Chemtrail

Chemtrail

Hollywood natočil film o chemtrails: Toxic skies (Jedovaté nebe)

 

Drzost amerických vojenských a vládních „majitelů nebe“ už nezná mezí. Nechali udělat film o chemtrails. Ne dokument, ale katastrofický film. Dobrý způsob, jak dále tajit lidem pravdu o chemtrails, Po všech těch filmových amerických katastrofách postihujících americká města, jako zemětřesení, epidemie, tsunami, doba ledová a já nevím co ještě, už pak těžko někdo uvěří, že to, co viděl ve filmu, skutečně za vašimi okny funguje…

Zde je upoutávka na nový hollywoodský film Toxic Skies. Hlavní role: Anne Heche, James Tupper.

 

Děj filmu:

Po léta se vláda účastnila tajné operace zahrnující contrails – viditelné čáry kondenzované vodní páry, kterou zanechávají na obloze trysková letadla. Kdykoli jste se jich na to zeptali, řekli, že se to dělá ve jménu ochrany životního prostředí a že se jedná o opatření, které brání globálnímu oteplování tím, že odráží sluneční světlo zpět do atmosféry. Reálná pravda: tyto contrails jsou vlastně toxickou substancí, svévolně sprejovanou na nic netušící obyvatelstvo za účelem vyhlazení „starých a nemocných“, jde o akce pojmenované mezi těmi, kteří skutečně chtějí vědět, co se děje, jako CHEMTRAILS (OSUD o nich píše již řadu let, původně tomu prakticky nikdo nevěřil.. nyní tomu již věří téměř všichni čtenáři.. je to sice pozdě, ale dobrá… pozn. jm). Když se nemocnice v Seattlu začnou plnit pacienty se smrtelnou nemocí, dr. Tess Martinová, specialistka z Globální zdravotnické organizace, začne hledat pravdu. Virus se již dlouho šíří jako požár a stává se úplnou epidemií. Mezi infikovanými je i Tessin 10letý syn. Protože na virus umírá 70% nakažených, jedinou šancí Tess a jejího syna je dostat se ze Seattlu a nalézt nějakou léčbu, ale president vyhlásí státní stav ohrožení a celý Seattle dá do karantény. Nikdo nesmí ven, nikdo nesmí dovnitř. Když president schváli zákon povolující užití vojenských sil, aby zachránily Seattle od šíření viru, zůstává na Tess samotné, aby se dostala ven z města a našla léčbu, a odhalila smrtelné vládní spiknutí.

Film již byl uveden v australské televizi.Toxic Skies Aired on Australian TV, March 3, 2009 – Schedule Listing:

http://www.dontchemtrailmebro.com/doc…

Letectvo USA již v roce 1996 plánovalo pandemii chřipky v roce 2009, na kterou zemře 30 milionů lidí.

http://www.infowars.com/us-air-force-…

Převzato z Manipulace s počasím, publikováno na:

http://www.myslichvost.info/2009/03/filmove-chemtrails-na-scene.html

 

Pozn. jm: Vida, už začal strašit po mně i ten Hollywood, že? 🙂 Ale lidé se i nadále bojí.. otevřít oči, zůstávají i nadále slepí a hluší bez ohladu na to, kolik z nás je varuje. A což teprve vybojovat si svobodu, kterou však zatím nikdy nepoznali a proto neví, jak vypadá, jak chutná a co je nutno za ní zaplatit. Jinak velká epidemie je na lidstvo skutečně naplánována… a  metodicky, hygienicky i jinak už i u nás v ČR rozpracována. Vojáci budou pálit za branami města mrtvé… ale psst, přísně tajné. Samozřejmě. Jenže v Česku se všechno vykecá… a odkud nám tu ptačí chřipku pošlou, co myslíte? Zase z laboratoře na séra, jako teď nedávno, kdy se na to vcelku náhodně přišlo?

 

 

Neškodné očkování

 

Naturalnews.com: Vakcíny proti chřipce v ČR jsou kontaminovány viry ptačí chřipky

 

Březen 6, 2009 · V mnoha thrillerech už scénáristé rozehráli situaci, v níž zločinci úmyslně způsobí celosvětovou pandemii, aby snížili počet obyvatel planety. Dnes jsme se ocitli v situaci, kdy už to není fikce. Jak uvádí server Naturalnews.com, americká farmaceutická společnost Baxter International totiž do vakcín proti chřipce, které putovaly do 18 zemí světa, údajně přimíchala živé viry ptačí chřipky. Tuto „chybu“ odhalila Národní mikrobiologická laboratoř v Kanadě. O události byla informována Světová zdravotnická organizace a mezi odborníky zavládla panika. Podle německého serveru LifeGen.de firma „Baxter v Rakousku náhodně kontaminovala virem ptačí chřipky vzorky používané v laboratořích tří sousedních zemí, Rakouska, Německa, Slovinska a České republiky – to jsou země, jejichž laboratoře byly nebezpečným virem zasaženy. Nikoli komandy bioteroristů, ale firmou Baxter. Jinými slovy, jeden z největších hráčů na mezinárodním farmaceutickém trhu podle všeho ztratil kontrolu na virem, který je mnohými virology považován za jeden z komponentů budoucí pandemie.“ Lze se na to dívat i z jiného úhlu – Baxter International dnes funguje přesně tak, jak si představujeme, že by fungovali biologičtí teroristé – rozesílá do světa smrtící látky. Pokud odešlete obálku s bílým práškem senátorovi, budete zatčeni coby teroristé. Jak je tedy možné, že firmě Baxter stačilo zvolat „Páááni!“ a nic se jí nestalo. Přímo se tedy nabízí otázka, jestli přimíchání živých virů ptačí chřipky (jak H5N1, tak i lidskou formu H3N2) do vakcín proti chřipce opravdu bylo náhodné, a server Naturalnews.com dává šokující odpověď: Náhoda to být nemohla! Firma Baxter se totiž oficiálně řídí čímsi, co se nazývá BSL3, systémem pravidel pro práci v laboratořích, které znemožňují vzájemnou kontaminaci látek. Nabízí se dvě možnosti: buď se Baxter pravidly řídí jen na papíře, a pokud tomu tak je, tak proč jeho vakcínami očkujeme své děti? A nebo má smíchání vakcín na svědomí nějaký zlovolný zaměstnanec či manažer. Nebo že by tu byla ještě třetí možnost?

 

Zdroj: http://www.czechfp.cz/site/?p=6085

prevzate : Osud.cz

 

 

 

CHEMTRAILS – PROČ to dělají?

 

 

POTLAČOVÁNÍ lidské evoluce … (1.)

 

 

Chemtrails: Potlačování lidské evoluce

 

Autor monitoroval situaci kolem chemtrails poslední rok a půl, ale zdráhal se o tom napsat článek, dokud nebude mít pohromadě adekvátní data a životaschopnou teorii, která by byla jak originální tak více objasňující než jakákoliv stávající. Tato teorie postavená jak na rozporech tak pozitivních důkazech. Jinými slovy existuje, protože jiná vysvětlení nejsou udržitelná. To co je nemožné, je eliminováno, a to co zůstane, bez ohledu na to, jak je to nepravděpodobné, musí být blízko pravdy. V tomto článku budou poskytnuty odkazy na vzorky jako pozitivní důkaz, a sporné důkazy budou shrnuty pod tím. Mějte na paměti, že odkazované vzorky jsou pouze vzorky, a ne to, na čem tento článek stojí.

Tři chybné teorie snažící se o vysvětlení chemtrails

Chemtrails jsou neobvykle houževnaté letecké kondenzační čáry s dopadem na počasí a zdraví těch, kteří jsou vystaveni chemtrailsovému spadu. Byly pozorovány v mnoha zemích a v průběhu celého dne a noci, ačkoliv chemtrailsový postřik obvykle začíná brzo ráno a zeslabuje k večeru. Letadla zapletená v tomto fenoménu jsou civilní a vojenská letadla, přičemž posledně zmiňované jsou identifikovatelné v oblastech a směrech, které jsou jinak pro civilní lety zakázány.

Jak bylo zdůrazněno v květnovém Newsletter č. 31 Stanem a Holly Deyo, existují ohledně vysvětlení fenoménu chemtrails tři hlavní teorie:

1) modifikace počasí

2) hromadné očkování

3) kontrola populace

Tyto teorie nevysvětlují shromážděná data adekvátním způsobem.

Modifikace počasí

Teorie o modifikaci počasí je založena na dvou záchytných bodech, zaprvé že někdy po dni postřiku dochází ke zvýšené oblačnosti a srážkám, a zadruhé že byl v chemtrailsovém spadu nalezen EDB (etylen dibromide nebo dibrometan). Etylen dibromid má na forování mraků podobné účinky jako jodid stříbrný, chemikálie, která je při zasévání mraků běžně používána.

Ale tato teorie nevysvětluje přítomnost geneticky vytvořených virů a bakterií v chemtrailsovém residuu, nebo následnou epidemii chřipce podobných příznaků.

Pokud vůbec nějak, tak EDB slouží částečně jako kondenzační jádro, kolem kterého mohou kondenzovat vodní páry z atmosféry, což činí tyto chemtrails viditelnými pro satelitní sledování.

Hromadné očkování

Teorie hromadného očkování je více životaschopná, protože rozptylování vakcín je zcela jistě možné, jak bylo zmíněno v předešlém článku. Vláda věnovala značné úsilí do očkování svých ozbrojených sil proti antraxu. Chemtrails jsou pravděpodobně pokusem naočkovat proti antraxu celou populaci.

Ale proč by měl být antrax jedinou látkou, pokud ne tou hlavní, která by byla v takovém útoku použita? Existují další stejně účinné a snadno rozšiřitelné. A díky celému tomu humbuku o našich snahách chránit se v souvislosti s bioterorizmem proti antraxu, která teroristická skupina by byla tak hloupá, aby si vybrala něco, proti čemu jsou ozbrojené síly, a možná za pomoci chemtrails celá populace, již očkováni?

Vláda si je podezřele jistá, že antrax bude onou metodou volby, což implikuje, že v rámci ní existují frakce, a nikoliv domácí či zahraniční teroristé, které budou iniciátorem takového útoku.

Navíc k postřiku dochází celosvětově. Zahraniční vlády vkládají peníze a riskují postřikování své vlastní populace. Protože cílem jakýchkoliv takových útoků by byla Amerika, postřikování zbytku světa je mrháním penězi a časem. Faktem je, že biologické útoky jsou příliš lokální záležitostí, aby byly důvodem pro celosvětové postřikování.

Utajování fenoménu chemtrails jej posunuje do oblasti černých projektů a operací stínové vlády. Je pošetilé, že stínová vláda (ta samá stínová vláda, která je zodpovědná za zakrývání syndromu Perského zálivu, nebezpečné biologické testování na nic netušících amerických občanech, zálibu ve fluoridu ve veřejné vodovodní síti, násilné potlačování alternativních lékařských a technologických objevů, elektronické obtěžování disidentů a vraždění alarmistů) postřikuje Pepka Vyskoč v Oklahomě jen proto, že žije a může tak přispět k problému přelidnění.

 

Přelidnění

Což nás přivádí k bodu přelidnění. Pokud má být světová populace skutečně zredukována tak drasticky, jak to mezi mnohými dalšími požadují Světová zdravotnická organizace a Fond na ochranu přírody, je třeba, aby lidé umírali, nejen aby se přestali množit. Chemtrails jsou pravděpodobně způsob, jak tohoto cíle dosáhnout.

Postřik jedinou látkou, kdy to, co je nyní na populaci aplikováno, ji nakonec zabije, je nepravděpodobný. Právě teď se lidé vzpamatovávají z nemoci způsobené chemtrails. Pokud by touto metodou byl skutečně postřik jedinou látkou, bylo by již mrtvých více lidí. A dokonce i v případě látky s opožděným smrtícím účinkem by variabilita imunitních reakcí mezi zasaženými osobami měla za následek, že by někteří zemřeli předčasně. Protože smrt ve vztahu k chemtrails je extrémně ojedinělá, pravděpodobnost, že chemtrails obsahují látku s opožděným účinkem, je stejně malá.

Postřik dvousložkovou látkou je další z možností. Jedna nezhoubná složka je aplikována nyní, a její kombinace s aktivátorem ji v budoucnu učiní smrtící. Aktivátorem může být cokoliv od dalších biologický nebo chemických látek po elektromagnetická pole, jakou jsou ta, potenciálně generovaná HAARPem. Elektromagnetické metody jsou čirá spekulace a tím jsou považovány za nepravděpodobné.

Aplikování aktivační látky by mělo za následek pouze smrt těch, kteří byli zasaženi nezhoubnou složkou. To, v porovnání s použitím jediné látky najednou a vynecháním fáze s nezhoubnou složkou, představuje spoustu práce, handrkování a rizika. Proč dělat postřik dvousložkovou látkou a riskovat viditelné chemtrails a alarmisty nyní, když vše můžete držet v tajnosti až do posledního dne, kdy použijete jedinou smrtící aplikaci?

Postřik dvousložkovou látkou zjevně není použitou metodou. A protože postřik jednou látkou byl zamítnut již výše, teorie „populační kontroly“ neobstojí.

Když jsme zpochybnili tyto hlavní teorie o chemtrails, je vyžadována nová teorie, která odpovídá údajům.

Existují tři složky, chemtrails, genová terapie a hromadná lidská mutace, které když se sloučí dohromady, dávají vznik následující teorii. Takže se podívejme na jednotlivé kousky skládačky podrobně.

 

Složka 1: Chemtrails

Z mnoha analýz provedených u vzorků reziduí chemtrails a uvedených na internetu, byly získány následující látky a jsou uvedeny tamtéž (tak jak bylo zmíněno zdroji jako http://www.egroups.com/message/fr2/126?, http://www.carnicom.com/bio1.htm a http://members.tripod.com/conspiracy2/contrailsanalyzed.htm.

1) Etylen dibromid (dibrometan) – zakázaný v r. 1984 agenturou EPA, je EDB (C2H4Br2) rakovinotvorným palivovým aditivem a insekticidem, s chloroformu podobným zápachem. Udává se, že je podobný jodidu stříbrnému, který byl kdysi použit pro účely zasévání mraků a modifikace počasí. Když je vstřebán, způsobuje EDB narušení centrálního nervového systému a otok plic, což je nahromadění tekutin v plicích. Příznaky otoku plic zahrnují krátký dech, úzkost, dušnost a kašel. Je to extrémně dráždivé pro hlenové membrány a dýchací ústrojí.

2) Pseudomonas aeruginosa – běžná houževnatá bakterie, kterou lze nalézt v půdě (což naznačuje možnou kontaminace půdních vzorků chemtrails), ale je též běžně pro různé účely geneticky upravována společnostmi jako PathoGenesis. Přirozené kmeny byly nalezeny jako kontaminant v nemocnicích a pitné vodě. Pokud je vdechnuta do plic s oslabenou imunitou, jako je tomu u obětí cystické fibrózy, tvoří hlenové chuchvalce zvané biofirmy, které jsou skutečným bukrem proti obraně imunitního systému a antibiotiky. Může horizontálně, což znamená mezi druhy, přenášet na hostitele genetickou informaci prostřednictvím transdukce a konjugace. Konjuga znamená, že bakterie prostřednictvím „potřesení si rukou“ vstříkne do hostitelské buňky genetický balíček nazývaný plasmid, která jej přijme a v důsledku toho se stane součástí hostitelovi vlastní DNA. Transdukce je podobná, ale namísto toho, že bakterie pošle do hostitele plasmid, pošle bakteriofágy (viry), které obsahují část DNA původní bakterie a implantuje ji do hostitelské DNA.

3) Pseudomonas fluorescens – další kmen řady pseudomonas nacházený nejčastěji v půdě a na rostlinách. Na rostlinách produkuje antibiotika, která rostlinu chrání před plísněmi a bakteriální infekcí. S největší pravděpodobností jde v rámci analýzy o kontaminant.

4) Enterobacteriaceae – zahrnuje E.coli a salmonelum které jsou na vině v případě otravy jídla. Nejzajímavější z rodiny enterobacteriaceae je třída Klebsiella, jejíž druhy jsou zodpovědné za infekce plic.

5) Serratia marcescens – nebezpečný patogen, který může způsobit zápal plic.

Tento odkaz uvádí, že

„Jeden z největších experimentů, ve kterém byla použita Serratia marcescens, byl postřik nad San Franciskem. Tento organizmus je obzvláště půvabný, protože pokud roste na určitém médiu, produkuje červený/růžový pigment, což činí identifikaci velmi snadnou. V tomto případě bylo od pobřežních oblastí směrem do vnitrozemí postřikováno 5000 částic za minutu. Během tohoto období 1 muž zemřel (v nemocnici) a 10 dalších se stalo infikovanými něčím, co bylo nazváno jako „lékařská záhada“. Ačkoliv armáda u těchto testů nikdy neprovedla příliš mnoho sledovacích studií, jedním z důsledků bylo, že testovacím organizmem byla nakažena téměř každá osoba. Při zpětném pohledu, když byly nyní některé tyto informace odtajněny, se ukázalo, že během období následujícím po testu byl hlášen 5-10 násobný výskyt infekce, než bylo běžné.“

 

Pokud chcete o biologických testech v San Francisku v r. 1950 vidět více informací, navštivte odkaz na Canadian Intelligence Security Service. Shrnuto, armáda vypustila na populaci San Francisk Serratia marcescens, aby si vyzkoušela účinnost biologického teroristického útoku. Následně poté pak došlo k vypuknutí epidemie zápalu plic, která zabila jednoho člověka.

9) Streptomyces – „Streptomycetes jsou používány k výrobě většiny antibiotik používaných v humánní a veterinární medicíně a zemědělství, stejně jako k výrobě nati-parazitických přípravků, herbicidů a farmakologických aktivních metabolitů (např. látek potlačujících imunitu)“.

10) Štěpný enzym používaný ve výzkumných laboratořích k rozdělení a kombinaci DNA – takový enzym rozstřihne DNA a umožní, aby do ní před rekombinací byly vloženy požadované segmenty.

11) Ostatní bakterie a jedovaté žmolky schopné zapříčinit onemocnění srdce, zápal mozkových blan, meningitidu, a stejně tak potíže horních cest dýchacích a zažívacího traktu.

Je známe, že do tří dnů od konkrétního těžkého postřiku, dochází u zasažené populace k propuknutí výskytu respiračních nemocí. Někteří jsou postiženi zápalem plic, jiní nachlazením, chřipce podobnými příznaky a sníženou funkcí imunitního systému. Případy výskytu meningitidy a zápalu mozkových blan se v korelaci s tímto postřikem zvýšily rovněž.

Všimněte si, že výše nejsou uvedeny žádné viry. Je tomu tak proto, že jsou v laboratoři obtížně detekovatelné, natož identifikovatelné. Nicméně většina z následných onemocnění nereaguje na antibiotika, což naznačuje, že jsou skutečně virového původu. Na základě bodů uvedených v tomto článku níže jsou takové viry s největší pravděpodobností retroviry, jako je adenovirus, používaný v ďábelské genové „terapii“.

Bylo probráno, co se nachází v chemtrails, ale jak konkrétně jsou vytvářeny a za jakými účely?


Vysvětlení leteckého mechanika

Letecký mechanik popisuje svůj náhodný objev čerpacího systému pro chemtrails na palubě civilního letadla:

…Když jsem se dostal do oné sekce, zjistil jsem, že něco není dobře. Bylo tam víc nádrží, čerpadel a potrubí, než by tam být mělo. Nejdříve jsem si myslel, že systém byl změněn, protože to bylo již 10 let, co jsem na nějakém dělal. Jak jsem se pokoušel prověřit problém, rychle jsme zjistil, že dodatečné potrubí a nádrže nejsou napojeny na systém vypouštění odpadu.

…Příštího dne jsem byl u počítače společnosti, abych se podíval na schéma rozvodů. Když už jsem tam byl, rozhodl jsem se podívat na to dodatečné vybavení, které jsem našel. K mému údivu, manuály žádné dodatečné zařízení, které jsem viděl předešlého dne na vlastní oči, neukazovaly.

…Systém obsahoval 1 velkou a 2 menší nádrže. Bylo to těžké v té těsné sekci odhadnout, ale vypadalo to, že ta velká nádrž může pojmout 50 galonů (185 litrů – p.p.)

Dále uvádím výpověď leteckého manažera ohledně projektu Cloverleaf (čtyřlístek):

 „…Letecké společnosti v Americe se účastí něčeho, co je nazvané projekt Cloverleaf, již několik let. Nejranější zmínka, že byl o tomto někdo zpraven, je z r. 1998. Já jsem byl zpraven v r. 1999.

…Řekli nám, že vláda bude našim aerolinkám, spolu s ostatními, platit za vypouštění zvláštních chemikálií z civilních letadel.

 

Kdyžjsme se zeptali, o jaké chemikálie jde a proč je budeme rozprašovat, řekli nám, že tato informace je poskytována na bázi „jen kdo potřebuje vědět“ a my jsme na tento stupeň nebyli prověřeni. Pak začali tvrdit, že jsou tyto chemikálie neškodné, ale že program má takovou důležitost, že musí být proveden za každou cenu. Když jsme se jich zeptali, proč prostě  pro rozprašování těchto chemikálií v tak širokém měřítku nevybaví vojenská letadla, uvedli, že k dispozici není tak velký počet vojenských letadel, aby bylo možno vypouštět chemikálie v tak masovém měřítku, které je potřeba. To je důvod, proč byl projekt Cloverleaf započat, a měl umožnit, aby civilní aerolinky mohly být při vypouštění těchto chemikálií do atmosféry nápomocny.

Někdo se pak jednoho z těch vládních chlápků zeptal, že když jsou ty chemikálie neškodné, proč se neřekne veřejnosti, co je to za chemikálie a proč jsou rozprašovány? Zdál se být po této otázce vyvedený z míry a řekl nám autoritativním tónem, že veřejnost nepotřebuje vědět, co se děje, ale že tento program je v jejím nejlepším zájmu.“

 

osud cz

Chemtrails-o co jde ?

Ukazuje se , že jde o program tajných organizací , či celosvětových vlád zřejmě New World Order . Tyto černé operace využívají civilní a vojenská letadla ke sprejování ovzduší něčím , co je podobné , jako kondenzační výpary , ale jde o něco jiného . Chemtrails jsou široké a rozlehlé a nerozplívají se ve všech oblastech světa ve velmi dlouhou dobu , narozdíl od kondenzačních čar , které jsou většinou během hodiny nevyditelné . Chemtrails jsou rozprašovány jak z vyskokých tak nízkých výšek , Často vytvářejí mlhavé ovzduší , které přetrvává celý den . Sprejování probíhá ve dne v noci . Spad ze sprejování Chemtrailsy vytváří jakýsi rosol , který je lepkavý a chytá se na vlasy v podobě pavoučích sítí , které jsou velmi často bílé . Ze spadu mohou lidé velmi často onemocnět , aniž tuší proč .

 

http://elf-struck.blog.cz

/ Tajná technologie / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz