Mars, UFO a Alternativa 3

Mars, UFO a Alternativa 3

Mars, UFO a Alternativa 3

Tento přepis přednášky byl převzat z webu Free Zone America s tím, že může být dále volně šířen tak, jak FZA uvádí ve svých podmínkách.

OK, vítejte na další akci o UFO. Kolik z vás slyšelo či četlo a záležitosti zvané Alternativa 3? Pro ty z vás, kteří o tom nikdy neslyšeli, udělám vám krátký nástin.

Britský nezávislý televizní štáb vyšetřoval, co se přihodilo mnoha vědcům a lidem z armády v 60. letech, protože to vypadalo, že tito lidé zmizeli z Anglie. Každý se domníval, že odjeli do zahraničí, aby si vydělali více peněz. Byli to intelektuálové, vědci, byznysmeni, špičkoví vojenští specialisté, atd. Takže chtěli udělat pořad o tom „proč Británie není schopna udržet krok se zbytkem světa. Proč není schopna zaplatit tyto lidi, udržet je, aby zde zůstali a pracovali“. A během pátrání přišli na velmi zajímavé údaje.

Poukazovali na odliv mozků. Jinými slovy „odliv mozků z Anglie“ – šli jinam. Chytří lidé odcházejí, jak víte. Prováděli šetření u jejich přátel, příbuzných a tak. A legrace byla, že o nich všichni slyšeli pouze jedinkrát, a od té doby nikdy. A některé z pohledů a dopisů byly naprosto totožné. Obrázek, styl, jakým to napsali, všechno bylo stejné. Skoro jako kdyby dostali příkaz to takhle napsat. A pak se odmlčeli. Žádný kontakt.

Další vyšetřování…když poprvé odvysílali tento program, několik lidí po shlédnutí napsalo do televize a prohlašovalo: „víme o tom víc.“ Jedním z nich byl astronom z observatoře v Anglii, který tvrdil, že z americké rakety zachytil na jednom ze svých teleskopů zprávu, vysílanou v období před tím, než Američané vůbec někoho vyslali do vesmíru. Věděl, že jde o nahrávku NASA, protože to obsahovalo určitý volací znak, ovšem neměl potřebný dekodér. Ale televizní stanice to prozkoumala a našla dalšího člověka, který dekodér měl, a tyto 2 lidi chtěla dát dohromady.

Profesor astronomie tedy zamířil do Londýna, ale protože měl tušení, že by se mohlo cosi přihodit, balíček odeslal poštou. Vydal se na cestu. Protože nepospíchal, jel pomalu, ale během cesty ho postihla smrtelná nehoda, velmi zvláštní nehoda. Byl nalezen ve svém autě u cesty, a byl ohořelý až na kosti, jako kdyby to provedl vysoce intenzivní laser, či tak něco. Nemohlo to v žádném případě způsobit jiné auto či hořící benzín. Tato záležitost se stala součástí záhady druhého odvysílaného dílu.

To všechno se stalo a je to zachyceno v britských novinách. A pak byli další lidé, kteří prohlašovali, že: Vláda Ameriky a Ruska spolupracují na vytvoření základen na Měsíci a Marsu, a proto potřebují všechny ty lidi. To bylo v období před sputnikem a raketou.
Takže tou dobou se stanice dostala do problému odvysílání téměř nějakého sci-fi filmu. A přitom by přece měli být investigativními reportéry faktů. Takže jim bylo řečeno, aby přiznali veřejnosti, že všechny tyto programy byly hoax, jinak by přišli o licenci. A musí odstřelit reportéry, kteří na tom dělali. To zejména…. Kniha později byla napsána 2 reportéry ze 3, kteří byli vyhozeni. OK? Nyní jak vznikla kniha Alternativa-3.

Nyní chápete, že existoval nápad Alternativa 3. 3 alternativy zmíněné v knize pracovaly s daty, které objevili a vysvětlit, proč by to Rusové a Američané dělali. Mluvili o nadcházející klimatické katastrofě, víte o dioxidu uhlíku – ozónu, a že pouze měli 3 možnosti: jíž do podzemí a žít v podzemí. Udělat něco drastického s atmosférou pomocí například nukleárních zbraní či tak něco – válka. A nebo vybudovat základny, či základny na jiných planetách, samozřejmě pouze pro vrchních pár obyvatel. Tak to vysvětlují.

Nyní si ovšem poslechněte skutečné vysvětlení Alternativy 3, protože to samotné bylo pouze krycím scénářem. Jste připraveni. Dobrá.

Ukázali to v televizi ještě před tím, že to bylo staženo a před tím, než byli ohrožováni současným—co bylo na té pásce.

Uvidíte to. Prohlédneme si to a provedeme analýzu, co to skutečně znamená.
Jde o předpokládané přistání na Marsu Američany v roce 1962. To je ta páska.
Nyní to nejmenší, co říká, říká – Chlapče, až to rozvážou, bude to největší den historie. 22. květen 1962, jsme na Marsu a máme život.

Nyní se podíváme na tohle – ukáži vám něco zajímavého. OK, zastavme to.

Dobrá, tady to je. Podívejte, nejprve prozkoumejme možnost, že to natočil Hollywood. Pokud by to natočil Hollywood, co by bylo smyslem takového utajování, že museli zabíjet lidi, aby se o tom nikdo nedozvěděl? Prostě by to jen tak udělali… Proč by to drželi v tajnosti, pokud by to udělal Hollywood? Chtěli by, aby to věděl každý a říkali by – Dívejte, my jsme přistáli na Marsu! Tohle přitom nikdy neudělali. Takže by to chtěli jako podvrh, a jak by mohl profesor nahrát něco z vnějšího vesmíru, tuto pásku, pokud by to udělali v Hollywoodu, viďte. Takže to převezměme jejich tvrzení, že to je pravda. Zabili několik lidí, vyhrožovali rozhlasové stanici s odebráním licence – tedy televizní stanici s odebráním licence, vyhodili lidi, kteří na tom pracovali. A když vyšla kniha, v Americe jí zakázali. U vědomí všech těchto náznaků pokračování tajné konspirace, považujme pásku za pravou, ale pojďme ji analyzovat vzhledem ke skutečné pravdě.

Podívejte se na toto okénko, ze kterého jsou udělány fotky. To není z pozemského typu kosmické lodi. Má to čtvercový, zakřivený vnější trup, a je to velmi útlé, jak můžete vidět. Nejsou tam žádné šrouby, chápete, a všechen ten materiál, který mají na amerických a ruských raketách. To je první bod, kterého byste si měli všimnout. A nyní vás chci upozornit na něco dalšího. Tady, vidíte ty křivky? Aha, vidíte tohle – stoupněte si vedle obrazu, to říkal. Nyní se podívejte sem, sledujte co se děje na obraze. Vidíte, jak pomalu se to pohybuje? Amerika a Rusko nikdy neměli vesmírně lodě, přistávající na Měsíci, přistávající na jiné planetě, které by takto mohly zpomalit a udělat toto. Podívejte: loď pomalu rotuje. Pak se zastavuje – připraveno k pohybu. Dívejte…tady vidíte, nyní jdou znovu v přistávacím vzoru.

Analyzujete-li to z aeronautického hlediska, máte přilétající loď. Náhle se zastavuje, otáčí se dokola, připravena vyrazit, a pokračuje v přistání. Nepřipomíná vám to něco? Připomíná vám to příběhy o „fliegende Untertassen“ (létajících talířích). Letí, zastaví, trochu se otáčí, letí dál. Správně. Co to znamená? (Nikdy před tím jsem to neviděl.) OK, pokračujeme v analýzách.

Tohle, vidíte to? Pokaždé, když mění režimu je tam přerušení přenosu, nebo přenos zastavili a znovu spustili. Toto přerušení na každé radiové frekvenci je způsobeno vysokou intenzitou elektromagnetického pole. Také toto najdeme v příbězích o UFO, kdy autorádia lidí utichají a pilotům se točí kompas. Je tam také popisováno jak jsou UFO ovládány vysoko intenzivními elektromagnetickými poli. A pokud byste vysílali odtamtud zpět na Zemi, dá se očekávat, že se to přeruší pokaždé, když musí změnit ovládání, styl či dráhu létajícího talíře, a ono tomu tak opravdu je!

A nyní….znovu se dívejte. Dívejte se jak pomalu to jde. Teploty 4 stupně Celsia, vítr 21 km/hod. Tlak vzduchu 707,7 mb. Normál je 760, ne 1012 mb. To je pouze 7/10 toho, co na Zemi. OK, dál. Pozorujte tohle místo, ke kterému se blíží. Nevšimli jste si toho, že? Je tam věž, snad řídící věž. A jsou 1,2,3 přistávací plochy, ale jsou pouze kruhové, a vypadají, že mají několik stovek stop v průměru, 30-40 metrů či více. 1,2,3 a jsou kruhové. Jak byste tam mohli přistávat, pokud byste tam nikdy nebyli? Mohli by postavit přistávací základnu, pokud by tam nikdy nebyli. Nyní sledujte to přistání: dostávají se znovu do statické elektřiny, protože musí vynaložit elektomagnetické pole. Přistání už není vidět, ale lze věřit tomu že přistanou na tomhle, nebo jednom z těchto. Tak. Pozorně se dívejte. Vidíte to? Tady to je. Připraveni na přistání. Pusťme si to znovu, abyste to viděli. Tady jsou: 1,2,3. Je tam budova. Nyní zřejmě sedí na jedné z drah za budovou. A vidí hnědou pěkně zblízka. Američané…jakýsi druh krtka, krtek. No dobrá.

To, co bylo kryto, tajemství Alternativy 3, které stále zůstává tajné, je to, že Američané byli na Marsu v roce 1962 s radiem a televizní kamerou, ale loď není jejich. Byl to mimozemský létající talíř. Chcete se podívat znovu? Je to velké tajemství. To je to, o čem nechtěli, aby každý věděl. Byli prostě jen cestujícími… Představte si to…létajícím talířem, vidíte to? Základna, malé přistávací porty. OK.

To je úžasné. Vezmu vás na videovýlet létajícím talířem. Tak pracují, právě tak, vidíte to zevnitř. Jak se vám líbil výlet? To bylo největší tajemství Alternativy 3. Američané nepřistáli na Marsu. Byli pouhými cestujícími. Celý tenhle tým Alternativy 3 bylo krytí.
Ale kdo byli ti lidé, kteří je tam vzali? A jaké spojení mají s americkou vládou? A jaké spojení mají s touto planetou? A proč je to všechno tajemství? Jak důležité je sakra tohle místo?

Dobře, v případě, že nevěříte…mimochodem, kolik času máme? Tuhle část mohu udělat po obědě. Půlhodina do oběda? 45 minut do oběda. V případě, že stále nevěříte těmto nápadům a příběhům, které slyšíte o UFO, těchto záležitostech, pokud se stále nedomníváte, že na tom vskutku něco je… Mám dojem, že jsem vás zevnitř jednoho nastartoval. Nyní vám ukážu některé zvnějšku, jak byli zrovna vyfotografovány. Lidé říkají, že neexistují jejich fotografie. Nemají pravdu. Samozřejmě existují fotografie a záznam. Ano.

Nyní o tom běžel program, lidé stále říkají, že nic neviděli. Ale stále jsou vyfocené nějaké fotky létajících talířů. Tady. Dívejte se na obrázky, je to tam. Letí za to na přistání. Další snímek. Další. Další. OK. Jdeme k tomuto poslednímu páru. Tyto věci vypadají divně i zvnějšku toho, co jste předtím viděli zevnitř malých okýnek. Tady přilétá další – tam to je. Tady jeden je. Tady. Vypadá to, že také snímkuje. To bylo poslední tady, poslední snímek. Tenhle, tamten. Pak je tam další, ukazují vám to v noci, trochu to září. Tenhle. Tak. OK, dál.

Takže tyhle věci byly kolem toho, ale vypadá to, že vláda to udržuje pod pokličkou. Stále nevíme proč, ale přijdeme na to. Během přestávky můžete příjít prostudovat tyhle články. Mají o tom také některé novinové články. Ale vím, že většina vás z Německa by raději poslouchala další fyzický důkaz. Buď snímky či videa či zevnitř. OK, připraveni? Tady je další.

Poslední, tohle je jedna z nejlepších, protože ukazuje, jak přistávají do…na planetu. To bylo fotografováno na Zemi. Nyní jste si všimli, že mají malou přistávací plochu na Marsu. Pokud jsou zde, musí tady také mít přistávací plochy, ok? Takže se na jednu podívejme. Ihned po tomto. Tady, sledujte tohodle. Přistává za horou či do hangáru či něčeho. Zpomaluje, vidíte. Již nevzlétá. Takhle by vzlétali, vidíte, pojďme pozpátku. Takhle přistává, vidíte to? OK. To byla další maličkost, kterou se snažili podnítit zvídavost. Ale máme o tom některé další příběhy od lidí, kteří spolupracovali s mimozemšťany. Vidíte? To není konvenční letadlo či meteorologický balón.

OK, takže doteď jsem vám chtěl ukázat některé fyzické důkazy, které o těchto věcech máme. A později budeme… Zeptám se vás, zda máte nějaké dotazy zatím na toto, ale nebudu vám říkat, co bude po obědě, protože to bude velmi vzrušují. Nejprve se dobře najezte, protože to všechno nebude příjemné. Pokud by ti lidé byli zde, pokud by zde mimozemšťané byli přátelsky a za obchodem, nakoupit váš skvělý jablkový džus a vína z Francie a tak dál, pak by nebyl důvod to držet v tajnosti, nebo byl?

Ale bohužel, oni zde dělají, přinejmenším někteří z nich, něco jiného. A na to se podíváme po obědě. Než se tak stane, jsou nějaké dotazy k tomu, o čem jsme si zatím říkali, tedy Alternativa 3, přistání na Marsu 1962, obrázky UFO, způsob, kterým se přemísťují, s kým spolupracují? Ano, prosím vaše otázky.

Tohoto pána vezměme prvního.

„Mohl byste vysvětlit atmosféru na Marsu, protože když se člověk dívá na teleskopické snímky odtud na Mars, tak tam neexistuje žádná atmosféra.“ Ano, vypadá to, že je velmi řídká a že je v ní velmi málo mračen. A víme také z jiných zpráv, že mnohé z fotografií NASA a vůbec záležitostí, která NASA od té doby prováděla, snímky ze satelitů, orbitů, byly staženy. Nepustili je k veřejnosti.

V Americe právě byl pán, vlastně dva pánové, kteří je zkoumali a objevili na Marsu ty pyramidy. Četli jste to? A oni museli… našli ty fotky zařazené nesprávně pod jižní polokoulí, byť by správně na Marsu měly být v té severní. Byly záměrně přendány. Oni na ně náhodně kápli, na jejich tiskovou konferenci by stejně nikdo nepřišel, a nyní je z toho jedna z těch šílených pověstí, ale oni prostě aktuálně pracovali s fotografiemi NASA z Marsu. Ovšem NASA nikdy nepřipustila, že se jedná o fotografie pyramid z Marsu, ačkoliv to sami vyfotili. Jak vidíte, stále probíhá utajování. Lze najít, že o Měsíci a Marsu jsou předávána falešná data. Nemusí být ani falešná, prostě něco jen vypustí, neřeknou vám všechno. Jako když se snažíte své manželce popsat, kde jste byli včera v noci. Prostě jsem byl s kamarády na skleničce – OK, v pořádku. Nemusíte říkat kolik barů jste navštívili, kolik tam bylo ženskejch, a pokolikáté už jste tam byli. Chápete? A s vládou je to stejné. Lžou svým dětem, manželkám, manželům, lžou naprosto všem…

Další otázka: „V textech je atmosféra Marsu popisována jako načervenalá, ne modrá, a tlak je uváděn kolem 1/1000 tlaku na Zemi, takže tato data jsou jinak?“

Je to téměř vakuum. Zřejmě lžou. Ale řeknu vám o něčem, v čem se mýlí….když jste na planetě,která vypadá jako….Pokud je tam jakýkoliv kysličník uhličitý či molekulární struktura vzduchu, tak jenom kvůli slunečnímu lomu světla a dopadu jakéhokoliv čistého plynu do atmosféry – dostáváte efekt modra. Je to tak s každou planetou, na které jste. V čisté atmosféře dostáváte modrou.

„Tato modrá obloha závisí na čistém vzduchu. Atmosféra Marsu by měla být prašná, takže podle fyziků tam musí být červená atmosféra.“ Takhle to říkají. Když vylezete na nejvyšší horu, Mount Everest či tak něco, a vidíte odtud obrázky, vypadá to také jako řídká modrá. Teď co je velmi nízký tlak. Takže díra ve vědecké teorii tkví právě v tom, o čem nyní mluvíme. Pokud je atmosféra tak řídká, pak co udržuje prach? Nic, protože ve vakuu, pokud je to téměř vakuum, spadne prach jako kámen. Pojďme dál.

„Co je se stanicí na odvrácené straně Měsíce? Tam existuje stará stanice.“ Správná otázka. Ano, existuje. LHR to zmiňuje na pásce jako Vesmírná Stanice 33. Je na odvrácené straně Měsíce. My budeme mít v druhé části programu svvědky, kteří budou o této možnosti hovořit, stejně jako o možnosti, že tam stále je. Máme k tomu více. Vy jste se ptal první, že?

„O atmosféře na Marsu jsem četl článek myslím že to byl Scientific American. Testovali zvířata, která žila na Zemi, a poté vypočítali, že čím menší jsou zvířata, tím déle mohou přežít v atmosféře Marsu. Například žába může přežít 24 hodin.“ No ano, na té fotce jste viděl cosi nicotného. Byl to nějaký druh zvířete z podzemí a vsadil bych se, že pokud byste byl na Marsu a neměl žádnou vodu, a zkoumal byste život na Zemi, také byste nevěřil, že v oceánu vůbec může něco žít. Nezjistil byste, jak například mohou fungovat žábry. A přesto máme mraky a mraky živočichů žijících v oceánech, včetně delfínů, kteří dýchají vzduch. A největší zvíře na světě: velryby. A přitom pokud byste byl na suché planetě, nikdy byste tomu nevěřil. To je, co? Takže další, prosím, pán:

„Viděl, že na Marsu žije zvíře, takže se domnívám, že tam musí být držen pod pokličkou život mnoha dalších živých bytostí.“ Přesně, genau, geweis. Ještě vám řeknu něco o mně, než půjdeme na oběd. Ještě nějaké otázky? Aha, tak ještě otázky.

„Mluvíte o mimozemské přítomnosti. Proč jsou tady?“

OK, takže si řekneme proč jsou tady. Nejdříve vám musím říci, že o tuto planetu se zajímá více jak jedna skupina mimozemských bytostí. Ve většině je jejich záměr mírový, chtějí vyvíjet s touto planetou vztahy stejně jako mnoho lidí na přátelské bázi. Ne operovat atomovými zbraněmi, ani biologickými, ani chemickými. A držší se zpátky, ti pokojní, kromě některých pozorvacích misí, protože všichni znáte ten vtip: Vemte mne k vůdci, k vůdci. A pokud se jich na to zeptáte, odpoví vám: No vy ale žádného vůdce nemáte. Všichni jen neustále bojují. Vůdce neexistuje. Tato planeta vůdce nemá.

Nyní by se dalo říci, že máme zájem o rehabilitaci této planety a její pozice v galaktickém pořádku věcí. Mnoho z nás prostřednictvím auditování již poznalo, že jsme v jedné či jiné době na planetě nežili, byli jsme jinde, a že jsme sem dokonce mohli přijít pomáhat a rehabilitovat záležitosti. S výjimkou toho, že jsme zde tak dlouho, abychom se stali domorodými. Jsme pozemšťané a ne nějací ostří hoši, kteří přiletěli raketou, minimálně dlouhou dobu ne. Ale většina lidí, když pozná nesmrtelnost ducha, začíná se divit své pozici zde, co zde dělají, a že ve skutečnosti nemají žádný smysl. No ale při auditování a cvičení lze objevit, že smysl tam může být a chcete hrát tu hru lépe. Už toto je ohromně cenné.

Měli bychom dělat zajímavější věci a také si dělat legraci ve všech našich činnostech, musíte si uvědomovat, že legrace je způsob, jak se z toho dostat ven. Takže to chceme přivést zpět. Abychom to dokázali, potřebujeme znalosti. Potřebujete vědět, jaká je pravda. Takže potřebujete vědět, co byste zde mohli dělat vy, a co zde dělají ostatní.

 

 

Převzato:  http://www.osud.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz