Sedmdesát civilizací z jiných planet na Zemi

Sedmdesát civilizací z jiných planet na Zemi

Sedmdesát civilizací z jiných planet na Zemi

Podle videonahrávky, učiněné bývalým agentem CIA Johnem Learem, založené na tom, o čem říká, že jsou svědectví vojenských agentů s prověřením přísně tajné, existuje asi 70 různých mimozemských civilizací, které monitorují Zemi. Podle rozhovorů civilních výzkumníků UFO z organizací občanského profesionálního výzkumu UFO existují lidé, kteří hlásili únosy bytostmi při nejmenším ze 40 různých planet, ačkoliv negativní zkušenosti se v obou studiích týkají pouze asi jen 6 prominentních planet. Zážitky ostatních, kteří uvedli, že byli teleportováni či jinak vyzvednuti nebo se zúčastnili setkání na povrchu, obsahují buď přátelské či neutrální entity, které nás studují podobně, jako naši vědci zkoumají primitivní domorodce v džungli.

Byly hlášeny kontakty s bytostmi ze 4 dalších planet naší sluneční soustavy, včetně průhledné zelené éterické energetické formace, pocházející údajně ze Saturnu, a fyzických čistě bílých humanoidů tvrdících, že jsou z Uranu. Bytosti tvrdící, že pocházejí z Marsu a Venuše, vypadají jako lidé, ale sídlí ve vesmírných přístavech obklopených ochrannými silovými poli, a představují kolonie z jiných hvězdných systémů, spíše než domorodý život.

Existují rovněž údajně kolonie fyzických bytostí i na velkých měsících obíhajících Jupiter a Saturn, u kterých i NASA připouští, že mají atmosféru a vodu, včetně Lanulous, Titanu, Io, Ganymédu atd. Jeden z měsíců za Jupiterem je údajně hlavní planetou meziplanetární federace v naší sluneční soustavě!

Jsou hlášené mimozemské vesmírné základny na odvrácené straně Měsíce, kde operují Šediváci, a stejně tak na některých velkých asteroidech a na měsících Uranu.
Ministerstvo meziplanetárních záležitostí uzavřelo výzkum planet s tím, že vydalo zprávu o civilizacích fyzických bytostí existujících v jiných hvězdných systémem, jako Korendiáni, se kterými byl údajně Bob Renaud v rádiovém a osobním kontaktu, Koldasiané, u kterých jedna skupina z Jižní Afriky tvrdila, že je s nimi v rádiovém a osobním kontaktu (CE-3s), Ogattané, u kterých se k osobnímu fyzickému kontaktu a transportu na jejich planetu při na jednání s touto rasou hlásí skupina ze Severní Karolíny, a Arkturiánci.

O Ogattanech se říká, že jsou malí humanoidní ptákům podobní mimozemšťané, extrémně přátelští a spirituálně orientovaní, z planety s komunitami žijícími v duhových dómech z křišťálového materiálu, obklopených křišťálovými pralesy vyzařujícími auru duhových barev a prostoupených harmonií hudby sfér. Tito mimozemšťané mají pomáhat malému počtu lidí na Zemi prostřednictvím božského vedení, jsou tiší a berou z této planety mnoho dětí na školení na svoji planetu, kde se dívají na Obrazovku osudu, ukazující budoucí pozemské události, z nichž se již mnoho odehrálo! Události pro konec tohoto desetiletí a pro začátek 21. století, ukazované na Obrazovce osudu, jsou rozsáhlé planetární katastrofy. Toto je celkem běžné varování, a bylo v 50. letech předáno dokonce i vůdcům v Pentagonu Šediváky, vedenými Krillem z invazních jednotek Zeta/Orion. Varování před velkými zemskými katastrofami v následujících 20 letech bylo v 50. letech ze strany mimozemšťanů, tvrdících, že pocházejí z Venuše, Marsu, planet v Plejádách a některých dalších solárních systémů, celkem běžné, a pokračovalo to až do konce 70. let. Mnohé z těchto událostí, které tito mimozemšťané předpovídali v 50. až 80. letech, se již staly, včetně několika hladomorů, záplav, zemětřesení, válek atd.

Koldasiané, kteří jsou nám údajně velmi podobní, takže by se v supermarketu mohli pohybovat nerozeznáni, říkají, že na své planetě byli v poslední době vybombardováni jadernými zbraněmi v rámci meziplanetární války, která byla důsledkem invaze negativních mimozemšťanů na jejich teritorium. Jejich vůdce pozemské mise Valdar, který se údajně na jihoafrické pláži setkal s pozemskými kontakty a udržuje rovněž rádiový kontakt, podrobně popsal další typ meziplanetární konfederace, jejímž členem je v řadě dlouhých textů Carla Van Vlierdena i Koldas. Valdar varoval Zemi, aby neučinila stejné chyby, ke kterým došlo v jejich sluneční soustavě.

Podobná varování přišla i od Korendianů, kteří údajně vypadali přesně jako my, s výjimkou toho, že jsou pouze 1 až 1,2 metru vysocí, a žijí na planetě šestkrát větší, než Země, s oceány a mnoha kontinenty, jejíž mapu mám a mám i kopii jejich jazyka, abecedy, měrných jednotek a registru blízkých obývaných planet!

Carl Vlierden dokonce udělal fotky koldasiánských lodí, stejně jako Bob Renaud udělal u lodí Korendiánů, které vypadají jako denní diskovité létající objekty.

Mezitím slýcháme o bytostech z Arcturu, které jsou malými humanoidními nazelenalými polofyzickými bytostmi, jež jsou spirituálně, technologicky a mentálně daleko před námi, a tyto entity můžeme jen stěží chápat. Říkají, že určité lidi vedou prostřednictvím channelingu a spirituálních rad, a na své vlastní planetě naše fyzické nebo emocionální problémy nemají. Jako většina ostatních pokročilých ras žijí v křišťálových dómech, v ráji podobnému rajské zahradě, s nádhernou hudbou přesahující naše chápání, scenériemi přesahujícími naše sny a bez znečištění a nemocí. Nechtějí se do našich válek míchat.

A nad rámec našich zpráv existují ještě bytosti z galaxie Andromeda, které mají světelné energetické tělo a teleportují či projektují se kamkoliv do galaxie, a fyzicky se mohou zhmotnit v různých formách, počínaje humanoidními bytostmi, po bohyni či strom nebo symbolické zvíře. Existují rovněž bytosti, které byly nalezeny v havarovaných létajících talířích, a které jsou podle vojenských norem tak ošklivé, že maskují svůj vzhled pomocí super přiléhavých a reálně vypadajících organických úborů, které připomínají lépe vypadající mimozemšťany, než jací jsou oni ve skutečnosti… nebo se obklopují laserovými hologramy, které vypadají tak reálně, že svědkové věří, že tito mimozemšťané vypadají jako lidé a ne jako příšery či malí démoni. Podle desetiletí trvajících usilovných výzkumů vědců jako Jackes Vallee a John Keel, bylo mnoho elfů, trolů, víl, lesních mužů a ostatních tak zvaných dávných bájných bytostí ve skutečnosti mimozemšťany, kteří používali toto maskování, aby manipulovali kulturami oněch časů formou v té době snadno uchopitelnou. Existovali rovněž příšerní létající draci a hadi, a ostatní příšery plivající oheň, které byly výtvory mimozemšťanů používajících laserové hologramy pro ohloupnutí primitivních společností. A existují rovněž zprávy o částečně lidských a částečně zvířecích/rybích/ptačích/ještěřích stvořeních, které byli ve skutečnosti bizarními genetickými výtvory bizarních životních forem… opravdu děsivé noční kreatury.

James Forestal byl naším ministrem obrany, předtím, než byl ilegálně umístěn do blázince, když byl předtím unesen UFO a mluvil o tom s příliš mnoha lidmi. Jeho deník obsahuje zprávu o jednom z mimozemšťanů nalezených v Rosswelu, a uvádí, že vypadal jako něco z pekla. Deník rovněž vypráví o částech lidských těl, nalezených v havarovaných UFO pilotovaných Šediváky. James byl shozen z mrakodrapu agenty CIA, dříve než mohl sdělit svůj příběh a vyprávět o tom před Kongresem a na tiskové konferenci. (Viz. náš článek Mimozemské spiknutí – vražda ministra obrany a nová koncepce vlády USA z ledna 2003)

OSUD.cz 2007, translation by Luboš

 

Převzato:  http://www.metatron.bloguje.cz/

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz