Flotila neznámych svetiel a stratené americké stíhačky

Flotila neznámych svetiel a stratené americké stíhačky

Flotila neznámych svetiel a stratené americké stíhačky

Před několika dny přišla z prostředí ruských kosmických vojenských sil (VKS) zpráva, že dne 30. března došlo u amerického pobřeží k velmi podivnému incidentu. V podstatě jde o to, že přes 75 letounů amerického vojenského válečného letectva se v nočních hodinách doslova a do písmene utkalo zhruba z pěti neidentifikovatelnými, které se blížily rychlostí asi jednoho machu hlavnímu městu USA. V průběhu tohoto incidentu se ztratily dva bitevní vojenské letouny USA. Slovo „ztratily“ se je tu zcela na místě. Tyto letouny se nevrátily na základny a nenašly se ani jejich trosky. Prostě zmizely a do této chvíle jsou evidovány jako pohřešované. Co se týče samotného konfliktu, máme k dispozici jen kusé informace a skoupí na slovo jsou i Rusové, což zase až tak často nebývá. Konečně Rusové nebyli jediní, kteří v inkriminovanou dobu zaznamenali cosi velmi, velmi podivného. Pár velmi zajímavých indicií poskytuje i americký tisk, ve kterém se mimo jiné píše:

Lidé jedoucí po silnici z Marylandu do Hamptonu slyšeli silné výbuchy a oslnivá světla plující po noční obloze. Lidem nebylo poskytnuto žádné vysvětlení. Tak například centrála pro linku „911“ se sídlem ve Virginia Beach obdržela v inkriminovanou dobu obrovské množství telefonátů ve kterých se lidé dožadovali vysvětlení toho co viděli. Podobně na tom byli i svědci v oblasti Dorchesteru v pohraniční lokalitě mezi Virginií a Severní Karolinou. I zde lidé vzrušeně komentovali, to co viděli. Silné detonace a pohybující se světelné pruhy na obloze.

Překvapující informace ale neberou konce. Zprávy z poměrně hodně důvěryhodných zdrojů hovoří o tom, že k podobnému incidentu došlo zhruba před 14-ti dny a to na západním pobřeží USA. Během tohoto konfliktu Spojené Státy ztratily několik špičkových letounů F-22 Raptor. Oficiální armádní zdroje však pravou skutečnost ztráty těchto strojů zamlčely, přičemž do médií šal zpráva o tom, že tyto letouny havarovaly. O jejich troskách ticho po pěšině, stejně tak i o jejich pilotech.

Navíc k podobné události, tentokrát naštěstí bez incidentu došlo na druhé straně světa – nad Austrálií. V poměrně nízké výšce v nočních hodinách proletěla flotila tajemných létajících objektů nad hlavním městem Sydney. To vše vyústilo v masivní výpadek elektrické energie, který trval více jak tři hodiny. Dodnes místním lidem nikdo nepodal logické vysvětlení, proč k tomuto výpadku došlo.

Doposud žádná z těchto zpráv však nepodává žádnou indicii, která by naznačovala původ těchto zvláštních létajících objektů, které vyvolávají zmatek na různých místech planety a proti kterým protivzdušná obrana včetně leteckých sil evidentně selhala.

Další zajímavá fakta poskytli američtí piloti, kteří se zúčastnili alespoň jednoho ze dvou výše uvedených incidentů na půdě USA. Objekty na které američtí piloti zaútočili, měly podobu zářících objektů vejčitého tvaru. Silně připomínající objekt, který se nachází na fresce kláštera „Visoki Decani“ v Kosovu.

Tato oblast by měla být pod přímou kontrolou amerických vojenských sil společně s iráckým historickým městem Babylon a egyptským Sinajským poloostrovem. Tato tři místa tvoří dohromady tzv. „Trojici Síly“ a jsou z nějakého pro nás zatím neznámého důvodu extrémně důležitá jak pro současnou mocenskou elitu, tak pro ty, kteří přicházejí zpoza hvězd.

Další zajímavou poznámku vztahující se k tajemným letounům pronesl dr. Martin Kessler z „Univerzity v Brandeis“, když citoval z velmi zásadního díla: “Battle of the Gods: The God of Israel Versus Marduk of Babylon”. Zde se mimo jiné píše o tom, že starověcí lidé byli přesvědčeni, že války mezi lidmi a „bohy“ ve skutečnosti nikdy neskončily, ba naopak měly by kulminovat na počátku 21. stol. Hlavní a osudovou roli v tomto období by měl sehrát podle těchto starověkých pramenů – ‘Nation of the Eagle’.

Na tomto místě by bylo na místě poznamenat, že v současné době eviduje hned dvě velké mocnosti pod erbem „orla“ (pomíjíme menší státy). Jednou z nich je USA (jednohlavý orel) a Rusko (dvouhlavý orel). Na tomto místě lze položit mnoho otázek bez zdánlivé odpovědi, ale věřím, že si ty správné souvislosti čtenář velmi rychle doplní.

Po pravdě řečeno, i když jsou výše uvedené informace jistě nesmírně zajímavé, nemohou překrýt fakta podstatně závažnějšího charakteru. V posledních týdnech se stále častěji začínají ve sdělovacích prostředcích objevovat informace o „Novém Světovém Řádu“ a jedné světové vlády.

(Pakliže jste hodně pozorně sledovali projev Baracka Obami v Praze určitě vám tento podtext v jeho řeči neušel a to i přesto, že obsahový charakter projevu byl brilantní ukázkou jak pracovat s nástrojem propagandy a psychologie davu. Navíc informace o instalaci „Nového Světového Pořádku“ se již zcela oficiálně objevují i v našich tuzemských médiích a to i takového kalibru jako je „24“).

Ale jde i o jiné věci. Před několika dny zveřejnil velmi zásadní informaci „Fox News“. Ve zprávě se mimo jiné říká:

„V nejbližších dnech bude na tajné poradě týkající se klimatu předán skupině zainteresovaných osob dokument OSN, který bude obsahovat osnovy postupného přeskupení světového hospodářství, které se pravděpodobně vyžádá investiční přeskupení řádové v bilionech dolarů, ale i ztrátu mnoha milionů pracovních míst, nový daňový systém, přemístění průmyslu, nové subvence, poměrně komplikované platby za vypouštění skleníkových plynů a to všechno pod dozorem těch největších mocností světa.“

Je nasnadě, že stojíme na křižovatce kritických událostí. Každou tvůrčí myšlenku, tvůrčí pocit a tvůrčí rozhodnutí nelze vyvážit ani tím nejryzejším zlatem.

 


Fotografie UFO z Floridy

 

Dne 12. prosince letošního roku 2006 byl v podvečerních hodinách mnohými svědky zadokumentován velmi podivný objekt letíci v poměrně nízké výšce v podvečerních hodinách nedaleko města Maimi ve státě Florida – USA. Exkluzivní fotografický materiál byl požízen ženou, která v měla v inkriminované době u sebe digitální fotografický aparát a byla tak schopna pořídit sérii velmi kvalitních foto. U jednoho ze snímků je pozadí uměle upraveno aby objekt lépe vynikl. Podle sdělení odborníků jde o jeden z nejlépe zadokumentovaných objektů kategorie Ufos v poslední době. To co činí níže uvedené snímky skutečně zajímavými je evidentně registrované vyzařování ultrafialového záření na spodku objektu, které digitální fotoaparát detekoval.

 

Převzato:  http://matrix-2001.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz