původní teorii o balonech.

Množství svědků hovoří o prapodivných koulích, které po několik dnů létali nad městem. Velmi zajímavý několika minutový videozáznam natočila u svého domova za denního světla paní Rosario Oviedová. Tak jak se vyjádřila, bylo doslova šokovaná, když spatřila oblohu zaplněnou světelnými objekty v působivé podívané.

Podle dalšího svědka, který je k dispozici pana Jaime Maussana podivné objekty brázdili oblohu již den před tím, tedy 23. 6. 2005, ale také v dopoledních hodinách 25. 6. 2005 byly tyto objekty zaregistrovány jak o tom svědčí zpráva pana Pabla Corrala Torrese. Velmi masivní výskyt nevysvětlitelných objektů ufos nad Xalapou a San Lois dokladuje novou velmi výraznou vlnu pozorování.

(spracované na základe viacerých článkov z matrix-2001.cz)

 

 

Převzato:  http://www.matrix-2001.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz