9.11.: č.9

9.11.: č.9

Pentagon

 

Co do Pentagonu doopravdy narazilo?

Na videu vidíte malý rozbor záznamu z kamery u heliportu…Tento záznam určitě neukazuje,že by to Pentagonu narazil Boeing 757…

Výpovědi svědků


Většina lidí viděla až na pár vyjímek komerční dopravní letoun.Musíme brát v úvahu,že svědci byli patrně dál od místa,kde měli sice větší rozhled,ale zase menší viditelnost detailů.Ve spoustě novinách nebo televizích vystupovali svědci útoku na Pentagon.Většina svědků se shodla na 2 písmenech “A“ na ocasu, velkém stříbrném letadle, které srazilo osvětlení a pak udělalo velkou ohnivou kouli. Tyhle zprávy ale byly všeobecné.
Tady jde dobře zpozorovat paleta názorů,jelikož různí lidé viděli různě věci

– „Bylo to středně velké letadlo“ – Meseidy Rodriguez, Washington Post

–  “Letadlo znělo jako stíhačka a letělo tak rychle,že nestihl se podívat na nápis na trupu.Letadlo byl pro 8 až 12 osob.“ – Steve Patterson, Washington Post

– „Letadlo mělo 2 motory s vrtulí“ – Article, Ken Ford

– „Otočil jsem se,abych viděl přeletěl stíhačku,ale viděl jsem bílé dopravní letadlo“ – seržant Maurce L.Bease, Artikle

Mike Dobbs viděl z okna Pentagonu dvoumotorový Boeing 737 společnosti American Airlines,hasič Alan Wallace viděl“bílé letadlo s oranžovým a modrým pruhem“.Noel Sepulveda viděl jak vysunuje podvozek a poráží osvětlení.Další svědek tvrdí,že se to “Jevilo se to jako raketa. Vzduch nad Washingtonem se naplnil hrozným řevem z toho jak se o sebe tříštily masy vzduchu“. Jiný svědek stejnému deníku zase potvrdil, že rozvířený vzduch doslova nadhodil helikoptéru, které v inkriminovanou dobu kroužila nedaleko Pentagonu.

Například v knize Jima Marrse  “Inside Job“ třeba stojí:“Když byla v nemocnici, přišli za ní více než jednou muži v oblecích.Nikdy se nepředstavili a neřekli pro kterou agenturu pracují.Neříkali jí co má říkat, dělali jenom návrhy.Například, ať vezme prachy za odškodné a drží hubu.Neustále jí tvrdili, že do budovy narazilo letadlo.Opakovali to pořád do kola.“Samotná April Gallopová tvrdí:“Ale já tam byla a nikdy neviděla letadlo nebo jeho pozůstatky.Myslím si, že tenhle příběh je určen k vymývání mozku lidí.“Svědek Tom Seibert zase prozradil redakci Washigton Post, že viděl něco co vypadalo jako raketa a pak že byl slyšet obrovský hluk a všude kolem byl zmatek. Stejnému deníku se svěřil i Ervin Brown, který v inkriminovaném čase pracoval v Pentagonu. Sdělil, že viděl něco co vypadalo jako kusy malého letadla na zemi. Je nabíledni, že trosky Boeningu 757 mohou být jen stěží považovány za kusy plechu z „malého  letadla“.

Zdroj : pentagonresearch.org

 

 

 

Letadlo viděl dokonce i pliot stíhačky,která Let č.77 pronásledovala…

 

Video:

 

Převzato:  http://jedenacteho-zari.7x.cz/pentagon

/ 9.11. / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz