Mimozemšťané existují

Mimozemšťané existují

Mimozemšťané existují, jen se to tají, tvrdí americký astronaut

Mimozemšťané prý vypadají podobně, jak si je lidé běžně představují (ilustrační foto). foto: Profimedia

 

/* */ /* */ Bývalý astronaut amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) Edgar Mitchell, jenž byl šestým člověkem na Měsíci, šokoval posluchače britské rozhlasové stanice Kerrang! Radio prohlášením, že mimozemšťané existují. Podle něj navštívili Zemi hned několikrát – ale vlády jejich přítomnost už šest desetiletí tutlají.

 

  1. 7. 2008 13:00

Sedmasedmdesátiletý Mitchell dodal, že podle zdrojů NASA, jež kontakt s mimozemšťany zaznamenaly, jsou obyvatelé cizích planet „malí mužíčci, kteří nám připadají podivní“. Opravdový mimozemšťan tak podle něj odpovídá běžné představě – je malé postavy, má velké oči a hlavu. Naše technologická vyspělost „není zdaleka tak rozvinutá“ jako jejich, a „pokud by chtěli být nepřátelští, pak už bychom teď neexistovali“, dodal.

Mitchell spolu s velitelem Apolla 14 Alanem Shepardem drží rekord nejdelší procházky po Měsíci, když během mise v roce 1971 strávil na souputníku Země devět hodin a 17 minut.

„Měl jsem to privilegium seznámit se se skutečností, že nás mimozemšťané na této planetě navštívili, a že tedy fenomén UFO je skutečný,“ řekl Mitchell. „Naše vlády to všechno dobře tutlají posledních 60 let nebo tak, ale pomalu to prosakuje ven a někteří z nás měli tu čest se s některými informacemi seznámit.“

 

NASA Mitchellovy názory nesdílí

Činitelé NASA ovšem rychle Mitchellovo tvrzení zpochybnili. Mluvčí úřadu uvedl: „NASA UFO nesleduje. NASA se nepodílí na žádném utajování informací o mimozemském životě na této planetě ani jinde ve vesmíru. Pan Mitchell je skvělý Američan, ale my jeho názory na tuto záležitost nesdílíme.“

ČTK

 

 

Další podobné informace a výpovědi na:
http://www.v-j-enterprises.com/dvpage.html#ros

 

 

Jiný článek uveřejněný v časopise „Magazín 2000 záhad“ č.16/2008

 

Promluvili o UFO

 

Americký astronaut Gordon Cooper se stal jedním z prvních lidí v kosmu. Zkušený vojenský pilot a veterán korejské války v minulosti několikrát zcela otevřeně promluvil o problematice UFO. S tajemným fenoménem se na oběžné dráze setkaly také posádky mnoha dalších lodí. Úřad NASA se však snažil jejich svědectví a důkazy utajit všemi způsoby. A zdá se, že v mlžení stále pokračuje.

 

Hranici mlčení o záhadných neidentifikovatelných létajících objektech mezi astronauty promluvil Cooper v roce 1976, když v rozhovoru pro Los Angeles Herald Examiner pronesl zcela nečekaná slova. „Cizí rozumové bytosti navštěvují naši planetu, aby se pokusily navázat kontakt s lidmi. Během svých letů na oběžnou dráhu jsem viděl různé kosmické lodi. NASA i americká vláda o tom všem vědí, ale důkazy zamlžují z důvodů, aby nedošlo k panice,“ řekl zcela otevřeně.

 

Filmový záznam

Na konci devadesátých let se na veřejnosti objevil film s jeho dalším oficiálním vyjádření o fenoménu UFO, s nímž se během své bohaté kariéry setkal několikrát i na zemi během služby v Německu. Záhadná tělesa na obloze pozoroval se svými kolegy dalekohledem. Vypadali jako skupina bojových letounů pohybující se ve formaci.

Objekty se prý dokonce pokoušeli dostihnout stíhačkami, ale nikdy jim nestačily. „Zdálo se, že jsou dobře organizované, bylo jich velmi mnoho a objevovaly se několik dní. Létaly od východu k západu nad celým územím“, vypověděl Cooper a popsal je jako disky bez křídel, zjevně vyrobené z kovu. „Nezanechávaly za sebou kondenzační čáry. Nikdo z nás nic podobného nikdy neviděl“.

S tajemným fenoménem se americký astronaut setkal později také na vojenské základně Edwards, kde měl na starosti několik projektů. „Potkal jsem se zde s několika armádními kameramany, jimž se podařilo UFO nafilmovat. Ta věc letěla přímo nad jejich hlavami a přistála ve vyschlém jezeře. Když se k cizímu tělesu přiblížili vojáci, náhle odstartovalo a závratnou rychlostí zmizelo,“ uvedl Gordon Cooper v dokumentu z konce devadesátých let. „Měli jsme možnost prohlédnout si vyvolaný film, ale na detailní rozbor nebyl bohužel dostatek času. Museli jsme jej poslat do Washingtonu a už jsme o nahrávce nikdy neslyšeli.

 

Neplánovaný rozruch

Svědky výskytu neidentifikovatelných létajících objektů na naší oběžné dráze se staly rovněž posádky amerických lodí Gemini 4 a 7 v šedesátých letech minulého století. Úřad NASA pak v roce 1978 uvolnil pro malý počet odborníků část záznamů právě z misí Gemini a pozdějších letů Apollo na Měsíc pod názvem Fotografické anomálie, vesmírný odpad a UFO.

V roce 1989 vzbudil neplánovaný rozruch raketoplán Discovery, když 14. března zachytil radioamatér Donald Ratsch část velmi zajímavé konverzace mezi posádkou a řídícím centrem. „Houstone, tady Discovery. Stále pozorujeme cizí kosmickou loď,“ zaznělo do éteru a následovalo ticho, protože další hovor mezi raketoplánem a Houstonem byl zjevně okamžitě přepojen na utajenou frekvenci. Ratsch poskytl záznam k analýzám a vyšlo najevo, že hlas jednoznačně patřil jednomu z členů posádky doktoru Jamesu Buchlimu. Nešlo o příslušníka vojenského letectva, byl to lékař a lze usuzovat, že se jednoduše podřekl z neznalosti příslušných předpisů.

 

Setkání na Měsíci

Zajímavé svědectví o UFO a podivných praktikách NASA odvysílala začátkem roku 1997 švýcarská televizní stanice Tessiner Fernsehen v rámci rozhovoru s doktorem Dino Dinim. Ten byl inženýrem pro lety do kosmu, spolupracoval s americkou vesmírnou agenturou a v důchodovém věku působil jako profesor na univerzitě v italské Pise.

Podle Diniho viděl americký astronaut Neil Armstrong při přistání na Měsíci cizí vesmírnou loď a také živé bytosti. Dokonce existuje videozáznam, na němž je možné spatřit, jak Armstrong opouští lunární modul a ohromeně vykřikuje: „Co je to? To je neuvěřitelné! Vypadá to, jako by to žilo….“

Tato část filmu a některé další pak ale byly záměrně vystřiženy. ?Vymazali to, protože tam bylo hodně věcí, které patřily do projektu Blue Book. Byli jsme to my, zaměstnanci a spolupracovníci NASA, kdo znemožňoval globální diskuzi, protože se nám dostalo takového vyškolení,“ přiznal před televizními kamerami Dini, „Byli jsme velmi vyděšeni, když jsme viděli, jaký je rozdíl mezi technikou, jakou vládneme my, a tou, kterou mají k dispozici inteligentví bytosti z vesmíru“.

 

Vraťte létající talíře

Italský doktor věd se v pořadu vyjádřil rovněž k známému případu havárie UFO u Roswellu v roce 1947. K pádu neznámého objektu ve tvaru disku prý skutečně došlo, ale nemá pro podepření svých tvrzení dostatečné množství důkazů. V podobném smyslu se vyjádřil také bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer na konferenci o fenoménu neidentifikovatelných létajících objektů na univerzitě v Torontu v rove 2005. Podle něj by Američané měli vrátit ukradené létající talíře. Ve smyslu konspiračních teorií tvrdí, že vědci USA prý z údajné mimozemské lodi získali technologie, z nichž některé zůstávají stále v přísném utajení. Patří mezi ně také zařízení na výrobu čisté energie, pomocí kterého by se lidstvu mohlo podařit odvrátit nastávající ropnou a ekologickou krizi.

Pokud vláda Spojených států opravdu disponuje podobnými supertechnologiemi, proč je ještě neodtajnila? Jednou z odpovědí by mohly být nejrůznější spekulace o takřka neomezeném vlivu celosvětové ropné loby. Kdo ví … Důvěryhodných svědků potvrzujících existenci vyspělého života v kosmu, však stále přibývá.

 

Mnoho informací, stovky najdete na:

http://www.rense.com/ufo/ufo.htm

/ UFO / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz